Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie » prawda cię wyzwoli...

Autor Wiadomość
Begrezen Niedostępny
jeszcze jak
*

Liczba postów: 6,666
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 853 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 880.81
Post: #111
RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie
Sprawdź:
(09-10-2016 10:36)Quantum napisał(a):  Nie tylko znikają guzy, ale i rosną kończyny, prostują się kręgosłupy, ślepi widzą, głusi słyszą... Smile Bóg nie ma ograniczeń bo sprawa choroby została załatwiona na krzyżu i teraz każdy kto wierzy może takich rzeczy doświadczać. Szkoda, że ludzi tego nie widzą i zamiast przyjśc do Boga ze swoim problemem wolą czekać w kolejkach do lekarza długie miesące. Smile
Gdyby to w ten sposób działało, ludzie mieliby namacalny dowód, że jednak ktoś tam istnieje tam na górze. Lekarze byliby nie potrzebni, a ludzie zamiast chodzić do szpitali, chodziliby do kościoła na małe uzdrowionko Sex Ale tak nie jest. Te przypadki o których mówisz, są pojedyncze, jeden na milion i akurat wiara czy jej brak nie ma na to wpływu. Można te uzdrowienia przypisać Bogu jak i organizmowi, który sam potrafił się zregenerować. Tak samo nieszczęścia można przypisać Bogu jak i czemuś innemu.
Jeśli chodzi o "czucie" Boga, miał bardziej na myśli to, że biorąc przykład z własnego życia, można być głęboko wierzącym a potem po jakimś czasie gdy to się wypali, stać się ateistą i nie odczujesz żadnej różnicy. Oczywiście, są ludzie, którzy potrzebują wiary, potrzebują tego, żeby myśleć, że ich istnienie ma sens i takie tam brednie Xpokerface

(09-10-2016 10:36)Quantum napisał(a):  Odkąd znam Jezusa osobiście, moje życie zmieniło się o 180 stopni na lepsze i nadal się zmienia. Smile
To super, pozdrów go ode mnie i zapytaj jak tam się ma mój dziadek, czy dostał się czasem do nieba? Xpokerface

Ja nie umrę pośród ognia, opon pisku, ludzi krzyku
Umieram każdego ranka, pomalutku i po cichu

[Obrazek: 4b429c47dc4f3949.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2016 13:31 przez Begrezen.)
09-10-2016 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #112
RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie
Cytat:Pierwsi chrześcijanie spotykali się w domach i tak właśnie powinno być. Uczestniczenie w zgromadzeniach jest konieczne, ale niestety ludzie zredukowali pojęcie Kościoła właśnie do budynku co jest błędne.
Nie tyle w domach a na cmentarzach. Byli traktowani jak sekty - wiadomo kto rządził przed Jezusem, już wtedy ludzie się spotykali i można ich nazwać chrześcijanami bo czekali na niego. Zajrzyj do książek religioznawczych i przekazów historycznych, podałbym tytuły ale to z 15 lat temu przerabiałem i nie pamiętam. Spotykali się gdzie mogli ale na "cmentarzach" mówią przekazy bo tam łatwiej było się ukryć - koło domostw żołnierze, sąsiedzi kablowali itd.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
09-10-2016 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Quantum Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #113
RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie
(09-10-2016 13:28)Begrezen napisał(a):  Gdyby to w ten sposób działało, ludzie mieliby namacalny dowód, że jednak ktoś tam istnieje tam na górze. Lekarze byliby nie potrzebni, a ludzie zamiast chodzić do szpitali, chodziliby do kościoła na małe uzdrowionko Sex Ale tak nie jest. Te przypadki o których mówisz, są pojedyncze, jeden na milion i akurat wiara czy jej brak nie ma na to wpływu. Można te uzdrowienia przypisać Bogu jak i organizmowi, który sam potrafił się zregenerować. Tak samo nieszczęścia można przypisać Bogu jak i czemuś innemu.
Jeśli chodzi o "czucie" Boga, miał bardziej na myśli to, że biorąc przykład z własnego życia, można być głęboko wierzącym a potem po jakimś czasie gdy to się wypali, stać się ateistą i nie odczujesz żadnej różnicy. Oczywiście, są ludzie, którzy potrzebują wiary, potrzebują tego, żeby myśleć, że ich istnienie ma sens i takie tam brednie Xpokerface

To super, pozdrów go ode mnie i zapytaj jak tam się ma mój dziadek, czy dostał się czasem do nieba? Xpokerface

Dzieje się dużo i nie są to przypadki "jeden na milion" jak to określiłeś, ale zdarza się to dość często. Regeneracja organizmu, no cóż - rozbawiłeś mnie. Smile
No widzisz, gdyby ludzie wierzyli to by nie chodzili do lekarzy a skoro 99% nie wierzy to chodzą bo myślą, że muszą chorować.

Byłeś głeboko wierzący i wróciłeś do ateizmu? To ja Ci powiem, że prawdziwa wiara się nie wypala bo jak się ma stałą relację z Bogiem to jest to niemożliwe.

Na pewno nie ma go w niebie a gdzie trafi po sądzie to już nie moja sprawa.

(09-10-2016 17:08)rachman napisał(a):  Nie tyle w domach a na cmentarzach. Byli traktowani jak sekty - wiadomo kto rządził przed Jezusem, już wtedy ludzie się spotykali i można ich nazwać chrześcijanami bo czekali na niego. Zajrzyj do książek religioznawczych i przekazów historycznych, podałbym tytuły ale to z 15 lat temu przerabiałem i nie pamiętam. Spotykali się gdzie mogli ale na "cmentarzach" mówią przekazy bo tam łatwiej było się ukryć - koło domostw żołnierze, sąsiedzi kablowali itd.

Teraz chrześcijanie też są traktowani jak sekty. A to może miałeś na myśli Żydów bo oni nadal czekają na Mesjasza. Smile

Quantum, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2014.
09-10-2016 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Begrezen Niedostępny
jeszcze jak
*

Liczba postów: 6,666
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 853 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 880.81
Post: #114
RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie
(09-10-2016 18:54)Quantum napisał(a):  Dzieje się dużo i nie są to przypadki "jeden na milion" jak to określiłeś, ale zdarza się to dość często.

Skąd takie info? Jakieś statystyki? Dowód? Ile przypadków uzdrowień niewytłumaczalnych naukowo i jakiego wyznania byli ci ludzie? Czekam pokerface No chyba, że to było info od Boga, przecież jak mówiłeś, znasz Jezusa osobiście, pozdrowiłeś go ode mnie jak prosiłem? xD

(09-10-2016 18:54)Quantum napisał(a):  Regeneracja organizmu, no cóż - rozbawiłeś mnie. Smile

Jest to bardziej prawdopodobne niż te twoje 'z pupy' uzdrowienia. Bo chyba nie powiesz, że tylko prawdziwi wyznawcy twoich przekonań(nie chrześcijaństwo, bo według ciebie religie to dzieło szatana pokerface) zostają uzdrowieni, a reszta zdycha w męczarniach? A może to jest losowo, Pan Bóg sobie rzuca kostką i na kogo wypadnie na tego bęc. Xpokerface

(09-10-2016 18:54)Quantum napisał(a):  No widzisz, gdyby ludzie wierzyli to by nie chodzili do lekarzy a skoro 99% nie wierzy to chodzą bo myślą, że muszą chorować.
beka beka Nie no trzymajcie mnie, teraz to ty mnie rozbawiłeś xDDD
Na przestrzeni wieków, był taki okres(może mówie o średniowieczu, a może nie xD), gdy dajmy na to w Europie zadomowił się chrześcijanizm na dobre, a mimo to był to okres gdzie miały miejsce choroby, które niczym plaga pochłaniały dużą część populacji. Jednocześnie mamy ascetów, mnichów, św Franciszków itd. ludzi wierzących. Wtedy lekarze nie mieli środków i nie bardzo byli użyteczni, tak więc to był idealny czas, na wykazanie się dla cudownej mocy wiary uzdrowienia - ludzie wierzący i bezradni lekarze na choróbska. No, a jak to wyszło to chyba wiadomo Xpokerface Porównaj sobie średnią długość życia z tamtego okresu, do współczesności. Albo umieralność dzieci.
Kto wygrywa? Historia mówi, że jednoznacznie lekarze 1:0 cudowna moc przypadkowych uzdrowień Smile

(09-10-2016 18:54)Quantum napisał(a):  Byłeś głeboko wierzący i wróciłeś do ateizmu? To ja Ci powiem, że prawdziwa wiara się nie wypala bo jak się ma stałą relację z Bogiem to jest to niemożliwe.
Są to jednostronne relacje, czyli to nie są relacje. A jeśli ktoś ma 'głosy' w głowie, to moze być objaw choroby, ale mniejsza z tym.
Właśnie byłem głeboko wierzący, ale to w pewnym momencie przemineło(jest to możliwe, nie powiesz, że tacy ludzie nie istnieją pokerface). Tak jak mówiłem, nie odczułem żadnej różnicy. Jedyne co się zmieniło, to ograniczenie tych zabobonów Xpokerface Nie powiedziałem, że wróciłem do ateizmu, w Boga wierzę, ale nie ma co się oszukiwać, wszystko mu jedno, czy jedna marna duszyczka się nawróciła, czy odeszła, czy ma wszystko w pupie. pis joł na dobranoc

Ja nie umrę pośród ognia, opon pisku, ludzi krzyku
Umieram każdego ranka, pomalutku i po cichu

[Obrazek: 4b429c47dc4f3949.png]
09-10-2016 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Quantum Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #115
RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie
(09-10-2016 21:37)Begrezen napisał(a):  Skąd takie info? Jakieś statystyki? Dowód? Ile przypadków uzdrowień niewytłumaczalnych naukowo i jakiego wyznania byli ci ludzie? Czekam pokerface No chyba, że to było info od Boga, przecież jak mówiłeś, znasz Jezusa osobiście, pozdrowiłeś go ode mnie jak prosiłem? xD

Cały czas mówię o chrześcijaństwie. Jeśli chcesz to na priv Ci wyślę linki do grup moich braci ze świadectwami. Mało tego poczytaj sobie o takich osobowościach jak Curry Blake, Torben Soondergard, David Hogan itd, chociaż i tak pewnie znajdzies sobie jakieś "sensowne" wytłumaczenie. Smile

Jest to bardziej prawdopodobne niż te twoje 'z pupy' uzdrowienia. Bo chyba nie powiesz, że tylko prawdziwi wyznawcy twoich przekonań(nie chrześcijaństwo, bo według ciebie religie to dzieło szatana pokerface) zostają uzdrowieni, a reszta zdycha w męczarniach? A może to jest losowo, Pan Bóg sobie rzuca kostką i na kogo wypadnie na tego bęc. Xpokerface

Chrześcijaństwo to religia? Skąd masz takie informacje?
Bóg nie musi już robić nic bo zrobił wszystko, aby załatwić problem choroby. Wszystko przyjmuje się przez wiarę, ale co Ty możesz o tym wiedzieć.

beka beka Nie no trzymajcie mnie, teraz to ty mnie rozbawiłeś xDDD
Na przestrzeni wieków, był taki okres(może mówie o średniowieczu, a może nie xD), gdy dajmy na to w Europie zadomowił się chrześcijanizm na dobre, a mimo to był to okres gdzie miały miejsce choroby, które niczym plaga pochłaniały dużą część populacji. Jednocześnie mamy ascetów, mnichów, św Franciszków itd. ludzi wierzących. Wtedy lekarze nie mieli środków i nie bardzo byli użyteczni, tak więc to był idealny czas, na wykazanie się dla cudownej mocy wiary uzdrowienia - ludzie wierzący i bezradni lekarze na choróbska. No, a jak to wyszło to chyba wiadomo Xpokerface Porównaj sobie średnią długość życia z tamtego okresu, do współczesności. Albo umieralność dzieci.
Kto wygrywa? Historia mówi, że jednoznacznie lekarze 1:0 cudowna moc przypadkowych uzdrowień Smile

Co z tego, że większość ludzi wierzy skoro nie ma poznania, że sprawa choroby została już załatwiona. Jak mają w to wierzyć skoro nie wiedzą o tym? Myśl logicznie...

Są to jednostronne relacje, czyli to nie są relacje. A jeśli ktoś ma 'głosy' w głowie, to moze być objaw choroby, ale mniejsza z tym.
Właśnie byłem głeboko wierzący, ale to w pewnym momencie przemineło(jest to możliwe, nie powiesz, że tacy ludzie nie istnieją pokerface). Tak jak mówiłem, nie odczułem żadnej różnicy. Jedyne co się zmieniło, to ograniczenie tych zabobonów Xpokerface Nie powiedziałem, że wróciłem do ateizmu, w Boga wierzę, ale nie ma co się oszukiwać, wszystko mu jedno, czy jedna marna duszyczka się nawróciła, czy odeszła, czy ma wszystko w pupie. pis joł na dobranoc
[/quote]

No widzisz kolego. Nawet nie wiesz na czym polega relacja z Bogiem - jeśli myślisz, że chodzi tu o jakieś 'głosy w głowie' to niestety, ale bardzo się mylisz.

Jeśli byłeś "wierzący" i chodziłeś do kościółka co niedziele, odmawiałeś różaniec i wyznawałeś swoje grzeszki w konfesjonale to się nie dziwie, że dałeś sobie z tym spokój bo to jest właśnie religia, która ma tyle wspólnego z Bogiem co Justin Bieber ze skromnością. Smile

Myślę, że dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu bo tylko tracę swój czas. Smile

Quantum, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2014.
10-10-2016 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #116
RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie
Cytat:Teraz chrześcijanie też są traktowani jak sekty. A to może miałeś na myśli Żydów bo oni nadal czekają na Mesjasza. Smile
W niektórych krajach są, ale nie nawiązywałem do teraz a do przeszłości - do początków tych najstarszych które są znane nam obecnie. Stwierdziłem fakty historyczne z tematyki i literatury religioznawczej i przekazów starych pozostałości pism itp. Żydzi... no to już inna historia Wink Takie były początki chrześcijaństwa i nie ma w tym złośliwości czy czego się doszukujesz. Większość religii zaczyna na spotkaniach w domach itd. ale chrześcijaństwo w swoich początkach było "ganiane" więc po prostu bezpieczniej było spotykać się poza mieścinami, w miejscach odosobnionych i rzadko uczęszczanych, tu dodatkowo dochodził prawdopodobnie kult pamięci o zmarłych który bądź co bądź trwa do dziś.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
10-10-2016 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Begrezen Niedostępny
jeszcze jak
*

Liczba postów: 6,666
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 853 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 880.81
Post: #117
RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie
(10-10-2016 10:47)Quantum napisał(a):  Chrześcijaństwo to religia? Skąd masz takie informacje?

No nie mam pojęcia... może dlatego, że taka jest powszechna definicja? https://pl.wikipedia.org/wiki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo Czyżby wikipedia kłamała? Ależ nie... w każdym innym źródle będzie to samo. Hmm... jak to możliwe, że miljony ludzi żyje w błędzie, a taki jeden Quantum zna tylko prawdę Exclamation
Wcześniej cie rozbawiałem, a teraz mówisz, że pisanie tu to strata czasu Sad Jest mi smutno Sad
Zakładając ten temat traciłeś czas, bo co chciałeś osiągnąć? Chciałeś przyjąć nowych wyznawców do tej swojej "religii"? Czy tylko chciałeś otworzyć nam oczy i pokazać, że żyjemy w kłamstwie, bo tylko wielki Quantum zna prawdę pokerface

Więc jak nazywa się twoja sekta jedynej prawdziwej wiary? Poczytam sobie o niej na wikipedii Cool

Ja nie umrę pośród ognia, opon pisku, ludzi krzyku
Umieram każdego ranka, pomalutku i po cichu

[Obrazek: 4b429c47dc4f3949.png]
10-10-2016 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Quantum Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #118
RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie
(10-10-2016 12:24)Begrezen napisał(a):  No nie mam pojęcia... może dlatego, że taka jest powszechna definicja? https://pl.wikipedia.org/wiki/Chrze%C5%9Bcija%C5%84stwo Czyżby wikipedia kłamała? Ależ nie... w każdym innym źródle będzie to samo. Hmm... jak to możliwe, że miljony ludzi żyje w błędzie, a taki jeden Quantum zna tylko prawdę Exclamation
Wcześniej cie rozbawiałem, a teraz mówisz, że pisanie tu to strata czasu Sad Jest mi smutno Sad
Zakładając ten temat traciłeś czas, bo co chciałeś osiągnąć? Chciałeś przyjąć nowych wyznawców do tej swojej "religii"? Czy tylko chciałeś otworzyć nam oczy i pokazać, że żyjemy w kłamstwie, bo tylko wielki Quantum zna prawdę pokerface

Więc jak nazywa się twoja sekta jedynej prawdziwej wiary? Poczytam sobie o niej na wikipedii Cool

No widzisz, prawda nie ma nic wspólnego z większością. Chrześcijaństwo to nie jest religia a relacja z żywym Bogiem. Jezus nie przyszedł, aby tworzyć nową religię. On przyszedł, aby pokazać, że religia nie prowadzi do poznania Boga.

Jak to możliwe, że miliony ludzi wierzą w to, że pochodzą od małpy, że ziemia jest okrągła a miliardy lat temu po tym gruncie stąpały dinozaury? A no tak właśnie działa indoktrynacja społeczeństwa i propaganda wtłaczana od pokoleń przez media, religie, edukacje...

Tak, niestety żyjesz w kłamstwie i to nie jednym i właśnie to chcę Ci przekazać. Ja cały czas mówię o chrześcijaństwie, poczytaj Dzieje Apostolskie a dowiesz się jak to powinno wyglądać.

Quantum, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2016 14:23 przez Quantum.)
10-10-2016 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Begrezen Niedostępny
jeszcze jak
*

Liczba postów: 6,666
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 853 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 880.81
Post: #119
RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie
(10-10-2016 14:23)Quantum napisał(a):  Chrześcijaństwo to nie jest religia a relacja z żywym Bogiem.
WTF? Więc jak według ciebie wygląda ta relacja z żywym Bogiem? Mówisz "no elo ziomuś, weź dziś uzdrów tego i tamtego, blablabla, no fajnie sie gadało, papa" Lol

(10-10-2016 14:23)Quantum napisał(a):  Jezus nie przyszedł, aby tworzyć nową religię. On przyszedł, aby pokazać, że religia nie prowadzi do poznania Boga.

Doprawdy? A mi się zawsze wydawało, że powód przyjścia Jezusa jest chyba podany przez niego samego w Biblii, czyżby według ciebie wtedy kłamał? Xpokerface

(10-10-2016 14:23)Quantum napisał(a):  Jak to możliwe, że miliony ludzi wierzą w to, że pochodzą od małpy, że ziemia jest okrągła a miliardy lat temu po tym gruncie stąpały dinozaury? A no tak właśnie działa indoktrynacja społeczeństwa i propaganda wtłaczana od pokoleń przez media, religie, edukacje...
Srsly? Czyli co, ziemia jest płaska tak? A dinozaury to bajeczka dla małych niegrzecznych dzieci, podobnie jak smoki? Ciekawe...
Propaganda jest, ale jesteś w błędzie, jeśli uważasz, że właśnie w tych przykładach. To tak jakbyś mówił, że grawitacja nie istnieje, że słońce obraca się wokół Ziemi, zaprzeczasz faktom facepalm

(10-10-2016 14:23)Quantum napisał(a):  Tak, niestety żyjesz w kłamstwie
Kłamiesz. Przecież po obejrzeniu twojego filmu twoja "prawda" mnie wyzwoliła i "otworzyłem oczy", bo wczesniej ciągle żyłem z zamkniętymi Sad xDDD

(10-10-2016 14:23)Quantum napisał(a):  Ja cały czas mówię o chrześcijaństwie, poczytaj Dzieje Apostolskie a dowiesz się jak to powinno wyglądać.
Przecież to było napisane przez jakieś człowieka naćpanego mefedronem, tak jak cały stary testament, zgadza się? impreza Dlaczego niby akurat to jest prawdziwe, a te drugie nie, skoro wszystko w jednej książce... I niby Bóg by pozwolił, żeby jego lektura była w połowie kłamstwem? Oj, #nie_sondze.

I dalej nie podałeś nazwy swojej sekty/religii/grupy, czekam misiu Sex Wtedy się wszystko wyjaśni. impreza

Ja nie umrę pośród ognia, opon pisku, ludzi krzyku
Umieram każdego ranka, pomalutku i po cichu

[Obrazek: 4b429c47dc4f3949.png]
10-10-2016 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Quantum Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #120
RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie
(10-10-2016 15:41)Begrezen napisał(a):  WTF? Więc jak według ciebie wygląda ta relacja z żywym Bogiem? Mówisz "no elo ziomuś, weź dziś uzdrów tego i tamtego, blablabla, no fajnie sie gadało, papa" Lol

Bóg jest osobą, więc wygląda to tak samo jak relacja z drugim człowiekiem.

(10-10-2016 15:41)Begrezen napisał(a):  Doprawdy? A mi się zawsze wydawało, że powód przyjścia Jezusa jest chyba podany przez niego samego w Biblii, czyżby według ciebie wtedy kłamał? Xpokerface

"Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości"
"Albowiem Syn Człowieczy przyszedł szukać i zbawić to, co zginęło”
"Posłał swoje słowo aby ich uleczyć i uratować od zagłady".

Podaj mi chociaż jeden werset, w którym Jezus mówi o tym, że przyszedł po to, aby założyć nową religię. Smile

(10-10-2016 15:41)Begrezen napisał(a):  Srsly? Czyli co, ziemia jest płaska tak? A dinozaury to bajeczka dla małych niegrzecznych dzieci, podobnie jak smoki? Ciekawe...
Propaganda jest, ale jesteś w błędzie, jeśli uważasz, że właśnie w tych przykładach. To tak jakbyś mówił, że grawitacja nie istnieje, że słońce obraca się wokół Ziemi, zaprzeczasz faktom facepalm

A skąd masz pewność, że wtłoczono w Ciebie prawdziwą informację? Jak byś nie wiedział te kłamstwa mają swój ukryty cel - oddalenie Cię jak najdalej to możliwe od prawdy. A wiesz, że jeszcze jakiś czas temu po ziemi chodziły olbrzymy? Pewnie nie, bo w tv i na lekcji historii Ci o tym nie powiedzą. Dlaczego? Bo tak jest skonstruowany ten system, który wypacza całą prawdę wciskając ludzom swoje wymyślone bajeczki.

(10-10-2016 15:41)Begrezen napisał(a):  Przecież to było napisane przez jakieś człowieka naćpanego mefedronem, tak jak cały stary testament, zgadza się? impreza Dlaczego niby akurat to jest prawdziwe, a te drugie nie, skoro wszystko w jednej książce... I niby Bóg by pozwolił, żeby jego lektura była w połowie kłamstwem? Oj, #nie_sondze.

I dalej nie podałeś nazwy swojej sekty/religii/grupy, czekam misiu Sex Wtedy się wszystko wyjaśni. impreza

A widzisz jakieś sprzeczności w Biblii, która został spisana przez proroków, których proroctwa wypełniają się na oczach?

Już podałem misiu wielokrotnie - chrześcijanstwo. Smile

Quantum, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2014.
10-10-2016 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Popek pociął sobie twarz i wytatuował oczy! surfer0700 33 24,904 04-06-2013 12:54
Ostatni post: bitu92

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości