Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Splinterlands - Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) » Multum sposobów zarobku i ogrom przyjemności! ;)

Autor Wiadomość
121 Offline
oszust
*

Liczba postów: 78
Dołączył: Jul 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #141
RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG)
Sprawdź:
No zgadza po pewnym czasie dostałem steem.
Teraz mam za to inny problem bo chciałbym je wymienić na btc przez stronę blocktrades. Mam 160steem a dokładniej steem peeged które są warte 22usd i jak chce je wymienić na stronie to piszą że nie mam tylko 55 steem i nie mogę wymienić swoich 160 a 55 jest warte tylko kilka usd...
18-11-2019 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
thomasward Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,047
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 187 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 164.66
Post: #142
RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG)
Musisz wejść na Steem Engine, kliknąć withdraw i wypłacić swoje steem-pegged. Od razu po wypłaceniu możesz zamienić Steem na BTC na blocktrades. Smile

[Obrazek: 36.png]
19-11-2019 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #143
RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG)
Próbowałem wpłacić przez TRON przy użyciu tronwatchmarket. Wpłaciłem tam Tron które miałem na innej giełdzie, podlinkowałem tamten wallet w splinterlands ale nie pokazywało żadnego balance. Kliknąłem więc na zielone transfer in, wybrałem token TRON i wyskoczył mi adres na który miałem wysłać TRX. Wysłałem i nie mam teraz nic, ani DEC ani TRX.

Dla mnie to jest kompletnie nieintuicyjne. Jak chcesz dorzucić DEC to jest napisane, żeby wejść na giełdę i tam można kupić DEC, super. Tylko jak je przetransportować do gry? Co mi dadzą DEC na wallecie na jakiejś giełdzie?

Spróbowałem więc przez "TRANSFER IN" i TRX zniknęły a DEC jak nie było tak nie ma :/

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2019 19:24 przez kolorpurpury.)
20-11-2019 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thomasward Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,047
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 187 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 164.66
Post: #144
RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG)
Jak dla mnie jest intuicyjne, ale to dlatego, że korzystałem ze Steem zanim jeszcze powstałą gierka. Wink

[Obrazek: 36.png]
20-11-2019 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #145
RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG)
(20-11-2019 20:37)thomasward napisał(a):  Jak dla mnie jest intuicyjne, ale to dlatego, że korzystałem ze Steem zanim jeszcze powstałą gierka. Wink

Steem wygląda łatwiej, ja pisałem o TRX Smile

Napisałem do supportu i dodali mi DEC ale niestety po tym kursie ofert sprzedaży. Zastanawia mnie czy jest możliwość zakupu DEC wystawiając na giełdzie ofertę kupna (jest znacznie taniej) i przetransferowania ich do gry. Nie widziałem tam takiej możliwości za bardzo albo źle to zrozumiałem.

Jedyne co widziałem to jakby możliwość wysłania kupionych na giełdzie tokenów DEC na ich TRX (ja wysłałęm tak TRX na TRX a w komunikacie jest żeby wysłać DEC na TRX co uznałem jako błąd, mogę się mylić.)

Można wysłać token DEC na adres TRX?

"Send any amount of DEC tokens to the following TRON wallet address to transfer them into the game. Please note that deposit addresses expire so please generate a new address for future transactions. Deposit address:
TEjP7yWBho937GtGUqH1YrvNgVUHT
KWMgP
"

Taki komunikat pokazuje się jak klikniesz TRANSFER IN i wybierzesz opcję TRON. Ja na logikę odrzuciłem taką możliwość i też nie widziałem nawet takiej opcji na giełdzie aby te tokeny DEC przesłać na ten adres TRX dlatego zamieniłem je na nowo na TRON i wysłałem ale dodali mi to dopiero po napisaniu do nich maila z potwierdzeniem transakcji.

[Obrazek: 320x50.png]
20-11-2019 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thomasward Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,047
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 187 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 164.66
Post: #146
RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG)
No faktycznie jakiś kosmos. W sumie to chyba TRON się bardziej opłaca pod tym względem, że wychodzi taniej przy zamienianiu na fiat currency.

[Obrazek: 36.png]
21-11-2019 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #147
RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG)
Już ogarnąłem Tongue

Najgorsze jak przychodzi misja. Ja głównie zainwestowałem w jeden żywioł i ze dwa mam tak w miarę ale jak przychodzi misja to zasady mi losuje takie, że nie ma szans wygrać tym splitem i potrzebuję z 50 gier, żeby wygrać. Oczywiście spadam rangę albo dwie niżej i dopiero misja skończona. W randze wyżej podstawowymi kartami lub nie legendami jak już wpadną takie zasady, że miałbym szansę wygrać tym splitem to wiadomo - enemy ma 4 lvle i w 95% Cię jedzie jak psa.

Jak nie ma misji do zrobienia - wygrywam sporo. Jak są misje to je robię po 50 grach, chyba, że ktoś da akurat surrender.

No i oczywiście co zauważyłem najczęściej w zasadach wyłącza właśnie ten żywioł na który mam misję.

Druga sprawa to dziwi mnie co te gamonie z 4lvlowymi kartami robią w silver 2.

Ja mam wszystkie karty 1 lvl bo summonera na wyższy lvl kupić to jednak spora inwestycja i 60% meczów mam z typami co mają zainwestowane 4-5x więcej kasy albo zwyczajnego farta jak lecą karty. Mi nawet jak wypadnie coś bardziej wartościowego to oczywiście nie pasuje mi do gry w żaden sposób. Na tyle kart co już losowałem wypadła mi jedna co czasem ją gdzieś tam użyję a reszta to gówno.


No ale nic gierka sama w sobie jest spoko i pozostaje liczyć na farta w kartach, bo niesamowicie wku**wia jak już spadniesz 2 ligi, żeby zrobić misję (przez co masz mniej kart) i leci ścierwo warte łącznie 5 centów, którego na markecie nie sprzedaż za nic więc przy spalaniu warte jest tyle co 3 wygrane w silver 2 xd

Z 1415 ranku spaść do 1050 żeby wygrać 3/5 meczów z misji to jest dramat kolejna dwa to spadnę do brązu, żeby dostać mniej kart a potem oczywiście jak będę mógł grać czym gram i gdzie mam jakiekolwiek karty wrócę do rangi.

EDIT.
Za swój pierwszy sezon dostanę 22 karty (raczej już nie uda mi się przed końcem sezonu wbić golda 2 z 1lvlowymi kartami). Wydaje mi się, że to całkiem przyzwoity wynik. Co prawda zainwestowałem trochę kasy ale nie zainwestowałem jej w karty na markecie tylko bardziej hazard mi się włączył i kupiłem te dwie potki do legendarnych i złotych i trochę orbów. Na razie nic konkretnego z tego nie wypadło ale jeszcze na ponad 400 kartach te potki będą działać. Liczę w sumie przy tych ponad 400 szansach zwyczajnie na zadziałanie potek na jedną kartę czyli złota legenda Big Grin

Kupiłem też 25 paczek untamed w preorderze i wszystkie będą otwierane z potkami. Na koniec tego sezonu zatem moja kolekcja chwilowo powiększy się o 147 kart i liczę tam na jakieś perełki przydatne w rozgrywce, bo jednak, żeby zarobić tutaj coś fajnego to trzeba spędzić sporo czasu albo mieć wielkiego farta. Może też jakiś airdrop spadnie Big Grin

Co do potek - wiadomo, że każda z nich to zwykły hazard. Większość z nich daje straty i to nawet w stosunku taki, że wydajesz na mystery potkę 6000 DEC i w zasadzie możesz dostać z tego przez 5 dni nagrody o łącznej wartości 500 DEC. Możesz też dostać tą kartę, która na markecie najtaniej jest za 990$ i zwyczajnie sporo zarobić na samym używaniu jej i kiedyś ją sprzedać po prostu ale właśnie ze względu na taką nikłą szansę większość potek to strata dlatego to dla hazardzistów. Ja mam trochę duszę hazardzisty dlatego w zasadzie każdą z tych potek w najdroższej wersji kupiłem.



Mam pytanie odnoście gildii. Czy one dają coś więcej niż kilka% DEC przy wygranej? Ja rozumiem, że jak się kilkunastu graczy poskłada na gildię to to się w końcu zwróci i da jakiś profit ale czy planowane są jakieś turnieje gildiowe itp.?


No i od strony biznesowej ciekawi mnie samo DEC. Spore ilości DEC są jednak generowane w samej grze chociaż by z generowania kart za misje czy sezony no i oczywiście na samych walkach. Czy DEC są spalane w momencie naliczania prowizji lub zakupu za DEC potek itp.? Jeśli nie to zwyczajnie ich ilość będzie rosła a co a tym idzie ich wartość będzie sukcesywnie spadać z delikatnymi wahaniami przy okazji zwiększenia zainteresowania lub większych inwestycji graczy. W takim wypadku jeżeli ktoś myśli o zarobku to najlepiej sprzedawać je jednak od razu.

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2019 18:05 przez kolorpurpury.)
Glosy: thomasward (+1), Szalony (+1)
22-11-2019 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thomasward Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,047
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 187 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 164.66
Post: #148
RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG)
DEC są spalane jak kupujesz za nie potki/inne rzeczy od oficjalnego sklepu. To taki mechanizm mający zrównoważyć generowanie ogromnych ilości zza walki i karty. Co do gildii, dają one jak na razie te kilka % więcej DEC przy wygranej plus, co bardzo istotne, zniżki do sklepu. Można wtedy taniej kupować boostery, orby, skiny itd.

Ogólnie gra ma moim zdaniem potencjał do utrzymania się dłużej na rynku, szczególnie, jeżeli dobrze wyjdzie Untammed, który już wkrótce będzie na rynku. Gameplay jest ubogi, ale jak wreszcie wypuszczą apkę mobilną Splinterlands będzie idealne do zbiorkomu itd. Kilka szybkich gierek w metrze/autobusie, a przy okazji robienie questów. Ja przynajmniej tak planuję grać. Tongue

[Obrazek: 36.png]
30-11-2019 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szalony Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 903
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 72 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 85.00
Post: #149
RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG)
Wystawiłem karte na sprzedaż, ktoś kupił gdzie dostałem hajs za nią? Big Grin

Szalony, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2013.
04-12-2019 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mati684 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 363
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 1.00
Post: #150
RE: Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG)
(04-12-2019 22:01)Szalony napisał(a):  Wystawiłem karte na sprzedaż, ktoś kupił gdzie dostałem hajs za nią? Big Grin

Przewiń pare postów wyżej tam będzie odpowiedz.

Mati684, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2013.
05-12-2019 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Graj w Quizy, Wygrywaj nagrody rzeczowe oraz prawdziwe pieniądze QuizandMoney 3 1,231 22-09-2023 12:22
Ostatni post: QuizandMoney
  Blovly - wysyłaj paragony a w zamian dostawaj punty / niespodzianki / pieniądze the.mumion 13 8,256 06-02-2020 10:58
Ostatni post: SterydKrD
  dungeons-treasures.com - zarabiaj grajac w gre RPG !!! fusek1 129 19,134 30-09-2019 18:56
Ostatni post: DzikuseQ
  Bananki.pl - Zarabiaj grając w gry! Konrath 20 5,421 09-07-2017 20:01
Ostatni post: KontrolC

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości