Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
wiktor112233 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 397
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 157 +

Forum Gold: 30.00
Post: #3211
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
(11-03-2016 10:35)wiktor112233 napisał(a):  Osoby, które bronią TM - ile zarobiliście na poleconych? Lol

Nikt nic się nie pochwali?
12-03-2016 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
oalan1 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3212
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Nawet nie musiałem pisać argumentów dotyczących moich "bajek" bo inni użytkownicy zrobili to za mnie i dziękuję im za to. Gdyby to wszystko było takie proste to każdy by robił hajs na TM. Dolary z nieba spadają przecież, ale to wiedzą tylko wtajemniczeni...
12-03-2016 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #3213
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(12-03-2016 20:17)wiktor112233 napisał(a):  
(11-03-2016 10:35)wiktor112233 napisał(a):  Osoby, które bronią TM - ile zarobiliście na poleconych? Lol

Nikt nic się nie pochwali?

Czym sie chwalic? Wspoludzialem w oszustwie?
12-03-2016 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Mounthains Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: May 2013
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 40.00
Post: #3214
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Według mnie to powinna być czerwona lampka aby poszukać czegoś nowego zamiast Traffica Wink

Obecnie stoi moich 30 paczkek, ale wiadomo niektórzy mają tych paczek w cholere...

Mounthains, dumny członek http://zarabiam.com od May 2013.
12-03-2016 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dzarooo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3215
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(12-03-2016 21:10)Mounthains napisał(a):  Według mnie to powinna być czerwona lampka aby poszukać czegoś nowego zamiast Traffica Wink

Obecnie stoi moich 30 paczkek, ale wiadomo niektórzy mają tych paczek w cholere...

Taaa bo akurat admin TM to cwany lis i placac przez tyle lat nagle uznal ze napisze iz srodki na PP zostaly zamrozone. Ludzie owszem rozumiem ze nie jest to fajne i wiele osob na tym ucierpialo...ale chyba pretensje macie nie do tej osoby co trzebaSmile PP psuje w interesach nie tylko TM ale u wielu innych dobrze zapowiadajacych sie programow, a to cos powinno wam mowic.

Jak dla mnie TM to nadal swietny opcja na inwestycje, tym bardziej ze wyplaty sa ciagle bez problemu robione tyle ze nie z procesora PP.
Glosy: dariuszxdd (+1)
12-03-2016 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
trio Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,349
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 234 +

Forum Gold: 9.00
Post: #3216
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Pewnie wielu nadal wierzy ze to biznes na lata i tego niech sie trzymaja, ja tylko chce odzyskac co mi admin jest winny i sie zwijam z tej piramidki.
12-03-2016 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #3217
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
#trio. Napisz mi, gdzie nie zarabiasz w Piramidzie...
Wszędzie jest Piramida, jak by się tak przyjrzeć Smile

Widze, ze reklamujesz : MAP, a to jest taka sama Piramida, jak nie większa od TM. Mało tego, reklamujesz jeszcze TM facepalm
12-03-2016 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M!r@s Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3218
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Generalnie Charls nigdy nie obiecał z tego co pamiętam, że wcześniej uda się dogadać z PP Tongue Ludzie sieją taki ferment, że sam nie wiem co i jak, ale nie liczyłbym na nic innego jak lipiec. Można zarobić do lipca, albo po lipcu Wink Zobaczymy
12-03-2016 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bonezz Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 93
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 100.00
Post: #3219
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(12-03-2016 22:29)M!r@s napisał(a):  Generalnie Charls nigdy nie obiecał z tego co pamiętam, że wcześniej uda się dogadać z PP Tongue Ludzie sieją taki ferment, że sam nie wiem co i jak, ale nie liczyłbym na nic innego jak lipiec. Można zarobić do lipca, albo po lipcu Wink Zobaczymy
Zatrudnił wspaniałego prawnika który na 100% odzyska środki przed czasem i w dodatku mówił że co miesiąc będą uwalniane częściowo środki.

Bonezz, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2014.
12-03-2016 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mauorycy Offline
KREZUS
*

Liczba postów: 870
Dołączył: May 2013
Reputacja: 489 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 39.00
Post: #3220
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Osoby, które pamiętają wszystkie programy dające "wolność finansową" typu BB albo AHP mają tutaj darmowy kabaret Big Grin Ludzie, nie wypłacicie już z tego serwisu nawet złamanego grosza...Takie programy to gówno, gorsze niż MLM. Żaden łysy koleś nie zapewni Wam setek tysięcy miesięcznie klikaniem w reklamy...Aż mnie to dziwi, że spora część działaczy TM zarabia na subach i śmieje się z ludzi, którzy "nabierają" się na ich darmowe iPhony...
Programy tego typu to nic innego jak piramidy finansowe, gdzie jak wiadomo zarabiają tylko Ci na samym szczycie...Ta trwała wyjątkowo długo bo udało się wstrzelić w grupę docelową biednych, wiecznie poszukujących łatwego zarobku Polaków.

Zaraz pojawią się oszukani obrońcy bóstwa, biznesmani, którzy wciąż biorą pieniądze od mamy...





Może nie do końca chodzi o TM, ale np. tutaj się z Was śmieją xD
FB
Glosy: szyweg (+1)
12-03-2016 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 311,957 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości