Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia » W moim temacie będę przedstawiała tematykę płatnych ankiet internetowych.

Autor Wiadomość
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Sprawdź:
Witam w moim dzienniku Smile Pierwszy post będzie dość długi, ponieważ chcę w nim przekazać kilka ważnych dla mnie (oraz mam nadzieję przyszłych odbiorców) informacji.

Zarabianiem w internecie zajmuję się od niedawna (3 miesiące z "hakiem"). Oznacza to, że ciągle zdobywam wiedzę i doświadczenie w tej materii. Na ten moment zajmuję się głównie wypełnianiem płatnych ankiet internetowych. Mam już kilka sprawdzonych paneli ankietowych (które będę opisywać w moim dzienniku) oraz wiele w fazie tzw. testów. Raz w miesiącu będę przedstawiać w moim dzienniku swoje miesięczne podsumowanie zarobków, natomiast systematycznie (co 2-5 dni) statystyki dotyczące otrzymanych oraz wypełnionych ankiet (wypełnione, czyli takie, do których udało się zakwalifikować).

W tym poście opiszę krótko:
- kilka faktów i mitów o ankietach oraz
- wybrane panele, w których uczestniczę (wraz z praktycznym informacjami)
- statystykę zarobków za miesiąc styczeń


Fakty:
- TAK - ankiety nie wymagają inwestycji, polecania produktów, reklamowania i marketingu (wiele paneli ankietowych posiada program partnerski i przyznaje dodatkowe punkty za tzw. poleconych, jest to jednak dodatkowa forma zdobywania punktów, w żaden sposób nieobowiązkowa)
- TAK - ankiety to dobry sposób dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z zarabianiem w internecie
- TAK - ankiety to forma dodatkowego, miesięcznego zarobku, a nie szybki sposób w stylu "tysiące w miesiąc"
- TAK - na ankietach można realnie zarobić miesięcznie 50-600 zł (w zależności od ilości paneli, w których uczestniczymy oraz ilości ankiet, którą dostajemy), oczywiście są osoby, których zarobki mogą być wyższe, ale z pewnością jest to związane z tzw. poleconymi, z samego wypełniania ankiet będzie zdecydowanie trudniej przebić się na jakieś wyższe poziomy kwot
- TAK - ankiety są przeznaczone dla osób cierpliwych, nie szukających szybkiego zarobku

Mity:
- NIE - "na ankietach nie można zarobić" - oczywiście, że można, jest do jednak forma dodatkowego zarobku i trzeba włożyć w to minimum wysiłku
- NIE - "1000 zł w tydzień", "50 zł co 2 dni", "2000 w miesiąc" - nie to nie są realne kwoty z ankiet, nie mówiąc już o tym, że z jednego panelu jest to w ogóle niemożliwe; osoby reklamujące panele ankietowe w ten sposób chcą zdobyć jak największą liczbę poleconych za wszelką cenę, z prawdą niestety nie ma to wiele wspólnego, co w dalszym etapie zraża wiele osób do tematyki płatnych ankiet internetowych
- NIE - "panele ankietowe to oszustwo" - nie jest to prawdą, jeżeli przystępujemy do sprawdzonych paneli - internet jest skarbnicą wiedzy i warto przed rejestracją z tych informacji skorzystać i nie zakładać konta na podejrzanych stronach tzw. scamach


Panele ankietowe, w których uczestniczę:

1) Nazwa: Opinie.pl
- link do rejestracji (tzw. reflink): http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76574739
- link czysty: https://opinie.pl/
- nagrody: przelew na konto lub paypal (od 10 000 punktów - 50 zł), bon Zalando 25 zł (od 5000 punktów), doładowanie telefonu (od 4000 punktów)
- częstotliwość ankiet: średnia
- punkty za ankiety: najmniej otrzymałam 200 punktów, najwięcej 1200
- kwalifikacje do ankiet: obecnie brak odrzuceń, każda ankieta zawiera zakres punktowy, który można za nią otrzymać
- powiadomienie o ankietach: przychodzi na adres mailowy, zaproszenia są również dostępne w panelu
- moja opinia o panelu: panel prosty w obsłudze, intuicyjny, póki co chętnie w nim uczestniczę

2) Nazwa: ySense (dawniej Clixsense)
- link do rejestracji (tzw. reflink): https://www.ysense.com/?rb=59774183
- link czysty: https://www.clixsense.com/
- panel zagraniczny, zarobki w dolarach
- angielska wersja językowa (można tłumaczyć poprzez chrome), ankiety po polsku
- nagrody: przelew na Paypal od 25 dolarów
- częstotliwość ankiet: bardzo duża, zdarzają się nawet kilka razy dziennie
- płatności za ankiety: moja najtańsza ankieta była za 0,24 $ , natomiast najdroższa za 5,00 $
- kwalifikacje do ankiet: duża rozbieżność, ilość odrzuceń jest dość spora
- powiadomienie o ankietach: przychodzi na adres mailowy (bardzo rzadko), warto się logować i ściągnąć dodatek Addon
- moja opinia o panelu: dotychczas najlepszy panel ankietowy, w którym udało mi się najszybciej uzyskać zarobek; warto czytać polskie forum w panelu

3) Nazwa: Badanie-opinii
- link do rejestracji (tzw. reflink): https://panel.badanie-opinii.pl/user/rec...4c1e3d018/
- link czysty: https://www.badanie-opinii.pl/
- nagrody: przelew na konto bankowe (od 1000 punktów - 50 zł)
- częstotliwość ankiet: średnia (kilka w miesiącu)
- płatność za ankiety: moja najtańsza ankieta była warta 20 punktów, najdroższa 100
- powiadomienie o ankietach: przychodzi na adres mailowy
- moja opinia o panelu: dobrze rokuje, mała odrzucalność przy wypełnianiu ankiet

4) Nazwa: Poznaj.to
- link do rejestracji (tzw. reflink): https://poznaj.to/rejestracja?r=YGSGY
- link czysty: https://poznaj.to/
- nagrody: przelew na konto bankowe (od 200 punktów - 20 zł)
- częstotliwość ankiet: mała/średnia
- płatność za ankiety: punkty w zakresie 1-30
- powiadomienie o ankietach: przychodzi na adres mailowy, warto jednak czasem się logować, a po dokonanej rejestracji koniecznie sprawdzić zakładkę "BADANIA" - u mnie od razu pojawiła się jedna ankieta do wypełnienia
- moja opinia o panelu: ilość ankiet nie jest powalająca, ale szczególną zaletą tego panelu jest niski próg zarobkowy - 20 zł - który pozwala na szybsze dokonywanie wypłat

5) Nazwa: Market Agent
- link do rejestracji (tzw. reflink): https://panel.marketagent.com/Register/A...ID=1962879
- link czysty: https://marketagent.com/
- panel posiada polską wersję językową, jest czytelny i zrozumiały, ankiety dostępne są w języku polskim
- panel posiada bardzo fajny system poleceń (50 punktów za nowego uczestnika, który wypełni ankietę), oczywiście jest to opcja dobrowolna
- nagrody: przelew na paypal lub skrill (od 500 punktów - 5 Euro)
- za rejestrację otrzymujemy 150 punktów (1,5 Euro)
- częstotliwość ankiet: mała, u mnie póki co systematycznie pojawiają się jednak zaproszenia do uzupełnienia profilu, które również są dodatkowo płatne
- punkty za ankiety: najmniej otrzymałam 20 punktów, najwięcej 150
- kwalifikacje do ankiet: mała ilość odrzuceń
- powiadomienie o ankietach: przychodzi na adres mailowy (nie zawsze), warto logować się samodzielnie
- moja opinia o panelu: mimo niewielkiej ilości ankiet (przynajmniej u mnie) lubię ten panel w szczególności za niski próg potrzebny do wypłaty

6) Green/panthera
- link do rejestracji (tzw. reflink): https://greenpanthera.com/pl/?rf=fe8846667ef4
- link czysty: https://greenpanthera.com/pl/
- panel zagraniczny, zarobki w dolarach, ankiety po polsku (panel posiada również polską wersję językową)
- nagrody: przelew na paypal od 30 dolarów
- częstotliwość ankiet: bardzo duża, przynajmniej kilka dziennie (niestety dość ciężko się zakwalifikować)
- płatności za ankiety: ankiety przeważnie za 0,6 $, 0,7 $ oraz 0,75 S
- kwalifikacje do ankiet: ciężko uzyskać kwalifikację, duża liczba odrzuceń
- powiadomienie o ankietach: przychodzi na adres mailowy
- moja opinia o panelu: największa liczba ankiet (niestety tym samym duża liczba odrzuceń), 5 $ na start za rejestrację

7) Reaktor Opinii
- link do rejestracji (tzw. reflink): https://reaktoropinii.pl/ref/6kpcb
- link czysty: https://reaktoropinii.pl/
- nagrody: przelew na konto bankowe (od 500 punktów - 50 zł)
- częstotliwość ankiet: mała/średnia (do kilku w miesiącu)
- płatność za ankiety: moja najtańsza ankieta była za 10 punktów, najdroższa za 40
- powiadomienie o ankietach: przychodzi na adres mailowy
- moja opinia o panelu: póki co niewiele ankiet, w trakcie testowania

8) SW Panel
- link do rejestracji (tzw. reflink): http://swpanel.pl/rejestracja?ref=246113
- link czysty: https://swpanel.pl/
- nagrody: przelew na konto bankowe (od 100 punktów - 50 zł)
- częstotliwość ankiet: średnia (kilka w miesiącu)
- płatność za ankiety: moja najtańsza ankieta była za 1 punkt, najdroższa za 6
- 2 rodzaje punktów
- powiadomienie o ankietach: w panelu, warto się logować
- moja opinia o panelu: dość ciekawy panel, wiele możliwości (można tworzyć własne badania), słaby system poleceń

9) Imas Online
- link czysty (brak reflinku): https://www.imasonline.pl/
- nagrody: przelew na konto bankowe (od 300 punktów - 30 zł), bon Sodexo (od 500 punktów)
- częstotliwość ankiet: mała (póki co ankiet przychodzi 1-2 w miesiącu, jednak są lepiej płatne niż w innych panelach)
- płatność za ankiety: moja najtańsza ankieta była za 30 punktów, najdroższa za 100
- powiadomienie o ankietach: przychodzi na adres mailowy
- moja opinia o panelu: mała ilość ankiet, w trakcie testowania

Uczestniczę jeszcze w kilku innych panelach, ale na dzień dzisiejszy są one w trakcie testowania z różnych względów i niewiele mogę o nich powiedzieć (myślę, że w przyszłości uzupełnię opisy).


Teraz przejdźmy do najciekawszego etapu, czyli zarobków. U mnie styczeń wypadł dużo gorzej niż grudzień (zarówno pod względem ankiet, jak i wypłat). Statystyka obejmuje tylko panele, w których udało mi się uzyskać minimum niezbędne do wypłaty (nie wszystkie wypłaty realizuję od razu, w niektórych panelach chcę uzbierać większą kwotę, aby nie tracić każdorazowo na prowizji, dot. głównie paneli zagranicznych).

1) Opinie.pl – 50 zł (część punktów zebrana w grudniu, udział polecanych w zarobku – około 10%)

2) Badanie Opinii – 50 zł (część punktów zebrana w grudniu, bez udziału poleconych)

3) Clixsense – 14,73 $ - około 55,13 zł (całość zebrana w styczniu, w tym 0,63 $ za poleconych)

4) Poznaj.to – 20 zł (część punktów zebrana w grudniu, 3 zł za poleconych)

5) Market Agent – 2,3 Euro- około 9,86 zł (całość zebrana w styczniu, w tym 1,5 punktu za rejestrację, brak punktów za poleconych)

Razem: około 184,99 zł

Podpisuję całość jako ‘około’ ze względu na fakt przeliczania walut obcych (kurs może się delikatnie różnić wg różnych źródeł).
Na dziś to tyle. Jeżeli ktoś przeczytał całość – podziwiam i dziękuję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2019 22:33 przez Marta..)
Glosy: kubek87 (+1), Hazardzistaa (+1), obey93 (+1)
02-02-2019 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
chincyk Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 624
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 13.00
Post: #2
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
ostatnio wysyp podobnych dzienników Smile Powodzenia! Wink

Płatne ankiety: https://centrum-ankiet.pl/
lub
https://zarobnaankietach.blogspot.com/
02-02-2019 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Witaj Chincyk, dziękuję za Twój komentarz.

Coraz więcej takich dzienników, ponieważ temat zarabiania w internecie, jak i same ankiety stają się coraz bardziej popularne. Kiedyś był to temat lekko monopolistyczny i unikalny, ale coraz więcej ludzi z różnych względów chce go podejmować. Czy to dobrze, czy źle? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (jak to w życiu). Ja osobiście uważam, że dobrze. Być może branża będzie się dzięki temu lepiej rozwijać wedle zasady "jest popyt, jest podaż". Powodzenia!Smile
02-02-2019 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #4
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
No to się rozpisałaś, a ja przeczytałem całość Smile
Im więcej osób będzie zainteresowanych wypełnianiem ankiet, tym mniej pieniędzy do podziału - tak mi się wydaje. Chociaż albo będzie tak jak piszesz, coraz więcej firm będzie zlecało ankiety do wypełniania, przez to i zarobki wzrosną. W sumie jest to dość ciekawa forma zbierania opinii od klientów, czy nawet po prostu sprytnej reklamy. Jedyne co jest minusem, z punktu widzenia zleceniodawców, to na pewno to, że wiele osób nie przykłada się do wypełniania ankiet i ich opinie są mało warte - niewiarygodne. Dlatego zawsze lepiej jak nie każdy ma dostęp do czegoś, że trzeba spełnić jakieś wytyczne - wtedy jest więcej pieniędzy do podziału i zostają tylko Ci którym warto za coś zapłacić, którzy robią robotę jak trzeba Smile

(02-02-2019 17:15)Marta. napisał(a):  - NIE - "1000 zł w tydzień", "50 zł co 2 dni", "2000 w miesiąc" - nie to nie są realne kwoty z ankiet, nie mówiąc już o tym, że z jednego panelu jest to w ogóle niemożliwe; osoby reklamujące panele ankietowe w ten sposób chcą zdobyć jak największą liczbę poleconych za wszelką cenę, z prawdą niestety nie ma to wiele wspólnego, co w dalszym etapie zraża wiele osób do tematyki płatnych ankiet internetowych
Faktycznie, niektórzy są w stanie powiedzieć wszystko aby tylko zdobyć poleconego Smile
No to powodzenia z tymi ankietami! Wygląda na to że cały czas ClixSense jest najbardziej atrakcyjnym portalem tego typu Smile

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
03-02-2019 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Witaj Wrzochal 11 Smile
Dziękuję za przeczytanie całości opisu i ciekawy komentarz. Zapewne masz trochę racji w swojej teorii, ale ja jednak skłaniam się ku temu, że im więcej osób będzie wypełniać ankiety, tym zainteresowanie ze strony firm zlecających będzie wzrastać. Oczywiście - jeżeli jakość tych wypełnień będzie wysoka, a nie pozostanie tylko zwykłym klikaniem w pierwsze z brzegu pole. Jednak firmy też zaczynają się przed tym delikatnie chronić, wprowadzając do ankiet więcej pytań opisowych lub tzw. pytań sprawdzających (np. wybierz pole 2), które weryfikują, czy ankieter w ogóle czyta treść pytania.

Jeżeli chodzi o drugi temat, czyli zdobywanie poleconych to rzeczywiście wiele osób robi to za wszelką cenę. Często spotykam się z pięknymi banerami w stylu: wypełnij ankietę i zarób 100 zł w godzinę itp. Niestety tak to nie działa. Ponadto jestem przekonana, że na rzetelnym przekazie informacji można osiągać cele zapewne wolniej, ale za to długoterminowo. Co z tego, że zdobędzie się szybko wielu poleconych poprzez zakłamywanie rzeczywistości, skoro Ci ludzie bardzo szybko zorientują się w temacie i zupełnie zniechęcą do tematyki ankietowej (zarówno siebie, jak i kolejnych potencjalnych odbiorców). Jednak wiadomo - na pewne kwestie nie mamy wpływu, a każdy działa jak chce, w zgodzie (bądź nie) z własnym sumieniem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia! Smile
03-02-2019 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 981
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Nie ukrywam, że dla mnie "ANKIETY" to strata czasu i pieniędzy Smile Oczywiście nie bierz tego do siebie to tylko moje prywatne zdanie. Uważam, że ten czas można poświęcić na rozwój w innej dziedzinie zarabiania. Prawda jest jednak taka, że każdy robi to co lubi i co uważa, że jest dla niego najlepsze Smile

Czytając Twój pierwszy wpis widać, że masz doświadczenie, odpowiednią taktykę i pomysł na to Smile Życzę powodzenia i będę obserwował pomimo tego, że ankiety nie są dla mnie zagadnieniem wartym uwagi Smile
03-02-2019 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Witaj EfectiveWork,

Dziękuję za Twój komentarz. Masz jak najbardziej rację - ankiety z całą pewnością nie są tematem dla wszystkich i warto zdawać sobie z tego sprawę, żeby nie tracić niepotrzebnie cennego czasu. Jednak moim zdaniem, jeżeli ktoś nie jest pewny, czy chciałby rozpoczynać tą tematykę, a ma trochę czasu, zapału i przede wszystkim cierpliwości, to jak najbardziej może spróbować. Jest to jednak kwestią zupełnie indywidualną i szanuję Twoje odmienne zdanie na ten temat Smile

Pozdrawiam i życzę powodzenia Smile
03-02-2019 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Witam serdecznie,

Nowy miesiąc już w pełni, więc myślę, że czas na pierwsze podsumowanie tego, co co działo się w tematyce ankietowej w dniach: 01-05 lutego 2019r. Zestawienie obejmuje panele ankietowe, z których udało się otrzymać ankiety oraz informację do ilu spośród nich udało mi się zakwalifikować (czyli wypełnić w całości i otrzymać odpowiednią sumę punktów/pieniędzy).

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
2) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 32, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
3) Clixsense - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
5) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
6) Poznaj.to - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
7) Global Test Market - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
8) Market Agent- otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Jako ciekawostkę dodam, że ankieta w Market Agent była warta 100 punktów (1 Euro), jeszcze jedno takie badanie i minimum do wypłaty zostanie osiągnięte (fakt, że 200 punktów to 2 Euro, ale taki niski próg jest rzadko spotykany w panelach ankietowych).
05-02-2019 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #9
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Powodzenia i wytrwałości Smile
06-02-2019 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

SkylineR34 Online
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 695
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 231 +

Forum Gold: 575.00
Post: #10
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
(05-02-2019 22:42)Marta. napisał(a):  Jako ciekawostkę dodam, że ankieta w Market Agent była warta 100 punktów (1 Euro), jeszcze jedno takie badanie i minimum do wypłaty zostanie osiągnięte (fakt, że 200 punktów to 2 Euro, ale taki niski próg jest rzadko spotykany w panelach ankietowych).
Ostatnio już zmienili min. do wypłaty na 5eur.

A co do tematu to powodzenia życzę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2019 11:34 przez SkylineR34.)
06-02-2019 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własne strony internetowe thomasward 23 5,100 24-04-2024 18:12
Ostatni post: chincyk
  Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne SkylineR34 126 26,003 25-09-2022 06:29
Ostatni post: Bleeee
Smile Wypełnianie ankiet online akrol7106 184 44,063 19-09-2022 17:14
Ostatni post: Bleeee
  Ankiety, ewhoring + szukanie alternatywy Molter 7 4,055 11-09-2021 10:44
Ostatni post: opp3k
  Płatne ankiety - Początek przygody ;) John91 10 4,741 03-12-2020 12:42
Ostatni post: John91

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości