Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja, problem proszę o pomoc!

Autor Wiadomość
Fsociety Offline
Banned
*

Liczba postów: 392
Dołączył: Dec 2015
Forum Gold: 50.50
Post: #51
RE: Policja, problem proszę o pomoc!
Sprawdź:
(21-04-2016 20:37)Kiljan napisał(a):  Pomoc autorowi objawia się dodaniem zarzutu utrudniania pracy policji? No, no, mieć takich przyjaciół to skarb...

Dobrze, że Ty nie jesteś moim przyjacielem bo bym chyba zwariował Wink

Zarzut utrudniania pracy policji? Haha Ty to masz dobre info widzę beka
21-04-2016 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #52
RE: Policja, problem proszę o pomoc!
(21-04-2016 20:40)Fsociety napisał(a):  
(21-04-2016 20:37)Kiljan napisał(a):  Pomoc autorowi objawia się dodaniem zarzutu utrudniania pracy policji? No, no, mieć takich przyjaciół to skarb...

Dobrze, że Ty nie jesteś moim przyjacielem bo bym chyba zwariował Wink

Zarzut utrudniania pracy policji? Haha Ty to masz dobre info widzę beka

Oczywiście, że tak. Policja zażąda od niego podania hasła/rozszyfrowania dysków. Na początku nikt mu nie da statusu podejrzanego tylko świadka, a jako świadek MUSI podać hasło, udostępnić wszystko co chce policja. W przeciwnym wypadku będzie mu groziło utrudnianie pracy. Jeśli tego nie wiesz to musisz zmienić tego kuzyna, brata, wujka, kolege prokuratora, sędziego, adwokata, prawnika czy innego sprzątacza.
Glosy: trybulski (+1), rachman (+1)
21-04-2016 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Majka Offline
$$$
*

Liczba postów: 19,528
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 13929 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,086.93
Post: #53
RE: Policja, problem proszę o pomoc!
Tymczasowo, jak się uspokoicie otworzymy temat.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Edit: otwarty

[Obrazek: 33.png]
TOTALbet-FREEBET 25pln
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2016 20:48 przez Majka.)
21-04-2016 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fsociety Offline
Banned
*

Liczba postów: 392
Dołączył: Dec 2015
Forum Gold: 50.50
Post: #54
RE: Policja, problem proszę o pomoc!
Do autora tematu: jeżeli chcesz uzyskać profesjonalną pomoc to radzę zgłosić się o poradę do prawnika a on na pewno stworzy dla Ciebie najlepszą linię obrony.
Mimo, że takich spraw było już dużo to każda jest prowadzona inaczej.
Ja jak i Kiljan mamy oboje po trochę racji, ale my tylko sugerujemy a prawnik wprost Ci powie jak sprawa wygląda.

PS: Pozdrawiam Kiljana Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2016 09:37 przez Fsociety.)
22-04-2016 09:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

MD96 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 109
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 26 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 5.00
Post: #55
RE: Policja, problem proszę o pomoc!
Myślę że trochę wyolbrzymiacie. Policja rozszyfrowująca zablokowane dyski? Gdzie wy macie taką policję? Mnie dziwi że w ogóle dali radę go namierzyć. Lol Osobiście jakiś czas temu miałem przyjemność obserwowania gdy dwóch panów przeszukuje mi pokój - komputera nie znaleźli, mimo że nawet nie był schowany, tylko przykryty kocem na szybko. Nawet się nie starali. facepalm Skonfiskowali telefon, owszem, ale gdy przez pierwsze 20 minut próbowali go włączyć, a przez kolejne 20 minut odblokować, zauważyłem że hakierzy to raczej z nich marni. Postraszyli, pogrozili - po kilku godzinach wypuścili, mimo że mieli wystarczająco dowodów i zarzutów że mogło się to skończyć raczej średnio, ale podeszli do tego chyba na luzie i im się nie chciało, bo po 2/3 miesiącach się dowiedziałem że sprawa została umorzona z powodu braku dowodów. Dwóch moich przyjaciół mieli dokładnie tą samą sytuację w tym samym czasie, skończyła się dokładnie tak samo. Jeśli sprawa jest chociaż troszkę bardziej skomplikowana to im się nie chce, a jeśli zarzuty są marne, masz 19 lat, więcej będą grozić i straszyć niż to wszystko warte. Chyba że tam po waszej strony Polski policja jest bardziej profesjonalna impreza
22-04-2016 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fsociety Offline
Banned
*

Liczba postów: 392
Dołączył: Dec 2015
Forum Gold: 50.50
Post: #56
RE: Policja, problem proszę o pomoc!
(22-04-2016 10:11)MD96 napisał(a):  Myślę że trochę wyolbrzymiacie. Policja rozszyfrowująca zablokowane dyski? Gdzie wy macie taką policję? Mnie dziwi że w ogóle dali radę go namierzyć. Lol Osobiście jakiś czas temu miałem przyjemność obserwowania gdy dwóch panów przeszukuje mi pokój - komputera nie znaleźli, mimo że nawet nie był schowany, tylko przykryty kocem na szybko. Nawet się nie starali. facepalm Skonfiskowali telefon, owszem, ale gdy przez pierwsze 20 minut próbowali go włączyć, a przez kolejne 20 minut odblokować, zauważyłem że hakierzy to raczej z nich marni. Postraszyli, pogrozili - po kilku godzinach wypuścili, mimo że mieli wystarczająco dowodów i zarzutów że mogło się to skończyć raczej średnio, ale podeszli do tego chyba na luzie i im się nie chciało, bo po 2/3 miesiącach się dowiedziałem że sprawa została umorzona z powodu braku dowodów. Dwóch moich przyjaciół mieli dokładnie tą samą sytuację w tym samym czasie, skończyła się dokładnie tak samo. Jeśli sprawa jest chociaż troszkę bardziej skomplikowana to im się nie chce, a jeśli zarzuty są marne, masz 19 lat, więcej będą grozić i straszyć niż to wszystko warte. Chyba że tam po waszej strony Polski policja jest bardziej profesjonalna impreza

Ja o tym dobrze wiem, ale autor może nie wiedzieć poza tym nie zaszkodzi zaszyfrować dysku jeżeli chce mieć linię obrony "ja nic nie zrobiłem - ja nic nie wiem", ale szczerze mówiać odradzam, bo tak jak Kiljan napisał - jeżeli nie dobiorą się do Twojego dysku to dobiorą się do danych, które udostępni im firma Sub SMS.
Tak jak mówiłem - dużo już takich spraw było ale u każdego może to wyglądać inaczej, także nie ma sensu już pisać autorowi co ma zrobić, bo każdy doradzi mu co innego patrząć wstecz na sprawę która go dotknęła.

Jedyne wyjście to przyznać się albo iść do prawnika i poprosić, by oczarował policję / sędziego tak, że dostanie się minimalną karę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2016 10:36 przez Fsociety.)
22-04-2016 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #57
RE: Policja, problem proszę o pomoc!
Autor, daj znać co dalej Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2016 11:43 przez full2000.)
22-04-2016 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #58
RE: Policja, problem proszę o pomoc!
Z tego co wiem jako świadek ma obowiązek odpowiadać na pytania i udzielać informacji. Dopiero jako oskarżony ma prawo się bronić nawet zmieniając zeznania. Kiljan dobrze napisał.

@MD96 wiesz to że wpadli Ci na chatę akurat tacy którzy za dokładnie nie szukali to nie reguła. Chyba nie wiesz że to nie hakierzy chodzą na przeszukania tylko zwykli funkcjonariusze i zależnie na jakiego trafisz tak będziesz miał przeszukaną chacjendę. Specjaliści komputerowi siedzą w oddziałach komisariatów i tam badają to co w łapy dostaną. Z tego co wiem to spece mają potężne narzędzia i są dość ogarnięci w temacie więc się raczej cieszyć a nie naśmiewać powinieneś że jednak kompa Ci nie dorwali Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
22-04-2016 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maks1824 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 226
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 23.15
Post: #59
RE: Policja, problem proszę o pomoc!
(22-04-2016 09:35)Fsociety napisał(a):  Ja o tym dobrze wiem, ale autor może nie wiedzieć poza tym nie zaszkodzi zaszyfrować dysku jeżeli chce mieć linię obrony "ja nic nie zrobiłem - ja nic nie wiem", ale szczerze mówiać odradzam, bo tak jak Kiljan napisał - jeżeli nie dobiorą się do Twojego dysku to dobiorą się do danych, które udostępni im firma Sub SMS.

Pozdrawiam fana Mr.Robota. Naprawdę fajny serial. Niech nawet nie szyfruje, niech od razu namagnetyzyje, zniszczy, zje, przepiłuje, połknie, zdecośttamuje. Wystarczy Veracrypt i chwilka na szyfrowanie

Ta odpowiedź została udzielona tylko w celach informacyjnych i edukacyjnych, autor nie zachęca do działania na szkodę policji, utrudniania jej pracy, ani wcielania tych porad w życie.
22-04-2016 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MD96 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 109
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 26 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 5.00
Post: #60
RE: Policja, problem proszę o pomoc!
@rachman nie wjechali mi na chatę zwykli funkcjonariusze, tylko konkretny wydział. I to też nie oni dostali ten telefon, telefon przyjaciela i laptopa - na których było mnóstwo informacji do których mogliby się przyczepić, ale prawdopodobnie nawet go nie włączali (chociaż tego nie wiem, zgaduję). I tak, pewnie że się cieszę, bo jakby nie było mi się upiekło, ale jestem z Poznania, a nie jakiejś Pścimy Dolnej i sądzę że policjanci tutaj powinni być bardziej ogarnięci w tym co robią. Mimo wszystko, prawdopodobnie masz rację i miałem najzwyczajniej w świecie szczęście. I tego również życzę autorowi tematu. impreza

PS. Mr. Robot na propsie Cool
22-04-2016 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypromowanie serwisu internetowego - prosze o pomoc mateuszkownik 6 497 21-10-2023 14:34
Ostatni post: PakoMasakrator
  control-group ankiety - proszę o opinie Buczerinho 2 6,790 07-05-2019 13:07
Ostatni post: DariaOchman
  Proszę o pomoc. Torrenty Bulbulator 1 975 03-09-2018 16:44
Ostatni post: rachman
  Własna strona proszę o pomoc Skovvyrny 2 1,487 11-06-2018 18:45
Ostatni post: maverick
  Przyznać się proszę xD Akaishi909 2 1,139 19-10-2016 09:33
Ostatni post: Bartezx1997

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości