Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia » W moim temacie będę przedstawiała tematykę płatnych ankiet internetowych.

Autor Wiadomość
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #101
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Sprawdź:
Witam Smile Przedstawiam podsumowanie ankietowe za okres 16 - 31 lipca 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
2) ySense (dawniej Clixsense) - otrzymano ankiet: 31, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 14
3) Life Points - otrzymano ankiet: 19, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 12
4) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
5) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 18, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 10
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
7) Surveyo 24 - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
8) SW Panel - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
9) I-say - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
10) Zymetria - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
11) Epanel - otrzymano ankiet: 7, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
12) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
13) Market Agent - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
14) Klub Zdrowia - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
15) Bulbshare - wypełnione 4 krótkie ankiety (niepłatne) oraz komplet 3 zadań (płatny)

Ostatnio sporo czasu zajęły mi również wpisy w społecznościach (mimo że jestem raptem w dwóch - H&M i Wizja Orange). Sporo było w nich aktywności, więc trzeba było troszkę się "upisać" Smile

W najbliższym czasie (jeśli zdążę, to jutro) przedstawię podsumowanie zarobków za lipiec. Muszę również wreszcie poprawić moją pierwszą, opisową stronę w tym temacie, ponieważ niektóre informacje są już nieaktualne (w związku ze zmianami w panelach).

Wczoraj wypełniłam ankietę w Zymetrii, która zawierała w sobie zaproszenie do dyskusji o ręcznikach papierowych (kilka dni wcześniej o alkoholach). Co prawda jeszcze do żadnej dyskusji się nie dostałam, ale mam nadzieję, że wreszcie się uda (samo to, że otrzymuję ankiety zapraszające jest już dla mnie "czymś", bo wcześniej jakoś nie miałam do nich szczęścia).

Pozdrawiam, Marta
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2019 14:22 przez Marta..)
03-08-2019 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #102
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Witam Smile Nadszedł czas na podsumowanie miesięcznych zarobków za lipiec 2019r.:

1) ySense (dawniej Clixsense) – 23,17 $ - około 89,90 zł (całość zebrana w lipcu, w tym 2,56 $ za poleconych)

2) Greenpanthera – 30 $ - około 116,40 zł (moja pierwsza wypłata od stycznia, w tym 5 $ za rejestrację + 1,07 $ za poleconych)

3) Klub Kantar - 30 zł (doładowanie telefonu, bez udziału poleconych)

4) SW Panel - 50 zł (punkty zbierane od kwietnia, w tym 4 zł za poleconych)

5) Poznaj.to - 20 zł (punkty zbierane od maja, w tym 12 zł za poleconych)

6) Zymetria* - 25 zł (punkty zbierane od kwietnia, bez udziału poleconych)

Razem: około 331,30 zł (całość podpisana jako "około" ze względu na wahania kursu walutowego)

W zestawieniu ujęłam tylko panele ankietowe, z których udało mi się uzyskać minimum do wypłaty (nawet jeżeli ta wypłata nie została jeszcze przeze mnie zlecona).

*Przelew na Paypal z Zymetrii opiewał na niespełna 2 zł więcej. Na początku myślałam, że to jakaś pomyłka na moją korzyść, ale finalnie okazało się, że dostałam prawidłowo - 25 zł, a te dodatkowe "groszówki" to jakaś opłata.

W powyższym zestawieniu nie doliczyłam ewentualnych wypłat ze społeczności (H&M i Wizja Orange). Nie ma jeszcze informacji, czy udało mi się otrzymać nagrodę. Jeśli okaże się, że tak, to dodam taką wzmiankę Smile

Pozdrawiam, Marta
Glosy: Kryspin (+1), ggusiaja (+1)
04-08-2019 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #103
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Witam serdecznie Smile

Kolejne podsumowanie ankiet wrzucę w okolicach połowy miesiąca, natomiast (mniej - więcej) od połowy września planuję wrócić do "starej" systematyczności.

Dziś chciałabym jedynie uzupełnić zaległą informację zarobkową (jeszcze za miesiąc lipiec):

1) forum H&M - 4,25 Euro - około 18 zł
2) Bulbshare (o nagrodzie z tej aplikacji zupełnie zapomniałam) - 3 funty - około 14 zł

Podsumowując: lipiec zakończył się u mnie łączną kwotą 363,30 zł

Dodatkowo chciałabym przekazać, że założyłam na facebooku grupę dotyczącą tematyki ankiet internetowych (link w sygnaturze). Z jednej strony w pierwszym (i póki co jedynym) poście wrzuciłam linki do wszystkich paneli, w których obecnie uczestniczę (tutaj na forum ta informacja jest nieco nieaktualna, w najbliższym czasie planuję aktualizację). Z drugiej strony chciałabym, aby ta grupa nie była jedynie drabinką do promowania moich reflinków (dlatego podaję na niej również linki czyste), ale żeby stała się w pewnym sensie grupą dyskusyjną, w której uczestnicy będą mogli dzielić się swoimi doświadczeniami z panelami, zarobkami, a także ewentualnymi problemami. Czyli mówiąc krótko, chciałabym, aby ta grupa "żyła". Oczywiście nie wiem, czy mi się uda (na moim funpage'u raczej nie wychodzi to dobrze), ale pomyślałam, że spróbować warto. W związku z powyższym, chciałabym zaprosić Was serdecznie do dołączenia do tej grupy - w końcu bez ludzi nie ma szans na to, aby stworzyć coś fajnego. Na koniec dodam, że na ten moment grupa jest moderowana tzn. że posty może zatwierdzać administrator (myślę, że taka forma jest najlepsza, aby uniknąć bałaganu, który jest bardzo widoczny na niektórych grupach zarobkowych, ale oczywiście nie wykluczam też ewentualnej zmiany, o ile w ogóle uda się tą grupę jakoś fajnie rozkręcić) Smile Zapraszam serdecznie!

Pozdrawiam, Marta
Glosy: dkozer (+1)
11-08-2019 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubek87 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 89
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #104
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
(03-08-2019 14:16)Marta. napisał(a):  


Wczoraj wypełniłam ankietę w Zymetrii, która zawierała w sobie zaproszenie do dyskusji o ręcznikach papierowych (kilka dni wcześniej o alkoholach). Co prawda jeszcze do żadnej dyskusji się nie dostałam, ale mam nadzieję, że wreszcie się uda (samo to, że otrzymuję ankiety zapraszające jest już dla mnie "czymś", bo wcześniej jakoś nie miałam do nich szczęścia).

Pozdrawiam, Marta

Wydaje mi się, że nie dyskusja o ręcznikach nie rozpoczęła się. Może mają jakieś problemy, jak kiedyś. Niby już dostałam się poprzez Zymetrię do dyskusji wizja orange, a później napisali, że jednak nie będzie tej dyskusji. Na zymetrii ciągle mają jakieś opóźnienia i problemy techniczne.
17-08-2019 06:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kryspin Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,724
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 453 +

Forum Gold: 1,893.71
Post: #105
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
(17-08-2019 06:16)kubek87 napisał(a):  
(03-08-2019 14:16)Marta. napisał(a):  


Wczoraj wypełniłam ankietę w Zymetrii, która zawierała w sobie zaproszenie do dyskusji o ręcznikach papierowych (kilka dni wcześniej o alkoholach). Co prawda jeszcze do żadnej dyskusji się nie dostałam, ale mam nadzieję, że wreszcie się uda (samo to, że otrzymuję ankiety zapraszające jest już dla mnie "czymś", bo wcześniej jakoś nie miałam do nich szczęścia).

Pozdrawiam, Marta

Wydaje mi się, że nie dyskusja o ręcznikach nie rozpoczęła się. Może mają jakieś problemy, jak kiedyś. Niby już dostałam się poprzez Zymetrię do dyskusji wizja orange, a później napisali, że jednak nie będzie tej dyskusji. Na zymetrii ciągle mają jakieś opóźnienia i problemy techniczne.

zamknięte forum o ręcznikach już się skończyło. Z tymi problemami u nich się zgodze ostatnie wypłaty to kolejny problem część osób dostała wypłaty na mniejszą kwotę bo zostaliśmy obciążeni prowizją paypal zawsze było to po stronie zymetrii a część dostała normalne wypłaty gdzie prowizje pokryła zymetria. Oczywiście brak informacji czemu. A na maile nie odpisują

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2019 06:55 przez Kryspin.)
17-08-2019 06:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #106
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
(17-08-2019 06:54)Kryspin napisał(a):  
(17-08-2019 06:16)kubek87 napisał(a):  
(03-08-2019 14:16)Marta. napisał(a):  


Wczoraj wypełniłam ankietę w Zymetrii, która zawierała w sobie zaproszenie do dyskusji o ręcznikach papierowych (kilka dni wcześniej o alkoholach). Co prawda jeszcze do żadnej dyskusji się nie dostałam, ale mam nadzieję, że wreszcie się uda (samo to, że otrzymuję ankiety zapraszające jest już dla mnie "czymś", bo wcześniej jakoś nie miałam do nich szczęścia).

Pozdrawiam, Marta

Wydaje mi się, że nie dyskusja o ręcznikach nie rozpoczęła się. Może mają jakieś problemy, jak kiedyś. Niby już dostałam się poprzez Zymetrię do dyskusji wizja orange, a później napisali, że jednak nie będzie tej dyskusji. Na zymetrii ciągle mają jakieś opóźnienia i problemy techniczne.

zamknięte forum o ręcznikach już się skończyło. Z tymi problemami u nich się zgodze ostatnie wypłaty to kolejny problem część osób dostała wypłaty na mniejszą kwotę bo zostaliśmy obciążeni prowizją paypal zawsze było to po stronie zymetrii a część dostała normalne wypłaty gdzie prowizje pokryła zymetria. Oczywiście brak informacji czemu. A na maile nie odpisują
Ja niestety finalnie nie dostałam się do tego forum o ręcznikach, więc nie mogę się wypowiedzieć na ten temat. Jeśli chodzi jednak o Wizję Orange - to w niej akurat jestem. Dostałam się tam dzięki pomocy jednej osoby z forum (nicku może wymieniać nie będę, bo nie wiem, czy życzy sobie tego), a później widziałam też ankietę w panelu Life Points. Zastanawiam się, dlaczego Zymetria napisała, że tej dyskusji nie będzie. Wizja Orange jest osobną społecznością, w żaden sposób nie powiązaną z żadnym panelem. Co prawda ankiety rekrutacyjne otrzymujemy z paneli, ale później nasze konto jest zakładane na osobnej "platformie", w tym przypadku poprzez CS Space. Chyba trochę zamotałam, ale ogólnie zmierzam do tego, że Zymetria nie mogła odwołać Wizji Orange Smile Jedyne co przychodzi mi do głowy, że mogły skonczyć się już wolne miejsca i wtedy podczas ankiety pojawia się taki komunikat albo mamy tu do czynienia ze zbieżnością nazw (to raczej mało prawdopodobne). W każdym razie Wizja Orange działa normalnie, przynajmniej na dzień dzisiejszy Smile

