Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabiamy na opcjach binarnych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dorabiamy na opcjach binarnych. (/Temat-Dorabiamy-na-opcjach-binarnych-147412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 16-05-2017 09:40

[Obrazek: 1e0355367c76e.png]

Witam. Stworzyłem dziennik aby się motywować oraz monitorować swoje osiągnięcia.
Nazywam się Igor, lat 25, mieszkam w Łodzi. Obecnie pracuję na trzy zmiany na magazynie jako zastępca kierownika.

Opcjami binarnymi i Forex zacząłem się interesować już na początku 2014 jednak nie miałem okazji i odwagi wtedy zacząć. Po raz pierwszy za realną gotówkę zagrałem podczas udziału w projekcie Malina. Tam straciłem całe ciężko zarobione 250$. To nie była wina prowadzących - to była tylko i wyłącznie moja wina. Nie czekałem na sygnały, byłem łasy na kasę, chciałem od razu jak najwięcej wygrać. Przez swoją głupotę i chęć odegrania się straciłem wszystko. To dało mi nauczkę i trochę do myślenia.

'Nie od razu Rzym zbudowano'.

Miałem długą przerwę, ciężko było mi przeboleć stratę. Obserwowałem w między czasie różne fora na temat Opcji i Forexu. Próbowałem różnych strategii na kontach demo, czytałem o psychologii inwestowania oraz zarządzaniem kapitału. Zrozumiałem, że potrzeba czasu i systematyczności aby osiągnąć sukces.
Niektórzy mają rację, że w Opcjach Binarnych jest nutka Hazardu, ale nawet obstawiając mecz to znamy drużynę, piłkarzy i ich dotychczasowe osiągnięcia - dzięki temu podejmujemy decyzję czy dana drużyna wygra czy nie. W opcjach służą do tego wskaźniki lub dane ekonomiczne. Możemy wyeliminować błędne wejścia i zniwelować utratę kapitału. I aby zakończyć spór na temat wyboru sposobu dorabiania do wypłaty - każdy orze jak może - jedni wolą reveshare, inni sms premium, kolejni buxy lub SEO. Jest mnóstwo sposobów, ja wybrałem opcje binarne. Ważne aby były efekty, nie ?

Zarządzając dobrze naszym kapitałem, trzymając się zasad i nie działając zbyt nerwowo i porywczo możemy dorobić sobie do wypłaty a nawet z tego żyć. Nasze zarobki zależą od wielkości kapitału. Gram za maksymalnie 5% całego wkładu. Jeśli ktoś zainwestuje 100$ będzie wchodził w opcje za 5$ i może zyskać 4$. Analogicznie wchodząc na brokera z 1000$ można uzyskać na jednym wejściu zwrot w wysokości około 40$. Jest spora różnica zarobku jednak te dwa przypadki łączy jedna rzecz - strata tylko 5% kapitału do inwestowania.

Co, gdzie, jak.

W poniedziałek 15.05.2017r. uaktualniłem swoje konto na iqoption. Miałem tam zaległe 0,71$, z którym nic nie mogłem zrobić. Przelałem tam swoje ostatnie 100,08$ ze skrill.

[Obrazek: Depozyt.png]

Konto zweryfikowałem do samego końca co pokazuje zielony ptaszek przy avatarze. Ściągnąłem aplikacje iqoption aby wszystko chodziło płynnie. Czemu korzystam z tej platformy ? Ponieważ dla mnie jest ona wygodna, posiada wszystkie funkcje, z których korzystam, wszystko wygląda schludnie, przejrzyście oraz jest to broker regulowany.

Nie zamierzam wyznaczać sobie limitów zarobków dziennych ani ilości wejść. Pracuję jak pracuję i czasem nie mam możliwości analizowania i szukania dobrych wejść w ciągu dnia. Jedynie co na początku chcę zrobić to odzyskać swój wkład aby grać już na gotówce, którą uda mi się wygrać. Więc jak odzyskam swoje 100$ będę już zadowolony.

W przyszłości planuję stworzyć swoją stronę o opcjach binarnych, stworzyć do niego kanał na yt z zagraniami i opisami strategii oraz dla zainteresowanych pracować z ludźmi na żywo w aplikacji discord. Może uda mi się również prowadzić jakąś grupę na facebooku.

Jednak teraz zajmę się własnymi wejściami i ich dopracowaniem. Będę wrzucał każde zagranie (czy przegrane czy wygrane) w postaci screena bez ukrywania wskaźników czy stanu lub rodzaju konta. Będzie wszystko przejrzyście udokumentowane. W razie pytań - proszę śmiało je zadawać. Jeśli podoba się tematyka dziennika zachęcam do obserwowania i zostawienia reputacji. Wpisy będą się pojawiały dzień po inwestycjach. Zagrania z wczoraj postaram się umieścić dziś wieczorem.

Polecam iqoption, demo jak i realne konto. Link w sygnaturze.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - wsite - 16-05-2017 09:46

Będę bacznie obserwował Smile


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - patrolpxd - 16-05-2017 09:57

Obserwuję i powodzonka Big Grin


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Wilk e-biznesu - 16-05-2017 12:40

Dużo ludzi ostatnio w tych opcjach zaczyna działać Smile

Powodzenia!


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 16-05-2017 13:08

Wejścia z 15.05.2017r.

Wejście 1

[Obrazek: 15.05.2017_Wej_cie_1.png]

Wejście na 5 minut. CCI blisko 200, Swiece poza Bollingerami, Socha się zaczyna krzyżować. Spodziewałem się odbica od oporu. Niestety błędna diagnoza, za łagodnie wszystko płynęło.
Opcja na -5$

Wejście 2

[Obrazek: 15.05.2017_Wej_cie_2.png]

CCI wysoko ponad 200 - czekam aż spadnie i Socha zacznie się krzyżować powyżej 90%, świece poza Bolingerem. Zagrana o świecę za późno, na 5 minut, ale weszła.
Opcja na +4,40$

Wejście 3

[Obrazek: 15.05.2017_Wej_cie_3.png]

Wyjście poza wstęgi Bollingera, Socha ładnie się krzyżuje, CCI ponad 200. Dodatkowo cena dochodzi do wsparcia. Trochę niepewnie ale po 5 minutach na plus.
Opcja na +4,70$

Wejście 4

[Obrazek: 15.05.2017_Wej_cie_4.png]

Dobre 5 minutowe wejście. Swiece poza Bollingerem, socha szybko się krzyżuje a CCI jest minimalnie powyżej 200. Weszło pięknie.
Opcja na +4,70$

Wejście 5

[Obrazek: 15.05.2017_Wej_cie_5.png]

Wejście jak w poprzednich przypadkach na 5 minut. Podobne do wejścia 4. Na plus
Opcja na +4,45$

Wejście 6

[Obrazek: 15.05.2017_Wej_cie_6.png]

Zagranie na 5 minut. Trochę niepewnie wszedłem. CCI lekko przed 200, świeca ledwo przechodzi przez Bollingera, socha się krzyżuje tyci po przebiciu 10%. Weszło.
Opcja na +4,15$

Wejście 7

[Obrazek: 15.05.2017_Wej_cie_7.png]

Opcja na 5 minut. Pewnie weszła jak przy wejściu 4 i 5. Na plus oczywiście.
Opcja na +4,15$

Podsumowanie:

Opcje na plus: 6
Opcje na minus: 1
Skuteczność: 86%

Stan początkowy konta dnia 15.05.2017 - 100,79$
Stan konta po wejściach z dnia 15.05.2017 - 122,34$

Zysk/Strata dnia 15.05.2017r. - +21,55$


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Krakersik - 16-05-2017 14:06

Brawo Wink też gram na iq option tylko ze z wkladem 10$ Big Grin powodzenia


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 16-05-2017 14:12

(16-05-2017 14:06)Krakersik napisał(a):  Brawo Wink też gram na iq option tylko ze z wkladem 10$ Big Grin powodzenia

Powodzenia życzę Smile nawet z 10$ można coś ugrać jak mądrze dysponujesz kapitałem. Akurat Ty możesz bezpiecznie grać za 1$ ale kilka dobrych wejść i można sobie chociaż trochę dorobić Smile


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - wsite - 16-05-2017 14:52

Ja na razie zbieram hajs na wejść w IQ.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 16-05-2017 14:57

(16-05-2017 14:52)wsite napisał(a):  Ja na razie zbieram hajs na wejść w IQ.

Zachęcam Smile tylko nic na siłę, trzeba wejść z pieniędzmi, które po ewentualnej utracie nie wpłyną na nasze życie i pozwolą normalnie funkcjonować. W razie czego pytaj śmiało, pomogę.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - marek_____ - 16-05-2017 15:07

Niezły dzień, będę śledził z ciekawości.