Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrócił syn marnotrawny... » Dziennik pracy - Cel 5-10k miesięcznie

Autor Wiadomość
Demizit Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 41 +

Forum Gold: 45.00
Post: #61
RE: Wrócił syn marnotrawny...
Sprawdź:
Uznałem, że poodpowiadam Wam na komentarze, bo mam chwilkę!

(06-01-2019 02:52)KamilFA napisał(a):  ładnie Ci idzie Wink trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje że wykręcisz sześć zer w tym roku Big Grin

Liczę na sześć cyfr, sześć zer będzie ciężko Lol
Dzięki piękne! Heart

(07-01-2019 22:10)Guxinimod napisał(a):  Fajnie Ci idzie, gratki. Życzę osiągnięcia celu Big Grin

Czyli na fb lecisz od początku? Miałeś jakieś zaplecze grup, fanpage czy od zera budowałeś?

Dzięki! Smile
Tak, cały czas fb. Zapleczę miałem Wink

(07-01-2019 22:26)kvmyf napisał(a):  Powodzenia stary, dawno temu zaczynałeś podróż z czaqiem?

Dzięki!
Moja podróż z CzaQ'iem zaczęła się w połowie listopada Wink
Polecam go w 100%.
W przeciwieństwie do mnie 101% profeski i nie nazywa wszystkich "dziubkami", więc jeśli Cię to razi, to rozmawiając z nim unikniesz takich paskudnych 'słodzeń', które występują u mnie w dzienniku! Lol

(08-01-2019 00:03)morenox napisał(a):  Powodzenia mordeczko Big Grin Ale ciśniesz HeartHeart

Kochany Heart
Dzięki! Będę kręcił jeszcze lepsze wyniki (mam nadzieję Lol)


(09-01-2019 10:33)Incosino napisał(a):  Fajny dziennik. Wpisy inspirujące i ciekawe ; )
Kibicuję i śledzę ; )

PS. Kolejny raz widzę w twoich wpisach użycie skrótu :
Cytat:[...]
Jestem wam winny wyjaśnienia cd. tych ostatnich dwóch, a nawet trzech dni, zatem!:
[...]
Nie wiem w jakim sensie go tutaj używasz, bo cd. to skrót od "ciąg dalszy" ; ddddd. Ale ok, może źle interpretuję hehe.

Dzięki! Smile
Rzeczywiście mój błąd, ale tak jak jarek Ci napisał - miałem zawsze na myśli "co do" Smile

(09-01-2019 13:23)EfectiveWork napisał(a):  Bardzo dobry wpis ! Czekam na kolejne wpisy i statystyki z postępami Smile Zapowiada się ciekawie, oby jak najdłużej i z realizacją swoich celów

Dziękuję Heart
Będę starał się działać do końca świata i jeden dzień dłużej! Big Grin

(09-01-2019 20:50)kvmyf napisał(a):  Ile czasu poświęcasz dziennie na te wyniki?
Działasz na FBads czy coś innego?

Hmm. Różnie to wychodzi. Ciężko mi określić dokładne ramy czasowe.
Wszystkie elementy mojej pracy zajmują mi czasami tyle, co 'uczciwy' etat Wink
09-01-2019 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Demizit Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 41 +

Forum Gold: 45.00
Post: #62
RE: Wrócił syn marnotrawny...
Witam, witam myly państwo!

No cześć kolorowe misie.
Na sam start - na ten cel 10k, to muszę się chyba bardziej przygotować + z przyczyn technicznych nie do końca jestem w stanie to zrobić. Ucinam cel o prawie połowę, bo naprawdę nie wiem jak to będzie. Poza tym nastał mnie jakiś czarny okresbeka i ciężko mi jest się ogarnąć Tongue Dzisiaj zarobkowo bardzo miernie, wczoraj średnio. zostało 21 dni pracy w styczniu. Mam nadzieję, że średnio dwie paczki dziennie będą wpadać.

Z takich ciekawostek - sprzedaję samochód. Fajnie by było, jakby jakiś fajny kwit za niego wpadł. Rynkowo niby nie mniej niż 10k, najtaniej widzę za 12900, ale chyba ciężko sprzedać teraz Diesla Tongue Jakby poszedł za 11k, to ucałowałbym nowego właściciela (chociaż autko samo w sobie niezawodne i mam z nim wiele wspomnień. Może nawet za dużo i dlatego też bym się go pozbył. Taki ze mnie pamiętny sentymenciak!)
Anyway - Jak uda mi się go sprzedać, to poinformuję! Kurczę i przebieg ma w miarę niski, bo niecofany (serio xd) 160k <- no to co? Kto na priv? Hehe.
Jak auto się sprzeda, to te 30k wolne do końca kwietnia, które napisałem w celach w pierwszym poście, raczej uda się zrealizować Tongue

Nie chcę mieć teraz auta, bo co prawda jest to fajna odskocznia od wszystkiego, taki przenośny pokój, ale wolę zacząć się ruszać, a posiadając auto jest to w moim przypadku niemożliwe! Tongue

Zarobki?

Środa - 209,26 zł - trochę leń, a trochę nie
Czwartek - 166,24 zł ukąsiłem co zdążyłem, a drugiej kampanii... Nie zdążyłem ukąsić wcale.

Ja tego Schaftera to lubię:





Plany na następne dwa dni?

- Praca, a potem rozrywka. Muszę ustalić sobie ramy czasowe, bo mi odbija już trochę.

- A właśnie. Rozpisałem sobie coś już na tej tablicy, ale wprowadzę kilka zmian. Wierzę, że po tych pochmurnych chwilach wyjdzie słońce i tak jak pisałem wcześniej - Road to 1k per day aktualne! Mój problem polega chyba na tym, że za dużo chcę w za krótkim czasie. Wierzę, że systematycznością do tego dojdę Smile W ogóle - wow. Który to już regularny wpis? Nie będę tego liczył, ale fajnie tak sobie tutaj znowu coś maznąć. Buziaki dla Was!


Cel na styczeń 1900/6000 (31,66%) A tak w ogóle, to rzucałem papierochy. Po 44h coś się popsuło Undecided

Trzymajcie się dziubki!
Glosy: nasgaroth (+1), Czaq (+1)
10-01-2019 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Demizit Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 41 +

Forum Gold: 45.00
Post: #63
RE: Wrócił syn marnotrawny...
Witam, witam myly państwo!

Cześć kocurki.
Dzisiaj wiele zdziałać nie mogłem - weekend jest zawsze u mnie najgorszy, bo hm.. Wiecie o co chodzi pokerface
Chciałem coś popromować z tej mojej pobocznej kampanii, ale - sprawa wygląda tak, że ALBO skończył się limit, ALBO coś stało się z kampanią. Nie ładuje się po prostu strona i lecą mi wizyty, a leady nie, bo ludzie niczego nie widzą Tongue

Zarobki?

Piątek - 258,25 zł - Jestem happy.
Sobota - 80,25 zł / ukąsiłem co zdążyłem, a potem albo skończył się limit, albo po prostu problem w postaci nieładowania się strony Sad ***********19:00 - chyba reklamodawca dostał klapsa. Będę edytował wynik. Wiele się nie zmieni, bo wychodzę za 20min. Szkoda. //edit Skończyło się na 138,39 zł

I znowu Schafter Tongue Wczoraj kręciłem po nocy boki przy tej nutce:





Plany na następne dwa dni?

- Praca, praca, praca, praca, praca Heart
- Planować sobie na tablicy każdy dzień od początku do końca. Kocham tę robotę Heart
- W sumie to plan na dzisiaj - idę zachlać mor... To znaczy - idę na kulturalne spotkanie w kulturalnym towarzystwie Lol Dlatego taki krótki wpis!

Buziaki dla MyLeada i CzaQ'a, bo zmieniają moje życie.
+ czekam na danie klapsa reklamodawcy! Wink

Cel na styczeń 2296/6000 (38,26%)
Moje łączne saldo - Cel do końca kwietnia 8800/30000 (31,66%)

Trzymajcie się dziubki!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2019 13:37 przez Demizit.)
Glosy: Czaq (+1)
12-01-2019 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 981
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #64
RE: Wrócił syn marnotrawny...
Kapitalna sprawa Smile

Zastanawia mnie jedna kwestia Smile Ruch zdobywasz poprzez fba ads lub podobne tego typu kampanie ? Smile
13-01-2019 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Assasinoo Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,545
Dołączył: May 2014
Reputacja: 589 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.60
Post: #65
RE: Wrócił syn marnotrawny...
trochę mnie wkurza podnoszenie i obniżanie celów miesięcznych z dnia na dzień, co to za różnica, że np. nie osiągniesz celu i będzie 5000/10000, nie musisz od razu obniżać go do 6k, chyba, że ma Ci to pomóc w jakiś sposób, dla mnie bez sensu
13-01-2019 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Demizit Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 41 +

Forum Gold: 45.00
Post: #66
RE: Wrócił syn marnotrawny...
Post zaktualizowany będzie jutro.
14-01-2019 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kvmyf Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #67
RE: Wrócił syn marnotrawny...
(14-01-2019 23:15)Demizit napisał(a):  Post zaktualizowany będzie jutro.

Jak tam postępy mordo?
16-01-2019 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #68
RE: Wrócił syn marnotrawny...
Takie postępy, że ogląda filmy i je chipsy. Potwierdzone info.
Glosy: Czaq (+1)
16-01-2019 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #69
RE: Wrócił syn marnotrawny...
Leniuszku Demizit Czy to prawda, że aż tak się lenisz? Lol czekam na aktualizcje...

[Obrazek: image.png]
17-01-2019 09:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Demizit Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 41 +

Forum Gold: 45.00
Post: #70
RE: Wrócił syn marnotrawny...
O wy szkraby.
Prawda - były leniwe dni. Ale w każdym poza wczorajszym coś tam zarobiłem.
Dzisiaj już +100 na liczniku, więc spokojnie.
Teraz skupiam się na 'nowych możliwościach', więc powinienem nadgonić jakoś ten zastój.
Mimo wszystko - ostatnie dwa dni zaliczam na duży +.
Znowu mnie nie ma (za chwilę) w chacie, więc już taką naprawdę, naprawdę aktualizację otrzymacie jutro/pojutrze. Obiecuję. No i pogadamy odnośnie tej częstotliwości postów Big Grin Trzeba to zmienić. Wydaje mi się, że będą co 3 dni. Smile
Śniło mi się, że dostałem 40 reputów pod postem z dniówką 1k, więc - niech sny staną się prawdą Smile Przygotujcie swoje myszki na taką ewentualność.

Buźka!
17-01-2019 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości