Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Policja, problem proszę o pomoc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Policja, problem proszę o pomoc! (/Temat-Policja-problem-prosze-o-pomoc-132191)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Policja, problem proszę o pomoc! - Diesiel - 21-04-2016 14:15

Witam wszystkich userów, nie będę przedłużał mam problem, kilka dni temu moja strona została zablokowana, była to strona pod PPA i Sub, pisałem o tym w tym temacie http://zarabiam.com/Temat-BiznesHost-ban-132034
krótko strona została zablokowana a żadnego maila z pwoiadomieniem nie dostałem, napisałem do biznes Host ticketa czemu ją zablokwoali, dziś dostałem taką odpowiedz.

Strona została zablokowana w trybie pilnym w związku z prowadzony postępowaniem - kontaktowała się z nami w tej sprawie policja.

boże, jestem zdenerwowany, bo nie wiem co mam robić. Czego mogę się spodziewać, czy policja zwita do mnie do domu? Co robić, proszę o rady...


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - daniel42na - 21-04-2016 14:19






RE: Policja, problem proszę o pomoc! - piotrekprorok - 21-04-2016 14:22

(21-04-2016 14:15)Diesiel napisał(a):  Witam wszystkich userów, nie będę przedłużał mam problem, kilka dni temu moja strona została zablokowana, była to strona pod PPA i Sub, pisałem o tym w tym temacie http://zarabiam.com/Temat-BiznesHost-ban-132034
krótko strona została zablokowana a żadnego maila z pwoiadomieniem nie dostałem, napisałem do biznes Host ticketa czemu ją zablokwoali, dziś dostałem taką odpowiedz.

Strona została zablokowana w trybie pilnym w związku z prowadzony postępowaniem - kontaktowała się z nami w tej sprawie policja.

boże, jestem zdenerwowany, bo nie wiem co mam robić. Czego mogę się spodziewać, czy policja zwita do mnie do domu? Co robić, proszę o rady...

Jasne, że zawita... Prędzej czy później. Kwestia tego czy będą to tylko odwiedziny na których dostaniesz wezwanie na przesłuchanie czy też przeszukanie całego domu etc.
Możesz na pw napisać coś więcej o treści jaka była na stronie? Będzie łatwiej ocenić... Bo tak to można wiele przypuszczać, min. 286kk


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Diesiel - 21-04-2016 14:22

(21-04-2016 14:19)daniel42na napisał(a):  

sądzisz ,że to troll, naprawdę nie jest mi teraz do śmiechu


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - daniel42na - 21-04-2016 14:25

Cóż... jeśli już piszesz o trollowaniu, to serwis hostingowy na pewno nie trolluje i policja rzeczywiście sprawą jest zainteresowana.
Reklamowałeś może 500+? Undecided


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Dan!el - 21-04-2016 14:25

Trzeba było się w to nie bawić. Wink


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - DzejkobPL - 21-04-2016 14:26

Miałeś do hostingu podpięte jeszcze jakieś domeny, których używałeś wcześniej do X?


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Kryminalista - 21-04-2016 14:29

Co promowałeś na stronie ?
Filmy ?


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - prololex - 21-04-2016 14:29

(21-04-2016 14:15)Diesiel napisał(a):  Witam wszystkich userów, nie będę przedłużał mam problem, kilka dni temu moja strona została zablokowana, była to strona pod PPA i Sub, pisałem o tym w tym temacie http://zarabiam.com/Temat-BiznesHost-ban-132034
krótko strona została zablokowana a żadnego maila z pwoiadomieniem nie dostałem, napisałem do biznes Host ticketa czemu ją zablokwoali, dziś dostałem taką odpowiedz.

Strona została zablokowana w trybie pilnym w związku z prowadzony postępowaniem - kontaktowała się z nami w tej sprawie policja.

boże, jestem zdenerwowany, bo nie wiem co mam robić. Czego mogę się spodziewać, czy policja zwita do mnie do domu? Co robić, proszę o rady...

Pochwal się co promowałeś oczywiście nie wprost to wiadomo bd co Ci grozi.


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Diesiel - 21-04-2016 14:30

To nie było nic związane z 500+ absolutnie nie, były to dokumenty państwowe coś ala testy na prawojażdy. Co ma robić? ;/

Czy biznes host może ujawnić im moje dane, nawet jak zmienie to już je mają.... Ogólnie zna ktoś jakiś paragraf co mi grozi, za oszustwo czy jak to może się nazywać, dodam ,że za chwilę będę miał 19nastkę...