Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)

Autor Wiadomość
ukaj Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #21
RE: Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)
Sprawdź:
proszę o przetłumaczenie

cześć
dzięki za naprawienie mojego kontaSmile ale dlaczego zbieram ptz od nowa? przecież jestem z wami od ponad dwóch (aktywnych) miesięcy więc w waszej bazie powinny być moje wszystkie dotychczas zarobione ptz-y oraz zaproszeni znajomi..
proszę o poprawienie tego i dodanie tych wszystkich ptz-ów oraz znajomych do mojego konta
pozdrawiam i z góry dzięki
30-01-2010 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Kleszczman Offline
Photoshop`er
*

Liczba postów: 479
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 0.00
Post: #22
RE: Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)
Tłumaczenie:

Hello,
I would like to thank you for fixing my account however why do I have to collect all the lost PTZ all over again ?? I`m in the Lockerz family for over two (active) months and the information about my PTZ and invited friends should be there in your database.
I'd like to ask for help and add everything that I have already gathered back (if it is possible).
All the best.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2010 16:48 przez Kleszczman.)
30-01-2010 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MyBijacz Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 194
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #23
RE: Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)
Siema, chciał bym żeby mi ktoś przetłumaczył kilka zdań. Chodzi mi głównie o to że było w nich zawarte że mam 47 e-maili niezgodnych z regulaminem i że już wysyłałem kilka wiadomości z tą informacją ale nic się nie działo więc wysyłam kolejny.


Mniej więcej powinien brzmieć tak(jeżeli chcesz coś dołożyć od siebie czego tu brakuje a mogło by mi pomóc żeby mi od razu nie banowali konta to proszę bardzo ale napisz co dodałeś pod spodem to dodałeś):

Witam!
Wysyłałem już do was kilka wiadomości z informacją że moje konto posiada 47 e-maili nie zgodnych z regulaminem lockerz.com. Dlatego pragnę się wam przyznać i bardzo przeprosić. Proszę jedynie o drugą szansę ponieważ bardzo mi na niej zależy.


Chyba powinno być dobrze ale jbc to dodaj ktoś coś ;P
Dzięki za przetłumaczenie.
30-01-2010 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lukasz321 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 28
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #24
RE: Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)
Mógłby ktoś przetłumaczyć?
Witam. Od zarejestrowania nadal nie mam zaliczonych zaproszonych znajomych ani PTZ za te zaproszenia, a także za grę po rejestracji. Mam nadzieję, że nie będziecie po raz kolejny zapewniać mnie, że wszystko macie w bazie danych(tak jak czynicie od 3 miesięcy) tylko naprawicie ten bug... Pozdrawiam
31-01-2010 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zythus Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,776
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 1306 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.07
Post: #25
RE: Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)
@Mybijacz
Hello!
I've send a few messages to you with information, that I made 47 fake e-mails on my account. So I want you to know about that and I am really sorry for that. I only want a second chance from you, because I really depend on it.

@lukasz321
Hi. From my registration I still don't have friends which accepted my invites, and PTZ for that invites, also I don't have PTZ from game after registration. I hope, that you won't assure me, that you've got all data in your database (you are doing this for 3 months already), but you will fix that bug. Regards

@down
Szybszy i moje lepsze Big Grin xd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2010 15:25 przez Zythus.)
01-02-2010 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ralphenko Offline
The English Pronunciation Mastah
*

Liczba postów: 204
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 0.00
Post: #26
RE: Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)
(30-01-2010 23:31)MyBijacz napisał(a):  Siema, chciał bym żeby mi ktoś przetłumaczył kilka zdań. Chodzi mi głównie o to że było w nich zawarte że mam 47 e-maili niezgodnych z regulaminem i że już wysyłałem kilka wiadomości z tą informacją ale nic się nie działo więc wysyłam kolejny.


Mniej więcej powinien brzmieć tak(jeżeli chcesz coś dołożyć od siebie czego tu brakuje a mogło by mi pomóc żeby mi od razu nie banowali konta to proszę bardzo ale napisz co dodałeś pod spodem to dodałeś):

Witam!
Wysyłałem już do was kilka wiadomości z informacją że moje konto posiada 47 e-maili nie zgodnych z regulaminem lockerz.com. Dlatego pragnę się wam przyznać i bardzo przeprosić. Proszę jedynie o drugą szansę ponieważ bardzo mi na niej zależy.




Chyba powinno być dobrze ale jbc to dodaj ktoś coś ;P
Dzięki za przetłumaczenie.

I greet!

I already sent to you a few messages with information that my account have 47 fake e-mails. For this I have to confess and I very very apologize you. I ask only for second chance cause i depend on it.


(31-01-2010 10:40)lukasz321 napisał(a):  Mógłby ktoś przetłumaczyć?
Witam. Od zarejestrowania nadal nie mam zaliczonych zaproszonych znajomych ani PTZ za te zaproszenia, a także za grę po rejestracji. Mam nadzieję, że nie będziecie po raz kolejny zapewniać mnie, że wszystko macie w bazie danych(tak jak czynicie od 3 miesięcy) tylko naprawicie ten bug... Pozdrawiam

Since my registration i still don't have counted invited friends and PTZ for these invitations also for the game after the registration. I hope that you won't assure me, that everything you have in your database(as you do this for three months) only fix this bug.

I greet.

@Up: Ofc..Smile

[Obrazek: search.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2010 15:35 przez Ralphenko.)
01-02-2010 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
muaythai Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #27
RE: Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)
Witam.
Mam problem, mianowicie podczas zamawiania nagrody w restocku
za pomocą autofilla źle wypełniłem nazwę kraju a co za tym idzie nie wpisałem PL oraz kod pocztowy bez "-".
Proszę o pomoc w napisaniu maila do lockerz.

" Witam, podczas uzupełnienia źle wypełniłem niektóre dane.
Poprawne dane to: **********. Przepraszam za te błędy i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam ***"

PROSZĘ WAS O POMOC!!!
01-02-2010 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Ralphenko Offline
The English Pronunciation Mastah
*

Liczba postów: 204
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 0.00
Post: #28
RE: Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)
Hi, during last redemption I wrote wrong some informations. Correct are: ******. I apologize for these mistakes and I please for the leniency. Regards ****.

[Obrazek: search.png]
01-02-2010 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adamos19 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #29
RE: Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)
Prosze o przetlumaczenie:

Witam.
Obiecaliscie ze styczniowy Restock bedzie juz ostatni, a od lutego zacznie funkcjonowac nowa strona lockerz z wieloma nowymi mozliwosciami zbierania PTZ. Jest juz 2 lutego, wiec dlaczego strona jeszcze nie wystartowala? Dlaczego caly czas korzystamy ze starej strony lockerz? Dlaczego Lutowy Restock bedzie odbywał sie na takich samych zasadach jak dotychczas? Przeciez obiecywaliscie zmiany zasad restocków. Kiedy wkoncu zostanie uruchomiona strona lockerz wraz z nowymi funkcjami?

pozdrawiam A***
02-02-2010 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ralphenko Offline
The English Pronunciation Mastah
*

Liczba postów: 204
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 0.00
Post: #30
RE: Mail do Lockerz (pomoc nie znającym angielskiego)
Hi,

You promised that the Januray Restock will be the last one, and since february you will set up new version o Lockerz with many new ways to earn PTZ. Now is 2nd of the february, so why the site hasn't started yet...? Why we still use old version of Lockerz ...? Why the january's Restock will be on the same rules like so far...? You promised changes of Restock rules. So when will you set up your website with new functions...?

Greet ***

[Obrazek: search.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2010 21:06 przez Ralphenko.)
02-02-2010 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mail od lockerz.Proszę o tłumaczenie Ziomq17 3 6,047 03-07-2011 21:44
Ostatni post: Scoobyx
  [WAŻNE] Mail do Kathy Dominator 10 6,076 30-06-2011 09:29
Ostatni post: Dominator
  [Zamknięty]Krótki mail. Nutric 3 3,346 23-06-2011 22:11
Ostatni post: Admin
  Mały Mail Lubelak 0 3,319 03-05-2011 10:25
Ostatni post: Lubelak
  Mail do Kathy w sprawie nagrody HeXeR 9 4,391 20-04-2011 07:32
Ostatni post: paskur

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości