Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dorabiamy na opcjach binarnych. » Opcje Binarne, Forex, Kryptowaluty

Autor Wiadomość
Erdoi Money Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 78 +

Forum Gold: 69.00
Post: #91
RE: Dorabiamy na opcjach binarnych.
Sprawdź:
(30-05-2017 13:55)Mariuszeek napisał(a):  i jak tam idzie?

Na razie ok. Dzisiaj po pracy znajdę czas na kilka wejść. Wczoraj miałem nawał obowiązków związanych ze swoją funkcją zastępcy kierownika i kilka spraw do załatwienia z narzeczoną - co za tym idzie brak wczoraj czasu na opcje binarne.
30-05-2017 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Erdoi Money Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 78 +

Forum Gold: 69.00
Post: #92
RE: Dorabiamy na opcjach binarnych.
Niestety nie udało mi się nic zdziałać i niestety do czwartku mam napięty grafik. W piątek mam wolne - 02.06.2017 wtedy zacznę nowy miesiąc , nowe zarobki.

Myślę, że wyplace zarobione pieniądze. Zacznę z czystym kontem , z nowymi przepisami na inwestycje, nowa strategią, którą od jakiegoś czasu staram sie przyswoić oraz będę zagrywal 2-3 opcje dniowe po analizie wykresów.

Nowy miesiąc, nowe wyzwania, nowe myślenie ! Postaram się aby nowy miesiąc był już owocniejszy w zarobkach, postaram sie bardziej analizować wykresy oraz pokazywać jak dotychczas swoje wejścia, przemyślenia. Dodatkowo zmniejszyć ilość błędnych wejść - zwiększyć swoja skuteczność.
30-05-2017 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Erdoi Money Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 78 +

Forum Gold: 69.00
Post: #93
RE: Dorabiamy na opcjach binarnych.
Witam,

Dawno nic nie dodawałem, dawno nie grałem opcji binarnych. Mam pełno spraw osobistych - praca, remont mieszkania, imprezy okolicznościowe w mojej rodzinie. Po prostu nie mam czasu nawet zagrać opcji na cały dzień. Tego posta nawet pisałem w notatniku telefonu w drodze do Warszawy. Teraz mam dodatkowo nocki w pracy, kończę w między czasie remont w mieszkaniu. Zacznę grać po weekendzie - wtedy uporządkuje swoje sprawy i będę w pełni mógł oddać się dalszej nauce rynku, wykonać kilka wejść i połączyć trading z pracą Smile

Zastanawiam się czy nie wpłacić na konto iqoption swoje zarobione pieniądze dorzucić jeszcze trochę aby na koncie było z 200 $. Wtedy mógłbym wykonywać opcję za 10 $ co automatycznie w razie wygranej podniesie zysk dzienny. Postanowiłem też już teraz ustalić swój plan inwestycyjny aby trzymać się swoich reguł i dobrze dysponować funduszami.



PLAN INWESTYCYJNY


Zagrywam opcje w wysokości 5% kapitału.
Korzystam na zagrania tylko 5% kapitału. Jednak chcę używać równych kwot, jeśli będę miał 200$ zagrywam za 10$, jeśli zwiększę kapitał do 220 to zagram 11 $, jak 253 to zagram 12 $, w przypadku strat również będę używał tej zasady.

Maksymalnie 5 zagrań dziennie.
Niedawno zacząłem zajmować się opcjami binarnymi na realnym koncie. Muszę się ograniczyć na początku z wejściami dla swojego dobra. Przedtem popełniałem dużo błędów, wchodziłem nawet na niepewne sygnały. Teraz chcę ograniczyć te wejścia aby je dokładniej analizować. Jeśli zagram 3 opcje i będą na plus to już prawdopodobnie nie będę zagrywał - powoli do sukcesu. Pięć zagrań łącznie czy to będą minutowe, 5 lub całodniowe. Tylko pięć zagrań maksymalnie!

Poszerzanie wiedzy na temat rynku i strategii.
Rynek ciągle się zmienia, niektóre stare zasady już nie działają tak jak powinny. Będę poszarzał swoją wiedzę i stosował strategie, które będą działały w danym momencie na rynku. Jeśli będzie trend boczny ( konsolidacja ) to zastosuję strategię do tego stworzoną, tak samo jak będzie trend spadkowy/wzrostowy to zastosuję inną strategię do tego ruchu. Będę brał tez pod uwagę kalendarz ekonomiczny oraz godziny obrotów na giełdach światowych.

Wysoka skuteczność ( minimum 75% )
Chcę mieć wysoką skuteczność co pozwoli mi na dobry zysk dzienny/miesięczny. Ograniczenie ilości dziennych wejść ale podniesienie skuteczności da o wiele lepsze efekty. Postaram się trzymać wysoką skuteczność.

Cel:
Moim celem jest uzyskanie miesięcznego zysku w wysokości 100-200 $.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2017 11:06 przez Erdoi Money.)
Glosy: wsite (+1), Makabrycy (+1)
05-06-2017 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gix2evr Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #94
RE: Dorabiamy na opcjach binarnych.
i jak tam ?
14-06-2017 07:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Erdoi Money Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 78 +

Forum Gold: 69.00
Post: #95
RE: Dorabiamy na opcjach binarnych.
Wszystko dobrze Smile 200 $ łącznie już przygotowane! I będę się trzymał wytycznymi wypisanymi wyżej.

Gram aktualnie na demo bo uczę się inwestować w opcje binarne stylem Hubby. Pozwoli mi to lepiej zrozumieć rynek i jego zachowanie poprzez analizę świeczek. Na binarne.com można dowiedzieć się więcej na temat tego stylu oraz możecie zobaczyć, że jeśli dobrze się go opanuje ma się wysoką skuteczność i dobre zyski.

Mogę wrzucać zagrania z demo jeśli chcecie ale na razie moja skuteczność łączna jest około 56% tym stylem więc jest to zbyt ryzykownie aby inwestować realnymi pieniędzmi. Jak zwiększę skuteczność do 65-70% to śmiało gram na realnym koncie - wolę opanować styl dobrze aby potem czerpać z tego korzyści Smile

Dajcie znać czy chcecie abym dodawał tutaj moje zagrania stylem Hubby na koncie demo.
14-06-2017 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wsite Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 303
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 117 +

Forum Gold: 10.00
Post: #96
RE: Dorabiamy na opcjach binarnych.
Dodawaj, bo konto demo niczym nie różni się od konta real tylko kasa nie Twoja Smile
Glosy: Obamakiller (+1), Erdoi Money (+1)
14-06-2017 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wsite Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 303
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 117 +

Forum Gold: 10.00
Post: #97
RE: Dorabiamy na opcjach binarnych.
I jak tam idzie zarabianie?
05-07-2017 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Erdoi Money Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 78 +

Forum Gold: 69.00
Post: #98
RE: Dorabiamy na opcjach binarnych.
Odpisałem Ci na pw Smile

Zarobiłem jeszcze 20 $ ale nadal uczę się stylu hubby na koncie demo oraz czytam o PA i forex. Myślę aby na poważnie wejść w rynek forex a do tego potrzebuje większego kapitału.

Nie spieszy mi się z zarabianiem jak wcześniej ponieważ stwierdziłem, że jak mam zarabiać na opcjach i forex potrzebuję poszerzyć swoją wiedzę a nie liczyć na szczęście. Chcę mieć kapitał, który trochę powiększyłem dzięki inwestowaniu w opcje. Już kiedyś straciłem cały depozyt przez głupotę na nich. Nie chce popełnić tego samego błędu. Jeśli uznam, że jestem gotowy i w pełni zrozumiem styl hubby - powiększę swoje oszczędności na opcjach binarnych a potem wchodzę na rynek forex.
05-07-2017 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patrolpxd Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 669
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 189 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 43.00
Post: #99
RE: Dorabiamy na opcjach binarnych.
Obserwuję i życzę powodzenia no i chyba tego czegoś żeby Ci podpowiedziało dobre momenty Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
06-07-2017 00:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

wsite Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 303
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 117 +

Forum Gold: 10.00
Post: #100
RE: Dorabiamy na opcjach binarnych.
Jak zbierasz kapitał? Również z internetu?
06-07-2017 04:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Big Grin Kolejny dziennik o opcjach binarnych GERCZAK 26 6,292 03-12-2017 14:06
Ostatni post: lycho
  Dorabiamy w internecie, MyPay, Opcje binarne, Cx wsite 49 12,181 30-08-2017 21:42
Ostatni post: wsite
  Dorabiamy do wypłaty! Pallado 286 43,819 05-07-2017 16:27
Ostatni post: piotr358
  Rekin Opcji Binarnych gix2evr 19 3,856 05-04-2016 15:45
Ostatni post: gix2evr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości