Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft...:::FAQ:::...- Pytania
1. Zarabiam.com
1.1 Czym jest forum Zarabiam.com?
1.2 Jaka jest idea forum Zarabiam.com?
1.3 W jaki sposób możecie mi pomóc rozpocząć zarabianie przez internet?
1.4 Kim jest Ekipa Forum?
1.5 Kto wchodzi w skład Ekipy Forum?


...:::FAQ:::... - Odpowiedzi
1. Zarabiam.com
1.1 Czym jest forum Zarabiam.com?


Forum o zarabianiu w Internecie - Zarabiam.com jest najpopularniejszym i najszybciej rozwijającym się w Polsce - choć jeszcze dość młodym - serwisem, który skupia w jednym miejscu grupę ludzi trudniących się zarabianiem przez Internet w najróżniejszy sposób - od uploadingu, buxów, serwisów konkursowych poprzez giełdę, inwestycje, programy partnerskie, sieci afiliacyjne, aż po konkursy facebook, zarabianie na stronach WWW, obrót domenami czy wymianę walut.
Każdy bez względu na wiek, umiejętności czy praktykę w kilka chwil jest w stanie dowiedzieć się jak rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem przez Internet. To dzięki takim osobom jak Ty, panuje tutaj świetna atmosfera, która przez wielu uważana jest za nieodłączny element forum Zarabiam.com.


Wróc do góry
1.2 Jaka jest idea forum Zarabiam.com?


Rozwój, kreatywność oraz profesjonalizm - te trzy cechy najlepiej opisują największe forum o zarabianiu w polskim Internecie - Zarabiam.com
Z nami szybko wzniesiesz się ku górze - doskonaląc się w prostych metodach zarabiania można w bardzo szybkim czasie zwiększyć zyski kilkakrotnie, przekonaj się jak wygodna i opłacalna jest

praca w domu

.
Nie opowiadamy bajek, nie zagwarantujemy też, że pierwszego dnia zarobisz miliony, jednak zapewniamy Cię, że tutaj każdy może zarobić pieniądze, a wielkość zarobków zależy od indywidualnego podejścia, poświęconego czasu, czasem pomysłu, a czasem szczęścia. Zapamiętaj, że nie ma możliwości by ktoś kto chce zarobić - nie zarobił.

Dodatkowa praca

może się stać głównym źródłem Twoich dochodów.
Znajdziesz u nas wiele poradników, dzięki którym nauczysz się "tajemnych" technik zarabiania w sieci! Być może w przyszłości Twoim głównym źródłem pieniędzy będzie zarobek przez Internet… Kto wie? Nasz jest nim bez wątpliwości.

Wróc do góry1.3 W jaki sposób możecie mi pomóc rozpocząć zarabianie przez internet?


Forum Zarabiam.com każdego dnia odwiedza wiele uzdolnionych osób, które zajmują się tym od lat, są to profesjonaliści Naszej zarabiającej społeczności.
Wystarczy, że dołączysz do Nas, a tajniki wszelakich dziedzin zarabiania staną przed Tobą otworem i nie będą Ci już dalej obce. Z biegiem czasu w galerii forum umieszczonej w nagłówku na pierwszej stronie, będą pojawiać się zdjęcia Twoich wypłat czy wygranych! Pamiętaj, że zawsze można liczyć na pomoc ze strony sztabu administracyjnego forum - zawsze zwartego, czujnego i gotowego na każdą ewentualność .

Wróc do góry1.4 Kim jest Ekipa Forum??


Do Administracji forum należą: Administrator, Super Moderatorzy, Moderatorzy, Tłumacze, Programiści, Specjaliści,Tutorzy.
Dodatkowo wyróżnione rangi specjalne : Konta Oficjalne oraz [VIP].
Każda grupa pełni na forum odpowiednie funkcje.

Administrator to najwyższa instancja związana z forum. Odpowiedzialny jest za całościowe funkcjonowanie forum oraz jego zarządzanie i kontrolę od strony technicznej.
Ma wszelkie prawa dodawania, kasowania, zamykania/otwierania/tworzenia działów na forum, może zmieniać rangi, w niektórych wypadkach nazwy użytkowników.
Ponadto ma możliwość blokowania użytkowników, którzy nagminnie nie przestrzegają regulaminu bądź działają na szkodę forum. Kieruje sztabem całej Ekipy Forum. Użytkownicy mogą zgłaszać im uwagi, propozycje związane z forum. Kontakt : [email protected] .

Super Moderatorzy stoją najwyżej w hierarchii forum zaraz po administratorze. Nadzorują pracę pozostałych członków ekipy, w pełni zajmują się utrzymywaniem porządku na forum, jak i przydzielonych im działach. Współuczestniczą w wyborze nowych członków ekipy forum. Dbają o ogólną oprawę i funkcjonowanie działów forum czy kulturę języka.
Opiekują się całym forum, czuwają nad powiadomieniami, ogłoszeniami oraz podejmują kluczowe decyzje dotyczące życia forum w porozumieniu z Administracją.
Użytkownicy mogą poradzić się ich we wszelkich kwestiach dotyczących forum korzystając z tzw. „Prywatnej Wiadomości”.

Moderatorzy zajmują się przenoszeniem tematów do odpowiednich działów, przeważnie mają pełną moderacje nad działem im przydzielonym.
Ponadto usprawniają działanie przydzielonego im działu tak, żeby korzystanie z niego było wygodne dla graczy (przyklejają ważniejsze tematy, dają ogłoszenia). Za naruszanie regulaminu forum udzielają użytkownikom ostrzeżenia lub banują.

Specjalista to elitarna ranga osób będących perfekcjonistami w pewnych dziedzinach - posiadają ją osoby systematycznie uzupełniające odpowiedzi do serwisów z nagrodami, jak i osoby pełniące piecze nad konkursami dotyczącymi facebooka - posiadają oni w pełni aktualne i prawdziwe informacje na ich temat.

Programista to osoba zajmująca się skryptami tworzonymi na potrzeby forum. Programiści to osoby o dużej wiedzy zarówno z programowania obiektowego jak i programowania proceduralnego w języku PHP.

Tutor to osoba odpowiedzialna za pomoc nowym użytkownikom. Tutor ma również dostęp do systemu ostrzeżeń, które wykorzystuje za naruszanie regulaminu forum.

Konta Oficjalne to rangi przyznawane dla właścicieli serwisów stron z nagrodami, rangi te są przyznawane tylko przez administratora forum.
Otrzymują je tylko i wyłącznie: wypłacalne serwisy, partnerzy, reklamodawcy oraz sponsorzy.

[VIP] to ranga przyznawana osobom, które w pełni poświęcają swój czas na rozwój forum i chętnie współpracują. Przyznajemy to osobom wyróżniającym się w tłumie, zapisując się tym samym w zasługach dla Zarabiam.com.
Vip jest również przyznawanym "emerytom", którzy należeli do głównej ekipy forum.

Wróc do góry1.5 Kto wchodzi w skład Ekipy Forum?

Poznaj bliżej ekipę prowadzącą Zarabiam.com.Zdjęcie:

Nick: Admin
Imię: Sebastian
Zamieszkały: K-K
Ranga: Administrator
Motto: Są ludzie, którzy mają pieniądze i są tacy, którzy są bogaci.
Specjalizacja zarabiania w sieci: Sieci afiliacyjne, programy partnerskie, sms premium MO/MT, Upload.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nick: MaLiN
Imię: Tomasz
Zamieszkały: Siedlce
Ranga: Super Moderator
Motto: "Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować"
Specjalizacja zarabiania w sieci: Inwestycje, opcje binarne, forex, programy partnerskie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nick: Hybrid1990
Imię: Stanisław
Zamieszkały: Małopolska
Ranga: Super Moderator
Motto: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba.
Specjalizacja zarabiania w sieci: Programy partnerskie, Upload, Inwestycje.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nick: Majka
Imię: Agnieszka
Zamieszkały: Kujawsko-Pomorskie
Ranga: Super Moderator
Motto: Wykorzystaj życie, zanim ono wykorzysta Ciebie!
Specjalizacja zarabiania w sieci: Sms premium MO/MT, PPI, CPA, Programy partnerskie, handel, własne pomysły.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nick: Roben
Imię: Bogdan
Zamieszkały: Podhale
Ranga: Super Moderator
Motto: Wszystkiego trzeba spróbować, bo wszystko jest dla ludzi.
Specjalizacja zarabiania w sieci: Inwestycje, Bukmacherka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zdjęcie: 

Nick: Nitram
Imię: Martin
Zamieszkały: Wysoka
Ranga: Tutor
Motto: Wszystko, co można dostać za pieniądze, jest tanie.
Specjalizacja zarabiania w sieci: inwestycje, kryptowaluty, programy partnerskie, własne pomysły.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zdjęcie:

Nick: Vasaki
Imię: Krystian
Zamieszkały: Świebodzin
Ranga: Tutor
Motto: "Nie chcem ale muszem"
Specjalizacja zarabiania w sieci: CPA, PPI, SEO, DropShipping, CPI, Shorte, CPC.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nick: poczmail
Imię: Sebastian
Zamieszkały: okolice Włocławka
Ranga: Tutor
Motto: „Jeżeli myślisz, że jesteś zbyt mały by coś zmienić, spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem „ ~Dalajlama
Specjalizacja zarabiania w sieci: własne pomysły, copywriting