Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 1 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Poradnik Czym są Kryptowaluty i jak je zarabiać? » Jak zarabiać Kryptowaluty? Podstawowa wiedza o kryptowalutach! Kryptowaluty dla Początkujących!

Autor Wiadomość
Admin Online
Administrator
*

Liczba postów: 21,331
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9596 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 230.95
Post: #1
Czym są Kryptowaluty i jak je zarabiać?
Sprawdź:
Czym są Kryptowaluty i jak je zarabiać?

[Obrazek: klikanie-w-reklamy-instrukcja-krok-po-kroku-600x315.jpg]

Jak zarabiać na kryptowalutach?

Cofnijmy się do 2017 roku. Bitcoin przeżywa prawdziwe „boom”, media informują o milionerach, którzy doszli do swojego bogactwa poprzez jedną decyzję w swoim życiu – inwestycję w kryptowalutę, a hasło „Bitcoin” stało się jednym z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę Google. Nic dziwnego, bowiem w 2017 roku jeden Bitcoin warty był przeogromne 10 milionów dolarów.

[Obrazek: krypto1.png]

Mamy jednak rok 2019, a sytuacja nieco się zmieniła. Mimo to nadal się zarobić na elektronicznych walutach i się nimi zainteresować. Czym są kryptowaluty? Jak je wykorzystać dla własnego zysku? Jak zarabiać na kryptowalutach i bitcoinie? Odpowiadamy.

Zarabianie na bitcoinie. Czym są kryptowaluty?


Kryptowaluty to elektroniczne pieniądze. Z technicznego punktu widzenia jest to szyfrowany zapis numeryczny. Kryptowaluty nie są związane z żadnym krajem i nikt nie sprawuje nad nimi kontroli. Ich wymiana odbywa się wyłącznie poprzez wirtualne giełdy i kantory, a przechowuje się je w odpowiednich e-portfelach. Co Cię na pewno interesuje – kryptowaluty pozwalają generować zysk, podobnie jak inwestycje w tradycyjne waluty, lecz kryptowaluty pozwalają na kilka innych dróg na zdobycie pieniędzy. Zarabianie na kryptowalutach jest jak najbardziej możliwe.


Zarabianie na bitcoinie? Czy warto inwestować w inne kryptowaluty?


[Obrazek: krypto2.png]

Bitcoin zdecydowanie jest najpopularniejszą walutą, głównie za sprawą informacji z 2017 roku o bogaczach, którzy dorobili się na inwestycji właśnie w tą kryptowalutę. Musisz jednak wiedzieć, że prócz wspomnianego Bitcoina, istnieje również ponad 1000 innych walut. Oczywiście, część z nich ma małe szanse na przeżycie w przyszłości i nie nastrajają perspektywnicznie, lecz są takie, które stabilnie rosną. Mowa tutaj głównie o: Bitocin Cash, Stellar, Bitocin Cash, Monero, czy EOS.

W jaką kryptowalutę zainwestować, skoro wybór jest ogromny? To pytanie nie jest takie proste, bowiem dobrze rokujących kryptowalut jest wiele. Jedną z nich jest Dash – naprawdę obiecujący projekt kryptowalutowy, a jego popularność stabilnie rośnie.

O wszystkich kryptowalutach przeczytasz w naszym dziale na forum.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>


Zarabianie na kryptowalutach. Portfel to podstawa!

Portfel jest Ci niezbędny do przechowywania swoich pieniędzy. Jak z realnymi pieniędzmi – potrzebujesz miejsca, gdzie będziesz je przechowywać.


Istnieją portfele online i offline. Offline są uznawane za bezpieczniejsze, gdyż nie mają stałego dostępu do sieci, tym samym znacznie trudniej je okraść. Jeśli chcesz dokonywać transakcji z udziałem kryptowalut, to niezbędny będzie Ci portfel online, najczęściej w postaci aplikacji na komputera albo smartfon. Nie są one polecane do przechowywania dużej ilości pieniędzy. Najmniej bezpiecznymi są natomiast portfele dostępne przez przeglądarki internetowe. Ich niebezpieczeństwo łączy się z faktem, że w każdym momencie możesz utracić dostęp do swoich środków finansowych – dostęp do kluczy prywatnych posiada firma będąca twórcą portfela, a nie Ty.


Na które konkretnie portfele się zdecydować? Jednym z najlepszych wyborów dla początkujących będzie Electrum – łatwy do użycia system, dostępny wraz z aplikacjami na komputery. Portfel ten jest portfelem online, ale można wykorzystywać go także w trybie offline. Jeśli natomiast mowa o portfelach na telefon, to polecamy Ci Mycelium.

Zarabianie na kryptowalutach dla każdego?

[Obrazek: krypto3.png]

Jak w każdej branży – jeśli chcesz zajmować się tym profesjonalnie, tym samym mieć wyższą szansę na zysk, to powinieneś znać się na tym, czym się zajmujesz. Tak samo jest z kryptowalutami. By móc odpowiednio analizować kursy i je przewidywać, niezbędna jest Ci wiedza. Spokojnie jednak – ta w pełni dostępna jest w internecie – materiałów o kryptowalutach jest ogrom. Istnieją specjalne portale branżowe, publikujące nowości ze świata inwestycji, które pozwalają Ci być na bieżąco. To wszystko wymaga jednak oczywiście poświęcenia czasu. Dobrze podejść do tego jak pewnego rodzaju hobby.


Zarabiamy na kryptowalutach

Generowanie zysku na kryptowalutach może odbywać się poprzez wiele różnych dróg. Pozwól, że przedstawimy Ci te najpopularniejsze.

Jak zarabiać na kryptowalutach? Kopiemy!

Najbardziej oczywisty wybór. Gorącym tematem jest zakup urządzenia z zaawansowanymi kartami graficznymi, które to pozwalają kopać kryptowaluty we własnym domu.


Czy to się opłaca? Prócz kosztu urządzenia o dużej mocy obliczeniowej, należy także pamiętać o opłatach za energię – koparka kryptowalut musi działać non stop. Koszt koparki zaczyna się od około 3000 złotych, a kończy się nawet na 10 000 złotych. Należy więc poważnie zastanowić się nad opłacalnością, a przede wszystkim pomyśleć o tym, jaką walutę wykopywać. Raczej warto iść w te mniej popularne, które mają w sobie potencjał na przyszłość. Bitcoin raczej jest kiepskim pomysłem w 2019 roku, choć być może jego opłacalność powróci. W chwili obecnej jest więc to średnio opłacalne.


Istnieje jeszcze jedna możliwość – kopania w chmurze. Wynajmujesz część serwera przeznaczonego do wydobywania elektronicznych walut i możesz korzystać z tego, co dzięki Twojej części zostanie zdobyte. Współpracuj jednak wyłącznie ze sprawdzonymi firmami – w przypadku Clond Miningu istnieje wysokie ryzyko oszustwa lub bankructwa właściciela portalu, co może skończyć się Twoją stratą. Płać więc firmom, które zostały sprawdzone przez wielu – raczej wstrzymaj się przed ufaniem nowym graczom.


Jak widzisz, wszystkie ze wspomnianych opcji są płatne – wymagają inwestycji z Twojej strony, być może niewielkiej jak w przypadku wydobywania w chmurze, ale nadal musisz wydać swoje pieniądze. Pamiętaj o tym.


Kryptowaluty to branża rozwojowa. Można je także wydobywać przez przeglądarkę internetową, a nawet przez własnego smartfona, lecz nie licz tutaj na satysfakcjonujące zyski.

Jak zarabiać na kryptowalutach? Handlujemy


[Obrazek: krypto4.jpeg]

Istnieją giełdy online, pokroju BitBay, które pozwalają są giełdami online. Najczęściej w takich miejscach możesz handlować kilkoma różnymi e-walutami. W tym przypadku postępujesz identycznie, jak w przypadku papierowych walut – mogą to być inwestycje krótkoterminowe, czyli wykorzystujące chwilowe wahania w wartości, jak również długoterminowe, gdzie kupujesz waluty i trzymasz je przez kilka miesięcy oczekując na znaczne podwyższenie kursu.

Handel wymaga od Ciebie dużego poziomu wiedzy o branży. Musisz śledzić nowości, śledzić trendy, przewidywać. Jeśli więc jesteś początkujący, to nie jest to raczej droga dla Ciebie. Istnieje oprogramowanie, które analizuje i doradza, co w danym momencie powinno się zrobić – kupić, czy sprzedać, lecz informacje od tego rodzaju systemów należy przyjmować z przymrużeniem oka.

Istnieje też tzw. arbitraż. Polega on na kupnie kryptowalut na jednej giełdzie, a następnie sprzedaży jej na innej, która płaci więcej. To jednak jest jeszcze bardziej zaawansowana opcja, wymagająca od Ciebie jeszcze więcej wiedzy. W tym przypadku również istnieją systemy, które pozwalają porównywać poszczególne giełdy.

Jak zarabiać na kryptowalutach? Obstawiamy

Możesz również kupować tzw. kontrakty terminowe i opcje binarne. Przewidujesz wtedy, czy, przykładowo, kurs Bitcoina obniży się, czy wzrośnie. Kupujesz wtedy wspomniany kontrakt terminowy i jeśli okaże się, że masz rację, to osiągasz zysk.

[Obrazek: Bitcoin-kryptowaluty-a-inne-aktywa.png]

Jak zarabiać na kryptowalutach? Korzystaj z promocji

Dużo platform i serwisów rozdaje kryptowaluty w nadziei, że zostaniesz z nimi na nieco dłużej. Wszystkie z promocji znajdziesz w specjalnym dziale na zarabiam.com.

ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE >>

Jak zarabiać na kryptowalutach? Uczymy!

Wydaje się, że hasło „kryptowaluty” nie budzi już takiego szału jak kiedyś, ale wciąż możesz tworzyć materiały szkoleniowe, które będziesz próbować monetyzować. Łączy się to nieco z programami partnerskimi, o których za chwilę.

Zainteresowanie kryptowalutami wciąż jest stosunkowo wysokie, a specjalistów w tej dziedzinie wbrew pozorom nie jest dużo. Jeśli jesteś więc w stanie dostarczyć treści eksperckich, a zwłaszcza pokazujących zarabianie na kryptowalutach w praktyce, to będzie to bardzo cenny content, za który może być warto zapłacić.


[Obrazek: krypto5.jpg]

Jak zarabiać na kryptowalutach? Miej własną stronę WWW!
Zarabianie na kryptowalutach. Wykorzystanie procesora użytkownika
Sposób kiedyś wyjątkowo popularny, polegający na wykorzystaniu zasobów komputera odwiedzającego Twoją stronę do kopania kryptowaluty. Na tyle popularny, że zaczął być wykorzystywany przez przestępców, którzy wstrzykiwali niechciany kod do atakowanych serwisów. Przez to zaczęły powstawać rozszerzenia do przeglądarek pozwalające skutecznie blokować niechciane skrypty.


Nie zmienia to jednak faktu, że sposób ten jest nadal dostępny i zarabianie na bitcoinie w taki sposób wciąż jest możliwe. Nie jest to może dobry pomysł na główną drogę monetyzacji, lecz jako dodatek do Twojej strony – jak najbardziej może się sprawdzić. Istnieje wiele systemów, które na to pozwalają. Jednymi z najpopularniejszych są Coinimp i jsecoin. Są to systemy pod prostą postacią krótkiego kodu, do wstrzyknięcia w źródło swojego portalu.


Ile zarobisz? Nie spodziewaj się ogromnych ilości pieniędzy. Jeśli jednak chcesz wykorzystać wszelkie drogi zysku na swojej stronie WWW, to prócz reklam możesz pomyśleć również o kopaniu kryptowalut.

Zarabianie na kryptowalutach - Programy partnerskie

Wykorzystanie afiliacji w kontekście kryptowalut lub generalnie inwestycji staje się coraz popularniejsze. W chwili obecnej istnieje ogrom różnych programów partnerskich, które pozwalają zainwestować pieniądze, a właściwie zaprosić do zainteresowania pieniędzy w celu osiągnięcia własnej korzyści.


Działanie takich programów jest stosunkowo proste – promujesz własny, unikalny link afiliacyjny i kierujesz na niego swoich odbiorców, którzy powinni skorzystać z oferty. Inwestycje są różne – najczęściej są to omawiane kryptowaluty, lecz zdarzają się też waluty tradycyjne, a także inwestycje w firmy – przykładowo Netflixa lub Ubera.

Kampanie te wyróżniają się jedną podstawową cechą – przeogromnymi prowizjami dla Ciebie. Wyobrażasz sobie otrzymywać ponad 1000 złotych za każdego klienta? Jeśli 10 osób w miesiącu skorzysta z Twojej oferty, to zyskujesz 10 000 złotych. Wydaje się to niemożliwe, jednak kryptowaluty w połączeniu z afiliacją jak najbardziej na to pozwalają.


Jak zarobić? Drogi są różne, natomiast ważne jest zbudowanie poczucia zaufania u odbiorcy – to totalna podstawa. Oczywiście, można powiedzieć, że każdy program partnerski tego wymaga, lecz kampanie inwestycyjne zdecydowanie w tym przodują – należy pamiętać, że klient musi wydać 250 dolarów ze swoich prywatnych pieniędzy, czyli prawie 1000 złotych.


Bardzo dobrym pomysłem jest przygotowanie prelandera przed przekierowaniem na stronę programu partnerskiego. Możesz na nim udostępnić wstępne informacje o inwestycji i przygotować klienta na konieczność dokonania zapłaty, a na tym prostym landing page umieścisz przycisk, tzw. CTA (ang. Call to action), pokroju „PRZECHODZĘ, INWESTUJĘ I ZARABIAM”.


No dobrze, ale gdzie zdobywać ruch? To dobre pytanie. Najodpowiedniejszym wyborem będzie pozycjonowanie strony w SEO – masz wtedy możliwość trafienia do osób, które realnie poszukują sposobu na spożytkowanie swoich środków. Jeśli mowa o profilowaniu klienta, to do Twojej dyspozycji są też oczywiście płatne reklamy. Od niedawna Facebook ściągnął zakaz reklamy kryptowalut, jednocześnie płatne reklamy stoją przed Tobą otworem. Miały również miejsca promocje programów inwestycyjnych w mailingu i powiadomieniach push, lecz są to zdecydowanie mniej popularne metody.


Zarabianie na bitcoinie. Przydatne aplikacje do kryptowalut


[Obrazek: krypto6.jpg]

Wspomnieliśmy już w tym artykule o oprogramowaniu wspomagającym i określiliśmy, że jego rady należy przyjmować z lekkim przymrużeniem oka. Istnieją jednak inne programy, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.


Podstawą jest aplikacja, która będzie na bieżąco informowała Cię o zmianach kursu. Da Ci ona znać, kiedy dana kryptowaluta osiągnie wartość przez Ciebie oczekiwaną. Pomóc Ci w tym może Bitcoin Checker – informator po wszelkich istniejących kryptowalutach. Nieważne w co inwestujesz – ten program pomoże Ci mieć kurs Twojej waluty zawsze pod kontrolą. Są też inne, pokroju Bitcoin Ticker Widget, czyli widgetu na Androida, które daje dostęp do bieżących kursów w dosłownie każdym momencie – wystarczy zerknąć.

„Kryptowaluty wymagają ode mnie pieniędzy! Nie chcę ich w ogóle wydawać!”
To prawda, zainteresowanie kryptowalutami wymaga najczęściej inwestycji. Na tym to polega – inwestujesz, by móc zyskać, a inwestycje zawsze wiążą się z ryzykiem. Mogą jednak przynieść przeogromną korzyść, jednak wymagają odrobiny genu hazardzisty. Jeśli lubisz wyłącznie bezpieczne opcje i nie lubisz ryzykować, to zastanów się nad innymi drogami zbierania pieniędzy. Jakimi?

W artykule wspomnieliśmy już o afiliacji. Jeśli jesteś nowy w świecie zarabiania przez Internet, to będzie to bardzo dobry pomysł.


Jak zarabiać na bitcoinie? Zainspiruj się!

Motywacja i śledzenie postępów innych to skuteczny sposób na dążenie do swoich celów. Przydadzą się wszelkie dzienniki pracy, które regularnie opisują działalność innych osób zarabiających przez internet.

PRZEJDŹ DO DZIENNIKÓW >>


Podsumowując – jak zarabiać na kryptowalutach i bitcoinie i czy jest to w ogóle możliwe? Kryptowaluty stały się chwilowo mniej popularnym tematem, lecz nadal cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Warto w nie wejść, jednak przede wszystkim należy poznać dokładnie techniki, które rządzą tym rynkiem, a dodatkowo wyliczyć ryzyko – nie zapominaj, że inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem i ewentualną stratą.


Ten tekst nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: MrocznyKILL (+2), mysc (+2), Pablo1878 (+1)
29-07-2020 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,247
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 772 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.01
Post: #2
RE: Czym są Kryptowaluty i jak je zarabiać?
Bardzo ciekawy i przydatny artykuł! Szacunek za napisanie go!

[Obrazek: logo.png]
29-07-2020 09:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
trybulski Offline
YoGi
*

Liczba postów: 1,404
Dołączył: May 2012
Reputacja: 395 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 85.40
Post: #3
RE: Czym są Kryptowaluty i jak je zarabiać?
Nawet fajnie się czyta, wiele ciekawych wskazówek. Ale jest rok 2020 a nie 2019.

Najlepsza muzyka dla Ciebie na zawsze!
Glosy: Blecik (+1)
29-07-2020 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Online
Administrator
*

Liczba postów: 21,331
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9596 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 230.95
Post: #4
RE: Czym są Kryptowaluty i jak je zarabiać?
Masz trochę racji, szczególnie że pare miesięcy temu przygotowaliśmy kilka obszerniejszych tekstów nt zarabiania łącznie z tym powyżej, które miały być wydane w całkiem innej formie ale z różnych przyczyn zrezygnowaliśmy z tamtej koncepcji. Nie mniej znacząca część tego "wstępu" do kryptowalut będzie obowiązywać zawsze i amatorom tematu na pewno się przyda (no i przeglądarce googla również Smile).

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: MrocznyKILL (+2)
29-07-2020 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]MrocznyKILL Offline
VIP
*

Liczba postów: 8,755
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3478 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #5
RE: Czym są Kryptowaluty i jak je zarabiać?
(29-07-2020 15:32)Admin napisał(a):  Masz trochę racji, szczególnie że pare miesięcy temu przygotowaliśmy kilka obszerniejszych tekstów nt zarabiania łącznie z tym powyżej, które miały być wydane w całkiem innej formie ale z różnych przyczyn zrezygnowaliśmy z tamtej koncepcji. Nie mniej znacząca część tego "wstępu" do kryptowalut będzie obowiązywać zawsze i amatorom tematu na pewno się przyda (no i przeglądarce googla również Smile).

Ktoś tu ożywia forum Idea Brawo Big Grin

30-07-2020 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up
Poradnik
 Jak zarabiać na bitcoinach.
Kasunio 110 13,510 30-08-2020 22:55
Ostatni post: Kasunio
Thumbs Up
Poradnik
 Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko
rachman 59 28,180 29-07-2020 18:15
Ostatni post: rachman
Lightbulb [COINPOT.CO] Darmowe kryptowaluty dla każdego :-) Kasunio 5 3,978 27-04-2020 09:52
Ostatni post: KrewZKrwi8888
 
Poradnik
 Jak zarabiać na Przekierowaniach
azontoo 10 3,006 10-03-2020 21:39
Ostatni post: rachman
Lightbulb
Poradnik
 Jak zarabiać na bitcoinach skupując je
cezar78 22 10,122 20-01-2020 00:11
Ostatni post: PawEarner

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.