Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium » Sprawa Krystiana wyłudzającego pieniądze podszywając się pod Zbigniewa Stonogę oraz promując na jego profilu fałszywe akcje charytatywne.

Autor Wiadomość
WuJeKuBa Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 506
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #271
RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium
Sprawdź:
Dobra, przenoszę się na firesub definitywnie jednak Wink Będę miał jeszcze jakieś problem nie daj Boże i tyle..
Glosy: Jork (+1)
22-12-2015 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #272
RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium
A mnie od jakiegoś już czasu przeraża kompletny brak profesjonalizmu Polskich firm oferujących sms premium/sub sms. Osobiście na tym nie zarabiam, ale jakbym miała kiedy kolwiek to wolałabym zarejestrować się na zagranicznej stronie niż na naszych Polskich. Jak patrze na zachowania właścicieli to kompletnie nie dojrzeli do prowadzenia takich działalności.

Co do sprawy... nie wiem kto gorzej się zachował, czy Pan Stonoga z swoimi wyzwiskami, nawołujący wręcz do linczu oszusta i Karcza, czy Karczu który ewidentnie spanikował i też popełnił błąd podając dane oszusta. Sprawa myślę, że będzie miała drugie dno, bo tyle bajzlu się zrobiło i syfu że osobiście uważam że na tym się nie skończy.

Oby tylko nikomu nie stała się krzywda, bo wariatów nie brakuję.
Glosy: syndromx (+1)
22-12-2015 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
war43 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 921
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 345 +

Forum Gold: 100.00
Post: #273
RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium
Karczu twierdzi, że udostępnił dane Panu Stonodze, jako osobie poszkodowanej.

A mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób Pan Stonoga jest poszkodowany?
Bo moim zdaniem poszkodowani są ludzie, którzy wysłali SMSy - a nie sądzę, żeby tenże Pan to zrobił Wink
22-12-2015 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #274
RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium
war43
Krystian podszywał się pod Stonogę, wyłudzając SMS Premium programem z HotCash od ludzi chcących naprawdę pomóc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 19:53 przez aero2.)
22-12-2015 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
war43 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 921
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 345 +

Forum Gold: 100.00
Post: #275
RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium
Właśnie.
Więc kto na tym ucierpiał?
Stonoga, czy ludzie od których wyłudził SMSy?
22-12-2015 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #276
RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium
(22-12-2015 19:50)war43 napisał(a):  Karczu twierdzi, że udostępnił dane Panu Stonodze, jako osobie poszkodowanej.

A mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób Pan Stonoga jest poszkodowany?
Bo moim zdaniem poszkodowani są ludzie, którzy wysłali SMSy - a nie sądzę, żeby tenże Pan to zrobił Wink

Zalozyl profil Zbiegniew Stonoga i z niego spamowal... wiec podszywal sie pod niego, co robi poszkodowanego ze Stonogi.
22-12-2015 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
seba123xd Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 747
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 865 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 130.57
Post: #277
RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium
Rzeczywiście pomocny Lol
[Obrazek: krcz.jpg]
Glosy: DDK (+1), MartinS (+1), eciver (+1), jarunioo7 (+1), bodorek (+1), Stworkowaty (+1), *JackDaniels* (+1), RedZZueR (+1), patryk0407 (+1), BabyBuns (+1), bartek9330 (+1), Pasza dla konia (+1), WuJeKuBa (+1), milosz998 (+1), Karewer (+1), Artinesse (+1), Mafesto (+1), kariolmax (+1), Ansoff (+1), Slight (+1), fusek (+1), Corleone (+1), kusas (+1), bartheez (+1), zjadamkredki (+1), mateusz2045 (+1), Arivi (+1), karusek (+1), DzejkobPL (+1), CMRR (+1), piotrekprorok (+3), nicooo (+1), evenixx (+1), JOK3R (+1), surfer0700 (+5), Majka (+3), poczmail (+5)
22-12-2015 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lim Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #278
RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium
Karczu rozegraj to PR-owo. Forumowicze Ci nie odpuszczą póki w jakimś stopniu nie przyznasz się do winy. To jasne, że user Krystianv13 był winny i nikt go tutaj nie broni. Ty Karczu działałeś pod silną presją z zewnątrz i pierwszy raz spotkałeś się z taką sytuacją. Stąd błędna decyzja o nieco zbyt pochopnym wydaniu danych osobowych usera. Jestem pewny, że przy kolejnych takich akcjach sprawa potoczyłaby się zupełnie inaczej i tyle moim zdaniem powinieneś przyznać.
22-12-2015 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
raichu2 Offline
Banned
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Sep 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #279
RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium
Karczu się przestraszył i tyle. Z czasem zrozumie, że zrobił błąd straci kilku userów i na tym się skończy.
22-12-2015 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Liromir Offline
Prokurator Artur Łata
*

Liczba postów: 1,060
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1312 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 66.00
Post: #280
RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium
(22-12-2015 17:10)Assasinoo napisał(a):  Dla mnie żałosne jest, że taki liromir, czy inny bogdan z mirkiem i januszem, którzy sami zarabiali/zarabiają na oszustwie pierwsi by na stos rzucali chłopaka... Od wydawania wyroków jest sąd.
Karczu ustal wersje, czy wydałeś dane gościa dlatego "bo moje życie było zagrożone i musiałem ratować swoje dupsko" czy dlatego "bo prawo mi na to pozwalało". Inna sprawa, że karczu kreujesz się na nieskazitelnego, zrzucając wszystko na tego chłopaka, sam dając istne pole do popisu dla oszustów, to pisanie, że oszustów u siebie nie chcecie jest żałosne. Nie bądź hipokrytą...

Czego tu nie rozumiesz i co jest dla Ciebie żałosne Bogusławie?

1. Nie posądzaj mnie o to, że zarabiam na oszustwie - wszystko co od zawsze robię leży w granicach prawa.
2. Nigdy w życiu nie wrzuciłem gunwianego postu z podglądaczem do grupy, nie podszywałem się i nie wyłudzałem.
3. Ja wyroków nie wydaję, ale na tym forum rośnie pokolenie przychlastów co myślą, że mogą wszystko bo ich wielki Klijan czy Banan obronią, otóż nie - czas dorosnąć dzieciaczki, każdy odpowiada za siebie i swoje czyny - a ten, który jest powodem całego tego zamieszania zasłużył na to co dostał, mam nadzieję że fizycznie nic mu się nie stanie - ale nauczka pozostanie dla niego i dla was - bo największą w tym wszystkim stratę bez swojej winy poniósł serwis Hotcash i jego właściciel - oraz cały rynek Sub oraz Premium SMS.


A teraz assassinku czy assassinko wracaj na swoje fejk konta i powrzucaj troche doładowanek do grupek, jesteś taki/a biały i nieskazitelny, pamiętaj Klijan Cię nie wyda nawet NASA.
BUK HONOR OJCZYZNA, NIE WYDAM DANYCH GOŚCIA KTÓRY PRAWIE ZNISZCZYŁ MI SERWIS BO MAM HONOR - JESTEM ERNEREM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 20:25 przez Liromir.)
Glosy: prololex (+1)
22-12-2015 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Mentor HotCash - Prośby i Pytania AnnaKa 40 15,928 24-02-2017 01:37
Ostatni post: AnnaKa
Video [VIDEO] HotCash - Jak zarabiać? Wprowadzenie dla Początkujących Leaders 36 10,938 11-01-2016 17:20
Ostatni post: DzejkobPL
  HotCash: Nowe programy, teraz wszystkie globalne, z Premium SMS! Leaders 3 4,399 12-12-2015 13:29
Ostatni post: selfie
  HotCash: Bonusowe stawki do końca tygodnia! Leaders 1 3,021 03-11-2015 20:37
Ostatni post: AnnaKa
  HotCash: Kolejne zmiany w serwisie! Leaders 2 3,566 30-10-2015 19:21
Ostatni post: Leaders

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości