Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pobieraczek.pl pomocy!

Autor Wiadomość
omisiu Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,318
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 257 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #71
RE: pobieraczek.pl pomocy!
Sprawdź:
Tylko pytanie czy nie jest to przecenianie sił na zamiary. 1 wizyta u prawnika 100 zł. czyli to co powinienem uregulować. Poza tym wchodzenie w moim przypadku w potyczki sądowe nie będzie dobre bo podałem tam nieprawdziwe dane a to też jest karalne więc z deszczu pod rynnę. Zastanowię się co z tym zrobić, ale będę skłonny jednak zapłacić dla świętego spokoju... :/
18-01-2013 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
3.14 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 9.00
Post: #72
RE: pobieraczek.pl pomocy!
(18-01-2013 13:02)omisiu napisał(a):  Tylko pytanie czy nie jest to przecenianie sił na zamiary. 1 wizyta u prawnika 100 zł. czyli to co powinienem uregulować. Poza tym wchodzenie w moim przypadku w potyczki sądowe nie będzie dobre bo podałem tam nieprawdziwe dane a to też jest karalne więc z deszczu pod rynnę. Zastanowię się co z tym zrobić, ale będę skłonny jednak zapłacić dla świętego spokoju... :/
"Wielu prawników radzi, by w żadnym wypadku nie płacić pobieraczkowi karnych opłat. Natomiast należy jak najprędzej napisać na adres tej firmy pismo, wypowiadające im świadczenie usług. I wysłać listem poleconym za potwierdzeniem odbioru."
Źródło: pieniadze.fakt.pl

3.14, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2011.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2013 21:17 przez 3.14.)
18-01-2013 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

omisiu Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,318
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 257 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #73
RE: pobieraczek.pl pomocy!
Pisałem w tej sprawie maile ale nic to nie pomogło... O liście nie wiedziałem. Bo wiecie gdybym był już na swoim utrzymaniu to olał bym to i zaczął się sądzić ale gdy jeszcze rodzice za mnie płacą wolę nie ryzykować i wybrać mniejsze zło.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2013 12:44 przez omisiu.)
19-01-2013 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #74
RE: pobieraczek.pl pomocy!
Ja tak jak moi poprzednicy, "wulgarnie" podziękowałem im za usługi, mój brat to samo.
I od baaardzooo długiego czasu jest całkowita cisza. Nie ma ani jego ani mnie w KRD co jest najważniejsze Smile
19-01-2013 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamcio48 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 144
Dołączył: May 2012
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #75
RE: pobieraczek.pl pomocy!
CO do pobieraczka. Jeśli dostaniecie od nich jakieś "pisemko", zlejcie je. Straszą sądami(a jeszcze nigdy nie założyli nikomu sprawy) a to co robią nie do końca jest legalne.. Dostali już dużo kar pieniężnych ale serwis dalej istnieje.. I wyłudza -.-
19-01-2013 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Skipi Offline
Sprzedałem się za 5zł
*

Liczba postów: 1,015
Dołączył: Apr 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 8.00
Post: #76
RE: pobieraczek.pl pomocy!
Dostali ostatnio sporą karę coś koło 3 mln złotych a jak dalej to ciągną to chyba im się to opłaca na robieniu ludzi w ciulka Big Grin
19-01-2013 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hertia Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 780
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 233 +

Forum Gold: 20.00
Post: #77
RE: pobieraczek.pl pomocy!
Też miałem problem z pobieraczkem kiedyś jak byłem młodszy;/ założyłem tam konto podając prawdziwe dane po paru latach wysłali mi pismo(chyba 3pisma łącznie) od razu zrozumiałem że coś nie gra po tym jak co pismo podnosili koszty kara,ponaglenie do zapłaty,koszty procesu itp. Po za tym napisali że wysłali te listy w ostateczności ponieważ przedtem kontaktowali się ze mną przez e-mail bez rezultatu(nigdy od nich nie dostałem żadnego maila wiec niezły straszakSmile. Zadzwoniłem do UOKIK i rozwijali moje wątpliwości co do pobieraczek.pl nic im nie płaciłem do dziś spokój. Oni tylko czekają na kogoś
kto im zapłaci ale nie wiem czy te oszustwa im się opłacają jak co jakiś czas dostają kary po pare milionów...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2013 19:39 przez hertia.)
20-01-2013 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bodek7654 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,249
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 265 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 280.00
Post: #78
RE: pobieraczek.pl pomocy!
skoro pobieraczek juz przestal istniec to nalezy przeczytac to http://www.pcworld.pl/news/387613/Plikos...lnego.html
i uwacac , bo dziala identycznie tylko ze teraz firma dziala za granica i nic nie mozna mu zrobic , a nalezenosci bedze moglo sciagac bez ograniczen ,
a co do tego ze ktos pisal ze nikomu spraw nie zalozylo to niech lepiej poczyta ze ten kto podal prawdziwy adres to niestety otrzymywal grozby juz na realnym papierze , a z 94 zl robilo sie 270+ koszty sadowe , najprostrzym sposobem jest wyslanie wypowiedzenia umowy na adres i tyle gdyz pzrez poczte najczesciej odpowie autobot , co do rozmow telefonicznych to tam siedzi 1 koles ktory w kolko powtarza ze trzebabylo czytac regulamin , takze jedynie sensowne jest "Informacja dla tych, ktorzy wyslali pismo listem poleconym o uniewaznieniu umowy.
Bylem w UOKIK i powiedziano mi, ze jesli zawarlo sie umowe z firma poza siedziba firmy i nie dostalo zadnych dokumentow o zawarciu umowy, to:
-mozemy dla swietego sposobu wyslac wypowiedzenie, gdyz mamy 3 miesiace na anulowanie takiej umowy. listy od nich nalezy przyjmowac i nic nie robic. jesli zostanie nawet wytoczona nam sprawa, to prawnik za darmo z UOKIK jest do naszej dyspozycji i gwarantuje wygrana.
-a najlepiej to totalnie ich olac." [ zrodlo forum prawne ]

ja osobiscie jak mialem sprawe z pobieraczkiem to zaplacilem te 94 zl bo jeszcze niewiedzialem ze to jest oszustwo i sobie normalnie korzystalem z tego usenet , sciagalem i ladnie to chodzilo ale za drogo taki transfer
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2013 21:13 przez bodek7654.)
20-01-2013 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omisiu Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,318
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 257 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #79
RE: pobieraczek.pl pomocy!
Zadzwoniłem a raczej dodzwoniłem się na infolinię konsumencką (porady prawne) tam odesłali mnie z UOKiKu i pani (dość specyficzna) zapytała się kiedy się logowałem po tym ona stanowczo, że mam to zignorować ale nie dała mi dokończyć, że jeżeli nie zapłacę to wpiszą mnie do KRD ale się wyłączyła. Chyba się jej posłucham Tongue i nie zapłacę.
25-01-2013 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Stworkowaty Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,831
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 741 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #80
RE: pobieraczek.pl pomocy!
z Tego go co mi wiadomo każdy kto nie zapłacił miał spokój bo Pobieraczek odpuszczal takie osoby.
25-01-2013 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy nosleep 14 4,838 03-04-2015 15:59
Ostatni post: nosleep
  Pomocy problem ---> Kupione na allegro... rkac1997 28 3,937 11-10-2014 07:14
Ostatni post: marcel_kk
  Cło, VAT- pomocy omisiu 7 2,866 08-09-2014 08:11
Ostatni post: krazu
  Pobieraczek.pl z innej beczki. Aroonia93 27 7,230 22-04-2013 19:15
Ostatni post: miniek9090
  POBIERACZEK! Pomóżcie :( renijuszis 19 7,458 04-05-2012 19:59
Ostatni post: gosialdo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości