Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:) » Inwestor Amator - złoto i srebro:)

Autor Wiadomość
comanche Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 729
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 89 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #31
RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:)
Sprawdź:
Cytat:pytanie troche koło tematu inwestycji ale związane z twoim kanałem, czym nagrywasz? doskonała jakość i płynność.

Pytasz o film w poście powyżej? Był on nagrywany sony a6300

Film był nagrany przy współpracy z https://blustudio.pl
Ja posiadam Canona EOS 200D i poprzednie filmy nim nagrywałemSmile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2020 14:18 przez comanche.)
28-03-2020 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #32
RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:)
Własnie celuje w coś z serii sony A6000, posiadam teraz z serii niżej (i starszej) czyli nex5n, i w FHD jest naprawdę ok, a 6300 jak dobrze kojarzę powinien bez problemu poradzić sobie w 4k Smile

Ps. tylko trochę cena mnie odstrasza, szczególnie obiektywów Xpokerface
28-03-2020 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Brzeziu Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #33
RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:)
Warto przejrzeć ofertę od sigmy i samyanga. Mają sporo obiektywów z mocowaniem sony e.
np. sigma 16mm 1.4 - takie światło, w takiej cenie Smile
Glosy: comanche (+1)
29-03-2020 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
comanche Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 729
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 89 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #34
RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:)
Ostatnia paczka ze srebrem, zamówiona przed krachem cenowym na rynku metali do mnie dotarła. W chwili obecnej skupiam się na kumulacji kapitału i oczekiwaniu na nieco lepsze czasy. Dopisujemy 4 oz do całościSmile

Krypto tak jak w rozpisce, zamrożone w Lisku mam wszystko i czekam na ruch w górę. Co będzie to czas pokaże.

Jeśli chodzi o Plus 500, to ropa pozwoliła mi wyjść na plus. Aktualnie mam otwarte dwie pozycje - jedna z nich to może być gruba sprawa (mam taką nadzieję). Chodzi konkretnie o akcje Luckin Coffee. 02-04-2020 zanotowali spadek o 75%, więc postanowiłem zakupić 20 akcji z uwagi na bardzo niską cenę. Zobaczymy jak z tym wyjdzie. Jeśli chodzi o ropę, to założyłem sobie pewien pułap cenowy, przy którym ponownie ją zakupię.

Jeśli chodzi o YouTube, to konsekwentnie idę do przodu. Bardzo fajnie został odebrany odcinek z nową lepszą jakością. Kolejny się robi i mam nadzieję że niebawem zostanie opublikowany. Gdy tylko go wrzucę, pochwalę się w tym wątkuSmile

Poniżej tradycyjnie już, zamieszczam garść statystyk.

Kanał YouTube:

Ilość filmów: 11

Ilość subskrypcji: 112

Wyświetlenia łącznie: 4350

Czas oglądania kanału (godziny): 176,5


Giełda Bit Bay:

Ilość zainwestowanych pieniędzy: 100 zł

Saldo w chwili pisania posta: 34,5 Liska

Zysk/strata w chwili pisania posta: + 40 zł


Giełda Plus 500:

Ilość zainwestowanych pieniędzy: 2600 zł

Zysk/strata netto w momencie pisania posta: + 298 zł



Inwestycja gotówki:

Ilość srebra: 24 oz

Ilość złota: 1 gram

Łącznie zainwestowane: 2254,65 zł
03-04-2020 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
comanche Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 729
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 89 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #35
RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:)
Podpinam do wątku najnowszy filmSmile



05-04-2020 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #36
RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:)
Co do kanału, może nie jestem specjalistą ale.

Wypracuj jeden styl miniaturek dla kanału / danej serii, wyrobisz sobie markę i rozpoznawalność na pierwszy rzut oka. Dobra miniaturka potrafi zdziałać cuda, u mnie po poprawie miniaturek na kanale klikalność na filmie potrafiła wzrosnąć z 5-6% nawet do 10-12% przy tylko tej pojedynczej zmianie.

Dopieść / rozszerz opisy filmów, więcej fraz kluczowych w opisie = więcej wyszukań, masz 5000 znaków, wykorzystaj to (oczywiście bez przesady)

To samo ze słowami kluczowymi / tagami, używasz może 30% z dostępnego miejsca.

Dopracuj stronę główną kanału, dodaj baner kanału, zwiększ ilość sekcji na stronie głównej, dodaj film zachęcający dla ludzi bez subskrypcji.

Dodaj dane do kontaktu i informacje w zakładce "informacje" może znajdzie się ktoś chętny do współpracy widząc potencjał kanału Smile

Może zastanów się z podziałem treści na serie, ludzie to lubią, na razie podział widzę jest baaardzo luźny.

Możesz jeszcze tailować do filmów bardziej popularnych kanałów o podobnej tematyce, by się pojawiać u nich w proponowanych.

Albo w razie ogromnej nudy, dodać wszystkie informacje do filmu po angielsku + napisy (po polsku też, wtedy algorytm lepiej zindeksuje twój film).

To taki mój audyt osoby która się nie zna, na szybko Jerk2 ale po zastosowaniu tych trików + kilku innych technik, w marcu mój kanał miał więcej wyświetleń/godzin obejrzeń/ilości nowych subskrypcji niż w całym 2019 Huh

PS. Ale przy twojej tematyce możesz mieć zabójczy CPM, więc życzę powodzenia i jak najszybszego wbicia 4000h watch time i 1000 subów, by mieć więcej $$$ na inwestycje.

PSS. Ten klimat bogatego człowieka, luksusu i surowości bardzo pasuje, jeszcze załatw sobie do otwierania tych paczek jakiś kozacko wyglądający nóż do listów i zakładaj koszule + kamizelkę do nagrywania (bo koszulka tak średnio pasuje jak mówisz o inwestycji w metale szlachetne).

PSSS. Pomysł z tym pieńkiem i drinkiem muszę pochwalić, strzał w 10 (Wybacz za tyle post scriptum, ale cały czas zauważam coś nowego)

Jak by to powiedział mój ulubiony youtuber "Widać naracowanko", ale jeszcze możesz sporo poprawić, łap suba Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2020 15:52 przez dzemba.)
Glosy: comanche (+1)
05-04-2020 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

comanche Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 729
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 89 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #37
RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:)
Takie opinie są najlepsze! Kilka podpunktów o których piszesz, jest wdrażanych w życie właśnie. Co do pozostałych - na pewno skorzystam z porad.

W razie uwag piszcie śmiało, chcę wyrobić sobie konkretną markę, tak jak pisze przedmówca powyżej. Wiem że dużo pracy przede mną, a każda konstruktywna uwaga pomaga wyeliminować błędy.

Jeszcze raz dzięki!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2020 23:07 przez comanche.)
Glosy: Fr0shArczi (+1)
05-04-2020 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
comanche Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 729
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 89 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #38
RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:)
Nadszedł czas na podsumowanie minionego tygodnia - nie przedłużając, lecimy z tematem. Poniżej krótki opis moich poczynań, a pod najnowszym filmem którym znowu się pochwalę, garść statystykSmile

Srebro i złoto fizyczne bez zmian - obecnie nie opłaca się robić jakichkolwiek zakupów, więc w dalszym ciągu kumuluję gotówkę na nowe inwestycje. Tak nawiasem mówiąc, to trzy duże mennice wznowiły pracę, więc liczę niebawem na powrót do normalności.

Jeśli chodzi o giełdy, to spadki, spadki i jeszcze raz spadki. Ilość LSK na BitBay bez zmian. Gdy spadki staną się okazją, być może coś doinwestujeSmile

Co do Plus 500 to zaryzykowałem. Akcje Pan American Silver tak jak przypuszczałem podążyły za kursem srebra, przez co zamknąłem pozycję z zyskiem. Z uwagi na zbliżające się spotkanie państw OPEC z OPEC+, postanowiłem wszystko wpakować w ropę. Liczyłem że dojdzie do porozumienia, w związku ze zmniejszeniem produkcji dziennej baryłek przez wszystkich. Niestety nie do końca to pykło, co zaowocowało spadkiem na ropie. W chwili obecnej mam 30 baryłek ropy i czekam aż cena odbije. To kwestia czasu, tak że mam okazję do poćwiczenia swojej cierpliwościSmile Ten ryzykowny ruch sprawił że mój zysk stopniał do około 150 złotych, względem tego co wpakowałem - czyli 2600 zł.

Najwięcej zmian tyczy się YouTube itp. Kanał został nieco uporządkowany, mam nadzieję że będzie wyglądał profesjonalniej, a dzięki temu generował większy ruch. Założyłem również Insta i połączyłem go z FB. Muszę przycisnąć temat w mediami społecznościowymi bo to kompletnie leżało u mnie. Powstał plan na strukturę kanału, tak że sporo nowości czeka na wszystkich. Mam nadzieję, że przypadną większości do gustuSmile No i poważnie rozważam opcję napisów w j. angielskim. Myślę że to otwarłoby całkiem nowe możliwości w świecie internetuWink
Wszystko to dzięki użytkownikowi
Cytat:dzemba
który to strzelił mi szybki i darmowy audyt z przydatnymi radami, o których możecie przeczytać w tym temacie nieco wyżej. Wziąłem sobie tą wiadomość bardzo do serca i zacząłem wdrażać pomału jego radyWink Jeszcze raz wielkie dzięki!





Kanał YouTube:

Ilość filmów: 14

Ilość subskrypcji: 146

Wyświetlenia łącznie: 5956

Czas oglądania kanału (godziny): 240,3


Giełda Bit Bay:

Ilość zainwestowanych pieniędzy: 100 zł

Saldo w chwili pisania posta: 34,5 Liska

Zysk/strata w chwili pisania posta: + 40 zł


Giełda Plus 500:

Ilość zainwestowanych pieniędzy: 2600 zł

Zysk/strata netto w momencie pisania posta: + 150 zł

 

Inwestycja gotówki:

Ilość srebra: 24 oz

Ilość złota: 1 gram

Łącznie zainwestowane: 2254,65 zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2020 13:23 przez comanche.)
13-04-2020 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
comanche Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 729
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 89 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #39
RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:)
Jak co tydzień lecimy z krótkim podsumowaniem. No to po koleiSmile

YouTube - w planach jedna nowa seria, kanał jest coraz bardziej uporządkowany - tak mi się przynajmniej wydaje hehe;D Sukcesywnie przybywa subskrybentów i widzów, jednak wiem już co wpływa na szybszy ich przyrost. Niestety blokuje mnie obecna sytuacja na rynku srebra i złota, żeby wykorzystać ten atutWink Tak jak wspominałem już ostatnio - social media leżały w moim przypadku. Od tygodnia staram się regularnie wrzucać posty na FB i Insta, w planach dołączenie do kilku grup tematycznych, oczywiście pod nickiem z nazwy kanałuSmile

Krypto - okres stagnacji trwa nadal, myślę że niebawem coś doinwestuje. Chyba będę nadal trzymać się LISKA, po cichu liczę, że znowu wystrzeli on o złotówkę, może dwa w górę. Jeśli ktoś inwestuje w coś innego na krypto, chętnie wysłucham uwag itdWink

Plus 500 - porozumienie OPEC z OPEC+ to istna KUPA! Wszedłem all in w ropę, a tu dupaSad Wszystko co miałem na plusie stracone. Żeby tego było mało, jestem około - 400 względem kapitału który zainwestowałem. Liczę że sytuacja w końcu się unormuje i przynajmniej odrobię straty. Obserwowałem CCC które chciałem kupić po porozumieniu OPEC, gdy ropa parę $ odbije się. Nie pykło mi, a tymczasem CCC wystrzeliło 30% w ciągu jednego dnia. Weź tu się człowieku nie pochlastaj heheWink

Kanał YouTube:

Ilość filmów: 16

Ilość subskrypcji: 158

Wyświetlenia łącznie: 6647

Czas oglądania kanału (godziny): 268,3



Giełda Bit Bay:

Ilość zainwestowanych pieniędzy: 100 zł

Saldo w chwili pisania posta: 34,5 Liska

Zysk/strata w chwili pisania posta: + 51 zł



Giełda Plus 500:

Ilość zainwestowanych pieniędzy: 2600 zł

Zysk/strata netto w momencie pisania posta: - 400

 

Inwestycja gotówki:

Ilość srebra: 24 oz

Ilość złota: 1 gram

Łącznie zainwestowane: 2254,65 zł
19-04-2020 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #40
RE: Metale szlachetne - oszczędzanie poprzez inwestowanie:)
Nie chcę cie martwić, ale co do giełdy, depozyt praktycznie wyczyściłem dwa razy zanim na trzecim coś ugrałem Tongue

Nie jestem żadnym autorytetem, ale bez doświadczenia, wiedzy, strategi i planu, pieniądze na giełdzie możesz traktować jako stracone. Sam się o tym przekonałem. Jak sam sobie udowodnię, że się czegoś nauczyłem to stworzę poradnik i udostępnię Ci jako pierwszemu do przetestowania Smile

--------------------------------------------------

Co do grup to bardzo dobra strategia, do jednego kanału mam tematyczną stronę i grupę na FB.

[Obrazek: HpYvWXR.png]

Jak łatwo można zauważyć, prawie 1/4 ruchu pochodzi własnie z tej strony i FB (2000+ dokładniej), tylko w moim przypadku serwis i FB są baaaaardzo zaniedbane mimo to generują aż tyle ruchu.

PS. A tailowanie, które Ci ostatnio polecałem, samo generuje mi około 10% miesięcznego ruchu, więc tez serdecznie polecam Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2020 14:16 przez dzemba.)
19-04-2020 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odkrył świetny sposób na inwestowanie - Warren Buffett go nienawidzi! Jnvestor 18 6,269 06-09-2020 18:35
Ostatni post: Jnvestor
  Zarabianie i inwestowanie Copyista 15 4,345 31-08-2020 21:45
Ostatni post: Copyista
  Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? patulsky1337 75 28,629 10-08-2016 11:05
Ostatni post: gosc123456
  Inwestowanie - 11030.pl oraz gry satoshi Sahya 34 8,089 31-12-2015 11:11
Ostatni post: Sahya
  Dziennik pracy - inwestowanie Captain 22 6,519 22-09-2015 13:04
Ostatni post: konek3

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości