Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?

Autor Wiadomość
Kreon5 Offline
Banned
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Dec 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #61
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Sprawdź:
Żeby zarobić w Fm Musisz mieć budowana 1 linie tzn główny sponsor wpisuje tą samą nogę osoby do upłego a ty budujesz 2 linie samemu lecz mało osób o tym wie ale nie ogarniają tego. Jeśli chcesz coś w tym osiągnać to nie ma wyjścia. Jeśli ktoś chce coś w tym osiągnać to na pw bo mój kolega się tym zajmuję wiec jak ktoś dołącza do struktury to ma wpisywane osoby pod siebie w rok możliwe że jest 21 % ale nikt nie zbuduje za Ciebie 2 linii pamiętaj

Wygląda to ja piramida ale jest skuteczna
Sponsor >21>21>21>21>21>21>21>21>18>18>18>18>18>18>18>18>18>18>15>15
i tak dalej Smile
05-12-2013 04:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Dilivo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #62
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
FM to dobra opcja dla tych, którzy się myją, sprzątają, korzystają z telefonu, piją kawę oraz dla dziewczyn, które się malują. Dlaczego?
Firma zrezygnowała z tradycyjnej reklamy, dystrybucji i różnorodnych opakowań na rzecz doskonalenia produktów i wypłacenia prowizji dla kupujących którzy zapraszając ludzi do struktury jednocześnie reklamują produkty. Jakość produktów jest świetna, a ceny wręcz biedronkowskie. Wystarczy poświęcić 15min na zrobienie zamówienia. Za przesyłkę nie trzeba płacić. Jeżeli zrobimy zamówienie przed 13:00 to na drugi dzień mamy produkty.
Obecnie FM Mobile ma najlepszą ofertę telefonii komórkowej. Robiłem zestawienie innych sieci i wychodzi najlepiej.
Jeżeli ktoś się do tego przyłoży to po 6-7 miesiącach i przy wolniejszej pracy po 12 miesiącach jest w stanie zarabiać ponad 3tyś. zł miesięcznie Smile Najciekawsze jest to, że firma ciągle się rozwija i nie ma ogarniczeń zarobkowych.
Jeżeli ktoś chce moje wsparcie to niech napisze do mnie na PW. Chętnie pomogę !!
10-12-2013 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adkam12 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 528
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 406.98
Post: #63
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
(10-12-2013 10:29)Dilivo napisał(a):  FM to dobra opcja dla tych, którzy się myją, sprzątają, korzystają z telefonu, piją kawę oraz dla dziewczyn, które się malują. Dlaczego?
Firma zrezygnowała z tradycyjnej reklamy, dystrybucji i różnorodnych opakowań na rzecz doskonalenia produktów i wypłacenia prowizji dla kupujących którzy zapraszając ludzi do struktury jednocześnie reklamują produkty. Jakość produktów jest świetna, a ceny wręcz biedronkowskie. Wystarczy poświęcić 15min na zrobienie zamówienia. Za przesyłkę nie trzeba płacić. Jeżeli zrobimy zamówienie przed 13:00 to na drugi dzień mamy produkty.
Obecnie FM Mobile ma najlepszą ofertę telefonii komórkowej. Robiłem zestawienie innych sieci i wychodzi najlepiej.
Jeżeli ktoś się do tego przyłoży to po 6-7 miesiącach i przy wolniejszej pracy po 12 miesiącach jest w stanie zarabiać ponad 3tyś. zł miesięcznie Smile Najciekawsze jest to, że firma ciągle się rozwija i nie ma ogarniczeń zarobkowych.
Jeżeli ktoś chce moje wsparcie to niech napisze do mnie na PW. Chętnie pomogę !!

Bajki pisać potrafi każdy, wszystko co napisałeś nie jest potwierdzone ani jednym argumentem, skoro zrobiłeś test porównania z sieciami to go przedstaw, bo to rzucanie słów na wiatr... Co do jakości bym polemizował są rzeczy dobre i gorsze od biedronkowskich.

adkam12, członek http://zarabiam.com od Nov 2010.
10-12-2013 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

bubu234 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 148
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 30.00
Post: #64
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Pranie mózgu i tyle. Żadną perłową orchideą nie zostaniesz, co najwyżej zwiędłym tulipanem bez znajomych, bo każdemu będziesz wciskał kity.

bubu234, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2013.
Glosy: Traw3k (+1)
10-12-2013 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dilivo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #65
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
To jest właśnie takie pierniczenie.
Prawda jest taka, że takie hejty piszą osoby które myślały, że bez ciężkiej pracy coś osiągną. Zrobiły 5 spotkań, jednak nikt nie przyjął zaproszenia i się poddały.
Mam kontakt z osobami, które prowadzą własne działalności jednak w FM działają dodatkowo gdyż jest to dobry dochód pasywny. Potem ludzie się zastanawiają dlaczego 20% ludzi ma tyle pieniędzy co 80% ludzi Smile

Jak nie sprawdzisz jakości produktów to się nie dowiesz Smile
10-12-2013 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Workis Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,178
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 3.00
Post: #66
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Pierniczenie jest to coś co robia przedstawiciele FM. Co mam na mysli?

Jesli każdy moze miec dochod pasywny, to kto wyrabia dochod niepasywny?
Dochod pasywny kogos na samej gorze bierze sie z kogos nizej, tego z kogos jeszcze nizej itd. itd. i efekt tego taki, ze kazdy ma dochod pasywny z dochodu pasywnego? Wink

Dariusz bodajze Holeniewski (tworca Lider Team, nie pamietam dokladnie nazwiska) chwalil sie swoja grupa, ktora swego czasu liczyla 20 tysiecy osob. Chwalil sie, ze wlasnie przekroczyl obroty wysokosci miliona. Daje to na osobe 50 zl obrotu miesiecznie. Z takich osob bierze sie dochod pasywny? 50 zł obrotu miesiecznie? Wink

Nie mowie, ze nie da sie zarobic na MLM czy na FM - da sie. Tylko wmawianie, ze kazdy tutaj trzepie pieniadze (a co gorzej - wierzenie w to) jest po prostu smieszne.

A teraz bardziej na temat - zlote czasy FM minely. Oczywiscie, nadal mozna zbudowac nienajgorsza strukture jednak jest to nieporownywalnie trudniejsze od tego co bylo jakis czas temu.

Jesli ktos mysli o ciekawych pieniadzach z FM to niech ich szuka zagranica - tam malo ludzi to zna, wiec latwiej znalezc ciemniaków, ktorzy poleca na wyrobione formulki z ksiazki "Biedny ojciec, bogaty ojciec" i zapewni dochod wierzcholkowi piramidy. Wink

pozdrawiam
Glosy: Admin (+10)
12-12-2013 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #67
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Najfajniejsze są ich mentorskie gadki Big Grin
Glosy: CreepyUploader (+1)
17-12-2013 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mmr Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #68
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Hmmm....tak czytam to wszystko i zastanawia mnie skąd tyle wiecie na temat FM? Czy ktoś z Was tak naprawdę tam był/jest i próbuje bądź próbował tam coś robić? Mam znajomą na studiach i ostatnio rozmawialiśmy na temat produktów tej firmy w odniesieniu do Avona i na jej kierunku gdzie jest około 150 osób 10 handluje Avonem a FM nikt. Pytałem dlaczego tak jest, a ona na to, że ludzie nawet nie słyszeli o tej firmie. Konkluzja taka, że ktoś tutaj z Was gada głupoty o robieniu FM za granicą.
19-12-2013 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
asiorek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,062
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 26.01
Post: #69
Odp: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Noo ja jestem w fm. I szczerze powiem nie jest zle ale nie jest i dobrze.. we wrzesniu znajomy tak mnie zachecal, tak chwalil, tak polecal, bylem na skoleniu miesiecznym wgl zapowiadalo sie fajnie. Ale trzeba miec szersze grono 'klientow', i talent wciaskania ludzia kitu. Jedni chwala drudzy niestety 'hejtuja'. Sam jestem posiadaczem kilku plynow np do szyb kominkowych i niestety lepiej zmywa plyn z mrówki niz ten z fm. I to co mama odemnie wziela w wiekszzosci jest nie zadowolona i wien ze na pewno tego u mnie juz nie wezmieSmile takze wiem co pisze.

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
19-12-2013 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #70
RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit?
Wszystko zależy od osoby i dlatego jednym podejdzie działalność w FM, a drugim już nie.
Faktem jednak jest to co zostało wcześniej już powiedziane. Działalność opiera się na budowie piramidy zbytu czyli co oznacza, że ci na samym dole jeżeli kogoś nie znajdą dalej będą stratni gotówkę za starter.

Są oczywiście osoby, które szybko się dorobią jak mój znajomy, który w rok działalności odbierał już Mercedesa, aczkolwiek większość odpadnie stratna z gotówką za starter i brakiem kilku znajomych.
20-12-2013 01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kubigo- opinie AnnM 0 95 26-04-2024 10:54
Ostatni post: AnnM
  Dropshipping - wasze opinie sheko12 28 45,451 21-10-2023 14:29
Ostatni post: PakoMasakrator
  fusioncash opinie adam_per 0 1,930 11-11-2021 13:36
Ostatni post: adam_per
  WhitePress - opinie itmaster 2 2,458 11-08-2021 08:36
Ostatni post: Oskarqq
  Twójwklad.pl kto korzysta (opinie) Hubcio9 0 2,435 01-04-2021 21:30
Ostatni post: Hubcio9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości