Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.86 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od zera do milionera » gameDev

Autor Wiadomość
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #81
RE: Od zera do milionera
Sprawdź:
(27-05-2016 18:29)Olszi napisał(a):  
(27-05-2016 15:27)Arkam napisał(a):  Witam wszystkich, nie miałem czasu ani chęci ostatnimi czasy prowadzić tego dziennika, trochę powodów prywatnych, trochę pracy i jakoś tak wyszło.
Wiele się zmieniło, na dzień dzisiejszy uznaje, że mój początkowy cel roczny tj zdobycie 200.000 zł jest już zrealizowany.

W weekend ustale nowy cel i jakoś ładniej ogarnę graficzne zestawienia tego wszystkiego, tak żeby poprawić swoją systematyczność.
Dla ludzi, którzy chcą zabrać się za swoje życie ale tego nie robią z wielu powodów powiem tyle, że pieniądze dużo zmieniają, jednak też dużo zabierają taki troche paradoks, bo bez nich ciężko być szczęśliwym, tak samo jak z nimi. W ciągu ostatnich lat, gdzie zaczynałem praktycznie od dna, gdzie nie było mnie stać na podstawowe opłaty po dziś dzień zmieniło się moje podejście do życia to raz, dwa wygląd, gdy przyszły pieniądze zacząłem się ogarniać tak żeby się sobie podobać i tutaj tak, pieniądze bardzo dużo zmieniają, kto mówi inaczej jest głupi, fajne ubrania, dobry fryzjer, dobry dentysta bez nfz i masa innych rzeczy to koszta, gdy zarabiałem 1000zł miesięcznie mogłem jedynie o tym marzyć :o, druga sprawa to to, że nawet mając pieniądze i teoretycznie będąc happy, bez bliskich, którym faktycznie zależy na człowieku a nie na jego pieniądzach jest zjebanie, pewnie to zależy od człowieka ale dla mnie taki okres w życiu nie był fajny Big Grin i dobrze, że mam teraz kogoś takiego. W sumie skoro tak mnie już wzięło na smuty i rozmyślanie, to lepiej nie mówić publicznie znajomym o swoim stanie majątku, nie ma sensu się z tym afiszować chociaż to i tak widać, nie wiem jak inni, ale ja spotkałem się z sytuacjami, gdzie ludzie z którymi od 3-4 lat nie rozmawiałem zaczęli się do mnie odzywać bo "dobrze mi się powodzi"... Następna sprawa, to to, że prowadzenie firm i ogólnie praca nad czymkolwiek, czego wyniki zależą tylko od Ciebie jest cieżka na tyle na jakie zyski liczysz, chcesz zarabiać miesięcznie po 30-40 tyś? ok, czeka Cie jebane piekło bo spanie po 3-4 godziny, kłótnie w urzędach, jeżdżenie po sądach, prawo pracy, kodeksy i cała masa syfu to norma, wolny weekend? ok, ale licz się z tym, że może się w tym czasie coś zjebać i tylko Ciebie to będzie obchodziło ;s czasem przychodzą takie myśli, ze łatwiej by było wrócić do roboty za 1k/miech, bo 8 godzin na dzień wyrobić i żadnych zmartwień, chociaż z 2 strony dużo lepiej się martwić mając złotą kartę i 20 tys w kieszeni, niż myśląc za co kupić chleb na następny dzień. Tak czy inaczej, ostatnie pół roku to ciężka praca, kolejne półtora to jeszcze większe gówno, w które się ładuje duzo ryzykując... ale tytuł tego tematu do czegoś zobowiązuje Big Grin Od początku przyszłego roku wchodzę w nowe branże i ogólnie moje takie małe marzenie to w 2017 roku wyrobić obroty ze wszystkich firm na poziomie 5 milionów zł. Ale czy się uda? daleka droga, trzeba stawiać sobie poprzeczki wysoko.

Najlepszy post jaki przeczytałem na tym forum.

Dokładnie, uważam to samo. Świetny dziennik. Motywacja straszna. Jako człowiek tez ciekawie myślisz, fajnie byłoby poznać kogoś takiego Smile pozdro!
18-06-2016 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Arkam Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 31 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #82
RE: Od zera do milionera
Ostatni czas to masa problemów, w sumie życie prywatne całkiem przysłoniło mi życie zawodowe, przez co będę musiał długo to odpracowywać, a wcale nie mam pewności czy uda mi się wszystko naprawić jeżeli chodzi o te firmy... Tak czy inaczej gdybym miał jeszcze raz podejmować decyzje z ostatniego miesiąca byłyby one takie same więc nie ma co się zamartwiać, tylko zakasać rękawy i do roboty Wink Od 4 dni pracuje praktycznie od rana do nocy, w sumie to od rana do rana i tylko podsypiam po kilka godzin w międzyczasie. Taki stan pewnie utrzyma się jeszcze około miesiąca, bo ciężko mi iść spać nie mając pewności co do najbliższej przyszłości. Wiem, że zaniedbałem po raz kolejny ten dziennik, no ale tak jak już wspominałem mam swoje priorytety a opisywanie wszystkiego nie jest na pierwszym miejscu. Zadbałem ostatnimi czasy o lepszą dietę, witaminy, magnez i żelazo i przestałem być tak bardzo seneny, w sumie to nawet nie czuje już senności nawet po długim czasie. Odstawiłem monstery i została jedynie kawa + bodymax, jakoś da się przeżyć. Jestem trochę na minusie z $, jednak przchody nie są najgorsze więc jakoś się z tego wykaraskam.
07-07-2016 04:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arkam Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 31 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #83
RE: Od zera do milionera
[Obrazek: mDs41Ol.jpg]

No i choroba zrobila swoje, do tego splot innych wydarzen + ludzka naiwnosc i przepis na zniszczenie kilkuletniej pracy gotowy. Tak samo jak niespodziewanie zaczalem zarabiac wieksze pieniadze, teraz zaczalem pikowac w dol. Ogolnie sytuacja wyglada tak, ze mam problemy z inwestorem, stracilem bardzo duza ilosc pieniedzy i wszystko sie sypie a ja zyje z miesiaca na miesiac. Jednak patrzac z perspektywy to dobra lekcja, nawet jezeli skonczy sie dla mnie nieciekawie, to kwestia czasu az znow odbije sie, oby tym razem wyzej. Staram sie wejsc z reklama gier na youtube, jestem juz poustawiany z youtuberami na rozmowy w sprawie reklam i konczymy prace nad taka jedna, w sumie jestem bardziej producentem i wydawca anizeli tworca tej gry, ale wiem, ze stac mnie na to, by zapewnic tej gierce dobry start i optymistyczna przyszlosc, bo moze byc ona moim punktem zwrotnym. Tak jak juz pisalem wczesniej, ryzyko jest potrzebne, a nawet w przypadku porazki wyniesc mozna wazne rezultaty. Troche smutasnie, bo prawdopodobnie czeka mnie rozprawa w sadzie, ale trzeba walczyc Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2016 00:02 przez Arkam.)
Glosy: Bartezx1997 (+1)
10-11-2016 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #84
RE: Od zera do milionera
Człowiek uczy się tylko na porażkach! Jerk2

Działaj dalej!
10-11-2016 08:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #85
RE: Od zera do milionera
Niesamowity dziennik. Udzielaj się bardziej na forum a będziesz konkurencja dla Kiljana Wink

Lol

[Obrazek: image.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016 22:58 przez Czaq.)
13-11-2016 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arkam Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 31 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #86
RE: Od zera do milionera
Trzymam sie poki co krawedzi. Rozpoczalem jeden projekt z pewna osoba, z ktorego planuje zarobki 10-15 tys/miesiecznie, ale wymaga 3-4 miesiecy pracy, wiec jakos ten czas trzeba przezyc. Pozatym konczymy prace jak juz pisalem nad jedna gierka, dogadalem ostatnio reklame z kolejnymi dwoma youtuberami 300 tys+ subow wiec jest ok. Zeby podreperowac $$ na te kilka miesiecy mysle czy nie wejscs w suby sms lub sms premium, moze ktos ogarniety wezmie mnie pod skrzydla? mam zapleze techniczne, moge pisac swoje boty + z serwerami czy domenami nie ma problemu, na seo tez troche sie znam, tylko potrzebuje kogos kto by mnie wprowadzil w temat ofc ref Smile
15-11-2016 04:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #87
RE: Od zera do milionera
Arkam, zapraszam do mnie na PW. Myślę, że wprowadze Cię dostatecznie dobrze byś przy swoim zapale zarobił naprawdę sporo Wink

[Obrazek: image.png]
15-11-2016 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Richlook Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 108
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 50.00
Post: #88
RE: Od zera do milionera
Świetny dziennik, obserwuję i trzymam kciuki za dalsze sukcesy Big Grin
15-11-2016 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arkam Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 31 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #89
RE: Od zera do milionera
Wstawilem wlasnie wode na kawe wiec mam chwile zeby cos naskrobac. Jezeli chodzi o sms to na powazniej zaczne dzialac od jutra, obecnie robie grafiki do jednej grupy na fb ktora zaraz zaloze, cel jest taki zeby do konca tyg wbic na niej 12.000 osob. Po wbiciu 12k zaloze kolejne 3-4 zeby do konca przyszlego tyg. wbic na nich adekwatna ilosc. Ale fejsbuki z tego co sie dowiedzialem nie sa dobrym sposobem na obecna chwile wiec potraktuje to jako projekt na boku a glownym targetem bedzie cos innego. Zaraz po tym jak ogarne grafiki siadam do update na moim serwerze Dragon Ball i w miedzyczasie ogarne todo do appki, bo trzeba zlecic prace grafikom. // Jezeli znacie jakiegos dobrego ilustratora w przystepnej cenie to PW!


[Obrazek: 249248362146bf87a266638b5ffbb300_fb.jpg] Wink
Glosy: Deoes (+1)
16-11-2016 00:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janusz Tracz Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #90
RE: Od zera do milionera
(16-11-2016 00:59)Arkam napisał(a):  [Obrazek: 249248362146bf87a266638b5ffbb300_fb.jpg] Wink
Potwierdzam tak było Big Grin


Życzę powodzenia Wink
Glosy: NeedDolar (+1)
16-11-2016 06:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Od zera do... Infiltrator 9 2,024 17-05-2022 18:36
Ostatni post: Hybrid1990
  Od zera do tysiaka dziennie by Keyczi Keyczi 2 519 15-03-2021 18:15
Ostatni post: Hybrid1990
  Dziennik pracy początkującego - Od zera do mniejszego zera hubi277 1 1,485 03-02-2021 15:01
Ostatni post: Hybrid1990
  Od zera do e-milionera flaj 6 1,954 02-02-2021 10:45
Ostatni post: Hybrid1990
Thumbs Up Od zera do CBR-a przemo2741 33 6,667 10-12-2019 22:26
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości