Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 2 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Poradnik Zarabianie poprzez klikanie w reklamy i odbieranie maili! » zarabianie na ankietach, wypełnianie ankiet

Autor Wiadomość
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,331
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9596 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 230.95
Post: #1
Zarabianie poprzez klikanie w reklamy i odbieranie maili!
Sprawdź:
Zarabianie poprzez klikanie w reklamy i odbieranie maili!!


[Obrazek: klikanie-w-reklamy-instrukcja-krok-po-kroku-600x315.jpg]

Zarabianie w internecie poprzez klikanie w reklamy (PTC) i odbieranie maili (PTR)

W treści znajdziesz odpowiedzi na pytania: Jak można zacząć zarabiać w Internecie poprzez oglądanie reklam, klikanie w linki oraz bannery reklamowe? Ile można w ten sposób zarobić? Jakie są wymagania do rozpoczęcia pracy online w tym modelu? Jak zacząć zarabiać w domu? Jak zwiększyć swoje zarobki w buxach i serwisach typu PTC/PTR?Oglądanie reklam za pieniądze – prosta praca w domu

Oglądanie reklam za pieniądze to bardzo uproszczone pojęcie określające opisywany model zarabiania w internecie. Dokładniej bowiem chodzi tutaj o codziennie odbieranie e-maili, klikanie w linki reklamowe w nich zawarte i wyświetlanie danej reklamy przez określony czas. Za każde wejście w płatny link otrzymujemy wynagrodzenie, zwykle w przedziale 0,1-5 groszy (na stronach polskich rozliczanych w PLN) lub 0,05-3 centów (na stronach globalnych rozliczanych w USD).

Serwisy umożliwiające zarabianie w ten sposób działają na zasadzie łączenia reklamodawców z „oglądaczami reklam”. Klient-reklamodawca kupuje od serwisu wejścia na swoją stronę lub mailing reklamowy z linkiem do strony – a serwis realizuje usługę, płacąc swoim użytkownikom za zapoznanie się z reklamą. Kwota pozyskana od klienta-reklamodawcy jest wyższa od kwoty wydanej na realizację – różnica stanowi zysk serwisu. Są więc to swojego rodzaju agencje reklamowe umożliwiające praktycznie wszystkim zarabianie na realizacji przyjmowanych przez siebie zleceń.

Dokładniej mamy tu do czynienia z dwoma modelami zarobkowymi:

Get Paid to Read – czyli otrzymywanie zapłaty w zamian za czytanie - tak określa się model odbierania płatnych maili reklamowych

[Obrazek: pay3.jpg]

Get Paid to Click - czyli otrzymywanie zapłaty w zamian kliknięcia w linki oraz bandery reklamowe

[Obrazek: pay1.png]

W rzeczywistości oba te modele można sprowadzić do jednego – GPTC – gdyż GPTR tak naprawdę również polega na kliknięciu w link reklamowy, tylko że z poziomu skrzynki mailowej, a nie serwisu zarobkowego. Przyjęło się jednak określać serwisy wysyłające maile jako „GPTR” i tak już zostało, pomimo faktu że obecnie jest w nich dostępne znacznie więcej metod zarabiania przez Internet.

Warto zwrócić uwagę, że mamy tu do czynienia z zarabianiem typowo aktywnym – tj. zarobki są zależne od naszego czasu i wykonanej pracy. Buxy i serwisy PTR/PTC posiadają system poleconych, ale zwykle samemu można wyklikać znacznie więcej, niż wynosi prowizja z pracy poleconych osób.


Dla kogo jest ta metoda zarabiania w Internecie?

Zarabianie w Internecie poprzez klikanie w linki reklamowe i odbieranie płatnych e-maili to stosunkowo stara, ale nadal działająca metoda na dodatkowe przychody. Tego typu model nie ma praktycznie żadnych barier wejścia, a więc jest dostępny dla większości użytkowników Internetu. Wymagania do rozpoczęcia zarabiania w ten sposób są raczej bardzo ogólne, dokładniej jest to konieczność posiadania:

- (albo użytkowania) komputera lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu
- konta pocztowego do odbierania płatnych maili
- czasu na zarabianie w Internecie poprzez oglądanie reklam
- rachunku bankowanego lub konta na obsługiwanym przez program w którym zarabiasz (klikasz) procesorze płatniczym – np. PayPal’u, Skrill’u
- chęci i motywacji do podjęcia tego typu pracy w domu

Zarabianie w ten sposób nie wymaga ponoszenia żadnych opłat, ani inwestycji finansowych. W tej branży nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, doświadczenia – a praca odbywa się wtedy kiedy chcemy, bez stałego grafiku. Tą metodę zarabiania online każdy może z łatwością dopasować do swoich możliwości oraz oczekiwań, jest bardzo elastyczna.


Jak dużo można zarobić klikając w GPTR i GPTC?

Każda osoba, która jest zainteresowana zarabianiem w Internecie poprzez oglądanie reklam, klikanie w linki/bannery reklamowe oraz odbieranie płatnych e-maili, i rozważa podjęcie tego typu pracy przy komputerze, musi uświadomić sobie realne możliwości osiąganych w ten sposób zysków.

Realne możliwości są stosunkowo – do afiliacji i e-commerce – niewielkie. Omawiane w artykule rozwiązania nie przynoszą zawrotnych sum pieniędzy i właściwie niemożliwe jest, niezależnie od liczby poleconych, traktowanie takiej aktywności jako swojego głównego źródła dochodów. Jest to sposób – statystycznie – na kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Znajdą się oczywiście osoby, które zarobią kilkaset – ale znajdą się też tacy, którzy zarobią kilka, a może nawet zero (bo nigdy nie uda im się „dobić” do minimum niezbędnego do wypłaty). Statystycznie, działając w kilku serwisach, zarabia się w ten sposób do kilkudziesięciu złotych miesięcznie i tą kwotę należy przyjąć jako swoje realne możliwości.

Stawki w tego typu serwisach wahają się we wspomnianych już przedziałach: 0,1-5 groszy (na stronach polskich rozliczanych w PLN) lub 0,05-3 centów (na stronach globalnych rozliczanych w USD). Dokładniej stawka zależy od tego ile zapłacił za dane wejścia reklamodawca i jakie wykupił wymagania. Im wyższa stawka, tym dłużej należy oglądać reklamę aby otrzymać wynagrodzenie. Stawki za kliki w mailingach są zwykle sporo wyższe od stawek za kliknięcia w linki reklamowe w serwisach PTC – niestety jest ich znacznie mniej, bo dla reklamodawców to droższa forma reklamy.

Powyżej pojawiło się określenie „minimum niezbędne do wypłaty”. Buxy, serwisy GPTR oraz GPTC oferują swoim użytkownikom dosłownie groszowe stawki. Wypłacanie tak małych kwot byłoby dla ich administracji ogromnym problemem – z tego względu w takich programach istnieje minimum do którego trzeba dozbierać (doklikać), aby móc zlecić wypłatę na swoje konto bankowe lub procesor płatniczy . Im niższe minimum, tym szybciej uzyskamy namacalne pieniądze – co w celach motywacyjnych jest bardzo ważne. Serwisy ze zbyt wysokim minimum, pomimo dobrych stawek za kliknięcie, często opierają swoją działalność na fakcie że większość klikaczy zniechęci się i/lub podda przed dozbieraniem do minimum.

Podstawy pracy online - od czego zacząć zarabianie na klikaniu

Oglądanie reklam oraz klikanie w płatne linki może wydawać się czymś prostym – i pod pewnymi warunkami jest proste. Te warunki to przede wszystkim odpowiedni wybór serwisu i organizacja swojej pracy. Najtrudniejszym elementem jest właśnie wybór odpowiednich serwisów, czyli takich co do których będziemy mieć pewność na otrzymanie wypłaty. Podobno w tej branży dosłownie tylko kilkanaście stron zasługuje na uwagę.

Po pierwsze – nie wierz w cuda. Pieniądze nie biorą się z powietrza – nikt nie będzie Ci płacił za kliknięcie więcej niż 2 centy. W Internecie można się spotkać z serwisami, które za kliknięcie płacą nawet 2 USD, a minimum wypłaty wynosi np. 500 USD. Takie serwisy są zwyczajnym oszustwem w którym – albo po prostu nie otrzymuje się wypłaty po jej zleceniu, albo przed osiągnięciem niezbędnego do wypłaty minimum, przestaje się dostawać e-maile reklamowe, tym samym dozbieranie do minimum i wypłata zarobionych środków stają się niemożliwe. Trzeba zwrócić uwagę, że serwis musi zarabiać – tj. ceny reklam muszą być wyższe od stawek za kliknięcie, aby to miało sens. W przeciwnym wypadku mamy do czynienia z oszustwem, czyli tzw. scam’em.

Po drugie – zarabianie w Internecie poprzez klikanie w linki reklamowe jest darmowe. Jeżeli jakiś serwis wymaga inwestycji, opłat, kupowanie reklam w zamian za możliwość zarabiania na klikaniu – to nie jest gptc/gptr. Serwisy związane z zarabianiem na klikaniu w linki reklamowe w zamian za opłatę – to najczęściej piramidy finansowe.

Po trzecie – jeżeli wybrany przez Ciebie serwis jest w porządku względem dwóch powyższych punktów, i tak koniecznie przeczytaj regulamin który akceptujesz i sprawdź opinię o tej firmie w sieci. Zwróć uwagę na wiarygodność takich opinii – bowiem właściciele mogli zapłacić za marketing szeptany. Na zarabiam.com takie opinie i komentarze na temat serwisów GPTC/GPTR oraz buxów znajdziesz w działach: Buxy oraz Surfbary oraz Zbiór serwisów zarobkowych.

Jeśli chodzi o organizację pracy – warto założyć sobie osobnego maila do zarabiania w ten sposób. Zarabiając w wielu serwisach GPTR na raz, warto mieć wszystko w jednym miejscu – tak by maksymalnie ograniczać ilość pracy. Dużo łatwiej zalogować się na jednego maila i odebrać reklamy od wszystkich serwisów w których zarabiamy, niż logować się do każdego z tych serwisów osobno. Ponadto takie serwisy mogą wbrew naszej woli sprzedawać nasz adres e-mailowy, co skończy się całkowicie zaspamowaną skrzynką. Zdecydowanie odradzamy więc używanie do tego swojego prywatnego e-maila.

Żeby nie tracić czasu proponujemy sprawdzać dostępność linków reklamowych tylko raz dziennie. W ten sposób unikniesz bezproduktywności wynikającej z ciągłego odświeżania i czekania na nowe kliknięcia.

Buxy – prosty zarobek w USD za klikanie w reklamy


Bux to inna nazwa systemu GPTC – get paid to click – z którą można się spotkać w Internecie. Takie programy są ograniczone do możliwości klikania w linki wyłącznie po zalogowaniu się do serwisu. Buxy nie wysyłają malingów z linkami reklamowymi. W Polsce takie system praktycznie nie istnieją – u nas są zwykle połączone z GPTR (get paid to read) i przyjęło się je nazywać GPTR.

[Obrazek: pay4.jpg]

Za to w skali światowej zarabianie w ten sposób jest bardzo popularne. Walutą rozliczeniową buxów, niezależnie od kraju pochodzenia, jest zwykle dolar amerykański (USD). Tego typu serwisy zwykle działają w skali globalnej, stąd właśnie taka waluta – względnie stabilna.

Oprócz klikania w linki reklamowe buxy posiadają system poleconych oraz, bardzo często, możliwość kupowania/wynajmowania poleconych. Kontrowersje może budzić możliwość wykupienia konta premium w buxie, dzięki któremu można zarabiać więcej. Nie jest to obowiązkowe, ale sporo osób zarabiających w ten sposób z tego korzysta.

Jak otrzymać zarobione w Internecie pieniądze?

Programy umożliwiające zarabianie na oglądaniu reklam oraz klikaniu w linki reklamowe są zróżnicowane pod względem możliwości otrzymania wypłaty w zależności od kraju pochodzenia i zasięgu działania (krajowy – światowy).

Polskie PTR’y wypłacają pieniądze na konta bankowe, procesory płatnicze, w bitcoina’ch oraz – w doładowaniach telefonu. Warunkiem otrzymania wypłaty jest uzbierania niezbędnego minimum oraz wybór formy wypłaty i podanie w ustawieniach konta odpowiednich danych. Warto zaznaczyć, że jest jeszcze takie coś jak „termin wypłaty”, który w Polsce zwykle wynosi 7 dni roboczych. Oznacza to, że wypłata środków zostanie zrealizowana w ciągu 7 dni (pn-pt) od daty zlecenia. Im krótszy termin wypłaty, tym lepiej.

Zagraniczne buxy są przeważnie ograniczone do możliwości otrzymywania pieniędzy na konta w procesorach płatniczych oraz w bitcoinach. Terminy płatności przeważnie wahają się do 2 do 7 dni, ale w przypadku buxów można się również spotkać z wypłatami typu „instant”. Oznacza to, że pieniądze znajdą się na procesorze płatniczym w ciągu kilku sekund od zlecenia wypłaty.Jak zarabiać więcej klikając w reklamy?

[Obrazek: pay2.jpg]

Każdy z systemów GPTR i GPTC ma system poleconych umożliwiający zarabianie na promowaniu możliwości zarabiania. Takie systemy często się wielo-poziomowe, nawet pięcio, czy sześciu. Oznacza to, że poleceni Twoich poleconych są również Twoimi poleconymi. Wbrew pozorom nie oznacza to, że Twoi poleceni cokolwiek tracą – prowizja jest dodatkowa, nadawana przez administrację serwisu.

Posiadając znaczne ilości poleconych można znacząco zwiększyć swoje zarobki w Internecie wynikające z udziału w buxach i ptr’ach. Aby szukać aktywnych poleconych zalecamy aktywność na forum zarabiam.com.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: MrocznyKILL (+2)
30-07-2020 06:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
[Vip]MrocznyKILL Offline
VIP
*

Liczba postów: 8,755
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3478 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #2
RE: Zarabianie poprzez klikanie w reklamy i odbieranie maili!
Cytat:Posiadając znaczne ilości poleconych można znacząco zwiększyć swoje zarobki w Internecie wynikające z udziału w buxach i ptr’ach. Aby szukać aktywnych poleconych zalecamy aktywność na forum zarabiam.com.

Potwierdzone info Cool Przykładowo Sejfik.com moi poleceni "Poleconych: 15647 osób" z czego ogromna część pochodzi z forum. Więc trzeba skopać leniwe dupska i tchnąc w forum życie na nowo 2

30-07-2020 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shimeon Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 673
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 63 +

Forum Gold: 50.00
Post: #3
RE: Zarabianie poprzez klikanie w reklamy i odbieranie maili!
Najlepszym sposobem na dochód pasywny z tego typu programów to znalezienie nowego serwisu w internecie, sprawdzenie czy wypłaca, a następnie dodanie tematu z naszym reflinkiem na forum Zarabiam.com Huh

30-07-2020 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krakersik Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 177 +

Forum Gold: 120.16
Post: #4
RE: Zarabianie poprzez klikanie w reklamy i odbieranie maili!
(30-07-2020 12:52)Shimeon napisał(a):  Najlepszym sposobem na dochód pasywny z tego typu programów to znalezienie nowego serwisu w internecie, sprawdzenie czy wypłaca, a następnie dodanie tematu z naszym reflinkiem na forum Zarabiam.com Huh

No jest to w 100% szczera prawda, nie jeden polecony z forum wygenerował kilka fajnych dochodów Wink Trzeba próbować aczkolwiek z samego klikania kokosów się nie ukręci pokerface

30-07-2020 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star
Poradnik
 Zarabianie poprzez Content Locking - globalne możliwości monetyzacji stron
mysc 13 1,724 01-07-2020 08:56
Ostatni post: mysc
  Wyciąganie maili z FB 5000 znajomych FB w krótkim czasie Jakub1994PL 16 5,615 21-01-2018 13:22
Ostatni post: LakonicznyBanan
 
Poradnik
 Jak założyć kranik i PODPIĄĆ REKLAMY
nowampson 19 5,208 22-04-2016 18:59
Ostatni post: iPlusOfficial
Exclamation
Poradnik
 Zarobek poprzez promowanie linka.
Medsoneq 9 1,844 08-02-2016 15:13
Ostatni post: Fricooo
 
Poradnik
 CoinAd - Klikaj w reklamy i zarabiaj bitcoiny
RaiZeN 4 1,855 14-09-2014 19:44
Ostatni post: RaiZeN

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.