Jeśli chodzi o wypłaty to ja od nich otrzymałam wynagrodzenie w poprzednim okresie rozliczeniowym (czyli tym do 31 lipca) i u mnie było ok. Nawet się zdziwiłam, bo dostałam 26 zł "z hakiem", a miało być 25. Myślałam, że pomylili się na moją korzyść, ale później się okazało, że to jakaś opłata i na PayPal trafiło 25 zł. Jeśli teraz tak zamieszali to rzeczywiście dziwnie, że jedni dostali dobrze, a inni mniej. Myślę, że odpiszą na maile uczestników, teraz był długi weekend i mogą mieć mniej osób do pracy, a wiadomości pewnie dostali sporo. Trzymam kciuki, żeby wszystko wyrównali Smile
17-08-2019 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubek87 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 89
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #107
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Pamiętam, że na pewno dostałam to zaproszenie z Zymetrii, a maila że badania nie będzie już nie mam, to nie sprawdzę z jakiego adresu przyszedł Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2019 18:12 przez kubek87.)
17-08-2019 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BertekKop Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #108
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Mega inspirujący dziennik
17-08-2019 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #109
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
(17-08-2019 18:12)kubek87 napisał(a):  Pamiętam, że na pewno dostałam to zaproszenie z Zymetrii, a maila że badania nie będzie już nie mam, to nie sprawdzę z jakiego adresu przyszedł Smile
Rozumiem, może rzeczywiście jakaś dziwna zbieżność nazw albo nietypowa kwestia techniczna...lub jakaś dyskusja w tym samym temacie, ale innej formie (np. jako jakiś krótki panel, który miał się odbyć) niż standardowa społeczność Wizji Orange. Ciężko stwierdzić Smile


(17-08-2019 18:20)BertekKop napisał(a):  Mega inspirujący dziennik
Bardzo dziękuję za miłe słowa Smile
17-08-2019 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marta. Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 126 +

Forum Gold: 0.00
Post: #110
RE: Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia
Witam Smile Przedstawiam podsumowanie ankietowe za okres 01 - 19 sierpnia 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
2) ySense (dawniej Clixsense) - otrzymano ankiet: 25, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 16
3) Life Points - otrzymano ankiet: 14, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 8
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 12, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
5) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
7) Surveyo 24 - otrzymano ankiet: 10, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
8) SW Panel - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
9) I-say - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
10) Zymetria - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 4
11) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
12) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
13) Poznaj.to - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 0
14) Epanel - otrzymano ankiet: 6, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2

W Opinie.pl pierwszy raz otrzymałam ankietę, która po dosłownie 10 minutach była już nieaktywna (dlatego stosunek ankiet otrzymanych do wypełnionych wynosi 3:2, mimo że w tym panelu już od jakiegoś czasu nie ma odrzuceń i za każdą próbę wypełnienia ankiety przyznawane są choćby jakieś skromne punkty).

W ySense od 15 sierpnia jakaś mała zadyszka (przynajmniej u mnie) jeśli chodzi o ankietowe ilości. Jednak jest też plus - dwukrotnie w tym czasie udało mi się wyłapać badanie w rotatorze Opinion World, więc jest nadzieja, że niebawem wszystko wróci do normy Smile

Zaczynają podobać mi się panele Surveyo24 oraz i-Say, czyli dwa, do których dołączyłam niedawno. Co prawda do tego pierwszego często zapominam się logować, ale myślę, że po jakimś czasie wejdzie mi to w nawyk. Na pochwałę z pewnością zasługuje dział techniczny panelu Surveyo24 - wypełniłam u nich 2 wysoko punktowane ankiety, po czym zauważyłam, że do konta została przypisana tylko połowa punktów. Napisałam więc grzeczny monit i w obu przypadkach otrzymałam szybką, pozytywną odpowiedź, a brakujące punkty "wróciły" na swoje miejsce.

W najbliższym czasie będę nieco rzadziej "przebywać" w świecie zarówno ankietowym, jak i internetowym, dlatego myślę, że kolejne podsumowanie ukaże się najwcześniej początkiem września Smile

Pozdrawiam, Marta
Glosy: ggusiaja (+1)
20-08-2019 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własne strony internetowe thomasward 23 5,181 24-04-2024 18:12
Ostatni post: chincyk
  Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne SkylineR34 126 26,104 25-09-2022 06:29
Ostatni post: Bleeee
Smile Wypełnianie ankiet online akrol7106 184 44,185 19-09-2022 17:14
Ostatni post: Bleeee
  Ankiety, ewhoring + szukanie alternatywy Molter 7 4,070 11-09-2021 10:44
Ostatni post: opp3k
  Płatne ankiety - Początek przygody ;) John91 10 4,755 03-12-2020 12:42
Ostatni post: John91

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości