Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie (/Temat-Otworz-Oczy-Zyjesz-W-Klamstwie-138804)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Quantum - 30-09-2016 17:08

Poświęć godzinę swojego "cennego" czasu na obejrzenie poniższych filmów a dowiesz się, że świat w którym żyjesz nie do końca jest z Tobą szczery...
Żyjesz w kłamstwie, Matrix to nie fikcja. Przebudż się bo stracisz swoje życie...












RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Begrezen - 30-09-2016 17:56

obejrzalem 12 min pierwszego filmiku i mam dosc, dobry film dla ludzi podatnych na manipulacje, a calosc moznaby ograniczyc do reklamy tej strony w filmiku Xpokerface
wstawiając tu takie coś, obrażasz użytkowników zc, naprawde sadzisz że jesteśmy tymi "niewolnikami systemu"? ić z tym gdzie indziej, na jakieś samosie lepiej


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - twardy - 30-09-2016 18:05

To dlatego orange likwiduje ostatnie budki telefoniczne... zebysmy nie mogli uciekac z matriksa. Cwane bestie.


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - rachman - 30-09-2016 18:18

Matrix - "Weź niebieską pigułkę, a historia się skończy, obudzisz się we własnym łóżku..." - to pewnie o Viagrę chodziło co? beka


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - CMRR - 30-09-2016 18:21

Jak chcesz przeżyć matrixa to polecam ayahuascaDodgy


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Quantum - 30-09-2016 19:09

Może trudno Wam w to uwierzyć, ale cała informacja zawarta w tych filmach to prawda.

Każdy z Was jest niewolnikiem tego diabelskiego systemu niezależnie od tego czy się do tego przyznajecie czy nie. Możecie się śmiać i olewać to co mam Wam do powiedzenia, też bym tak robił gdybym nie poznał prawdy. Dzięki Bogu jest inaczej.


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - twardy - 30-09-2016 19:24

Czemu akurat matrix a nie np swiat rzadzony przez Reptilian?


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Begrezen - 30-09-2016 20:01

(30-09-2016 19:09)Quantum napisał(a):  Może trudno Wam w to uwierzyć, ale cała informacja zawarta w tych filmach to prawda.
a więc jednak! Rolleyes: film "Matrix" to film dokumentalny, dobrze wiedzieć impreza


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - rachman - 30-09-2016 20:08

Scenariusz Matrixa jest realny ale nikt nie ma możliwości sprawdzenia czy akurat w nim siedzimy więc nie podniecaj się tak świadomością tego - chyba że zgłosił się do Ciebie nijaki Neo... Zajmowanie się tym nic Ci nie da. Wykluczyć się nie da że nie żyjemy w M. ale też i potwierdzić. Śmieszy mnie trochę powoływanie się na Boga Wink
Kolego ludzi świadomych jest w ch i ciut ciut ale nikt spiny nie robi po prostu bo ona nic nie daje. Co z tego że coś może być prawdą? I co? Mamy przestać zarabiać, dupcyć, pić, itd.? Znajdź wyjście z Matrixa lub sposób jego rozpierdzielenia to spoko, nie bój żaby wszyscy rozumni zwiejemy stąd do króliczej nory... Huh


RE: Otwórz Oczy - Żyjesz W Kłamstwie - Bartezx1997 - 30-09-2016 21:06

Wyłączyłem po kilku minutach, jak dla mnie to zwykłe teorie spiskowe dla ciemnego ludu, który sam nie potrafi pomyśleć nad sensem życia, szuka sensacji i nieprawdopodobnych historyjek jak to nie jest manipulowany przez cały świat i zamiast działać użala się nad swoim losem :X