Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"RevShare" - czym są a czym nie.

Autor Wiadomość
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #101
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Sprawdź:
kolorpurpury
Sugerujesz, że "udany rewszare" to taki, który za pozyskane od użytkowników pieniądze umiejętnie rozwinie się tak aby być w stanie spłacić ich z wprowadzonych w późniejszym etapie produktów które kupią zewnętrzni klienci? Tak więc udany rewszer to zabawa cudzymi pieniędzmi w "jak się uda i rozwinie to wam oddam a jak nie no to nie"? :|

Normalna firma która startuje z czymkolwiek albo bierze kredyt, albo pozyskuje inwestora na konkretne sumy przestawiając biznesplan a nie bawi się w bliżej nieustalony rozwój bliżej nieustalonego produktu w bliżej nieustalonym terminie, bazując na bliżej nieustalonej puli wpłat pochodzącej od osób, którym niedługo trzeba wszystko z ogromną nawiązką oddać w terminie wręcz ekspresowym.
Proste matematyczne prawidło - nawet jeśli masz milion realnych produktów z realnymi zewnętrzyni klientami i dużym obrotem, ALE jeśli zaczniesz sprzedawać cokolwiek (nawet gówno w proszku) ze zwrotem powyżej 100% za zakup to ludzie zaczną traktować to jako inwestycję i inwestycja ta sprowadzi Twój pomysł na dno. Dlaczego? Dlatego, że po 1 cyklu się nie kończy. Ludzie reinwestują i reinwestują. To co reinwestują to są ich ciągle te same środki + środki innych uczestników. Z każdym cyklem coraz większe.
Jeśli wprowadzisz zaokrąglając 10% zwrotu miesięcznie to Mietek dziś wpłaci 1000 a za rok będziesz miał dla niego 3 tys zobowiązań, nie wspominam nawet o tym jak wiele uczestników gromadzą takie serwisy i jakie kwoty się tam obracają. Bańka rośnie dopóki nie rozsypie nawet najbardziej stabilnego zaplecza z realnymi produktami... lub dopóki jej nie zatrzymasz wyłączając możliwość inwestowania i zadłużania.
Pytanie tylko co ze zobowiązaniami, które trzeba spłacić za miesiąc, lub dwa? Dlaczego ten geniusz marketingu który jest rzekomo w stanie w tak szybkim tempie stworzyć produkty i zarobić z nich na spłatę zobowiązań nie pozyskał środków cywilizowanymi metodami które wymieniłem wcześniej?

Ja wiem, że uwzględniłeś tutaj zamknięcie możliwości kupowania produktów zadłużających schemat, ALE to jest wręcz zaprzeczenie rozwoju samego tzw.revshare, bo dochodzimy do pewnego paradoksu. O co chodzi? O to, że im prężniej rozwinięty schemat wpłat na "rewszerowe adpaki", im więcej ludzi w nim jest, im więcej pieniążków w nim jest tym... gorzej. Popatrz na raport SEC i ile tam jest zobowiązań. Nawet gdyby Czarls zechciał zamknąć inwestowanie w adpaki i pozyskane z innych produktów pieniążki w całości sukcesywnie oddawał osobom którym jest dłużny to kiedy się to sfinalizuje, te kilkaset milionów dolarów? Co za magiczny produkt on tam będzie miał ?
Nie ma reguły czy stanie się kiedykolwiek, jest wręcz niemal pewne, że w większości przypadków nigdy.
Sam pomysł aby spłatę produktu X generującego zadłużenie uzależniać od zysków z produktów A,B,C jest odrealniony totalnie. Nie chce wpadać w jakiś chamski ton wypowiedzi, ale bujasz w obłokach okrutnie przypisując ludziom jednocześnie zdolność do tworzenia piramidy i skłonność do dzielenia się pieniążkami z produktów i serwisów kompletnie odrębnych. Wspominasz tu np. że twórcy paidverts mają też 3 inne serwisy, no ale co z tego? Stworzyli je po to aby spłacać długi ? Nie sądzę.
To co wymyśliłeś i tu napisałeś jest tak niepoważne, że sami twórcy tzw. programów rewszerowych o tym nie wspominają. Oni wspominają o tym, że
"będziemy płacić dopóki będzie zysk". Jeśli zysk rozumiesz przez to, iż mają oni zamiar dzielić się swoimi dochodami ze źródeł innych i wszelakich to gratuluję poczucia humoru, bo na zdrowy rozsądek to jest ładnie ubrane w słowa "będziemy płacić dopóki będzie dopływ gotówki do piramidy".
Co do realności produktów, to TM też miał ich sporo, pytanie tylko dlaczego wg. raportu SEC 99,6% obrotu generowały adpaki.
Glosy: abrzyski88 (+1), mysc (+1), jarunioo7 (+1)
23-08-2016 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #102
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Sprawdziłeś dokładnie jak działa Paidverts a bardziej MyTrafficValue?
Paidverts owszem nadal oferuje wysoką stopę zwrotu bo teoretycznie aż 120% ROI. Jak dobrze zbadasz temat zobaczysz, że w samym Paidverts ROI jest jednak znacznie mniejsze i zadłużenie jest bardzo mocno zmniejszane przez same wewnętrzne produkty. Jak będę miał więcej czasu to zrobię jakieś obliczenia. Z grubsza jest to jednak około 110% do spłaty dla twórców (szacunek na szybko, obliczę to później dokładnie ale 120% to jest max.) Co do MyTrafficValue. Obecnie jest spłacana kolejka FastTrackQueue. Nie ma już możliwości zainwestowania w nią. Pozostaną jedynie akcje w MTV. Tych akcji jest 500 milionów. Dużą część posiadają oczywiście właściciele, reszta należy do inwestorów. Akcje te możesz jedynie nabyć od tych, którzy chcą je sprzedać. Tutaj już dług w żaden sposób nie rośnie. Samo MTV już tylko generuje zyski. Z reklam (nie, nie kupujesz adpacków, nie inwestujesz, wykupujesz jedynie reklamę), gier, w które gra wiele osób, prowizji od wpłat gotówki (głównie po to aby nabyć akcje od innych, grać w gry lub kupić sobie reklamę) i oprócz akcji nie masz tam innej możliwości na inwestycję z "gwarantowanym" zwrotem. Dywidendy już dawno zostały wstrzymane więc za posiadanie akcji na razie niestety nie ma innego zarobku. Jedynie na co trzeba czekać to na wzrost ich ceny i na spłatę FTQ, bo prawdopodobnie dopiero wtedy z generowanych zysków będą wypłacane dywidendy, których dużą część zostawią dla siebie właściciele serwisu. Coś Ci to przypomina?

Jest to przykład na to, że można zbudować taki model. Akurat w tym wypadku jest to zaczynanie jako Ponzi by przejść w pełen legal ale mi chodziło o to, że na tym przykładzie można zbudować "revshare" od razu na bazie przynajmniej wewnętrznych produktów. Pieniądze od inwestorów oczywiście normalnie trafiaja na rozwój produktów. Tak samo jak znajdujesz inwestora lub bierzesz kredyt musisz oddać o wiele więcej jak już zarobisz. Plus do tego musisz wydać mnóstwo kasy na reklamę. Tutaj też musisz oddać inwestorom ale ten model zapewnia Ci rozwój i zainteresowanie już w pakiecie z tym zadłużeniem, gdyż użytkownicy promują to sami.

Patrzycie na revshare poprzez pryzmat jedynie kupowania paczek reklamowych i wewnętrznej reklamy z tych paczek. A ja podaję przykład, że można funkcjonować podobnie lub inaczej.

Po pierwsze revshare to najłatwiejszy sposób na pozyskanie gotówki na rozwój. Nie dostaniesz tak łatwo kredytu a też musisz spłacić wiele więcej niż otrzymałeś. Reklamy za darmo nikt Ci wtedy nie zrobi. Inwestora z taką gotówką też nie łatwo znaleźć. Ale już pozyskanie masy mniejszych inwestorów chcących dorobić i do tego wypromować Twój serwis a co za tym idzie produkty zewnętrzne, które łatwiej się wybijają od innych jest łatwiejsze. Przykładowo PlayPerfectMoneyGames, PlayBitcoinGames i BarterMyFunds mają użytkowników głównie dlatego. Nie trzeba było wydawać kasy na reklamę. Prosty program partnerski od razu reklama za darmo wśród użytkowników PV i MTV i już jest komu promować zewnętrzne serwisy, które zarabiają.

Naliczenia w PV też nie są za wysokie więc obecnie jeśli rośnie zadłużenie to w naprawdę niskim tempie. A czy rośnie to już obliczę na podstawie statystyk.

Owszem odpowiedzią na to może być, że "statystyki są specjalnie fałszowane" i takie tam. Ale to już jest zmora niemal każdej firmy na świecie. Jeśli Cię ktoś chce oszukać to żaden model biznesu tego nie obroni. BANK może Cię zostawić bez niczego więc 100% pewności nie ma nigdy. A akurat tych produktów TM nie za wiele widziałem dlatego też nie pojawiły się tam moje pieniądze nigdy. Zbadaj dokładnie temat a nie wypowiadasz się na podstawie założeń albo tylko tych serwisów, które rzeczywiście w 99% bazują na wpłatach i z nich wypłacają zamiast rozwijać ofertę produktową i od początku starać się o jak największą redukcję zadłużenia.

Podaję tu PRZYKŁAD serwisu, który jest bliski tego, żeby być naprawdę wypłacalnym i mówię o tym, że na tym przykładzie i zlepku innych dobrych pomysłów można zbudować prawdziwy revshare, który zainwestowane pieniądze będzie przeznaczał na rozwój oferty produktowej i ustali taki model zarabiania dla inwestorów aby był on oparty na realnych zyskach. W samym MTV po całkowitej spłacie długu FTQ właśnie taki model już zostanie.

Przypuszczając, że produkty MTV i zewnętrzne będą zarabiały tak jak teraz 500 - 2500$ dziennie na czysto to część może trafiać do dywidendów a część być dokładana do Paidverts, gdzie dług rośnie obecnie bardzo wolno.
MTV jednak w miarę upływu czasu MOŻE generować większe zyski (tak samo jak BarterMyFund, PPMG i PBG)

Ty mówisz, że nawet Twórcy Revshare mówią inaczej ale to chyba Ci twórcy właśnie TM albo MX lub jeszcze bardziej perfidnych PONZI Smile W tym przykładzie sytuacja już wygląda inaczej. A gdyby tak zrobić od początku i nie pozwolić na tak ogromne zadłużenie? To jest gdybanie, nie ma firmy idealnej na świecie. Gdyby wszyscy klienci jakiegoś banku nagle postanowili wypłacić wszystkie pieniądze okazałoby się, że niestety BANK tyle nie ma Smile


Tylko błagam nie napisz, że chodzi mi tylko o postawienie w dobrym świetle serwisu, który promuję - bo go nie promuję i znajdź gdzies tutaj mój reflink Smile Jeśli sytuacja pójdzie w dobrą stronę być może zacznę nawet ten serwis promować. Na razie jestem "obserwatorem" ogólnie tematu revshare i badam każdy pomysł twórców różnych serwisów i jak potem potoczy się ich los. Na paidverts i MTV zarobiłem kilkaset dolarów inwestując 77 i znam temat od dłuższego czasu, widzę jak ewoluuje i jakie pomysły wprowadza i jak to wygląda na tle innych revshare. Żeby móc coś skreślić trzeba to dobrze zbadać a nie patrzeć poprzez pryzmat swoich założeń typu "gdybym ja robił revshare to tak jak inni prowadziłbym go aż braknie pieniędzy z wpłat" Zbadaj dobrze temat przez dłuższy czas. Czym się różnią serwisu, które upadają od tych, które funkcjonują dłużej i wtedy skreśl całą grupę. A zrobiłeś to BYĆ MOŻE za wcześnie bo wspominany przeze mnie revshare to po pierwsze był zapalnik do powstawania całej masy marnych kopii, po drugie dał zarobić mnóstwo pieniędzy i po trzecie funkcjonuje nadal i wypłaca w ciągu 24h Smile Niestety popełnili od początku tak wiele błędów, że aż szkoda, że wcześniej nie wyglądało to tak jak wygląda teraz Smile

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2016 12:55 przez kolorpurpury.)
24-08-2016 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #103
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Cytat:Po pierwsze revshare to najłatwiejszy sposób na pozyskanie gotówki na rozwój.
Rolleyes
Znam łatwiejszy, po prostu je kradniesz. Babci z torebki, na wnuczka, napadając na bank lub robiąc inne sztuczki przy okazji krzycząc "oddam za miesiac!". Wystarczy, że masz dobry pomysł na biznes i wymyśliłeś fajne produkty to już jesteś usprawiedliwiony podejmować takie ryzyko cudzymi pieniążkami. Jak biznes się uda to możesz je oddać jesli zechcesz a jak nie to nie.
Tak działa ten Twój udany rewszare - można popełnić przestępstwo pakując ludzi do piramidy finansowej pod warunkiem, że zajdzie intencja oddania ich z... innych źródeł. Genialny sposób na pozyskanie gotówki! Zadłużanie się w tempie ekspresowym i dynamice kuli śniegowej. Rekiny biznesu po prostu, mają idealny model tylko kurcze nikt pieniążków nie chce na niego wyłożyć więc trzeba zrobić przekręt. Lol

Gadanina o zewnętrznych źródłach i dodatkowych usługach jest w każdym serwisie i wszędzie jest pierdolamento o wyliczeniach, procentach itp. Była też w TM dopóki się SEC za to nie zabrał i nie pokazał, że 99,6% to adpaki. Prawda jest taka, że motorem napędowym takich serwisów jest reinwestycja i gdy zostanie zamknięta to one przechodzą w stan agonii, nie da się utrzymać użytkowników przyciągniętych chęcią zysku w serwisie który zysk nagle przestanie oferować.
Nie moge wyjść ze zdumienia jak niektórym takie fantazje układają się w logiczną całość. impreza
Glosy: jarunioo7 (+1), twardy (+1)
24-08-2016 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #104
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Ty mówisz o GADANINIE o innych produktach a ja mówię o produktach. Produktów TM nie widziałem na oczy a produkty np. PV i MTV widzę i sam z nich nawet korzystałem.
Pozyskiwanie pieniędzy od rzeszy małych inwestorów jest z tego powodu lepsze niż wkładanie własnej kasy, że po pierwsze tej kasy możesz nie mieć albo mieć jej za mało, po drugie kredyt też masz oprocentowany przez BANK, który na ten moment, żeby Ci go wypłacić korzysta z tego, że inni mają powpłacane pieniądze np. na lokaty, po trzecie masz od razu potencjalnych klientów do swoich produktów bez wydawania dodatkowej kasy na reklamę. W przypadku inwestowania własnych pieniędzy (mało kto takie fundusze posiada bez kredytu) oprócz spłaty kredytu (jak już uda Ci się zarobić na swoim biznesie) musisz masę kasy wyłożyć w reklamę, żeby być może ktokolwiek z tego korzystał a jak nie chcesz wkładać masy szmalu w reklamę to robisz program partnerski i i tak dzielisz się częścią zysków.

Reinwestycja? Odnieś się do obecnego modelu MTV, gdzie zyski będą wypłacane posiadaczom jakiejś części z puli 500 milionów akcji. Czyli jakiś % udziałów. Nie ma już możliwości inwestowania tam pieniędzy w FTQ (odpowiednik paczek reklamowych z określoną stopą zwrotu tylko nie dostajesz reklamy czyli typowa inwestycja w nic), teraz jest spłacana reszta zobowiązań a mimo to jest masa użytkowników, którzy korzystają z serwisu, niektórzy wykupują reklamy na stronie, inni grają w gry a jeszcze inni bawią się akcjami (Royality Positions) bo rynek aukcji cały czas jest w ruchu, ciągle ktoś je sprzedaje i kupuje. Ci użytkownicy są pozyskani bez wydawania ani grosza na reklamę w TV, Radiu czy Google.
W Paidverts naliczenia są niskie, przy obecnej stopie zwrotu zarobek z tych naliczeń niemal żaden a masa ludzi gra w gry, wykupuje dodatkowe reklamy (nie, nie paczki reklamowe, które też kupują), ulepszenia itp.
Można pograć w Texas Hold'em Poker Multiplayer co jest dla strony oczywiście czystym reduktorem zadłużenia. Każda rozegrana partia to prowizja. Skąd Ci ludzie, którzy grają w te gry wzięli się w serwisie? Z chęci zarobku, już nie tylko z "adpacków w piramidzie"

Naliczenia w PV są na takim poziomie, że spokojnie strona więcej zredukuje BAP przez te gry i inne źródła dochodu niż naliczy zysku użytkownikom danego dnia. Każdy inny element Paidverts jest nastawiony z zyskiem dla Paidverts i tylko i wyłącznie adpacki są z niedużym zyskiem dla użytkowników, jeśli nie będą przegapiać reklam i codziennie będą aktywni.

Każdy inny element możliwego zarobku dla userów polega na ryzyku, w grach możesz zarobić ale finalnie jak w kasynie do przodu jest Paidverts. W ClickGrid to samo, w ofertach wiadomo, każdy bonus jaki wykupujesz to zysk dla strony. (np. płacisz za otrzymywanie reklam z recyklingu, które wcześniej odebrały BAP użytkownikom, którzy nie zdążyli ich wyklikać) Można dużo mówić na ten temat. Co do Paidverts możesz jeszcze powiedzieć, że jest szansa, że dług rośnie ciągle (pewnie z kilka dolarów dziennie Smile ) Ale odnieś się do samego MTV, do jego obecnego modelu, skoro masz tak ogromną wiedzę na ten temat to zakładam, że znasz ten revshare również bardzo dokładnie i szczegółowo.

Ja się z Tobą zgadzam, że 99% tych programów jest niewydolnych. Ale pokazuję Ci przykład, że prawdopodobnie jednak można stworzyć coś co wydoli w systemie revshare a Ty nadal odpowiadasz mi na podstawie tej całej reszty ponziaków lub w 90% ponziaków, bo jakieś tam nieznaczne zyski generują. Ale JEDEN czy 2 revshare, które jednak wyłamią się ze schematów niestety sprawią, że nie możesz tak powiedzieć o całym biznesie revshare Smile


Przykładowo mam pomysł na biznes. Na początku na sklep internetowy z odzieżą do tego inne serwisy np. z grami multiplayer. Ale nie mam na to środków a Bank nie oferuje mi tak wysokiego kredytu lub nie chce mi go dać, bo nie zapłaciłem mandatu za przejście przez ulicę nie po pasach. Nie mogę znaleźć inwestora a jak już się pojawia to chce z tego mieć taki % i tyle decyzyjności, że to przestaje być praktycznie mój biznes. Dlaczego nie mogę założyć sobie programu revshare typu np. właśnie PV + MTV żeby pozyskać środki na te biznesy, przy okazji pozyskać potencjalnych klientów, graczy itp.
Mogę zrobić pakiet akcji, ustalić za nie cenę a reszta sama się wyklaruje wraz z zyskiem. A jeśli założę do tego coś jak PV ale dam im od samego początku 120% zwrotu, naliczenia zależne od sprzedaży lub zysków z gier i do tego rozbuduję stronę tak, żeby lepiej zarabiali Ci najaktywniejsi, co promują też inne moje produkty, żeby strona sama w sobie miała jakieś reduktory zadłużenia w postaci prostych gierek, prowizji, recyklingów itp. To uważasz, że jest to oszukanie ludzi? Pozyskuję środki na rozwój, oprocentowane ale z niską ratą, do tego potencjalnych klientów, którzy będą korzystali z produktów lub je promowali (np. jeśli Twoi poleceni zakupią jakiś przedmiot w sklepie lub będą grali w gry dostajesz z tego % lub punkty BAP, obliczone wszystko tak, żebym i tak był do przodu i nie rosło zadłużenie) do tego część czystych zarobków jest wypłacana jako dywidendy dla posiadaczy akcji (sam mogę posiadać choćby 10%, żeby mieć też coś dla siebie)

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2016 15:02 przez kolorpurpury.)
Glosy: zet (+1), Matthew98 (+1)
24-08-2016 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #105
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
(24-08-2016 14:49)kolorpurpury napisał(a):  Ty mówisz o GADANINIE o innych produktach a ja mówię o produktach. Produktów TM nie widziałem na oczy a produkty np. PV i MTV widzę i sam z nich nawet korzystałem.
Tia... ahh te upadłe rewszery zawsze takie "be", dopóki działają to mają masę realnych produktów i świetnie wróżą na przyszłość, ale jak już upadną to okrzykiwane są porażkami.
Ludzie zaangażowani w TM często i gęsto mówili o istnieniu wielu produktów z czego masa z nich miała rzekomo zewnętrznych klientów, oni tak mówili, bo o tym zapewniał ich Charles. Oczywiście, możesz napisać "Charles to jest kłamca ale inni już nie i mówią prawdę!", no ale jak to brzmi...
To wszystko co jest mówione o mnogości produktów i ich zainteresowaniu to są nieweryfikowalne słowa, dopóki się nie zajmie tym jakiś SEC.
[Obrazek: MXnadqQ.png]

Cytat:Pozyskiwanie pieniędzy od rzeszy małych inwestorów jest z tego powodu lepsze niż wkładanie własnej kasy, że po pierwsze tej kasy możesz nie mieć albo mieć jej za mało, po drugie kredyt też masz oprocentowany przez BANK, który na ten moment, żeby Ci go wypłacić korzysta z tego, że inni mają powpłacane pieniądze np. na lokaty,
Zaczynam wątpić, że piszesz to poważnie...
Może zacznijmy od tego, że banku czy inwestora nie da się tak łatwo oszukać jak młodzika napalonego na zysk z klikania 10 minut dziennie lub emeryta, no ale pisząc serio
kredyt bierzesz na konkretną kwotę, lub inwestora pozyskujesz na konkretne udziały i wiesz na czym stoisz. Chcesz mi wmówić, że ktokolwiek planujesz budować realny biznes polegając na wpłatach "małych inwestorów" którym trzeba za miesiac oddać 10% więcej a oni z każdym miesiącem będą żądać coraz więcej?
Chcesz mi powiedzieć, że budowanie jakiegokolwiek biznesu może w ogóle być uzależnione od wpłat których ilości nie jesteś w stanie przewidzieć?
Chcesz mi powiedzieć, że budowanie jakiegokolwiek biznesu uzależnić można od długu który za rok urośnie kilkukrotnie? Przecież nawet kredyt hipoteczny zaciągany na 30 lat nie jest tak oprocentowany jak "mali inwestorzy".

Cytat:po trzecie masz od razu potencjalnych klientów do swoich produktów bez wydawania dodatkowej kasy na reklamę. W przypadku inwestowania własnych pieniędzy (mało kto takie fundusze posiada bez kredytu) oprócz spłaty kredytu (jak już uda Ci się zarobić na swoim biznesie) musisz masę kasy wyłożyć w reklamę, żeby być może ktokolwiek z tego korzystał a jak nie chcesz wkładać masy szmalu w reklamę to robisz program partnerski i i tak dzielisz się częścią zysków.
Sugerujesz, że ludzie biorący udział w rewszarach po to aby więcej wypłacić niż wpłacić, będą kupować w tym samym czasie niepotrzebne im produkty i tracić? To znaczy, że będą sami spłacać zadłużenie dla siebie i nie wyjdą jednak na plus? Logika miażdży.
Oni nie będą tego robić i niczego kupować, ci którzy przyszli do revshare, przyszli zarobić a nie wyjść na zero lub dołożyć. Kilka procent osób zainteresowanych np. wymianą ruchu zostanie ale to kropla w morzu nijak mająca się do ilości zobowiązań.

Cytat:Reinwestycja? Odnieś się do obecnego modelu MTV, gdzie zyski będą wypłacane posiadaczom jakiejś części z puli 500 milionów akcji. Czyli jakiś % udziałów. Nie ma już możliwości inwestowania tam pieniędzy w FTQ (odpowiednik paczek reklamowych z określoną stopą zwrotu tylko nie dostajesz reklamy czyli typowa inwestycja w nic), teraz jest spłacana reszta zobowiązań a mimo to jest masa użytkowników, którzy korzystają z serwisu, niektórzy wykupują reklamy na stronie, inni grają w gry a jeszcze inni bawią się akcjami (Royality Positions) bo rynek aukcji cały czas jest w ruchu, ciągle ktoś je sprzedaje i kupuje. Ci użytkownicy są pozyskani bez wydawania ani grosza na reklamę w TV, Radiu czy Google.
W Paidverts naliczenia są niskie, przy obecnej stopie zwrotu zarobek z tych naliczeń niemal żaden a masa ludzi gra w gry, wykupuje dodatkowe reklamy (nie, nie paczki reklamowe, które też kupują), ulepszenia itp.
Można pograć w Texas Hold'em Poker Multiplayer co jest dla strony oczywiście czystym reduktorem zadłużenia. Każda rozegrana partia to prowizja.
Cytat:Każdy inny element możliwego zarobku dla userów polega na ryzyku, w grach możesz zarobić ale finalnie jak w kasynie do przodu jest Paidverts.
W texas poker czy cokolwiek możesz sobie zagrać wpisując hasło w google, bez konieczności logowania się na gównostronki.
Co do reszty, to samo co napisałem wyżej. To są ci sami ludzie którzy inwestowali. Teraz będą spłacać samych siebie? Jeśli to zrobią, to znaczy, że sumując wszystko nie zarobili niczego a co najwyżej wyszli na 0 i nie ma żadnego zysku.
Tracić będą kase spłacając własne długi za pośrednictwem gry w kasyno i kupowania usług których nie potrzebują. Biznes życia.

Coś na zasadzie: Pożycz mi 1000 zł, oddam Ci za miesiąc 1500 pod warunkiem, że kupisz ode mnie ten wspaniały nowoczesny garnek za 600 zł. impreza

Cytat:Skąd Ci ludzie, którzy grają w te gry wzięli się w serwisie? Z chęci zarobku, już nie tylko z "adpacków w piramidzie"
Wzięli się z chęci zysku z inwestycji, garstka została, bo ich jakieś pierdołki zatrzymały, czysta statystyka. Nijak ma się to do możliwości spłaty pozostałych zobowiązań.

Cytat:Ale odnieś się do samego MTV, do jego obecnego modelu, skoro masz tak ogromną wiedzę na ten temat to zakładam, że znasz ten revshare również bardzo dokładnie i szczegółowo.
Nie znam szczegółowo tego czy dany rewszer oferuje fikcyjne reklamy, śmieci, bitcoin czy cokolwiek innego, nie mam czasu na analizowanie tego typu śmieszkoserwisów. Sama logika mówi, że jeśli sprzedajesz cokolwiek ze zwrotem powyżej 100% to jest to zadłużanie się. Ludzie traktują to jako inwestycje bez względu na to co sprzedajesz, jeśli zbierzesz nawet miliony użytkowników przyciągając ich przede wszystkim możliwością zysku i nagle zamkniesz im możliwość zysku(kupowania zadłużającego produktu) to większość z nich odejdzie, bo przyszli dla zysku a nie dla Twoich usług i grania w gry beka. Zostanie co prawda jakaś garstka która będzie sobie tam grać czy klikać reklamy, Ty zakładasz, że to jest właśnie ten udany rewszer i że po to on został stworzony aby ta garstka trwała i ta garstka uczestników będzie w stanie spłacić swoimi zakupami długi swoje i długi pozostałych. Kiedy to się stanie? W rok? 10 lat? 100 lat? To co opisujesz to nie jest udany rewszer który wprowadza produkty, tylko to jest ucieczka od "modelu rewszare" i pozostawienie serwisu w agonii, bo czemu nie, zawsze coś skapnie właścicielom od naiwniaków którzy pozostali.
Ludzie nie rejestrowali się tam po to aby grać w kasyno a po to aby wpłacić 100 i wypłacić 110, bez względu na to jaką serwis przejdzie transformacje po usunięciu zadłużającego produktu to wraz z jego usunięciem usuwa on większośc swoich użytkowników.
Ilość użytkowników zainteresowanych nawet najciekawszych produktem będzie znacznie mniejsza niż ilość osób zainteresowanych mnożeniem kasy, dlatego ewentualny okres spłaty zobowiązań będzie wydłużał się w nieskończoność a to już jest nielojalność wobec terminów typu miesiąc/dwa.
Przejdźmy do liczb.
TM zebrał od ludzi około 200 mln $ a ma ponad 700 $ zobowiązań.
Czy Ty naprawdę widzisz możliwość spłaty czegoś takiego produktami które będą kupować użytkownicy TM którzy pozostaną wierni ?
Nie ma takiej opcji, bo takiej opcji serwisy rewszerowe nawet nie przewidują, one otwarcie mówią, że będą wypłacać dopóki będzie dostateczny dopływ kasy.
Czy ten dopływ kasy będzie z Adpaków, czy adpaki zostaną zamknięte nie ma różnicy dla uczestnika serwisu. Dlaczego? Dlatego, że on kupując taką śmieszną usługę wydaje kasę tak samo jak wydawał ją kupując adpaka.

Jak nadal nie czaisz to dam Ci prosty jak drut przykład:
Otwieram rewszare, rekrutuje 1000 osób, każdy wpłaca po 100zł i reinwestuje. Po roku mam 300 000 zobowiązań i 100 000 na koncie.
Zamykam usługe adpaka i powiem "Ok, serwis zbudowany, rewszerów koniec, uroślimy w siłę, teraz możecie zagrać w grę za 100 zł lub kupić reklamę za 100 zł, żadnych zwrotów, zysk pójdzie na wasze zobowiązania".
Co robią użytkownicy? Serwis wspaniale urósł w siłę a oni są lojalni więc każy gra w grę 1 raz i 1 raz kupuje reklamę.
W końcu można wypłacić zobowiązania, każdy dostał swoje wspaniałe 300 zł inwestując tylko 100.
Co z tego, że te 200 zysku pochodzi z ich własnych kieszeni... Wink Nic.
Co to znaczy? To znaczy, że nikt niczego nie zarobił oprócz właściciela, który zgarnie ewentualną nadwyżkę, bo ludzie spłacili własne długi z własnych kieszeni, zostali wyssani jak cukierek.
Jak Ty nazywasz to uczciwym rewszerem i sukcesem to nazywaj.

Spośród lasu oszustów i naciągaczy prowadzących oczywiste piramidy wyjąłeś jakieś hybrydy nazywając to uczciwością . Może w Twojej opinii to wygląda uczciwie, w mojej to zwykłe cwaniactwo właścicieli i żerowanie na naiwności "inwestorów", bo nawet gdy zobowiązania zostaną spłacone ich własnymi pieniędzmi sumując wszystko nie zarabiają oni(inwestorzy) niczego a tą wspaniałą usługę której rzekomo serwis revshare nie był w stanie wcześniej sfinansować mogą sobie kupić w normalnym serwisie, czy to reklama, wymiana ruchu, kasyno, czy cokolwiek.
Glosy: twardy (+1)
24-08-2016 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #106
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Jeżeli ktoś gra w gry typu kasyno w takim Revshare to gra na wlasna odpowiedzialnosc, bo ma chec na wiekszy zysk i musi liczyc sie z tym, ze czesto przegra na korzysc tych, ktorzy nie graja albo tych ktorzy wygrywaja. Podany przeze mnie MTV ma 3 odrebne serwisy, z ktorych korzystaja ludzie, ktorzy chca grac w gry lub tanio wymienic swoje pieniadze miedzy procesorami w tym rowniez Dogecoin, BTC i LTC, nie ludzie, ktorzy wplacaja zeby wyplacic 110%. Revshareami nazywasz tylko serwisy zblizone modelem do TM czyli takie w ktorych sa paczki reklamowe i "gadanie admina o produktach, ktorych nawet nie pokazuje" Ja na takie serwisy jestem uczulony i jedynie na co czekam to na to az ten produkt zobacze. Gdyby ludzie tylko chcieli pomnazac kase to nie graliby w ogole w gry a tym bardziej nic by nie kupowali. A jesli juz mowimy o uczciwosci to mam nadzieję, ze rownie mocno krytykujesz Subskrypcje SMS i PPA Smile
Nie sprawdzisz nawet dobrze tematu w którym się wypowiadasz co sam napisałeś wyżej tylko patrzysz przez pryzmat TM albo ludzi ktorzy promuja gowno i nie mowia o ryzyku a o tym, ze sa jakies tam produkty, z ktorych nawet nie mozna skorzystac.
Jest tez taki revshare który nazywa sie Recyclix. Pare osob bylo w fabryce na Litwie. Co o nim powiesz? Po co zbieraja kase od malych inwestorow skoro fabryka juz dziala i ladnie zarabia? Przeciez mogli wziac kredy albo znalezc inwestora, ktory zabierze jeszcze wiecej zysku. A oni daja do 14% na miesiac i masa ludzi inwestuje. Po co? Revshare - oszusci. Na pewno fabryka padnie albo w ogole jej nie ma, bla bla bla.

Dlaczego jednak spora czesc ludzi w MTV i Paidverts nadal jest? Dlaczego korzystaja z tych wszystkich gier i innych produktów? Dlaczego serwis wyplaca pieniadze bez problemu, juz dawno mogli sie zawinac z kasa a mieli tam ladnych pare milionow.

I nadal klania sie umiejętność czytania ze zrozumieniem. Ciagle pisalem o PRZYKLADZIE revshare, ktory pokazuje, ze jest na dobrej drodze do osiagniecia prawdziwego revshare. I nie jest idealny bo od poczatku mowilem ze mieli za wysoki zwrot. W koncu poszedl w dol.

Jesli nie mam kasy i bank mi nie udzieli kredytu a inwestor wymaga ode mnie zeby miec wplyw na dzialania firmy czego ja nie chce a chce zbudowac siec serwisow z grami kasyno, grami multiplayer, wymiana kryptowalut, wymiana sms na pieniądze, sklep z ubraniami, cokolwiek to dlaczego nie moge zbudowac takiego modelu revshare jakim jest np. MTV obecnie i cos na zasadzie Paidverts tylko troche to udoskonalic tak aby po pierwsze uzyskac srodki na powstanie i rozwoj swoich wymarzonych serwisow -produktow (co w obojetnie jakiej drodze wiaze sie z oddaniem znacznie wiekszej kwoty, bank dajac kredyt inwestuje w Ciebie i inwestor tak samo) dajac nawet do 120% zwrotu (dla tych najbardziej aktywnych) ale przy okazji budujac na samym serwisie sporo reduktorow zadłużenia i naliczenia dawac na podstawie zarobionych przez te serwisy pieniędzy tak aby nie roslo to zadluzenie i zeby zostalo tez dla mnie wtedy nie mam po roku ze 100000$ do splaty 700000$ tylko np. 110000$ zakladajac ze produkty zbudowane za ich piebiadze zarobia w rok 20000$. Wtedy z nazwy revenue share dziele sie zyskiem z inwestorami i daje im od poczatku wlasnie taka swiadomosc i swiadomosc, ze po jakims czasie wylacze mozliwosc inwestowania (kupowania paczek) i zistana tylko akcje jak w MTV i dywidendy oparte oczywiscie na zyskach z produktow (zewnetrznych serwisow).

Taki wlasnie pomysl podsuwa obecnie dzialajacy model MTV i Paidverts, gdzie naliczenia sa powtorze po raz kolejny na takim poziomie, zeby ten dlug nie rosl a uzaleznienie niektorych uzytkownikow od checi szybkiego pomnozenia kapitalu w grach sprawia ze wiecej Paidverts redukuje niz nalicza.

A Ty nadal pisz o TM gdzie tylko bylo gadanie o produktach i kazdy revshare ma takie a takie zamiary i zaden nie jest w stanie splacic inwestorow bo MUSI IM ZAOFEROWAC 110% W MIESIAC I MOZLIWOSC NIESKONCZONEJ reinwestycji. Nie nie musi, nie nie musi Ci gwarantowac w miesiac 110%, nie nie musi bebłać o produktach bo moze je poprowadzać i tak może w pewnym momencie wylaczyc mozliwosc inwestowania w paczki i splacic do konca tych co zostali zostawiaja im jednak rentowna mozliwosc dalszego zarabiania. Rownie dobrze moze pozyskiwac takie srodki na rozwijanie fabryki recyklingu zamiast brac kredyty w bankach lub od inwestora, ktory bedzie chcial miec swoje tez zdanie i zarobic jeszcze wiecej niz Ci mali inwestorzy. A tak dajesz im mozliwosc pomnozenia kasy ale nie maja wplywu na dzialanie fabryki, dlatego dostaja mniej niz potencjalny duzy inwestor.

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2016 15:51 przez kolorpurpury.)
25-08-2016 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Norman Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 234
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 10.00
Post: #107
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Zawsze mnie bawią takie dyskusje na ściany tekstu, przecież revshare to programy z ryzykiem i każdy kto wkłada w nie choćby dolara powinien o tym wiedzieć, że w każdej chwili może je stracić. Gdyby takie TM mogło generować zyski przez lata to pewnie dalej by istniało a połowa populacji by nie pracowała bo po co? Można sobie idealizować adminów przez pryzmat ich innych biznesów czy napisanych książek ale to nadal ten sam schemat czyli piramida finansowa.
Glosy: Alfredo7808 (+1)
25-08-2016 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Alfredo7808 Offline
Banned
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Jul 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #108
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Norman całkowita racja Big Grin
25-08-2016 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #109
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Sorry, że takie tasiemce, ale skoro już tu zacząłem sobie rozmowę z @kolorpurpury to wypada odpowiedzieć, może przynajmniej on to przeczyta. Na całe szczęście nie jest to typowa forumowa kłótnia tylko full kulturka. Lol
Wracając do tematu rewszerów Ja ich nie nazywam revsharami, tylko one się same tak niesłusznie nazywają. Dla mnie normalny revshare to model programu partnerskiego który dzieli się zyskiem netto. Np. Daje Ci 1-99% zysku który wpłaca zewnętrzny klient nie otrzymujący żadnego zwrotu.
Ten temat właśnie jest o serwisach których główną ofertą jest zarobek na inwestowaniu w mniej, lub bardziej fikcyjne produkty, te serwisy mianują się tytułem revshare. Sami to sobie wymyślili. Przykładem takiego serwisu jest TM i BannersBroker, dlatego ciągle o nich pisze, bo o tym jest ten temat.
Nawet w tym TM istniały różne produkty i 0.4% (to aż 3 mln dolarów) zysku pochodziło z ich zakupu. Niemniej jednak podstawą i fundamentem działania oraz popularności serwisu był adpak czyli piramida i dług. Nawet to pokaźne 3 mln w stosunku do zobowiązań jest warte wielkie nic.

Produkt może nawet istnieć, moge Sprzedawać bułki za 1 zł obiecując, że za każdy zakup po miesiącu otrzymasz 1,10 zł (o tak strzelam żeby atraktyjnie było).
Po nieustalonym czasie ludzie zaczną traktować moją piekarnie jako inwestycję i stworzy się z tego siłą rzeczy i matematyki piramida finansowa która położy mój interes bułkowy, mimo że w tym samym czasie będę sprzedawał rogale i drożdżówki w normalnych cenach.
Jeśli nawet wycofam możliwość kupowania "bułeczek ze zwrotem za miesiąc" to ten zwrot albo nie nastąpi nigdy albo nastąpi w czasie znacznie przebijającym obiecany miesiąc lub dwa.
Uzależnianie wypłat od wpłat kolejnych uczestników jest piramidą bez względu na to jaki ona niesie za sobą skutek, to jest tak proste jak to. Jak Ty nazywasz serwis 60% ponzi, 40% ponzi, lub 99% ponzi to jest jak nazywanie dziewczyny która raz już poszła w tango w 99% dziewicą a tej która troche więcej w 50%. Jeśli pobierasz pieniązki od człowieka i oferujesz zwrot który będzie zależny od wpłat kolejnych uczestników również oczekujących zysku to jest to piramida bez względu na to co dzieje się obok.

Cytat:A jesli juz mowimy o uczciwosci to mam nadzieję, ze rownie mocno krytykujesz Subskrypcje SMS i PPA Smile
Nie widziałem aby ktokolwiek z prmujących subsms wstawiał tu link z informacją "darmowe doładowanie, możecie korzystać: <link>" lub pisał, że wszystko jest moralnie cacy gdy promuje fake content.
Osoby promujące tzw. rewshare robią to w sposoby coraz to bardziej egzotyczne np. porównując MXRevShare do Google.
Google Dzieli się zyskiem około 70% od kliknięcia a MX nieustannie się zadłużą, mam nadzieje, że każdy czuje różnice.

Cytat:Nie sprawdzisz nawet dobrze tematu w którym się wypowiadasz co sam napisałeś wyżej tylko patrzysz przez pryzmat TM albo ludzi ktorzy promuja gowno i nie mowia o ryzyku a o tym, ze sa jakies tam produkty, z ktorych nawet nie mozna skorzystac.
Tzw. Rewszerów jest pierdyliard, w jaki sposób i po co miałby je wszystkie weryfikować i sprawdzać działanie każdego z nich? Matematyka mówi prostą rzecz, jeśli ktoś wpłaca 100 zł i wypłaca nawet 101 bez udziału zewnętrznych klientów ale z udziałem nowych uczestników, to jest piramida finansowa.

Cytat:Jest tez taki revshare który nazywa sie Recyclix. Pare osob bylo w fabryce na Litwie. Co o nim powiesz? Po co zbieraja kase od malych inwestorow skoro fabryka juz dziala i ladnie zarabia? Przeciez mogli wziac kredy albo znalezc inwestora, ktory zabierze jeszcze wiecej zysku. A oni daja do 14% na miesiac i masa ludzi inwestuje. Po co? Revshare - oszusci. Na pewno fabryka padnie albo w ogole jej nie ma, bla bla bla.
Sam jestem ciekaw co z takiej hybrydy wyniknie, jednak widzieliśmy już jak padały serwisy "inwestujące w" złoto, bitcoiny i inne z pozoru zupełnie realne produkty. Były też różne dowody wideo i tak dalej, każdy wie jak to się skończyło.




Widzieliśmy też w pewny serwisie bodajże to ten na L... jak wstawiali oni bannery do firm typu McDonalds, Mercedes itp szczycąc się iż mają zewnętrzne źródło dochodu i nie wiadomo ile umów. To była oczywiście ściema a linki albo prowadziły do nikąd albo po prostu sobie były aby stworzyć pozór.
Widzieliśmy również wideo z biura Trafficmonsoon i co z tego wynikło wszyscy wiemy. Spacery po budynkach nic nie znaczą, to tylko słowa, czas zweryfikuje wszystko.

No ale załóżmy hipotetycznie, że ten obrót prawdziwym produktem faktycznie istnieje w takiej skali i w takim tempie w jakim Wy wpłacacie tam kasę(to brzmi tak idiotycznie, no ale załóżmy, że tak jest).
Matematyka nie wybacza, jak dalej będą się zadłużać to będzie upadek, no chyba, że w pore zrobią odwrót i zamkną zadłużanie. Czy się uda? Powątpiewam, ale są takie szanse. Ryzyko jest bardzo duże, obrót produktem i przetwarzanie go to nie jest niekończąca się studnia bez dna, każdy produkt traci na wartości wraz ze wzrastającym nasyceniem rynku i wzrastającą jego ilością. Ceny się zmieniają, koszty pozyskania się zmieniają, wszystko się zmienia dynamicznie niczym kalejdoskop, ale co sie dzieje tymczasem w Recyclix? Oferują płaską stawkę zwrotu, podczas gdy realia nie są takie płaskie i proste jak "X procent miesięcznie".
Nie traktuje tego typu układów poważnie, bo na tym etapie na jakim są mogliby już zamknąć wszelkie dopłaty od śmieszkoinwestorów generujących ogromne długi i spokojnie pozyskać normalnego inwestora lub pożyczkę, wyglądają chyba już dość poważnie, czyż nie? Mają hajsy na otwieranie biur, ale nie mają na reinwestycje z własnym środków, tylko nadal polegają na ogromnym długu.
Warto to przeczytać:
http://www.affiliateunguru.com/recyclix-...anned-scam

No i szczególnie zwrócić uwagę na to:
[Obrazek: Payment-Policy-1.png]
To jest rzekomo wycinek z regulaminu serwisu. Polegając na linku wyżej otwarcie przyznane tam jest, że pieniądze mogą pochodzić z wpłat innych inwestujących, chyba wiemy co to znaczy.

Co z tego wyjdzie? Czas pokaże. Jak narazie pokazał to:
http://zarabiam.com/Forum-Oszustwa-Scam-140
A Ty mi tu próbujesz znaleźć jakieś rodzynki, które niby mają świadczyć iż ten "model" ma jakąś realną szansę bytu. Jak dotąd nie zdarzyło się tak ani razu, albo upadek albo agonia.

Cytat:Dlaczego jednak spora czesc ludzi w MTV i Paidverts nadal jest? Dlaczego korzystaja z tych wszystkich gier i innych produktów? Dlaczego serwis wyplaca pieniadze bez problemu, juz dawno mogli sie zawinac z kasa a mieli tam ladnych pare milionow.
Spora to znaczy jaka? Wątki na forum są martwe, została jakaś grupka która tylko podrzymuje te serwisy w agonii. Serwis oferujący taki zwroty albo upada pod natłokiem nowych i starych długów albo znika (lub pustoszeje jak nasza klasa lub paidverts) z powodu braku zainteresowania.

Cytat:I nadal klania sie umiejętność czytania ze zrozumieniem. Ciagle pisalem o PRZYKLADZIE revshare, ktory pokazuje, ze jest na dobrej drodze do osiagniecia prawdziwego revshare. I nie jest idealny bo od poczatku mowilem ze mieli za wysoki zwrot. W koncu poszedl w dol.
Prawdziwe revshare dzielą się zyskiem netto z tego co wpłacają zewnętrzni klienci a nie oddają wpłaconą do piramidy kasę z innych zrodel, ktore mogą się powieść lub nie. W prawdziwych revshare nie wpłacasz nawet złotówki, tylko reklamujesz ten produkt który już istnieje.

Cytat:Jesli nie mam kasy i bank mi nie udzieli kredytu a inwestor wymaga ode mnie zeby miec wplyw na dzialania firmy czego ja nie chce a chce zbudowac siec serwisow z grami kasyno, grami multiplayer, wymiana kryptowalut, wymiana sms na pieniądze, sklep z ubraniami, cokolwiek to dlaczego nie moge zbudowac takiego modelu revshare jakim jest np. MTV obecnie i cos na zasadzie Paidverts tylko troche to udoskonalic tak aby po pierwsze uzyskac srodki na powstanie i rozwoj swoich wymarzonych serwisow -produktow (co w obojetnie jakiej drodze wiaze sie z oddaniem znacznie wiekszej kwoty, bank dajac kredyt inwestuje w Ciebie i inwestor tak samo) dajac nawet do 120% zwrotu (dla tych najbardziej aktywnych) ale przy okazji budujac na samym serwisie sporo reduktorow zadłużenia i naliczenia dawac na podstawie zarobionych przez te serwisy pieniędzy tak aby nie roslo to zadluzenie i zeby zostalo tez dla mnie wtedy nie mam po roku ze 100000$ do splaty 700000$ tylko np. 110000$ zakladajac ze produkty zbudowane za ich piebiadze zarobia w rok 20000$. Wtedy z nazwy revenue share dziele sie zyskiem z inwestorami i daje im od poczatku wlasnie taka swiadomosc i swiadomosc, ze po jakims czasie wylacze mozliwosc inwestowania (kupowania paczek) i zistana tylko akcje jak w MTV i dywidendy oparte oczywiscie na zyskach z produktow (zewnetrznych serwisow).
To co opisałeś to jest jakaś chałupnicza wersja tego co ja sugerowałem - inwestowania w udzialy w firmie. Zysk Twój zależny jest od tego jaki firma wygeneruje zysk netto od zewnętrznych klientów a nie jakieś z dupy wystrzelone 110 czy 120 procent w miesiąc.
To co opisałeś ma logiczne podstawy, ale to nie ma z tym tematem wiele wspólnego... nie ma nic wspólnego, bo serwisy o których mowa w temacie nawet nie stały obok tego.
Rynek to nie jest równia pochyła, zyski nie sa stałe, klienci nie są nieskończonym źródłem, raz jest lepiej a raz gorzej.
Model który opisałeś zresztą nie przyciągnąłby tych ludzi których przyciągają tzw. revshare, bo nie przyciąga ich kupowanie udziałów. Ich przyciąga "zysk 110% miesięcznie z klikania 10 minut dziennie"... lub 10% z poleconego - wystarczy namówić go do wpłaty.
Ja wiem, że mówisz tu o takiej dziwnej formie nieformalnej i minimalnej, ALE to tak samo nijak ma się do słowa RevShare i serwisów które nogami i rękami bronią się przed słowem "inwestycja".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2016 17:54 przez daniel42na.)
25-08-2016 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #110
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Sytuacja powoli zaczyna się klarować Smile Wymiana zdań zawsze mnie cieszy jeśli jest na odpowiednim poziomie. Nawet jeśli zdania są odmienne.

To, że masa serwisów nazywajacych sie revshare to zwykle piramidy to ja wiem i o tym tez mowie, to ze czesc z nich tylko mowi o jakis produktach i pokazuje zmanipulowane filmiki a uzytkownicy nie maja fizycznej możliwości skorzystania z produktu tez wiem. Bo kto skorzystal z uslug REKLAMOWYCH BannersBroker? Reklama również nie mozna nazywac tej z wykupowanych adpackow. Jedynie wymiana ruchu lub ewentualnie pozyskanie poleconych do innego programu do zarabiania przrez internet.

Revshare to podzial zyskow. Oczywiscie ze tak. To o czym ja mowie to jest obserwowanie tych programow i sprawdzanie czy jest mozliwe utrzymanie takiego RS z opcja inwestycji czy tam zakupu adpackow. Większość adminow z gory zaklada ze bedzie wyplacac z wplat innych wkrecajac cos calkiem innego.
A mi chodzi o to, zeby zakladajac taki revshare pieniadze z wplat przeznaczyc na powstanie i rozwoj prawdziwych produktow i dopiero czesc zysku z nich wyplacac uzytkownikom - inwestorom.
W przypadku kiedy nie mam zdolnosci kredytowej z glupich powodow albo nie chce byc zaleznym od jednego duzego inwestora (ktory tez bedzie chcial duzy zwrot swojej inwestycji) moge opracowac sobie taki model, zeby wyplacic tyle ile musze wyplacic i adpacki zrobic limitowane.

Nie byloby moim zdaniem zadnego w tym oszustwa jesli z gory zapowiem, ze owszem kazdy otrzyma zwrot inwestycji ale zakup adpackow bedzie wylaczony lub bedzie ich limitowana ilosc. Potem zostaną tylko udzialy dla tych ktorzy nadal chca zarabiac na podziale zyskow. Myślę ze ludzie tym bardziej chetnie by zainwestowali majac swiadomosc ze serwis nie bedzie sie wiecznie zadluzal a oni moga zarobic i jesli beda chcieli zarabiac poki produkty beda sie sprzedawać.
Splacasz inwestorow i zostawiasz samo revshare z akcjami i dywidendami i to co zbudowales za ich pieniadze.

Co daje wtedy cos typu Paidverts? Zyskuje we wspomniany wyzej sposob gotowke mi potrzebna, aktywnych uzytkownikow (za pomoca roznych opcji jeszcze redukuje i tak limitowane zobowiazanie), ktorzy beda klikali w reklamy. Baze userow, ktorzy byc moze skorzystaja z moich zewnetrznych produktow (a dodatkowo moge w kazdym z nich dac jakis prosty i rentowny programik partnerski, zeby je promowali, wiec od razu zyskuje w cenie potencjalnych promotorow i byc moze klientow. Serwisy sie rozwijaja, zaczynaja zarabiac, splacam pomniejszone juz zobowiazanie, wprowadzam wczesniej lub po zamknieciu zakupu system akcji i dywidendow, sprzedaje nawet wieksza czesc tych akcji i zostaje samo revenue share, jesli calosci zainwestowanych przez uzytkownikow pieniedzy nie wydam na rozwoj to to co zostanie ulatwi mi splate zobowiazan.

A o takich serwisach jak BannersBroker czy TM to szkoda rozmawiać akurat. TM zalozenia mialo fajne, duza cena paczek, niska stopa zwrotu, produkty tylko niestety popularnosc przerosla rentowność ich produktów o czym wspominales. Dajac limitowana ilosc paczek ludzie je na pewno szybko wykupia a mozliwosc potem zarabiania im zostanie. Sam serwis nie musi miec super aktywnosci wazne, ze produkty juz beda dzialac i zarabiac potem. Zewnetrzne produkty z zewnetrznym klientem. Tak jak serwis, ktory mam w sygnaturce. To jest od Tworcow Paidverts i MTV, wejdz i zobacz co oferuje i czy moze miec zewnetrznych klientow i dlaczego mam w sygnaturce to a nie Paidverts. A zyski z niego sa przerzucane do MTV na splate inwestorow, ktorzy zainwestowali przed zamknieciem tej mozliwosci. I serwis zaczyna na nowo zyskiwac zainteresowanie mimo, że zostana tylko akcje i dywidendy.

[Obrazek: 320x50.png]
26-08-2016 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star ** AdsCrypto - Nowy Bitcoinowy RevShare ** Matthew98 23 6,371 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  10adspay ROI 110-120% - świeży revshare adrian018 3 1,771 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Green Pay Day - nowy obiecujący revshare Blasphem 2 1,264 01-12-2023 10:21
Ostatni post: Hybrid1990
  Na czym teraz zarabiacie? Dawid1234 3 1,031 25-11-2023 14:49
Ostatni post: Hybrid1990
  Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? patrykosinnn 16 4,038 11-01-2023 21:03
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości