Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia » W moim temacie będę przedstawiała tematykę płatnych ankiet internetowych.

Autor Wiadomość
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #111
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Sprawdź:
Witam Smile Nadszedł czas na przedstawienie zaległych podsumowań.

Jeśli chodzi o ankiety, to w dniach 20 sierpnia - 04 września wypełniłam ich zaledwie kilka (ySense - 6, Opinie.pl - 1, Life Points - 3, Badanie Opinii - 2, Surveyo24 - 2 oraz i-Say - 4). Nie robię wyjątkowo w tym zakresie szczegółowego zestawienia, gdyż nie miałoby ono sensu, ponieważ do większości otrzymanych ankiet nawet nie podchodziłam ze względu na mój urlop (wyjazd).

Obecnie jednak wracam "na właściwe tory", pomału ogarniam zaległości i wypełniam wszystko na bieżąco.

Poniżej przedstawiam podsumowanie moich zarobków za sierpień 2019r.:

1) ySense (dawniej Clixsense) – 19,12 $ - około 75,24 zł (całość zebrana w sierpniu, w tym 1,88 $ za poleconych)

2) Market Agent – 6,40 Euro - około 27,77 zł (punkty zbierane od maja, w tym 1 Euro za poleconych)

3) Life Points - 60 zł (część punktów zebrana w lipcu, bez udziału poleconych)

4) i-Say - 2 Euro - około 8,68 zł (moja pierwsza wypłata z panelu, bez udziału poleconych)

5) forum H&M - 4,25 Euro - około 18 zł

6) forum Wizja Orange - 22 zł

7) Bulbshare - 3 funty - około 14 zł

Razem: około 225,69 zł (całość podpisana jako "około" ze względu na wahania kursu walutowego)

Wynik jest nieco słabszy niż w poprzednich miesiącach, ale ja ogólnie jestem z niego zadowolona. W końcówce sierpnia oraz początkiem września nie poświęcałam na ankiety w ogóle czasu, ponieważ mam taką zasadę, że na urlopie odcinam się zupełnie od internetu, telefonu oraz innych urządzeń Smile Obawiałam się trochę, że taka przerwa spowoduje zmniejszenie otrzymywanych zaproszeń, jednak na ten moment nie odczułam jakoś mocno, aby tak miało się stać Smile

Pozdrawiam, Marta
07-09-2019 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #112
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Ja znów ostatnio nawet sporo ankiet wypełniam, ale wyszłam z wprawy w zapisywaniu i zapominam zapisać jakie robię ankiety i przez to moje raporty leża.
09-09-2019 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #113
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
(09-09-2019 13:32)11natinka11 napisał(a):  Ja znów ostatnio nawet sporo ankiet wypełniam, ale wyszłam z wprawy w zapisywaniu i zapominam zapisać jakie robię ankiety i przez to moje raporty leża.
Po przerwie (nawet niekoniecznie długiej) rzeczywiście można trochę rozregulować swoje nawyki. Jednak myślę, że to kwestia czasu, przyzwyczajenia się na nowo i z pewnością wszystko uda Ci się poukładać - także w temacie raportów Smile
09-09-2019 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #114
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Witam serdecznie Smile Nadszedł czas na podsumowanie ankiet za okres 05-15 września 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
2) ySense (dawniej Clixsense) - otrzymano ankiet: 15, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 9
3) Life Points - otrzymano ankiet: 12, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 7
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
5) Surveyo 24 - otrzymano ankiet: 10, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
7) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
8) SW Panel - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
9) I-say - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
10) Market Agent - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
11) Poznaj.to - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Dodatkowo w ostatnim tygodniu wzięłam udział w społeczności 'Historie Ogrodowe' (projekt kończy się dziś o północy i mam nadzieję, że moje odpowiedzi zostaną uznane za wyczerpujące, a tym samym uzyskam wynagrodzenie) oraz czekam na początek drugiej społeczności - 'Społeczność kierowców'. Zadania w takich forach dyskusyjnych są dość obszerne, jednak zdecydowanie warto brać w nich udział Smile

Kolejne podsumowanie wrzucę w przyszłym tygodniu - będę starała się powolutku zwiększać systematyczność moich wpisów.

Pozdrawiam, Marta
15-09-2019 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #115
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Marta czy Ty tez masz tak mało ankiet w ysense? Juz mnie to denerwuje. Cały czas myslłam że to chwilowe i sie unormuje, a juz długo prawie nie mam ankiet
30-09-2019 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #116
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
(30-09-2019 13:57)11natinka11 napisał(a):  Marta czy Ty tez masz tak mało ankiet w ysense? Juz mnie to denerwuje. Cały czas myslłam że to chwilowe i sie unormuje, a juz długo prawie nie mam ankiet
Hej Natinka Smile Tak, od około 2 tygodni mam znacznie mniej ankiet, a do tych które pojawiają się w OW często nie mogę się zakwalifikować. Zaczęłam się właśnie też zastanawiać, czy może coś zrobiłam źle, ponieważ w sierpniu (po tych zmianach) ankiet miałam dużo (co prawda mniej niż w Clixsense, ale też odrzucalność była mniejsza i łatwiej było je ukończyć). Końcem sierpnia/początkiem września miałam przerwę i nie logowałam się w ogóle. Jak znów wróciłam do wypełniania to przez jakiś tydzień było ok, a teraz rzeczywiście jest bardzo słabo. Nie pamiętam nawet dnia, w którym udałoby mi się wypełnić np. 2 ankiety, a nawet zdarzają mi się 2 dni z rzędu, gdzie nie wypełnię żadnej (i to nie licząc weekendów). Mam nadzieję, że to taki chwilowy "spadek formy", bo ogólnie przez ostatnie 2 tygodnie mało zaproszeń mi wpada (w porównaniu do innych tygodni). I szczerze mówiąc jestem zdziwiona, bo przed ostatnimi wyborami miałam mnóstwo sondaży wyborczych z różnych ston i był wtedy taki duży "bum" na ankiety, a teraz jest raczej "spadek". Mam jednak nadzieję, że to chwilowe i wszystko wróci do normy Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2019 17:17 przez Marta..)
30-09-2019 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #117
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Witam serdecznie Smile Przedstawiam podsumowanie ankiet za okres 15-30 września 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
2) ySense (dawniej Clixsense) - otrzymano ankiet: 10, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
3) Life Points - otrzymano ankiet: 14, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 6
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
5) Surveyo 24 - otrzymano ankiet: 18, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 11
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
7) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 22, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 8
8) SW Panel - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
9) I-say - otrzymano ankiet: 9, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 6
10) Zymetria - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
11) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
12) Poznaj.to - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
13) E-panel - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
14) Demando - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2

U mnie niestety wrzesień wypadł słabo pod względem ankietowych ilości. Co prawda lista jest długa, ale obejmuje ona wiele dni, więc w porównaniu do innych miesięcy "szału nie ma". Wyjątkowo mało ankiet mam ostatnio w ySense, chociaż 2 dni temu trafiła mi się "perełka" za 3,50$. Czekam na lepszy czas - wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny, więc mam nadzieję, że teraz będzie już lepiej Smile Dodatkowo zapisałam się do panelu Demando - także jest on nowy na mojej liście.

Dziś będę jeszcze podsumowywać zarobki za wrzesień - wpis dodam wieczorem lub najpóźniej w dniu jutrzejszym.

Pozdrawiam, Marta
Glosy: Owl_ (+1)
05-10-2019 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #118
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Ja tą ankietę z ysense za 3,5$ otworzyłam niestety na telefonie i od razu mnie odrzuciło, myślę, że gdybym na komputerze otworzyła to bym zrobiła.
Ostatnio zauważyłam że w ysense nie ma co robic ankiet na telefonie, a rotatora OW w ogóle nie ma na telefonie.
05-10-2019 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #119
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Witam serdecznie Smile Przedstawiam podsumowanie moich zarobków ankietowych za wrzesień 2019r.:

1) ySense (dawniej Clixsense) – 15,78 $ - około 62,10 zł (całość zebrana we wrześniu, w tym 2,17 $ za poleconych)

2) Opinie.pl – 50 zł (punkty zbierane od lipca, w tym około 20% punktów za poleconych)

3) Surveyo 24 - 5 dolarów - około 19,68 zł (moja pierwsza wypłata z panelu, 40 punktów za poleconych)

4) i-Say - 4 Euro - około 17,28 zł (całość zebrana we wrześniu, bez udziału poleconych)

5) Klub Kantar - 30 zł (doładowanie telefonu, punkty zbierane od sierpnia, bez udziału poleconych)

6) forum H&M - 4,25 Euro - około 18 zł

7) forum Wizja Orange - 22 zł

8) społeczność Historie Ogrodowe - 30 Euro - około 130 zł

9) Zymetria - 25 zł (punkty zbierane od sierpnia, bez udziału poleconych)


Razem: około 374,06 zł (całość podpisana jako "około" ze względu na wahania kursu walutowego)

Jak już wspominałam - u mnie wrzesień był dość słaby i ankiet dostawałam jakoś mniej. Jednak jak wiadomo - z niewielu paneli wypłaca się co miesiąc, więc uzyskana kwota jest całkiem w porządku Smile

Bardzo podobał mi się udział w społeczności Historie Ogrodowe - za wyczerpujące wypełnienie 6 zadań uzyskałam (moim zdaniem) fajne pieniądze. Jutro rusza kolejne forum - Społeczność Kierowców, więc jeśli dobrze pójdzie, będzie można uzyskać kolejny, dodatkowy zarobek.

W ySense ostatnio jakoś mało zaproszeń, ale dziś wypełniłam u nich jedną ankietę za prawie 2$, więc może pomału będą wracać do "starej formy", oby!

Pozdrawiam, Marta
Glosy: Owl_ (+1), 11natinka11 (+1), kubek87 (+1), ggusiaja (+1)
06-10-2019 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
setineq Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 76
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 3 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #120
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Tak trzymaj powodzenia

setineq, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2016.
08-10-2019 02:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własne strony internetowe thomasward 23 5,121 24-04-2024 18:12
Ostatni post: chincyk
  Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne SkylineR34 126 26,022 25-09-2022 06:29
Ostatni post: Bleeee
Smile Wypełnianie ankiet online akrol7106 184 44,092 19-09-2022 17:14
Ostatni post: Bleeee
  Ankiety, ewhoring + szukanie alternatywy Molter 7 4,055 11-09-2021 10:44
Ostatni post: opp3k
  Płatne ankiety - Początek przygody ;) John91 10 4,743 03-12-2020 12:42
Ostatni post: John91

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości