Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #241
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
[/quote]

Huh? A Ty to skad sie urwales z takim wywodem? Pomijam to, ze juz po kilku pierwszych zdaniach przestalem czytac, bo duzo syfu z pseudo ksiazek, a malo doswiadczenia z zycia.

Jezeli ci napisze, ze masz chujowe auto gdy faktem bedzie to, ze jest chujowe i nie jedzie to tez bedziesz mi brzeczal tutaj o narzekaniu i poszerzaniu komfortu rodem z nlp?

Gosh, co za ziemniak...
[/quote]

Po pierwsze nie życzę sobie jak masz inne zdanie abyś mnie obrażał publicznie . Po drugie ja cie w żaden sposób nie obrażałem, ale jak zacząłeś to też ci napisze że po twoich dwóch postach odrazu widac u ciebie buractwo i prostactwo.
Dla ciebie moje auto moze byc chujowe jak i TM a dla mnie zajebiste i nic ci do tego - każdy może miec swoje zdanie na tym polega demokracja i takie jest życie.
Stwierdzając że to hyip i tak kiedyś padnie, rzeczwiście doświadczenie przebiło przez ciebie że o hoho. Takie coś to i średnio rozgarniety gimnazjalista potrafi wywnioskować. Przecież nie bez powodu jest ten program w dziale hyip, a co do piramidy to klasyczną piramidą jest ZUS i jakoś masz nadzieje na emeryturkę z niego ( zresztą złudną kazdy pewnie ma)
Napisał byś lepiej w co ty tak super pewnego co nigdy nie padnie inwestujesz i jakie masz doświadczenie - przynajmniej wtedy może coś pozytecznego wniesie twój post na forum a nie mnie obrażasz.
Przepraszam za off top ale troche mnie poniosło a nie nawidzę głupio mądrego prostactwa!!!.
A jeśli chodzi o TM - to fakty są takie że odkąd istnieje czyli od października 2014 roku nalicza stabilnie 2% lub nawet nieco wiecej % dziennego zarobku, a jak ktoś boi się ryzyka utraty swojego kapitału może nie wykupywać ad packów tylko zarabiać tutaj całkowicie za darmo . Jest wiele opcji.
18-07-2015 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #242
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Jestem na czysto. Jeżeli ktoś nie zarabia w tym programie to po co wo gule się udziela. ten temat jest dla ludzi którzy są w tym programie . dzielimy się informacjami chwalimy kasą itp. Jeżeli zarabiasz gdzie indziej to udzielaj się tam. Ty sobie myśl swoje . A ja w tym czasie zarabiam.
Nie będę już rozmawiał z ludźmi którzy nie są w programie lub takimi co wo gulę nie chcą w nim zarabiać.( szkoda mi czasu, bo w tym czasie mam 2-3 innych którzy są zainteresowani. Nie chcesz nie zarabiaj w TM. Twoja sprawa masz inny sposób, okej każdy ma inne cele . Pozdrawiam wszystkich z TM .
Glosy: radekx662 (+1), rafi213 (+1)
18-07-2015 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dzonyy Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 414
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #243
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Nikt nikomu nic nie wciska. Nie jest to HYIP bo chyba kolega z definicji wie co to znaczy Smile Serwis nie jest stworzony z myślą o inwestorach, a osobach, które chcą zareklamować swój biznes. Naliczenia dzienne są tylko i wyłącznie dobrym posunięciem ze strony właściciela.
Glosy: dariuszxdd (+1)
18-07-2015 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #244
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Dokładnie. Zakupując ad packa program ma zobowiązanie wobec nas tylko takie że będzie 20 kliknięć w baner i 1000 wizyt na naszej stronie . Tak naprawdę Charless mógłby na tym zaprzestać.

Poniżej zdjęcie z zarobkami i paczkami Prawej ręki że tak powiem Charlessa .
[Obrazek: 117519341_waawwpa.jpg]

Życzę każdemu takich osiągnięć jak również sobie.
18-07-2015 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dzonyy Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 414
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #245
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Bardzo motywująca fotka Big Grin Moim planem jest 50 aktywnych paczek.
18-07-2015 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #246
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Motywująca bardzo Big Grin . Ale to tylko świadczy o tym że to co zarabiamy to kropla w morzu i wystarczy się spiąć i gonić Smile
18-07-2015 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #247
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Panowie nie sprzeczajcie się z 'lepiej wiedzącymi'... Jak już mowa o piramidach to największymi piramidami są: zus, bank, kościół i podobne instytucje... a my żyjemy w Egipcie Wink Niech se nazywają TM piramidą i niech się przyglądają... Niech im będzie ze to piramida, ale my w tej piramidzie zarabiamy a oni jej się dalej przyglądają Wink chcą być turystami niech zwiedzają i krytykują, a my korzystajmy Smile gdyby wszyscy w tym siedzieli to z kim moglibyśmy polemizować? Smile
Pozdrowienia dla zarabiających w TM i dla tych którzy jeszcze nie są i powodzenia w innych biznesach Smile
Glosy: dariuszxdd (+1)
18-07-2015 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #248
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Dokładnie, nie wiem po co ta gównoburza hejterów, niech robią swój super realny biznes który nigdy nie padnie lub oszukują ludzi na PPA, a my tu spokojnie zarobimy swoje. Ja jeszcze 2,3 tygodnie i wypłacam wkład a potem mój cel to także utrzymywanie 50 aktywnych ad packów. Słyszałem ze jak Charles będzie w Polsce to także nam ma pokazać ilość $ na procesorach.
18-07-2015 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #249
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Ja zainwestowałem 500$ i po 4 miesiącach 800$ już mam wypłacone i kolejne 800$ pracuje. 300% w 4 miesiące, aż żałuję że nie miałem więcej na inwestycje... A co do procesorów to są tam potężne sumy - są to słowa osoby utrzymującej stały kontakt z Charlsem. No ale może jak w sierpniu będzie to ujawnione wszystkim, to wtedy więcej osób uwierzy w ten program. Polacy to niecałe 0,9% z ponad 600 tys. użytkowników. Tego nie trzeba komentować...
18-07-2015 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #250
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]

Huh? A Ty to skad sie urwales z takim wywodem? Pomijam to, ze juz po kilku pierwszych zdaniach przestalem czytac, bo duzo syfu z pseudo ksiazek, a malo doswiadczenia z zycia.

Jezeli ci napisze, ze masz chujowe auto gdy faktem bedzie to, ze jest chujowe i nie jedzie to tez bedziesz mi brzeczal tutaj o narzekaniu i poszerzaniu komfortu rodem z nlp?

Gosh, co za ziemniak...
[/quote]

Po pierwsze nie życzę sobie jak masz inne zdanie abyś mnie obrażał publicznie . Po drugie ja cie w żaden sposób nie obrażałem, ale jak zacząłeś to też ci napisze że po twoich dwóch postach odrazu widac u ciebie buractwo i prostactwo.
Dla ciebie moje auto moze byc chujowe jak i TM a dla mnie zajebiste i nic ci do tego - każdy może miec swoje zdanie na tym polega demokracja i takie jest życie.
Stwierdzając że to hyip i tak kiedyś padnie, rzeczwiście doświadczenie przebiło przez ciebie że o hoho. Takie coś to i średnio rozgarniety gimnazjalista potrafi wywnioskować. Przecież nie bez powodu jest ten program w dziale hyip, a co do piramidy to klasyczną piramidą jest ZUS i jakoś masz nadzieje na emeryturkę z niego ( zresztą złudną kazdy pewnie ma)
Napisał byś lepiej w co ty tak super pewnego co nigdy nie padnie inwestujesz i jakie masz doświadczenie - przynajmniej wtedy może coś pozytecznego wniesie twój post na forum a nie mnie obrażasz.
Przepraszam za off top ale troche mnie poniosło a nie nawidzę głupio mądrego prostactwa!!!.
A jeśli chodzi o TM - to fakty są takie że odkąd istnieje czyli od października 2014 roku nalicza stabilnie 2% lub nawet nieco wiecej % dziennego zarobku, a jak ktoś boi się ryzyka utraty swojego kapitału może nie wykupywać ad packów tylko zarabiać tutaj całkowicie za darmo . Jest wiele opcji.
[/quote]

Ciebie nawet juz kolego nie czytam po przeczytaniu pierwszego zdania. Zyczyc to sobie mozesz na urodziny, a tak jak zaczynasz traktowac innych, otrzymasz to samo. Ziemniaku

Faktem jest to, ze w sieci istnialo od cholery programow hyip ktore placily dlugie lata typu JPB, BB, TMT i padly. Dlatego nie wciskaj tutaj glupot.

(18-07-2015 11:52)dariuszxdd napisał(a):  Jestem na czysto. Jeżeli ktoś nie zarabia w tym programie to po co wo gule się udziela. ten temat jest dla ludzi którzy są w tym programie . dzielimy się informacjami chwalimy kasą itp. Jeżeli zarabiasz gdzie indziej to udzielaj się tam. Ty sobie myśl swoje . A ja w tym czasie zarabiam.
Nie będę już rozmawiał z ludźmi którzy nie są w programie lub takimi co wo gulę nie chcą w nim zarabiać.( szkoda mi czasu, bo w tym czasie mam 2-3 innych którzy są zainteresowani. Nie chcesz nie zarabiaj w TM. Twoja sprawa masz inny sposób, okej każdy ma inne cele . Pozdrawiam wszystkich z TM .

Udzielam sie po to, bo to jest otwarty watek i mam prawo wypowiedz tutaj swoja opinie. Jezeli tego nie potrafisz zrozumiec to odsylam do regulaminu forum plus znajomosci prawa.

(18-07-2015 12:56)Dzonyy napisał(a):  Nikt nikomu nic nie wciska. Nie jest to HYIP bo chyba kolega z definicji wie co to znaczy Smile Serwis nie jest stworzony z myślą o inwestorach, a osobach, które chcą zareklamować swój biznes. Naliczenia dzienne są tylko i wyłącznie dobrym posunięciem ze strony właściciela.

Mysle, ze kady mniej lub bardziej zna definicje tej denificji, aczkolwiek fakty pokazuja, ze hyip'y moga placic dlugie lata i wygladac jak realna firma. Takze z zapewnienia administratora nalezy brac ostroznie.

(17-07-2015 06:30)dariuszxdd napisał(a):  
(17-07-2015 01:53)AresxXx napisał(a):  Program i tak padnie jak kazdy hyip,

Masz race kiedyś na pewno padnie to jest nie uniknione, nic nie trwa wiecznie . Takie jest życie.

Ale czy to jest Hyip ??
Wstawiam Prezentację która porównuje TM do innych Hyip'ów
Wstawiałem już wcześniej, ale jak widać nie zaszkodzi drugi raz Smile
TRAFFICMONSOON - RYZYKO - TO TRZEBA WIEDZIEĆ
Ryzyka związane z zakupem AdPAck w celach zarobkowych






Jeżeli po tym nagraniu dalej będziesz patrzył na ten program jak na zwykły hyip i będziesz mówił ze zaraz padnie. To jedno jest Pewne . Chciałbyś zarabiać jak inni w tym programie ale nie masz kasy na start ( nie musisz jej mieć )
i nie ma kto cie przeprowadzić przez ten program Smile

Powiem Ci, ze juz widzialem te wideo i nie robi na mnie wrazenia.

Mimo to podziwiam Twoje smiale tezy, ze mnie nie stac lub cos innego. Pamietaj tylko, ze latwo jest tworzyc opinie na czyjsc temat jezeli sie kogos nie zna.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2015 14:29 przez AresxXx.)
18-07-2015 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 312,889 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości