Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zamknięty]Forumowy Kubek - Informacje

Autor Wiadomość
Marczyk Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 506
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 154 +

Forum Gold: 0.00
Post: #51
RE: Forumowy Kubek - Informacje
Sprawdź:
(06-09-2010 18:50)Grabówkers napisał(a):  @Admin: Co sądzisz o koszulkach?
Myślę że tu zostało poruszone lepsze rozwiązanie. Bo taki kubek nawet jeśli będzie dobrze zapakowany, są marne szanse że dojdzie cały. Sam się nie dawno przekonałem jaka nieudolna potrafi być Poczta Polska, a kurierem takich rzeczy się nie opłaca wysyłać.Z koszulką nie będzie tego problemu. Sam bym proponował zrobić konkurs na logo koszulki(lecz wcześniej należałoby się zorientować jakie wymiary, żeby nie było podobnej sytuacji jak teraz z kubkami że nie oddają poprawionych prac).
06-09-2010 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Killer Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 11,356
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 2544 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 769.99
Post: #52
RE: Forumowy Kubek - Informacje
(06-09-2010 19:23)Corleone napisał(a):  
(06-09-2010 18:33)Admin napisał(a):  
(06-09-2010 16:42)Corleone napisał(a):  ...
- Długopisy
- Smycze na szyje
- Bransoletki silikonowe
- Kody doładowujące do telefonu chociażby 5zł nie jednego by uszczęśliwiło
Tyle z mojej strony oczywiście konta premium na serwisy powinny zostać xD

Jesli je nam zasponsorujesz i bedziesz do wszystkich rozsylal to nie ma problemu - dogadamy sieSmile jesli chcesz placic za wysylke 2x wiecej niz wart jest produkt to gratuluje pomyslu Tongue



@Topic
co do tematu - to wciaz czekam na propozycje pracy jako iz od kilku dni jej nie ma, to moze ja Wam cos podsune : co sadzicie o kubku jednokolorowym z wygrawerowany logiem?

oto przyklad :
http://grawerowanielaserem.netmark.pl/ga...er_838.jpg

mysle ze z takim projektem nie bylo by duzego problemu i mozna by bylo zalatwic sprawe szybciej - oczywiscie wszystko zalezy od WasSmile

2x więcej niż wart jest produkt ? Przesyłka poleconym kosztuje 5zł to chyba nie dużo co ? A jeśli miałbyś wysyłać kubek to jaką przesyłką ? To samo by Cię to wyszło...

Dlaczego miałbym sponsorować ? Kubki ktoś sponsoruje ? Przeznaczasz pieniądze z kubków na inną rzecz i już ... jakoś ja w tym nie widzę problemu ... Zwłaszcza że przy hurtowej ilości są rabaty ... kompletnie nie rozumiem twojej wypowiedzi ...

Przeczytaj watek z 2x i wybierz opcji szukaj wyszukajac inny dotyczace nagrod. Kazdy chce kubek nikt takich smieci nie potrzebuje - nie kazdemu dogodzisz ale zdecydowana wiekszosc 80% chce kubek i tak juz zostanie, mowisz dobrze - 5zl za wysylke dlugopisu wartego 50gr - mysle ze nie trzeba komentowac i kazdy wie ze to idiotyzm.
Corleone nie zrozum mnie zle ale temat jest kierowany do osob z LFE$ wiec Tobie poki co i tak daleko do jakiejkolwiek nagrody Smile I nie spinaj sie po prostu mowie jak jest admin dal palec a co niektorzy szarpia cała rekę.

[Obrazek: zcomsygnablack.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2010 08:38 przez Killer.)
07-09-2010 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #53
RE: Forumowy Kubek - Informacje
(06-09-2010 22:07)Marczyk napisał(a):  
(06-09-2010 18:50)Grabówkers napisał(a):  @Admin: Co sądzisz o koszulkach?
Myślę że tu zostało poruszone lepsze rozwiązanie. Bo taki kubek nawet jeśli będzie dobrze zapakowany, są marne szanse że dojdzie cały. Sam się nie dawno przekonałem jaka nieudolna potrafi być Poczta Polska, a kurierem takich rzeczy się nie opłaca wysyłać.Z koszulką nie będzie tego problemu. Sam bym proponował zrobić konkurs na logo koszulki(lecz wcześniej należałoby się zorientować jakie wymiary, żeby nie było podobnej sytuacji jak teraz z kubkami że nie oddają poprawionych prac).

Myśle, że nie za bardzo - jedni noszą M-ke, drudzy XXL-ke - są też kobiety, jedne noszą S-ki jedne L-ke Tongue rozmiarów jest multum wiec nie widze sensu zamawiania uniwersalnych koszulek, ktore na kogos beda za duze czy za male - kubek jest uniwersalny - i tak jak killer wspomnial 80% jest zdecydowanie za kubkiem i niczym innym, wiec koszulki i wszelkie inne tego typu nagrody zdecydowanie odpadają, zobaczymy jak wyjdzie pomysl z kubkami. Jako dygresje dodam ze do koszulek rowniez wymagany bylby projekt w 300 dpi ktorego nikt nie zrobil.


Co do kubku to przykladowa wersja wyglada tak :

[Obrazek: 12038715022.png]

komentujcie

[Obrazek: zarabiam.com.png]
07-09-2010 08:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corleone Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 279
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2.00
Post: #54
RE: Forumowy Kubek - Informacje
@Killer

To teraz ty przeczytaj mój post 20 razy i pomyśl ...
Tak jak napisałem jest to tylko moja propozycja ...
To że mam mało LFE$ nie Twoja sprawa i patrz na swoje "tutQ" ...
07-09-2010 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Boonys Offline
White Obama
*

Liczba postów: 4,599
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 1451 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #55
RE: Forumowy Kubek - Informacje
Cóż,admin,całkiem ładny jest ten kubek,nie ma co.Lecz nie dogodzimy każdemu,jeden chce to,drugi tamto,ale killer ma rację,większość i tak chce kubek,a jeżeli poczta polska coś spier**** to już nie nasza wina,i chyba nikt z tego powodu płakać nie będzie.
Corleone,mówisz że to tylko propozycja,to po co się od razu denerwujesz?I to prawda,że masz mało LFE$ jak na razie,więc chyba zbytnio nie będziesz mógł brać udziału w uzupełnieniu naszym,tak więc spokojnie.Poczekamy,zobaczymy.
Tyle ode mnie.
07-09-2010 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corleone Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 279
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 2.00
Post: #56
RE: Forumowy Kubek - Informacje
Denerwuje sie poniewaz wkurzają mnie tacy ludzie co myślą że mają range tutora i myślą że są na forum "Bogiem" ...
Zarzuca mi żebym przeczytał jeszcze raz temat, czego on sam potrzebuje ...
Dla mnie ten temat już nie istnieje, złożyłem tylko propozycje.
Pzdr.
07-09-2010 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Killer Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 11,356
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 2544 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 769.99
Post: #57
RE: Forumowy Kubek - Informacje
(07-09-2010 15:27)Corleone napisał(a):  Denerwuje sie poniewaz wkurzają mnie tacy ludzie co myślą że mają range tutora i myślą że są na forum "Bogiem" ...
Zarzuca mi żebym przeczytał jeszcze raz temat, czego on sam potrzebuje ...
Dla mnie ten temat już nie istnieje, złożyłem tylko propozycje.
Pzdr.

nie pluj krwia, to ze mam range niczego nie zmienia - stwierdzilem jedynie ze twoja propozycja jest do bani - to tyle Smile


a kubek admin super Smile

[Obrazek: zcomsygnablack.png]
07-09-2010 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #58
RE: Forumowy Kubek - Informacje
w pierwszym miesiacu beda 2 rozdania, lacznie na ten miesiac bedzie okolo 8-10 kubkow - i pojawia sie pytanie czy podzielic
kubki na 2 restocki gdzie bilet na kazdym rozdaniu bedzie kosztowal po 100 lfe (po 5 kubkow na rozdanie)

czy dac na 1 restocku za 100 lfe okolo 3 kubkow i zrobic drugi restock za 200 lfe gdzie bedzie okolo 6 kubkow.

Mysle ze ten drugi sposob bylby troche korzystniejszy dla osob ktore juz dlugo zbieraja dolarki i maja ich pokazna ilosc.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
13-09-2010 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Killer Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 11,356
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 2544 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 769.99
Post: #59
RE: Forumowy Kubek - Informacje
Jak dla mnie doskonaly pomysł - Ci co dluzej zbieraja beda miec wieksze szanse.

proporcje moga byc nawet 4 (100$) :6 (200$) jesli osoby ktore maja ponizej 200 byly by zadowolone.

Fajnie ze az 10 kubkow myslalem ze bedzie 5-6.

[Obrazek: zcomsygnablack.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2010 11:14 przez Killer.)
13-09-2010 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tech Offline
Space Monkey
*

Liczba postów: 4,263
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 1180 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #60
RE: Forumowy Kubek - Informacje
Też jestem za drugim sposobem, tylko trochę cienko będzie jak się nic nie zamówi - 200LFE$ w plecy Big Grin
13-09-2010 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forumowy zegar popekuni 0 2,257 13-09-2018 08:49
Ostatni post: popekuni
  Forumowy hosting plików Rak 8 3,218 25-01-2018 10:11
Ostatni post: Rak
  Jak wejść w forumowy sklep z tapatalka? rozi1910 4 2,218 01-07-2017 22:20
Ostatni post: rozi1910
  Forumowy hyip-monitor frequu 6 3,395 27-02-2017 17:45
Ostatni post: frequu
  PONAD 160 NAGRÓD DLA UŻYTKOWNIKÓW ZARABIAM.COM - Forumowy Restock 2016! Admin 63 18,535 23-12-2016 21:15
Ostatni post: Adriano42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości