Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Forumowy Kubek - Informacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Forumowy Kubek - Informacje (/Temat-Zamkniety-Forumowy-Kubek-Informacje-12920)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[Zamknięty]Forumowy Kubek - Informacje - Admin - 02-09-2010 13:38

Witam bardzo długoo czekałem na kubki od Was w rozdzielczości 300 dpi, oddały mi je 6 osób z 15 - po czym poprosiłem Maniew'a by wykonał reszte - podesłałem prace do osoby zajmującej się produkcją takich kubków. Jak się niestety okazało wszytkie prace zostały jedynie rozciągnięte do takich rozmiarów a nie wykonane od nowa przez co kubki stworzone z takich prac były by baardzo słabej jakości.

Oto przykład prawdziwego rysunku w rozdzielczości 300 dpi :
http://www.yachu.eu/przyklad300dpi.jpg

Z starych prac nie da się uzyskać takiego wyniku, trzeba je stworzyć od zera.

I tutaj pojawia się pytanie co robimy - czy tworzymy prace w 300dpi od początku(żaden z rysunków nie może mieć elementów które w jakimkolwiek stopniu będą rozciągane) czy zastąpimy je czymś innym?
Przykładowo kontami premium na thisboxach/tagach/urwijnagrody? lub macie jeszcze jakieś inne ciekawe pomysły.

To temat otwarty dlatego wszyskich zapraszam do dyskusji dostep do nagrod bedzie oczywiście za LFE$ - prawdopodobnie w formie biletów na forumowe restocki - ale o tym wkrótce.
W tym wątku wpisujcie Wasze propozycje i sugestie - funduszy może nie ma za wiele (nie zapominajcie że nie jesteśmy portalem rozdającym nagrody jak thisbox - którego stać na to) jednak jakieś upominki dla czesci naszych użytkowników chcielibyśmy zagwarantować.







Poniżej zamieszczam rozmowe z osobom odpowiedzialną za produkcje kubków :

SPRZEDAWCA KUBKOW 13:16:27
trzeba grafikę stworzyć od podstaw w rozdzielczości 300 dpi, powiększanie z 72 czy 100 dpi da taki efekt jak pokazałem w linku. Ja oczywiście, mogę wykonać te nadruki, ale będą one wyglądały bardzo słabo, a to chyba mija sięz celem...
SPRZEDAWCA KUBKOW 13:16:58
będzie widoczny efekt rozmycia i pikselizacji
SPRZEDAWCA KUBKOW 13:19:19
jest odzwierciedleniem w 100%. Ponieważ nadruk wykonuje się w skali 1:1 a wyświetlenie tych przesłanych przez Pana grafik daje taki właśnie efekt. Musi Pan też pamiętać, że grafika na monitorze jest przeważnie wyświetlana w 72dpi
SPRZEDAWCA KUBKOW 13:20:00
stąd wiele nieporozumień, co do RZECZYWISTYCH rozmiarów obrazu
SPRZEDAWCA KUBKOW 13:20:56
nawet jeśli te przesłane przez Pana grafiki, otworzy Pan w GIMP i da Pan skalę 100%, otrzyma Pan właśnie taki efekt jaki podałem w linku.


Temat otwarty - piszcie co o tym sądzicie.


RE: Forumowy Kubek - Informacje - kreatywny - 02-09-2010 13:49

miały być kubki to niech będą zróbmy nową aknietę tym razem tylko z wzorami w odpowiedniej rozdzielczości, a co do kont to mogą byc również ale osobno ;] na pierwszym miejscu kubki!!!


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Admin - 02-09-2010 13:55

tu nie chodzi o ankiete bo nie ma na co głosować skoro nie ma ani jednej pracy. Trzeba by było tworzyć od początku nowy konkurs nie stanowiło by to problemu jednak w takim wypadku prace musialyby być wykonane własnoręcznie a grafików tu raczej nie mamy, każde rozciągnięcie jakiegoś elementu (chocby forumowego loga) eliminuje taką prace , mało tego wspomniane forumowe logo nie mogło by być nawet wykorzystane bo nie jest w rozdzielczosci 300 dpi - a wykonanie pracy recznie w rozdzielczosci okolo 2200 x 1700 łatwe nie będzie.


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Killer - 02-09-2010 13:58

jak dla mnie mogly by byc konta premium na 7 czy 30 dni na thisboxie lub uriwjnagrody na pewno moglo by byc ich znacznie wiecej niz kubkow - lepiej miec z 15 premium na restocku niz 5-8 kubków. Wiecej osob bedzie zadowolonych , a ci co maja duzo lfe$ będą mieli na kilka restocków Smile


RE: Forumowy Kubek - Informacje - kreatywny - 02-09-2010 14:04

no nie wiem jeśli bedzie przykładowo konto premium na thisboxie to wątpie aby cena była niższa niź 400 lfe$ a nie wiele osób tyle posiada


RE: Forumowy Kubek - Informacje - stelmach - 02-09-2010 14:13

według mnie dobre ;D ROBIĆ ANKIEte!


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Admin - 02-09-2010 14:13

(02-09-2010 14:13)stelmach napisał(a):  według mnie dobre ;D ROBIĆ ANKIEte!

nie mam pojęcia co masz na myśli Tongue




@kreatywny
nie nie kreatywny, może już wytłumacze jak to będzie wygląda żeby nie było niedomówień

Już wiekszość była dopięta na ostatni guzik i niestety rozczarownie z kubkami się pojawiło dlatego zastanawiam się czy nie lepej było je zastąpić kontami premium na 30 dni.

Nagrody niezależnie od tego jakie będą można będzie zdobyć na forumowum restocku na który bilet będzie kosztował 100 lfe$ - myśle że taki restock będzie można przeprowadzić 2 x w miesiącu.
Odbywać będzie się na zasadach ogólnych i wyglądać będzie tak : http://zarabiam.com/restock/bony.php


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Killer - 02-09-2010 14:15

dla mnie elegancko - tak jak na lockerz za dawnych dobrych czasów kupno bileów na restocki Big Grin


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Burned - 02-09-2010 14:17

Admin, może wybrac dwie lub trzy grafiki, które miały największą ilośc głosów w ankiecie i znalesc chętnego grafika, który je wykona w rozdzielczości 300dpi, dwa czy trzy wzory to chyba nie jest tak dużo.


@admin
to szukaj burned Smile i powodzenia że ktoś zrobi to samo, juz łatwiej by było przekonać obame żeby kupił wszystkim użytkownikom kubki niż tego dokonać.
Najwyraźniej nie czytałeś 1 posta dokładnie.



RE: Forumowy Kubek - Informacje - Tech - 02-09-2010 14:20

Jeśli miałyby być konta premium na restokach to jest to według mnie bardzo dobry pomysł. Nawet lepszy od kubka, który może i jest fajny, ale praktycznie mi się nie przyda..