Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 22 Głosów - 2.23 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Poradnik ⚠✩ PRAWDZIWE VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠
» ZACZNIJ TUTAJ! Wszystko to co powinieneś wiedzieć, by realnie zarabiać w sieci!
Autor Wiadomość
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,550
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1378 +

Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 183.00
Post: #1
Heart ⚠✩ PRAWDZIWE VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠
VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW

Czyli wszystko to co powinieneś wiedzieć, by realnie zarabiać w sieci!


[Obrazek: vademecum.png]Temat, który czytasz, ma za zadanie stanowić swojego rodzaju przewodnik dla nowych i średniozaawansowanych osób. Żeby być fair wobec Google'a - muszę wspomnieć, że to vademecum znajduje się również na moim blogu. Czytając niektóre blogi oraz wypowiedzi na forum, można odnieść mylne wrażenie, że zarabianie w internecie polega na inwestowaniu w piramidy finansowe. Mam nadzieję, że po lekturze tego tekstu każda nowa i średniozaawansowana osoba będzie świadoma na czym polega zarobek online i najzwyczajniej w świece zacznie zarabiać. Zanim przejdziemy do głównej treści tekstu, polecam zapoznać się z samym tematem pieniędzy - tzn. czym są, skąd się biorą i w jaki sposób trafiają do obrotu. Myślę, że to obowiązkowa wiedza dla osób, które chcą je zarabiać Smile Zapraszam do lektury Smile


SPIS TREŚCI:

1. Przedstawienie się
2. Zarabianie w internecie - wiadomości ogólne
3. Słowniczek
4. System poleconych
5. Metody i serwisy zarobkowe
6. Piramida finansowa
7. Prowadzenie dziennika pracy
8. Jak zacząć zarabiać ?
9. Czy i jakie książki warto przeczytać ?
10. Gdzie i jak założyć konto bankowe?
11. Ogólnodostępne poradniki mojego autorstwa
12. Pomocne wpisy Get Paid 2.01. Cześć!
Jestem Adam, w sieci posługuję się nickiem "mysc". Niestety nie jestem jedynym "mysciem" w Polsce, ale jeśli chodzi o tematykę zarabiania - nie mam konkurencji. Na forum udzielam się od lipca 2014 roku (pomimo rejestracji w 2010 roku - cztery lata zmarnowane ;/). Od początku zarabiania postanowiłem założyć dziennik pracy - do którego subskrybowania serdecznie zachęcam. W dzienniku można prześledzić całą moją "drogę rozwoju" jako earner Smile

W forumowych głosowaniach otrzymałem najwięcej głosów w kategorii "Mentor 2015 roku" oraz "Mentor 2016 roku". Od maja 2016 roku prowadzę bloga dotyczącego, w głównej mierze, zarabiania przez internet. Ten model zarabiania odpowiada mi najbardziej. Prowadząc blog i rozwijając "Grupę Get Paid 2.0" - jednocześnie zarabiam, pomagam zarabiać innym i rozwijam się w tym co robię. Mechanizmy służące do monetyzacji własnego bloga są dokładnie takie same jak te używane przy promocji innych (dowolnych) programów partnerskich - więc członkowie grupy będą otrzymywać nowe materiały i aktualizacje poradników tak długo - jak długo będę zarabiał przez internet, a odchodzić stąd nie planuję.

W tej chwili, dzięki dołączeniu do grupy, możesz znacząco przyśpieszyć swój rozwój poprzez:
- Kompleksowy Mentoring Skracania,
- Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR,
- Kompleksowy Mentoring Promowania Gier i Portali Randkowych,
- Kompleksowy Mentoring Afiliacji.2. Zarabianie w internecie - wiadomości ogólne

Samo wejście na to forum znacząco przybliżyło Cię do zarabiania prawdziwych pieniędzy nie wychodząc z domu. Mnogość działów, metod i sposobów przedstawianych na forum może powodować niemałe zagubienie. Zarabianie online z perpektywy zdecydowanej większości użytkowników tego forum polega na udziale w różnego rodzaju programach partnerskich (czyli szeroko rozumianej sprzedaży cudzych produktów/usług) - i tylko takie metody opiszę w tym tekście, ale śledząc forum oraz mojego bloga poznasz też inne możliwości. Programy partnerskie są dostępne dla każdego, a udział w nich nie wymaga ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Każdy program partnerski działa w systemie CPA (ang. cost per action), co oznacza że partnerzy są rozliczani prowizyjnie za wszystkie wygenerowane dla programu akcje. "Akcja", w tym znaczeniu, to bardzo szerokie pojęcie - może to być instalacja jakiegoś pliku, pobranie pliku, wejście w link, założenie konta, kupno danego towaru, wypełnienie formularza, itd.
Przewaga zarabiania w programach partnerskich nad biznesami tradycyjnymi jest znacząca. Biznes tradycyjny jest przeważnie ograniczony do grupy osób mieszkających w okolicy, a co więcej - jest ograniczony do konkretnych towarów (które zwykle musimy posiadać).

Przykład z życia: Do warzywniaka wchodzi klient i pyta czy dostanie tutaj krem do golenia. Właściciel odpowiada, że nie - klient wychodzi.

Właściciel warzywniaka może zaoferować warzywa i interesują go tylko osoby z potrzebą nabycia warzyw. W dodatku jest ograniczony do szukania takich osób tylko w najbliższej okolicy i sam musi zadbać o to, by te warzywa mieć.
Zarabianie w internecie jest znacząco różne. Ilość różnego rodzaju programów partnerskich jest tak duża, że można wyjść od drugiej strony - czyt. najpierw zastanowić się nad osobami do których ma się dostęp (np. fanami Twojego FanPage'a na Facebooku), ustalić ich potrzebę - a następnie ją spełnić. Potencjalna grupa odbiorców naszych reklam jest ograniczona tylko liczbą użytkowników internetu.

Przykład z życia: Masz fanpage o tematyce warzyw, jednak komenatrze pod wpisami sugerują, że fanom najbardziej potrzeba kremu do golenia. Żaden problem, rejestrujesz się w programie partnerskim drogerii i ofertujesz swoich fanów kremem do golenia. Praktycznie nie masz żadnych barier w spełnianiu potrzeb swoich klientów. W dodatku to nie Ty jesteś odpowiedzialny za dostępność sprzedawanego towaru - a organizator danego programu partnerskiego. Twoje zadanie polega na tym, aby znaleźć osoby zainteresowane danym towarem, a następnie im go polecić przy pomocy Twojego linku partnerskiego. Jeżeli nigdy nie zarabiałeś w ten sposób - czytaj dalej, zaraz wszystko będzie jeszcze bardziej jasne Smile

Oczywiście te przykłady są trochę oderwane od rzeczywistości - ale ich celem było tylko uświadomienie Tobie różnic pomiędzy udziałem w programach partnerskich, a prowadzeniem biznesu tradycyjnego.
Rolę kremu do golenia w rzeczywistości może pełnić dowolna potrzeba. Kwestię doboru odpowiedniego programu partnerskiego wyjaśniam obszerniej tutaj.

Zanim przejdziemy dalej powiedzmy sobie jeszcze czym NIE jest zarabianie w internecie. Listę popularnych mitów na ten temat przedstawiłem na blogu, w tym wpisie: "Popularne mity na temat zarabiania przez internet – dlaczego nie są faktami?". W dużym skrócie - nie są to piramidy finansowe, bukmacherka, ani jakikolwiek inny internetowy hazard. Hazard to hazard, a zarabianie to zarabiania. Największe pieniądze zarabia się w modelu CPA, dlatego polecam od razu odpuścić sobie wszekiego rodzaju klikanie w reklamy, buxy, wypełnianie ankiet i innego rodzaju zadanie z groszowym wynagrodzeniem. Jeśli chodzi o GPTR/GPTC/BUXY, to zapraszam do zapoznania się z tym artykułem.3. Słowniczek

1) Get Paid To Action - oznacza otrzymanie zapłaty w zamian za wykonanie jakiejś akcji (akcje wykonujemy sami - tzw. "płatne zadania") - i tak wyróżniamy np.:

GPTR - get paid to read / get paid to register

GPTC - get paid to click

GPTS - get paid to surf (surfbary)

GPTD - get paid to download/install/register/itd.

Obecnie tego typu nazewnictwo jest już prawie nieużywane, ale warto wiedzieć co oznacza : ) Tego typu programy z reguły umożliwiają zarabianie zdecydowanie bardzo niewielkich, w stosunku do poświęcanego czasu, pieniędzy.


2) Cost Per Action- oznacza stawkę za akcję, którą promujemy (akcję wykonuje ktoś inny). W skład CPA wchodzi:

CPD - cost per download - stawka za pobranie pliku

CPL - cost per lead - stawka za pozyskanie lead'a sprzedażowego (poprawne wypełnienie formularza)

CPI - cost per install - stawka za instalację naszego pliku

CPS - cost per sale - stawka za sprzedaż dokonaną za pośrednictwem naszego linku partnerskiego

CPR - cost per registration - stawka za każdą rejestrację w danym serwisie/grze/itp.

CPM - Cost Per Thousand ("M" jako rzymskie 1000). Pojęcie oznacza stawkę za 1000 wyświetleń/kliknieć/innych akcji. Najbardziej popularnym wykorzystaniem "CPM" jest stawka za 1000 wyświetleń strony/reklamy.

CPC - cost per click - stawka za kliknięcie w nasz link partnerski

CPO - cost per order - stawka za zamówienie (bez względu na wartość zakupów)


3) Typy ofert CPA

DOI - Double Opt-In - Lead zostaje zaliczony dopiero po potwierdzeniu adresu e-mail przez użytkownika.

SOI - Single Opt-In - Lead zostaje zaliczony od razu po podaniu adresu e-mail, użytkownik nie musi go potwierdzać.

Incent - Oferta może być reklamowana wszędzie, łącznie z generowaniem ruchu motywowanego.

Non-Incent - Oferta wymaga tylko wysokiej jakości ruchu, ruch motywowany jest zabroniony.


3) Inne

Affiliate Marketing - marketing afiliacyjny polegający na polecaniu cudzych towarów/usług w zamian za prowizję od wygenerowanych sprzedaży; program partnerski - ang. affiliate program

B2B - ang. business to business - działalność, której klientami są inne firmy, a nie osoby fizyczne

B2C - ang. business to customer - działalność, której klientami są osoby fizyczne

Bitcoin - kryptowaluta wprowadzona w 2009 roku; skrót - BTC

Blockchain - stosowana m.in. w kryptowalutach baza danych niemające scentralizowanego miejsca ich przechowywania; jawny rozproszony rejestr transakcji

Branding - budowanie świadomości marki, np. poprzez kampanie bannerowe

Bux - określenie serwisu GPTC (get paid to click)

Cloaking - ukrywanie linków partnerskich lub stron (np. "serwowanie" robotom wyszukiwarek innej wersji strony - niż użytkownikom)

Cookie stuffing - nadużycie stosowane przez nieuczciwych partnerów; podrzucanie plików cookies nieświadomym internautom w celu wyłudzenia prowizji, więcej: Identyfikacja partnerów, pliki cookies i nadużycia z tym związane (cookie stuffing)

CTR - ang. Click-Through Ratio - wskaźnik; stosunek użytkowników wchodzących w dany link do wszystkich użytkowników odwiedzjących witrynę z tym linkiem

Dochód aktywny - ang. active income - przychody wymagające pracy, kończące się w przypadku zaprzestania działań

Dochód pasywny - ang. passive income - przychody niewymagające pracy (np. czerpane z gotowej, wypozycjonowanej strony interntowej lub z aktywnie działających poleconych w danym serwisie), trwające pomimo zakończenia własnych działań

E-commerce - działalność polegająca na sprzedaży towarów i usług w internecie

FB - Serwis społecznościowy Facebook.com

FP - Fanpage na Facebook'u, "strona facebook'owa"

Fraud - Prowizja zdobyta w sposób niezgodny z regulaminem danego programu partnerskiego

HYIP - High Yield Investment Program - program inwestycyjny; rodzaj internetowego oszustwa finansowego, programy HYIP są oparte na piramidzie finansowej (schemacie ponziego)

Konwersja - ma miejsce wtedy, gdy ktoś wykona najbardziej oczekiwaną akcję na promowanym przez Ciebie landing page'u (najbardziej oczekiwana akcja, to może być np. wysłanie sms premium, rejestracja konta, pobranie pliku, itd.)

Landing page - strona reklamowa, której celem jest jak najwyższa konwersja

Lead - to osoba, która zostawiła swoje dane / poprawnie wypełniła formularz kontaktowy na stronie sprzedażowej

Nisza - segment (część) rynku charakteryzujący się określonymi potrzebami potencjalnych klientów

Page rank - wskaźnik określający jakość strony internetowej w oparciu o liczbę i siłę prowadzących do niej linków z innych witryn; skrót - PR

PP - skrót od "Program Partnerski" lub "PayPal"

Referral - osoba zapisana z naszego reflinku; polecony

Reflink - Unikalny link partnerski służący do promowania serwisu/towarów/usług lub szukania poleconych

Rev-Share - Revenue Share - model rozliczania CPA (termin "rev-share" został "zapożyczony" przez piramidy finansowe i obecnie jest używany przede wszystkim w tym kontekście - wprowadzając w błąd)

ROI - ang. Return on Investment - wskaźnik określający procentowy zwrot z inwestycji; wzór: (przychód - koszt)/koszt*100%

Ruch motywowany - przeciwieństwo ruchu naturalnego; w zdecydowanej większości programów partnerskich to zabroniona praktyka polegająca na oferowaniu pieniędzy lub innych dóbr w zamian za skorzystanie z Twojego linku partnerskiego (motywowaniu do wykonania akcji)

Satoshi - najmniejsza część Bitcoina; 0.00000001 BTC

S4S - share for share ; metoda promocji fanpage'y na Facebooku

SCAM - Nieuczciwy serwis zarobkowy; oszustwo

Search Engine Marketing (SEM) - procesy służące zwiększeniu widoczności strony w wyszukiwarkach; oprócz organicznego SEO, obejmuje również płatne wyniki wyszukiwań (reklamy wyświetlane w wynikach)

Search Engine Optimization (SEO) - procesy służące do polepszania pozycji strony w wyszukiwarkach, wyróżniamy metody "white hat" (zgodne z regulaminami wyszukiwarek), "black hat" (niezgodne z regulaminami wyszukiwarek) oraz "grey hat" (mix regulaminowych i nieregulaminowych praktyk)

Search Engine Reputation Management (SERM) - procesy służące poprawie wizerunku w wynikach wyszukiwania; SEM + SEO + działania mające na celu usunięcie negatywnych opinii z wyników wyszukiwania

Search Engine Results Page (SERP) - strona wyników wyszukiwania na której pojawia się analizowana strona; potocznie pozycja w wyszukiwarce

Sieć afiliacyjna - serwis będący pośrednikiem pomiędzy reklamodawcą i partnerem (marketerem)

Spam - e-mail/wiadomość/treść zawierająca informacje komercyjne, na których otrzymanie nie zgodził się adresat

Spinner tekstu - narzędzie służące do synonimizacji tekstów (zastąpienia poszczególnych słów ich synonimami)

Sprzedaż - w kontekście zarabiania w internecie oznacza wykonanie przez klientów wszelkiego typu pożądnych akcji, np.: założenie konta bankowego, rejestracja w grze, wysłanie sms'a, wypełnienie formularza, itd.

System poleconych - system umożliwiający polecanie programu partnerskiego, werbowanie nowych partnerów w zamian za procentową prowizję od ich obrotów

TrustRank - wskaźnik określający zaufanie wyszukiwarki do danej strony internetowej; skrót - TR

UU - ang. Unique User - unikalny użytkownik odwiedzający określoną witrynę

Viral - reklama wirusowa; reklama zachęcająca lub zmuszająca użytkowników do wykonania "akcji viralowej", czyli dalszego reklamowania strony (zwykle poprzez social media)

YT - Serwis Youtube.com4. System poleconych


System poleconych jest właściwie standardem w tego typu programach zarobkowych. Dokładniej chciałbym wyjaśnić kwestię, z którą nowe osoby często miewają problemy – przez co czują się „wykorzystywane”. Każdy partner serwisu zarobowego, otrzymuje swój prywatny link w celu dalszego polecania serwisu. Osoba zarejestrowana z takiego linku, zostaje przypisana pod użytkownika który mu ten link podał - dzięki czemu ten drugi zyskuje prowizję od zarobków swojego poleconego. W żadnym wypadku nie oznacza to, że cokolwiek sie traci przy rejestracji z czyjegoś linku (reflinku). Zarabia się tyle samo, ile zarabiałoby się podczas rejestracji z pustych linków. Generowana prowizja jest dodatkiem, który w 99% przypadków absolutnie niczego nie odejmuje od Twoich zarobków : ) Więcej o różnicach pomiędzy systemami poleconych przeczytasz tutaj. Jeżeli szukasz metod pozyskiwania poleconych, odwiedź ten wpis.5. Metody i serwisy zarobkowe


Przygotowałem zestawienie wiarygodnych i sprawdzonych serwisów w których sam zarabiam i/lub o których wiem, że są godne polecenia. Na forum regularnie pojawiają się nowe twory, które po hucznych reklamach i zapewnianiach o wyjątkowości - po prostu znikają. Nowym osobom proponuje zacząć przygodę z zarabianiem od sprawdzonych firm, a nowe twory zostawić do testowania starszym (stażem) forumowiczom. Serwisy podzieliłem na odpowiednie kategorie Smile

LINK: Zobacz aktualne zestawienie polecanych serwisów6. Piramida finansowa


Obecnie popularne są programy typu REV-SHARE oraz HYIPY. Tego typu serwisy najczęściej wprowadzają swoich użytkowników w błąd co do modelu działania - a faktycznie działają na zasadzie piramidy finansowej. O piramidach przygotowałem szereg artykułów i nie będę ich streszczać w tym vademecum. Uważam, że to lektura obowiązkowa dla każdego earnera, który podchodzi poważnie do znajomości "e-biznesu" Smile Artykuły podaję w kolejności, w której polecam je przeczytać:

- Multi Level Marketing (MLM) vs Piramida finansowa
- Schemat ponziego jako rodzaj piramidy finansowej
- Mxrevshare jako przykład piramidy finansowej
- MX.World (MXRevshare) jako przykład piramidy finansowej? - część 2
- Theadsteam, FutureNet (FutureAdPro) jako przykłady piramid finansowych?
- Konsekwencje prawne wynikające z organizowania i namawiania do udziału w piramidach finansowych7. Prowadzenie dziennika pracy


Osobiście prowadzę dziennik na zarabiam.com od samego początku mojej przygody z zarabianiem online i uważam, że to w dużej mierze dzięki niemu jestem teraz w tym, a nie innym miejscu. Gorąco zachęcam do prowadzenia dziennika Smile

Dlaczego warto prowadzić dziennik ? Oto lista plusów:
- Rosnąca automotywacja poprzez stawianie sobie celów i dziennych zadań do wykonania.
- Dyscyplina co do wykonywania tych zadań, w końcu trzeba dodać kolejne wpisy.
- Umożliwienie innym osobom dawania sobie rad - jak na dłoni widać na jakim jesteś etapie i co mógłbyś zmienić/usprawnić.
- Możliwość prześledzenia swojej "drogi" i rosnących postępów.

Dodatkowo w tym miejscu polecam również zapoznać się z pomocną metodą organizacji swojej internetowej pracy Smile8. Jak zacząć zarabiać ?

Nie musisz wydawać nawet złotkówki, aby zacząć zarabiać. Na forum znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne.

Zanim zadasz pytanie, zapoznaj się z dziennikami pracy innych, bardziej doświadczonych osób. Zwróć uwagę na to, nie co, ale w jaki sposó promują. Jeszcze więcej informacji znajdziesz w tym dziale, tj. Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet.

Wyżej podałem link do zestawienia serwisów zarobkowych w których możesz bez obaw "przebierać". Nie zaczynałbym zarabiania od nowych, mniej sprawdzonych firm.

Tak naprawdę, najłatwiejszy sposób zarobienia pierwszych pieniędzy w internecie masz i miałeś przed sobą cały czas - a jest nim Allegro. Zapraszam do zapoznania się z moim tekstem na ten temat Smile

Pamiętaj by nie dać się zwieść piramidom finansowym, "nie wszystko złoto co się świeci". Jeżeli jakikolwiek serwis obiecuje wysokie zyski i wymaga wkładu pieniężnego w ramach "inwestycji", na 99% działa na zasadzie piramidy Smile

Zarabianie w samych programach partnerskich, na Twoim miejscu, zacząłbym od skracania linków (CPC). Dokładniej chodzi tu o otrzymywanie wynagrodzenia w zamian za to, że skrócony przez Ciebie link będzie odwiedzany. Uważam tego typu oferty za doskonałe dla nowych osób - po pierwsze, możesz skrócić dowolną stronę (dzięki czemu nie ogranicza Cię określona tematyka oferty - sam decydujesz o tematyce), a po drugie - uczysz się zdobywać ruch. Korzystniejsze finansowo oferty CPA polegają na zdobywaniu ruchu + wykorzystywaniu tych wejść w taki sposób, by odwiedzający wykonali określoną ofertę (np. kupili coś, pobrali, wysłali sms'a, itd.). Bez umiejętności zdobywania ruchu - nie zarobisz kompletnie niczego, a dzięki skracaniu - ze wględu na brak ograniczeń tematyki - możesz tą umiejętność skutecznie rozwijać. Stawki są tutaj niskie, ale zdobyte umiejętności bezcenne w przyszłości. Dzięki skracaniu nauczysz się podstawowego marketingu, dobierania tematyki do odbiorców i zarobisz pierwsze pieniądze Smile Gdy "przerzucisz się" później na coś bardziej dochodowego (np. CPR/CPL/CPS/itd.), pójdzie Ci znacznie łatwiej Smile


Przykłady skróconych linków prowadzących do mojego bloga: (gdy wejdziesz na bloga poprzez te linki --> otrzymam wynagrodzenie)

1) http://adf.ly/1fGyTM (oferta typu framed banner - otrzymasz wynagrodzenie od razu gdy ktoś wejdzie w Twój, jeden adres IP jest zliczany do 5x na 24h)

2) http://viid.me/qeLdJA (oferta "klasyczna" - otrzymasz wynagrodzenie gdy ktoś wejdzie w Twój link, odczeka 5 sekund i kliknie "skip this ad" w prawym górnym rogu, jeden adres IP jest zliczany do 5x na 24h)


Aktualną listę serwisów dotyczących skracania, które mogę Ci polecić, znajdziesz w pkt.1 (CPC) na tej liście Smile


Uwaga! Jeśli chcesz sobie trochę skrócić drogę w rozwoju jako "earner", mam do zaproponowania cztery naprawdę dobrze przygotowane i kompleksowe rozwiązania opisujące zarabianie w programach partnerskich:

1. Kompleksowy Mentoring Skracania (CPC)

2. Kompleksowy Mentoring SMS - MO/MT/IVR (CPL/CPS)

3. Kompleksowy Mentoring Promowania Gier i Portali Randkowych (CPR)

4. Kompleksowy Mentoring Afiliacji (CPL/CPS)

Wszystkie cztery mentoringi stanowią elementy składowe Grupy Get Paid 2.0, którą prowadzę i serdecznie polecam dołączenie Smile9. Czy i jakie książki warto przeczytać ?

Na forach internetowych znajdziesz bardzo dużo praktycznej wiedzy – niestety najczęściej są to nieuporządkowane, niepełne informacje na temat marketingu. Z czasem, w miarę rozwijania swoich sposobów – zaczniesz widzieć okazje dosłownie wszędzie. Wszystko może być niszą, każdy człowiek ma potrzeby które chce spełnić – a Ty możesz mu to umożliwić. Każdy fan jakiegokolwiek fanpage’a ma potrzebę – jeśli ustalisz co jest jego potrzebą i dlaczego polubił właśnie tą, a nie inną stronę – sukces masz gwarantowany. Żeby myśleć w ten sposób – musisz być „w temacie” – a najlepszą metodą na szukanie inspiracji jest właśnie czytanie książek oraz różnego rodzaju poradników. Na blogu przedstawiam zestawienie polecanych książek biznesowych. Polecam się z nim zapoznać : ) Więcej o zaletach czytania napisałem tutaj Smile10. Gdzie i jak założyć konto bankowe ?

Konto osobiste można założyć już od 13 roku życia. Posiadanie konta bankowego to podstawa przy zarabianiu przez internet - w końcu trzeba odbierać wynagrodzenia. Warto wybrać takie rozwiązanie, które jak najbardziej ograniczy ew. opłaty - w czym służę pomocą. Na blogu prowadzę aktualną listę kont bankowych z których sam korzystam. Warunki każdego konta są dokładnie opisane, wraz z instrukcją założenia. Od razu mówię, że otrzymuję prowizję za każde poprawnie założone (za pośrednictwem mojego linku) konto Smile Oczywiście Ty, jako klient banku – nic na tym nie tracisz, po prostu zakładasz konto – tak jakbyś zakładał je bez mojego polecenia. Jeżeli moje rekomendacje zachęcą Cię do założenia konta – bardzo proszę o złożenie wniosku za pośrednictwem jednego z podanych przy opisie linków Smile
Z góry dziekuję uprzejmie za pomoc w monetyzacji bloga!

Zapraszam do zapoznania się z ofertami kont osobistych, naprawdę warto:
11. Ogólnodostępne poradniki mojego autorstwa:

1. Reklamowanie ofert CPA - INSTAGRAM

2. Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS

3. Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE12. Pomocne wpisy Get Paid 2.0

Poniższa lista nie zawiera bezpośrednich linków do wpisów, które podałem już w tekście vademecum:

- „Real content” w SMS Premium, czyli jak zarabiać uczciwie?
- Zarabiaj więcej robiąc to samo, czyli negocjowanie stawek
- Podsumowanie finansowe mentoringu. Czyli ile w praktyce można zarobić dzięki poleconym?
- 10 marketingowych mitów na temat Facebook’a
- E-mail marketing – budowanie list mailingowych
- Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron)
- 9 nawyków przydatnych w zarabianiu przez internet
- WIĘCEJTekst będę uzupełniał o kolejne przydatne informacje. Jeżeli jakikolwiek poruszany przeze mnie temat straci na aktualności, zauważysz błąd ortograficzny, stylistyczny, składniowy lub błędy link - bardzo proszę o kontakt : ) Vademecum jest stale aktualizowane, więc polecam do niego wracać po dłuższych przerwach od zarabiania (a najlepiej po prostu zasubskrybować ten temat) : )| KOMPLEKSOWY MENTORING | Blog | Fanpage | Grupa FB |
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2018 21:15 przez mysc.)
Glosy: thabast (+1), Fasa (+1), Roberto1986 (+1), passion (+1), Xander92 (+1), KAYO (+1), michal2612 (+1), kapi (+1), danoneksss (+1), brombor (+1), Persona (+1), kubagrzybowski (+1), Lemonade (+1), a___S (+1), Zasiu (+1), WuJeKuBa (+1), precell (+1), AimBoster (+1), otosek69 (+1), Misiał (+1), adul1948 (+1), Prizmo* (+1), Rottweiler (+1), dawidekch (+1), kontakt74 (+1), sheko12 (+1), moreNeed (+1), Samurai (+1), DominikPL1590 (+1), Blondii (+1), Xevis69521 (+1), lodzik496 (+1), leons97 (+1), kewin2430 (+1), Qwazas (+1), Mksiak (+1), Kubston (+1), trybulski (+1), .::Nicko::. (+1), abrzyski88 (+1), Cromiell (+1), TheMe (+1), xavier1993 (+1), pablo12 (+1), iPlusOfficial (+1), karol9919 (+1), Liromir (+1), Pasza dla konia (+1), Wojtek574 (+1), mucios (+1), Dziq (+1), Jaro070 (+1), Koja (+1), zjadamkredki (+1), Damian0820 (+1), jarunioo7 (+1)
05-07-2016 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
tomala92 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 29
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
gj Smile

tomala92, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2014.
05-07-2016 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dziq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 48
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 25.00
Post: #3
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
To powinno świecić na stronie głównej pod nazwą "DLA POCZĄTKUJĄCYCH" Wink Bardzo dobra robota!

Dziq, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2015.
05-07-2016 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sulliwan93 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 787
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 263 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 82.00
Post: #4
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
Świetna robota. Rozjaśnia wątpliwości Smile
05-07-2016 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
edikiu Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 225 +

Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 100.75
Post: #5
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
linktogame to scam niepolecam

.
05-08-2016 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo12 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 139
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 50.00
Post: #6
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
ładnie opisane Smile
repucik leci

pablo12, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2011.
05-08-2016 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PolskiPingwin Offline
Banned
*

Liczba postów: 12
Dołączył: May 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
Jakie zarabianie polecacie, bez inwestowania i tracenia dużej ilości czasu?
Dam reputa, za dobrą stronkę/link i opisanie jak się zarabia oraz co i jak.
05-08-2016 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,550
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 1378 +

Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 183.00
Post: #8
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
(05-08-2016 12:04)edikiu napisał(a):  linktogame to scam niepolecam

To nie jest scam :> Regularnie wypłacam pieniądze. Duży minus LTG to fakt iż nie informują Cię o wykluczeniu z danych kampanii (zapewne tak właśnie nie otrzymałeś wypłaty - ale to już kwestia decyzji reklamodawcy, a nie ich).
LTG płaci stosunkowo (do portmmo) terminowo, dlatego jak najbardziej polecam.


PolskiPingwin, w pierwszym poście są opisane metody i serwisy zarobkowe. Każda metoda wymaga poświęcania czasu, nie ma czegoś takiego jak łatwe zarabianie w internecie w które nie będziesz wkładał serca :>

| KOMPLEKSOWY MENTORING | Blog | Fanpage | Grupa FB |
05-08-2016 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
abrzyski88 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 99
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 1.00
Post: #9
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
Świetna robotaSmile
Przeczytane od deski do deskiRolleyes
05-09-2016 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
.::Nicko::. Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 855
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 326 +

Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 39.15
Post: #10
RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
Kom żeby nie zgubić Tongue
05-09-2016 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PTC Farm - Zbuduj farmę, zbieraj jajka i zarabiaj prawdziwe pieniądze Fricooo 18 2,837 05-23-2016 18:37
Ostatni post: HubabubaPl

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.