Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
scinekm Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 80
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2751
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
"Spokojnie to moje fake konto chciałem zobaczyć czy pietrucha ma sumienie jak widać nie ma. Lol"
[/quote]


(16-02-2016 17:49)kubn2 napisał(a):  Zawsze jest jakiś plus tego, ktoś dostanie lekcje życia za rzucenie pracy by zarabiać w piramidzie Lol
[Obrazek: ws2iTgG.png]

(16-02-2016 17:47)twardy napisał(a):  No to przynajmniej wyjasnila sie kwestia wyplat.... nie bedzie ich Big Grin

podobno charles jest wybredny przy budowie nowej willi więc nie wie ile hajsu będzie potrzebne więc musi to zatrzymać wypłaty by za szybko pieniędzy nie ubyło Lol

(16-02-2016 18:48)kubn2 napisał(a):  
(16-02-2016 18:46)ShuQi napisał(a):  Na czym polega taki restart dokładnie?

na tym że twoje adpacki (i?) saldo konta jest Ci zabierane i oddawane w nic nie wartych akcjach firmy TM.

Proszę. Obrażasz promotorów, admina, podajesz fałszywe informacje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2016 00:28 przez scinekm.)
17-02-2016 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2752
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Promotorzy Big Grin Zwykle łachy, lasi na pieniadze. Poczytaj sobie kto, co i w jaki sposob 'promowal'. Internet nie zapomina. W ogole scinekm ty to chyba troche jestes nawiedzony... ty na serio wierzysz, ze to jest prawdziwy biznes?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2016 00:33 przez twardy.)
Glosy: overlord25 (+1), kubn2 (+1), devilll (+1)
17-02-2016 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #2753
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  ŻENADA. Takich przygłupów jak kolega wyżej powinno się bić po mordzie za tą głupote.
Tak jak mówiłem, osoby broniące TM atakują słownie osoby, które mają inne zdanie i uważają że ich poziom jest wyższy Big Grin

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  Chłopie... jeżeli tak w ogóle mogę Cie nazwać.
Śmiało nie mam nic przeciwko Smile

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  Czytam ostatnie kilkadziesiąt stron i widzę Twój ból dupska i spam jak próbujesz wszystkim udowodnić że TM to scam.
Gdzie ja ból dupuję? Big Grin Śmieję się z tej sytuacji a to że TM upada nie trzeba udowadniać myślę że to widac już bardzo ładnie Smile

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  Ciągłe posty pisane z ironią które nie są ani śmieszne ani ciekawe - są po prostu żałosne, dno... Bawi was to? Walicie sobie przy tym? ciśnienie skacze?
Cóż każdy ma inne poczucie humoru jednego bawią kabarety w TV innego wardęga Smile

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  Nie dziwie że was banują na tych grupach,
Mnie na żadnej grupie nie zbanowali więc nie wiem o czym mówisz Smile

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  szkoda czasu dlatego ten temat o TM na forum odpuściłem już bo nie ma sensu. To jak rozmowa ze ścianą.
Szkoda czasu? To co Ty tu jeszcze robisz? Wink

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  założę się że wszyscy którzy tutaj tak płaczą kupili może jedną lub dwie paczki albo wcale nie kupili.
Nie wiem kto tu płaczę, ale jeżeli chodzi też o mnie to gratuluję właśnie przegrałeś swój zakład:
[Obrazek: 9RfiCN2.jpg]
Na swoim koncie przez pewien czas miałem +/- aktywnych ponad 20 paczek może i nie dużo, ale więcej niż o to co się zakładałeś więc zakład mój Smile

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  I jeszcze jedno.. Myślisz że Charles tak po prostu może sobie wziąć 60 milionów $ i już? Myślisz że to sie obejdzie bez echa? .... nie wierze że żadne służby tematem się nie zainteresują o ile już sie nie zainteresowały.
Tak mógłby Smile BannersBroker też było bardzo duże i co? Puf nie ma milionów ktoś poszedł siedzieć? Nie słyszałem. Zainteresowały się dlatego PP zablokował 100% środków Smile

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  Ale Ty dalej siedz przed kompem i hejtuj wszystko co się tylko da
A co ja hejtuję? Smile W jakim temacie hejtuję? W tym? Bo mam inne zdanie o TM niż Ty?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2016 02:32 przez kubn2.)
Glosy: overlord25 (+1), devilll (+1)
17-02-2016 02:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2754
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(16-02-2016 23:08)scinekm napisał(a):  Wracając do tematu - To, że TM ma kłopoty nie świadczy o zapadniętym wyroku. Każda wielka firma przeszła przynajmniej kilka kryzysów. Czy CEO zamknie to, co może przynieść mu jeszcze dochód? Hejterzy tak utrzymują. Jak nigdy nie budowało się czegoś większego niż grzanie stołka na etacie, to można wpaść w zakłopotanie, którego właśnie jesteśmy świadkami. Obrażanie Admina, promotorów, tudzież klientów nie spowoduje upragnionego zniknięcia firmy we wspominanej czarnej dziurze. Spowoduje tylko pogorszenie jakości forum, zmiana decyzji osób, które mogą i niedawno chciały zarabiać oraz zakładanie sporów przez osoby zakłopotane, bo posłuchały tych, którzy głośniej krzyczą(co wiąże się z wiadomo czym).
Mnie też sytuacja podirytowuje, ale serio? To ile zarobił inny, bardziej znany promotor aż tak was piecze? Smile

I serio mowisz to do tych wszystkich ludzi, ktorzy utopili tutaj te wszystkie adpacki? Tyle, ze grzali stolek na etacie i ich frustracja jest bezcelowa tylko dlatego, ze pieniadze STOJA zamiast isc?

I tak, bedzie to dobrze jezeli ten watek wplynie na czyjas decyzje o wstrzymaniu sie z 'zarabianiem' tutaj. Przynajmniej nikt nowy nie utopi wtedy pieniedzy w tym programie.

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  ŻENADA. Takich przygłupów jak kolega wyżej powinno się bić po mordzie za tą głupote.

Czy tylko ja dalem przycisk 'zglos'?

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  Chłopie... jeżeli tak w ogóle mogę Cie nazwać. Czytam ostatnie kilkadziesiąt stron i widzę Twój ból dupska i spam jak próbujesz wszystkim udowodnić że TM to scam. Ciągłe posty pisane z ironią które nie są ani śmieszne ani ciekawe - są po prostu żałosne, dno... Bawi was to? Walicie sobie przy tym? ciśnienie skacze?

Nie wiem jak kolege, ale mnie akurat to bawi. A ty czemu taki spiety? Poleceni czytali ten watek i nie chca juz nowych adpackow kupowac?

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  Nie dziwie że was banują na tych grupach, tutaj na forum powinni zrobić to samo. Sam prowadze grupy na fejsie, tematyczne (nie o zarabianiu), a takich idiotów wyrzucam od razu. Nie dlatego że coś mi nie pasuje albo ktoś napisze coś niewygodnego tylko po prostu z IDIOTAMI sie nie dyskutuje - szkoda czasu dlatego ten temat o TM na forum odpuściłem już bo nie ma sensu. To jak rozmowa ze ścianą.

Dlaczego porownujesz grupe tematyczne do grupy o zarabianiu? W ogole rozrozniasz te dwa pojecia? Nie? To pozwol, ze Ci wytlumacze kilka prostych rzeczy.

Tematyczne - opowiadasz o temacie, cos jak luzny talk

Zarobkowa - Jaka wlasnie jest grupa TM na fb lub ten WATEK na tym forum.

Dziekuje.



(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  Że wam sie ludzie chce w ogóle kłócić i spamować ciągle takimi gównami na tym forum, założę się że wszyscy którzy tutaj tak płaczą kupili może jedną lub dwie paczki albo wcale nie kupili.

I po raz kolejny proszę Adminów aby wkroczyli do tego tematu.

I jeszcze jedno.. Myślisz że Charles tak po prostu może sobie wziąć 60 milionów $ i już? Myślisz że to sie obejdzie bez echa? Nie inwestowaliśmy dla zarobków bo nie takie są założenia programu w regulaminie ale kupowaliśmy reklame na Trafficu której wiele osób nie dostało w ostatnim czasie. Wystarczający powód aby można było walczyć o swoje zwłaszcza że w Trafficu jest tyle osób inwestujących w adpacki więc predzej by skończył w więzieniu niż zgarnął całą kase bo nie wierze że żadne służby tematem się nie zainteresują o ile już sie nie zainteresowały.

1. Tak, moze wziasc. Duzo juz takich ludzi w swiecie 'hyip'ow bylo. A takich co mowia, ze to nie prawda jak Ty mowisz teraz jeszcze wiecej.

2. Nie inwestowales... albo inaczej... Nie kupowales reklamy na Trafficu wlasnie, aby zarobic? Czy moze po prostu lubisz rozdawac swoje pieniadze?

3. Skad masz pewnosc, ze nie skonczy lub, ze sluzby sie nim nie interesuja? Historia juz pokazuje, ze wlasciciele piramid takich jak ZeekRewards albo BannersBrooker sa obecnie zamknieci lub jest toczona przeciw nim sprawa karna.

(17-02-2016 01:52)adik7276 napisał(a):  To jest oczywiste że będzie ratował program na wszystkie możliwe sposoby bo może stracić więcej niż zyskać. Ale Ty dalej siedz przed kompem i hejtuj wszystko co się tylko da jednocześnie obracajac w Trafficu swoim jednym Adpackiem.

1. Oczywiscie, ze moze zyskac. Dlaczego mialby sie ograniczyc tylko do 60 milionow?

2. Nie mam nawet jednego ad packa. Zabronisz mi komentowac?

3. Za duzo wiem o programach i od dawna widzialem sygnaly kierujace do upadku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2016 03:09 przez AresxXx.)
17-02-2016 02:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #2755
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Dziwne, że to nie jest jeszcze w dziale SCAM Smile

[Obrazek: image.png]
17-02-2016 06:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #2756
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
6 permanentnych warnów z 4 ostatnich stron tematu + usunięcie kilkunastu postów.
No gratuluje, przechodzicie samych siebie. Jak wejdę za 2 dni to już będę tylko dobanowywał, bo najwidoczniej ktoś tutaj meliski nie wypił.

Kilka razy prosiłem o spokój, trzymanie się tematu i nie rozpoczynanie zbędnych dyskusji. Niestety nie poskutkowało, teraz już nie proszę tylko informuję że ostrzeżenia są PERMANENTNE, tzn. trzeba je odrobić bo nie mają daty ważności.

Czekam na kolejne wasze popisy!


(17-02-2016 06:49)Czaq napisał(a):  Dziwne, że to nie jest jeszcze w dziale SCAM Smile

No rzeczywiście. Może całe forum przeniosę do scamu i wtedy będzie się lepiej dyskutowało?
Czekamy na rozwinięcie sytuacji. Jakieś pół roku (może dłużej) temu, wypłat nie było przez tydzień albo dwa i też płacz i lament. Kiedy TM się definitywnie skończy na pewno przeniesiemy go do scamu, nie bój żaby.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2016 08:00 przez surfer0700.)
Glosy: Zaperr44 (+1), scinekm (+1), ArturG (+1), Tomek0515 (+1), Tomcato (+1), Miko93PL (+1), czapla116d (+1), dzejkobs (+1)
17-02-2016 07:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jeneralsky Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2757
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
przeglądam kilka źródeł dot. kwestii sporów i jeden sygnał jest niepokojący, z profilu tmscam jeden user dzwonił do paypala i dali mu odp, że jedyną możliwością otrzymania siana jest zwrócenie się bezp. do TM, bo paypal nie oddaje keszu:

Cytat: "I just phoned paypal and they are adamant that they are not giving refunds. They said that the only way people must be getting refunds are through TM themselves. Will keep on trying."
17-02-2016 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rcielak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2758
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Ciekawe czemu jednak oddaje, byly umieszczane nawet w tym watku dowody Wink

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
17-02-2016 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #2759
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(17-02-2016 11:55)rcielak napisał(a):  Ciekawe czemu jednak oddaje, byly umieszczane nawet w tym watku dowody Wink

Chodzi o to by ludzie nie zgłaszali sporów bo każdy wygrany spór to mniej karolkowi $ zostaje jak będzie mówił good bye z kasą tych co mu wpłacili przecież nie dla własnego zysku tylko dla karola Tongue
17-02-2016 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devilll Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 499
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 164 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2760
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(17-02-2016 11:59)mikuss napisał(a):  
(17-02-2016 11:55)rcielak napisał(a):  Ciekawe czemu jednak oddaje, byly umieszczane nawet w tym watku dowody Wink

Chodzi o to by ludzie nie zgłaszali sporów bo każdy wygrany spór to mniej karolkowi $ zostaje jak będzie mówił good bye z kasą tych co mu wpłacili przecież nie dla własnego zysku tylko dla karola Tongue

Wczoraj jak uświadamiałem naiwnych na tej śmiesznej grupie na FBm to był też tam post z 13 lutego bodajże, gdzie jakiś dziadziuś z Polski, pewnie naganiacz senior , w profilu ma taką śmieszną fotkę z kapeluszem ala magikLol

To w poście nawoływał, aby w ogóle nie składać żadnych roszczeń wobec TM, wkleił nawet treść co każdy ma wysłać do TM, że nie będę składał żadnych roszczeń wobec TM bla bla bla , to miało pomóc Karolkowi i jego biznesowi

devilll, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2011.
17-02-2016 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 311,554 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości