Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 26 Głosów - 2.35 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Poradnik ⚠✩ PRAWDZIWE VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠
» ZACZNIJ TUTAJ! Wszystko to co powinieneś wiedzieć, by realnie zarabiać w sieci!
Autor Wiadomość
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,649
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1512 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 673.00
Post: #1
Heart ⚠✩ PRAWDZIWE VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠
VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW

Czyli wszystko to co powinieneś wiedzieć, by realnie zarabiać w sieci!


[Obrazek: vademecum.png]Cześć! Temat, który czytasz, ma za zadanie stanowić swojego rodzaju przewodnik dla nowych i średniozaawansowanych osób. Żeby być fair wobec Google'a - muszę wspomnieć, że to vademecum znajduje się również na moim blogu (do którego odwiedzania serdecznie zapraszam). Czytając niektóre blogi oraz wypowiedzi na forum, można odnieść mylne wrażenie, że zarabianie w internecie polega na inwestowaniu w piramidy finansowe. Mam nadzieję, że po lekturze tego tekstu każda nowa i średniozaawansowana osoba będzie świadoma na czym polega zarobek online i najzwyczajniej w świece zacznie zarabiać. Zanim przejdziemy do głównej treści tekstu, polecam zapoznać się z samym tematem pieniędzy - tzn. czym są, skąd się biorą i w jaki sposób trafiają do obrotu. Myślę, że to obowiązkowa wiedza dla osób, które chcą je zarabiać Smile


SPIS TREŚCI:

1. Na czym polega zarabianie w internecie?
2. Ile można zarobić w internecie?
3. Słowniczek
4. System poleconych
5. Metody i serwisy zarobkowe
6. Czy e-zarabianie wymaga inwestycji?
7. Prowadzenie dziennika pracy
8. Jak zacząć zarabiać?
9. Czy potrzebuję mentora?
10. Mentoring Get Paid 2.0
11. Ogólnodostępne poradniki mojego autorstwa
12. Blog Get Paid 2.0 - getpaid20.pl1. Na czym polega zarabianie w internecie?

Mnogość działów, metod i sposobów przedstawianych na forum może powodować niemałe zagubienie. "Zarabianie online" to bardzo szerokie pojęcie, ale z perpektywy zdecydowanej większości użytkowników tego forum polega na udziale w różnego rodzaju programach partnerskich (czyli szeroko rozumianej sprzedaży cudzych produktów/usług) - i głównie na tym się skupię. Reklamowanie cudzych produktów jest bliźniacze do sprzedaży własnych. Mechanizmy stosowane tutaj i tutaj są właściwie jednakowe. Programy partnerskie są jednak dostępne dla każdego, a udział w nich nie wymaga ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Każdy program partnerski działa w systemie CPA (ang. cost per action), co oznacza że partnerzy są rozliczani prowizyjnie za wszystkie wygenerowane dla programu akcje. "Akcja", w tym znaczeniu, to bardzo szerokie pojęcie - może to być instalacja jakiegoś pliku, pobranie pliku, wejście w link, założenie konta, kupno danego towaru, wypełnienie formularza, itd.
Istnieje swojego rodzaju przewaga zarabiania w programach partnerskich nad sprzedażą własnych produktów. Biznes tradycyjny jest ograniczony do konkretnych towarów (które zwykle musimy posiadać) - a w programach partnerskich mamy właściwie całkowitą dowolność. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku możliwości sprzedaży własnych produktów - zarabia się 100%, a nie tylko prowizję.

Poniżej przedstawiam przykład obrazujący możliwości programów partnerskich:

Do warzywniaka wchodzi klient i pyta czy dostanie tutaj krem do golenia. Właściciel odpowiada, że nie - klient wychodzi.

Właściciel warzywniaka może zaoferować warzywa i interesują go tylko osoby z potrzebą nabycia warzyw. W dodatku jest ograniczony do szukania takich osób tylko w najbliższej okolicy i sam musi zadbać o to, by te warzywa mieć.
Zarabianie w internecie jest znacząco różne. Ilość różnego rodzaju programów partnerskich jest tak duża, że można wyjść od drugiej strony - czyt. najpierw zastanowić się nad osobami do których ma się dostęp (np. fanami Twojego FanPage'a na Facebooku), ustalić ich potrzebę - a następnie ją spełnić. Potencjalna grupa odbiorców naszych reklam jest ograniczona tylko liczbą użytkowników internetu.

Przykład z życia: Masz fanpage o tematyce warzyw, jednak komenatrze pod wpisami sugerują, że fanom najbardziej potrzeba kremu do golenia. Żaden problem, rejestrujesz się w programie partnerskim drogerii i ofertujesz swoich fanów kremem do golenia. Praktycznie nie masz żadnych barier w spełnianiu potrzeb swoich klientów. W dodatku to nie Ty jesteś odpowiedzialny za dostępność sprzedawanego towaru - a organizator danego programu partnerskiego. Twoje zadanie polega na tym, aby znaleźć osoby zainteresowane danym towarem, a następnie im go polecić przy pomocy Twojego linku partnerskiego. Oczywiście, zarobiłbyś więcej gdybyś miał taki krem we własnej ofercie produktowej i, o ile sprzedaż w programie partnerskim będzie kwitła, uważam że warto samodzielnie wprowadzić (np. sprowadzając z Chin) niektóre produkty. Sprzedaż na zasadzie e-commerce stanowi jednostkowo wyższy zysk - ale ma dużo większe "bariery wejścia". Najłatwiej, i w dodatku za darmo, jest zacząć od programów partnerskich.

Rolę kremu do golenia w rzeczywistości może pełnić dowolna potrzeba. Kwestię doboru odpowiedniego programu partnerskiego wyjaśniam obszerniej tutaj.

Zanim przejdziemy dalej powiedzmy sobie jeszcze czym NIE jest zarabianie w internecie. Listę popularnych mitów na ten temat przedstawiłem na blogu, w tym wpisie: "Popularne mity na temat zarabiania przez internet – dlaczego nie są faktami?". W dużym skrócie - nie są to piramidy finansowe, bukmacherka, ani jakikolwiek inny internetowy hazard. Hazard to hazard, a zarabianie to zarabianie.

Największe pieniądze zarabia się na sprzedaży, dlatego polecam od razu odpuścić sobie wszekiego rodzaju klikanie w reklamy, buxy, wypełnianie ankiet i innego rodzaju zadanie z groszowym wynagrodzeniem. Te programy uważam za stratę czasu, nawet przy zbieraniu poleconych. Proszę zauważyć, że w "klikaniu/zadaniach" stabilne i największe pieniądze zarabiają promotorzy z setkami poleconych. W CPA jest odwrotnie - najwięcej zarabiają osoby, które umieją sprzedawać.2. Ile można zarobić w internecie?

Przedział zarobków jest nieograniczony.. ale jak można przypuszczać najłatwiej jest nie zarobić niczego, a najtrudniej zarobić najwięcej. Zarabianie stabilnych i dość wysokich kwot nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać.

W całej tej "branży" widać przede wszystkim osoby, które zarabiają dużo. Nie oznacza to, że w internecie większość zarabia dużo. Po prostu większość pozostaje anonimowa i nie chwali się zarobkami. Widać przede wszystkim osoby, które wstawiają zdjęcia gotówki i screeny statystyk z lepszych miesięcy. Jednocześnie nie publikują swoich kosztów. To może powodować MYLNE wrażenie, że zarabianie przez internet jest proste.

"Każdy może zarabiac dużo" - teoretycznie tak, a w praktyce kompletnie nie. Uczciwie przedstawiając sprawę odradzam traktowanie e-zarabiania jako swojej jedynej "szansy na sukces". Można osiągnąć bardzo dużo, ale statystycznie stabilne dochody osiąga mniejszość. Zamiast swojej życiowej szansy, polecam dostrzegać w tym swoje hobby i sposób na dorobienie.

Odpowiadając na pytanie z tytułu: Najbardziej prawdopodobne wydaje się być zarabianie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie. Są lepsze i gorsze miesiące, wszystko zależy od dostępnych w programch partnerskich ofert, stawek i metod reklamowania. Oczywiście można dojść do 4, a nawet 5-cyfrowych zarobków - ale dotyczy to zdecydowanej mniejszości i nie jest regułą. Są szanse, że dojdziesz do takich zarobków - jednak "nakręcanie Cię" statystycznie byłoby nie fair.

Więcej o nastawieniu do e-zarabiania napisałem tutaj: Postawa ma znaczenie, czyli jak traktować e-zarabianie3. Słowniczek

1) Get Paid To Action - oznacza otrzymanie zapłaty w zamian za wykonanie jakiejś akcji (akcje wykonujemy sami - tzw. "płatne zadania") - i tak wyróżniamy np.:

GPTR - get paid to read / get paid to register

GPTC - get paid to click

GPTS - get paid to surf (surfbary)

GPTD - get paid to download/install/register/itd.

Obecnie tego typu nazewnictwo jest już prawie nieużywane, ale warto wiedzieć co oznacza : ) Tego typu programy z reguły umożliwiają zarabianie zdecydowanie bardzo niewielkich, w stosunku do poświęcanego czasu, pieniędzy.


2) Cost Per Action- oznacza stawkę za akcję, którą promujemy (akcję wykonuje ktoś inny). W skład CPA wchodzi:

CPD - cost per download - stawka za pobranie pliku

CPL - cost per lead - stawka za pozyskanie lead'a sprzedażowego (poprawne wypełnienie formularza)

CPI - cost per install - stawka za instalację naszego pliku

CPS - cost per sale - stawka za sprzedaż dokonaną za pośrednictwem naszego linku partnerskiego

CPR - cost per registration - stawka za każdą rejestrację w danym serwisie/grze/itp.

CPM - Cost Per Thousand ("M" jako rzymskie 1000). Pojęcie oznacza stawkę za 1000 wyświetleń/kliknieć/innych akcji. Najbardziej popularnym wykorzystaniem "CPM" jest stawka za 1000 wyświetleń strony/reklamy.

CPC - cost per click - stawka za kliknięcie w nasz link partnerski

CPO - cost per order - stawka za zamówienie (bez względu na wartość zakupów)


3) Typy ofert CPA

DOI - Double Opt-In - Lead zostaje zaliczony dopiero po potwierdzeniu adresu e-mail przez użytkownika.

SOI - Single Opt-In - Lead zostaje zaliczony od razu po podaniu adresu e-mail, użytkownik nie musi go potwierdzać.

Incent - Oferta może być reklamowana wszędzie, łącznie z generowaniem ruchu motywowanego.

Non-Incent - Oferta wymaga tylko wysokiej jakości ruchu, ruch motywowany jest zabroniony.


3) Inne

Affiliate Marketing - marketing afiliacyjny polegający na polecaniu cudzych towarów/usług w zamian za prowizję od wygenerowanych sprzedaży; program partnerski - ang. affiliate program

B2B - ang. business to business - działalność, której klientami są inne firmy, a nie osoby fizyczne

B2C - ang. business to customer - działalność, której klientami są osoby fizyczne

Bitcoin - kryptowaluta wprowadzona w 2009 roku; skrót - BTC

Blockchain - stosowana m.in. w kryptowalutach baza danych niemające scentralizowanego miejsca ich przechowywania; jawny rozproszony rejestr transakcji

Branding - budowanie świadomości marki, np. poprzez kampanie bannerowe

Bux - określenie serwisu GPTC (get paid to click)

Cloaking - ukrywanie linków partnerskich lub stron (np. "serwowanie" robotom wyszukiwarek innej wersji strony - niż użytkownikom)

Cookie stuffing - nadużycie stosowane przez nieuczciwych partnerów; podrzucanie plików cookies nieświadomym internautom w celu wyłudzenia prowizji, więcej: Identyfikacja partnerów, pliki cookies i nadużycia z tym związane (cookie stuffing)

CTR - ang. Click-Through Ratio - wskaźnik; stosunek użytkowników wchodzących w dany link do wszystkich użytkowników odwiedzjących witrynę z tym linkiem

Dochód aktywny - ang. active income - przychody wymagające pracy, kończące się w przypadku zaprzestania działań

Dochód pasywny - ang. passive income - przychody niewymagające pracy (np. czerpane z gotowej, wypozycjonowanej strony interntowej lub z aktywnie działających poleconych w danym serwisie), trwające pomimo zakończenia własnych działań

E-commerce - działalność polegająca na sprzedaży towarów i usług w internecie

FB - Serwis społecznościowy Facebook.com

FP - Fanpage na Facebook'u, "strona facebook'owa"

Fraud - Prowizja zdobyta w sposób niezgodny z regulaminem danego programu partnerskiego

HYIP - High Yield Investment Program - program inwestycyjny; rodzaj internetowego oszustwa finansowego, programy HYIP są oparte na piramidzie finansowej (schemacie ponziego)

Konwersja - ma miejsce wtedy, gdy ktoś wykona najbardziej oczekiwaną akcję na promowanym przez Ciebie landing page'u (najbardziej oczekiwana akcja, to może być np. wysłanie sms premium, rejestracja konta, pobranie pliku, itd.)

Landing page - strona reklamowa, której celem jest jak najwyższa konwersja

Lead - to osoba, która zostawiła swoje dane / poprawnie wypełniła formularz kontaktowy na stronie sprzedażowej

Nisza - segment (część) rynku charakteryzujący się określonymi potrzebami potencjalnych klientów

Page rank - wskaźnik określający jakość strony internetowej w oparciu o liczbę i siłę prowadzących do niej linków z innych witryn; skrót - PR

PP - skrót od "Program Partnerski" lub "PayPal"

Referral - osoba zapisana z naszego reflinku; polecony

Reflink - Unikalny link partnerski służący do promowania serwisu/towarów/usług lub szukania poleconych

Rev-Share - Revenue Share - model rozliczania CPA (termin "rev-share" został "zapożyczony" przez piramidy finansowe i obecnie jest używany przede wszystkim w tym kontekście - wprowadzając w błąd)

ROI - ang. Return on Investment - wskaźnik określający procentowy zwrot z inwestycji; wzór: (przychód - koszt)/koszt*100%

Ruch motywowany - przeciwieństwo ruchu naturalnego; w zdecydowanej większości programów partnerskich to zabroniona praktyka polegająca na oferowaniu pieniędzy lub innych dóbr w zamian za skorzystanie z Twojego linku partnerskiego (motywowaniu do wykonania akcji)

Satoshi - najmniejsza część Bitcoina; 0.00000001 BTC

S4S - share for share ; metoda promocji fanpage'y na Facebooku

SCAM - Nieuczciwy serwis zarobkowy; oszustwo

Search Engine Marketing (SEM) - procesy służące zwiększeniu widoczności strony w wyszukiwarkach; oprócz organicznego SEO, obejmuje również płatne wyniki wyszukiwań (reklamy wyświetlane w wynikach)

Search Engine Optimization (SEO) - procesy służące do polepszania pozycji strony w wyszukiwarkach, wyróżniamy metody "white hat" (zgodne z regulaminami wyszukiwarek), "black hat" (niezgodne z regulaminami wyszukiwarek) oraz "grey hat" (mix regulaminowych i nieregulaminowych praktyk)

Search Engine Reputation Management (SERM) - procesy służące poprawie wizerunku w wynikach wyszukiwania; SEM + SEO + działania mające na celu usunięcie negatywnych opinii z wyników wyszukiwania

Search Engine Results Page (SERP) - strona wyników wyszukiwania na której pojawia się analizowana strona; potocznie pozycja w wyszukiwarce

Sieć afiliacyjna - serwis będący pośrednikiem pomiędzy reklamodawcą i partnerem (marketerem)

Spam - e-mail/wiadomość/treść zawierająca informacje komercyjne, na których otrzymanie nie zgodził się adresat

Spinner tekstu - narzędzie służące do synonimizacji tekstów (zastąpienia poszczególnych słów ich synonimami)

Sprzedaż - w kontekście zarabiania w internecie oznacza wykonanie przez klientów wszelkiego typu pożądnych akcji, np.: założenie konta bankowego, rejestracja w grze, wysłanie sms'a, wypełnienie formularza, itd.

System poleconych - system umożliwiający polecanie programu partnerskiego, werbowanie nowych partnerów w zamian za procentową prowizję od ich obrotów

TrustRank - wskaźnik określający zaufanie wyszukiwarki do danej strony internetowej; skrót - TR

UU - ang. Unique User - unikalny użytkownik odwiedzający określoną witrynę

Viral - reklama wirusowa; reklama zachęcająca lub zmuszająca użytkowników do wykonania "akcji viralowej", czyli dalszego reklamowania strony (zwykle poprzez social media)

YT - Serwis Youtube.com4. System poleconych


System poleconych jest właściwie standardem w tego typu programach zarobkowych. Dokładniej chciałbym wyjaśnić kwestię, z którą nowe osoby często miewają problemy – przez co czują się „wykorzystywane”. Każdy partner serwisu zarobowego, otrzymuje swój prywatny link w celu dalszego polecania serwisu. Osoba zarejestrowana z takiego linku, zostaje przypisana pod użytkownika który mu ten link podał - dzięki czemu ten drugi zyskuje prowizję od zarobków swojego poleconego. W żadnym wypadku nie oznacza to, że cokolwiek sie traci przy rejestracji z czyjegoś linku (reflinku). Zarabia się tyle samo, ile zarabiałoby się podczas rejestracji z pustych linków. Generowana prowizja jest dodatkiem, który w 99% przypadków absolutnie niczego nie odejmuje od Twoich zarobków : ) Więcej o różnicach pomiędzy systemami poleconych przeczytasz tutaj. Jeżeli szukasz metod pozyskiwania poleconych, odwiedź ten wpis.

Zbieranie poleconych jest z reguły mniej dochodowe niz samodzielne zarabianie w CPA. Wyjątek stanowi działanie na dużą skalę.

Uwaga! Jeżeli serwis który reklamujesz wymaga wpłaty (płaci się za możliwość zarabiania) i otrzymujesz prowizję od wpłat swoich poleconych - bierzesz udział w piramidzie finansowej.5. Metody i serwisy zarobkowe


Przygotowałem zestawienie wiarygodnych i sprawdzonych serwisów w których sam zarabiam i/lub o których wiem, że są godne polecenia. Na forum regularnie pojawiają się nowe twory, które po hucznych reklamach i zapewnianiach o wyjątkowości - po prostu znikają. Nowym osobom proponuje zacząć przygodę z zarabianiem od sprawdzonych firm, a nowe twory zostawić do testowania starszym (stażem) forumowiczom. Serwisy podzieliłem na odpowiednie kategorie Smile

LINK: Zobacz aktualne zestawienie polecanych serwisów6. Czy e-zarabianie wymaga inwestycji?


Odpowiadając w skrócie: Nie, nie wymaga. Udział w programach partnerskich jest darmowy.

Obecnie popularne są programy typu REV-SHARE, HYIPY, ICO, a także matrycowe kopalnie kryptowalut. Tego typu serwisy najczęściej wprowadzają swoich użytkowników w błąd co do faktycznego modelu działania - a faktycznie działają na zasadzie piramidy finansowej. O piramidach przygotowałem szereg artykułów i nie będę ich streszczać w tym vademecum. Uważam, że to lektura obowiązkowa dla każdego earnera, który podchodzi poważnie do znajomości "e-biznesu" Smile Artykuły podaję w kolejności, w której polecam je przeczytać:

- Multi Level Marketing (MLM) vs Piramida finansowa
- Schemat ponziego jako rodzaj piramidy finansowej
- Mxrevshare jako przykład piramidy finansowej
- MX.World (MXRevshare) jako przykład piramidy finansowej? - część 2
- Theadsteam, FutureNet (FutureAdPro) jako przykłady piramid finansowych?
- Konsekwencje prawne wynikające z organizowania i namawiania do udziału w piramidach finansowych

Promotorzy piramid finansowych są w internecie bardzo widoczni, zwłaszcza na YT - stosunkowo łatwo na nich trafić. Lampka ostrzegawcza powinna się Wam zapalać w momencie w którym musicie zapłacić za możliwość zarabiania. Kto w takim razie zarabia? Wy? Czy oni?

Drugą ważną kwestią w kontekście "inwestycji" są wszelkiego rodzaju płatne poradniki, kursy, skrypty, boty i inne narzędzia wykorzystywane w e-biznesie. Należy pamiętać, że samo "zarabianie w internecie" też jest niszą. Wiem z autopsji, że "zarabianie na zarabianiu" jest stabilniejsze od zmiennych nisz w CPA. Sprzedając poradniki, video kursy, płatne webinaria dot. zarabiania - zarabia się przeważnie stabilniej niż na samej sprzedaży (CPA) produktów niezwiązanych z nauką zarabiania. Generalnie.. nie byłoby w tym niczego złego, gdyby te produkty faktycznie stanowiły wartość - niestety można się spotkać z tworzeniem tzw. "łańcuszków" w którym osoby kupujące określony kurs, następnie same sprzedają kursy zarabiania, itd., itd. E-booków i kursów dot. e-zarabiania jest w internecie mnóstwo. Tworzenie wyżej opisanych łańcuszków prowadzi do zaniżania poziomu faktycznej wartości i bardzo manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Te praktyki utrudniają rozeznanie się z wartością przed zakupem,a same kursy są sprzedawane w zawyżonych, często siegających kilku tys. złotych, cenach.

Inwestycje nie są potrzebne, zwłaszcza w narzędzia reklamowane jako "pewny zysk". Takie coś jest pewnym zyskiem przede wszystkim dla ich autora. Trzeba zauważyć, że wydając wszystko co się zarobiło na kolejne poradniki, boty, skrypty - tak naprawdę nie zarabia się niczego. No bo kto wtedy tak naprawdę zarabia?

Podobnie ma się sytuacja z narzędziami SEO. Zdecydowana większość osób nie potrzebuje ich w ogóle - ale tworzona otoczka marketingowa sprawia, że i tak kupują "konta premium". Takie zakupy wynikają z niewiedzy i chęci zarabiania. Niestety skrypty/boty nie sprawią, że Twoje strony będą zarabiały tyle ile byś chciał. Sprawią przede wszystkim, że ich twórcy będą zarabiali.

Podsumowując: świat e-zarabiania jest pełen pułapek w które można łatwo wpaść, to w efekcie może doprowadzić do wydawania większych pieniędzy na "wspomagania zarabiania", niż faktycznie się zarabia. Piramidy finansowe mogą natomiast doprowadzić do utraty wszystkich zainwestowanych w nie środków.

Jakiekolwiek inwetycje w "pomoce" powinny być gruntownie przemyślane! Od samych piramid finansowych polecam się natomiast trzymać z daleka.7. Prowadzenie dziennika pracy


Na forum istnieje możliwość prowadzenia publicznego dziennika pracy: Dzienniki pracy użytkowników.

Dlaczego warto prowadzić dziennik? Oto lista plusów:

- Rosnąca automotywacja poprzez stawianie sobie celów i dziennych zadań do wykonania.
- Dyscyplina co do wykonywania tych zadań, w końcu trzeba dodać kolejne wpisy.
- Umożliwienie innym osobom dawania sobie rad - jak na dłoni widać na jakim jesteś etapie i co mógłbyś zmienić/usprawnić.
- Możliwość prześledzenia swojej "drogi" i działaniań w późniejszym czasie.

Dodatkowo w tym miejscu polecam również zapoznać się z pomocną metodą organizacji swojej internetowej pracy Smile8. Jak zacząć zarabiać ?

Jak już wspominałem, nie musisz wydawać nawet złotkówki, aby zacząć zarabiać. Na forum znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne.

Zanim zadasz pytanie, zapoznaj się z dziennikami pracy innych, bardziej doświadczonych osób. Zwróć uwagę na to, nie co, ale w jaki sposó promują. Jeszcze więcej informacji znajdziesz w tym dziale, tj. Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet.

Wyżej podałem link do zestawienia serwisów zarobkowych w których możesz bez obaw "przebierać". Nie zaczynałbym zarabiania od nowych, mniej sprawdzonych firm.

Tak naprawdę, najłatwiejszy sposób zarobienia pierwszych pieniędzy w internecie masz i miałeś przed sobą cały czas - a jest nim Allegro. Zapraszam do zapoznania się z moim tekstem na ten temat Smile

Zarabianie w samych programach partnerskich, na Twoim miejscu, zacząłbym od skracania linków (CPC/CPM). Dokładniej chodzi tu o otrzymywanie wynagrodzenia w zamian za to, że skrócony przez Ciebie link będzie odwiedzany. Uważam tego typu oferty za doskonałe dla nowych osób - po pierwsze, możesz skrócić dowolną stronę (dzięki czemu nie ogranicza Cię określona tematyka oferty - sam decydujesz o tematyce), a po drugie - uczysz się zdobywać ruch. Korzystniejsze finansowo oferty CPA polegają na zdobywaniu ruchu + wykorzystywaniu tych wejść w taki sposób, by odwiedzający wykonali określoną akcję (np. kupili coś, pobrali, wysłali sms'a, itd.). Bez umiejętności zdobywania ruchu - nie zarobisz kompletnie niczego, a dzięki skracaniu - ze wględu na brak ograniczeń tematyki - możesz tą umiejętność skutecznie rozwijać. Stawki są tutaj niskie, ale zdobyte umiejętności moga okazać się bezcenne w przyszłości. Dzięki skracaniu nauczysz się podstawowego marketingu, dobierania tematyki do odbiorców i zarobisz pierwsze pieniądze Smile Gdy "przerzucisz się" później na coś bardziej dochodowego (np. CPR/CPL/CPS/itd.), pójdzie Ci znacznie łatwiej Smile


Przykłady skróconych linków prowadzących do mojego bloga: (gdy wejdziesz na bloga poprzez te linki --> otrzymam wynagrodzenie, tak to działa)

1) http://adf.ly/1fGyTM (oferta typu framed banner - otrzymasz wynagrodzenie od razu gdy ktoś wejdzie w Twój link, jeden adres IP jest zliczany do 5x na 24h)

2) http://viid.me/qeLdJA (oferta "klasyczna" - otrzymasz wynagrodzenie gdy ktoś wejdzie w Twój link, odczeka 5 sekund i kliknie "skip this ad" w prawym górnym rogu, jeden adres IP jest zliczany do 5x na 24h)


Aktualną listę serwisów dotyczących skracania, które mogę Ci polecić, znajdziesz w pkt.1 (CPC) na tej liście Smile9. Czy potrzebuję mentora?

W skrócie: Nie. Nauka zarabiania to przede wszystkim nauka na własnych błędach.

Gdy zaczniesz działać, a następnie konsekwetnie będziesz modyfikował swoje metody - tj. ulepszał, dodawał do nich pomysły zaobserowane u innych, łączył ze sobą darmowe poradniki, itd. - nie ma siły żebyś nie zrozumiał/a jak to wszystko działa.

Na forach internetowych znajdziesz bardzo dużo praktycznej wiedzy. Z czasem, w miarę rozwijania swoich sposobów – zaczniesz widzieć okazje dosłownie wszędzie. Wszystko może być niszą, każdy człowiek ma potrzeby które chce spełnić – a Ty możesz mu to umożliwić. Każdy fan jakiegokolwiek fanpage’a ma potrzebę – jeśli ustalisz co jest jego potrzebą i dlaczego polubił właśnie tą, a nie inną stronę – masz szanse zarabiać w CPA.
Warto być „w temacie”, czytać książki/poradniki - i dodawać co ciekawsze pomysły do swoich metod. Więcej o zaletach czytania napisałem tutaj Smile Pamiętaj jednak, że wydając na książki/poradniki wszystko co zarobiłeś - tak naprawdę zarabiają tylko autorzy tych materiałów, nie Ty. Na forum znajdziesz mnóstwo darmowych poradników i wiele przydatnych wskazówek w dziennikach pracy - korzystaj z tego.10. Mentoring Get Paid 2.0

Czyli mentoring, który prowadzę od 2015 roku Smile Mentoring stanowi zbiór moich autorskich poradników dot. zarabiania w modelu CPA. Wszystko jest aktualne, posegregowane i ułożone w optymalnej kolejności do czytania. Dodatkowo odpowiadam na wszystkie wiadomości i doradzam każdemu kto o takie doradztwo poprosi.

Mentoring jest płatny. Opłata jest jednorazowa - dostęp do poradników i aktualizacji pozostaje już "na zawsze".

Od siebie gwarantuję:

- pełną uczciwość dot. realnych możliwości zarobkowych
- dbanie o aktualność wszystkich poradników
- rzetelne/staranne opisywanie i rozwijanie materiałów
- odpowiadanie na wszystkie otrzymywane wiadomości
- brak zawyżonych nieswpółmiernych do wartości cen. Ceny mentoringu są kilkukrotnie (czasem kilkunasto :>) niższe od cen kursów sprzedawanych na FB/YT - dodatkowo opłata jest jednorazowa, a prezentowany w ramach mentoringu materiał stale się powiększa.

Zanim zdecydujesz się na dołączenie, pamiętaj jednak że:

- mentoring nie stanowi pewnego sposobu na satysfakcjonujące e-zarabianie
- zarabianie w internecie nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawaćJako członek mentoringu, możesz aktywować stałe +5% do wszystkich stawek w mylead.pl (oprócz odnowień MT)!


11. Ogólnodostępne poradniki mojego autorstwa:

1. Reklamowanie ofert CPA - INSTAGRAM

2. Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS

3. Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE

4. Reklamowanie ofert CPA - SNAPCHAT

5. Podstawy copywritingu - jak tworzyć teksty sprzedażowe?

6. Pierwsza strona zarobkowa - omówienie podstaw wordpress'a

7. Zobacz wszystkie wpisy na GET PAID 2.012. Blog Get Paid 2.0 - getpaid20.pl

[Obrazek: welcome.png]Tekst będę uzupełniał o kolejne przydatne informacje. Jeżeli jakikolwiek poruszany przeze mnie temat straci na aktualności, zauważysz błąd ortograficzny, stylistyczny, składniowy lub błędy link - bardzo proszę o kontakt : ) Vademecum jest stale aktualizowane, więc polecam do niego wracać po dłuższych przerwach od zarabiania (a najlepiej po prostu zasubskrybować ten temat) : )▶| MENTORING od A do Z | Usługi | FastMicroPay | getpaid20.pl | FanPage |
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2018 14:41 przez mysc.)
Glosy: walidator (+1), Kokosz (+1), Grzesiaczek (+1), Interceptor (+1), Kurus92 (+1), leons97 (+1), arielbtc90 (+1), precell (+1), thabast (+1), Fasa (+1), Roberto1986 (+1), passion (+1), Xander92 (+1), KAYO (+1), michal2612 (+1), kapi (+1), danoneksss (+1), brombor (+1), Persona (+1), kubagrzybowski (+1), Lemonade (+1), a___S (+1), Zasiu (+1), WuJeKuBa (+1), AimBoster (+1), otosek69 (+1), Misiał (+1), adul1948 (+1), Prizmo* (+1), Rottweiler (+1), dawidekch (+1), kontakt74 (+1), sheko12 (+1), moreNeed (+1), Samurai (+1), DominikPL1590 (+1), Blondii (+1), Xevis69521 (+1), lodzik496 (+1), kewin2430 (+1), Qwazas (+1), Mksiak (+1), Kubston (+1), trybulski (+1), .::Nicko::. (+1), abrzyski88 (+1), Cromiell (+1), TheMe (+1), xavier1993 (+1), pablo12 (+1), iPlusOfficial (+1), karol9919 (+1), Liromir (+1), Pasza dla konia (+1), Wojtek574 (+1), mucios (+1), Dziq (+1), Jaro070 (+1), Koja (+1), zjadamkredki (+1), Damian0820 (+1), jarunioo7 (+1)
05-07-2016 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
tomala92 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 30
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
gj Smile

tomala92, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2014.
05-07-2016 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dziq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 48
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 25.00
Post: #3
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
To powinno świecić na stronie głównej pod nazwą "DLA POCZĄTKUJĄCYCH" Wink Bardzo dobra robota!

Dziq, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2015.
05-07-2016 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sulliwan93 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 790
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 264 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 82.00
Post: #4
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
Świetna robota. Rozjaśnia wątpliwości Smile
05-07-2016 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
edikiu Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 451
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 225 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 100.75
Post: #5
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
linktogame to scam niepolecam

.
05-08-2016 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo12 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 50.00
Post: #6
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
ładnie opisane Smile
repucik leci

pablo12, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2011.
05-08-2016 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PolskiPingwin Offline
Banned
*

Liczba postów: 12
Dołączył: May 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
Jakie zarabianie polecacie, bez inwestowania i tracenia dużej ilości czasu?
Dam reputa, za dobrą stronkę/link i opisanie jak się zarabia oraz co i jak.
05-08-2016 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,649
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1512 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 673.00
Post: #8
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
(05-08-2016 12:04)edikiu napisał(a):  linktogame to scam niepolecam

To nie jest scam :> Regularnie wypłacam pieniądze. Duży minus LTG to fakt iż nie informują Cię o wykluczeniu z danych kampanii (zapewne tak właśnie nie otrzymałeś wypłaty - ale to już kwestia decyzji reklamodawcy, a nie ich).
LTG płaci stosunkowo (do portmmo) terminowo, dlatego jak najbardziej polecam.


PolskiPingwin, w pierwszym poście są opisane metody i serwisy zarobkowe. Każda metoda wymaga poświęcania czasu, nie ma czegoś takiego jak łatwe zarabianie w internecie w które nie będziesz wkładał serca :>

▶| MENTORING od A do Z | Usługi | FastMicroPay | getpaid20.pl | FanPage |
05-08-2016 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
abrzyski88 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 1.00
Post: #9
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
Świetna robotaSmile
Przeczytane od deski do deskiRolleyes
05-09-2016 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


A ja polecam sprawdzic:

.::Nicko::. Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 858
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 326 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.15
Post: #10
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
Kom żeby nie zgubić Tongue
05-09-2016 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PTC Farm - Zbuduj farmę, zbieraj jajka i zarabiaj prawdziwe pieniądze Fricooo 18 4,266 05-23-2016 18:37
Ostatni post: HubabubaPl

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.