Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Ankieta: Na kogo oddasz głos?
Ankieta jest zamknięta.
Prawo i Sprawiedliwość 10.59% 18 10.59%
Platforma Obywatelska 4.12% 7 4.12%
Razem 0% 0 0%
KORWiN 50.00% 85 50.00%
PSL 0.59% 1 0.59%
Zjednoczona lewica 0.59% 1 0.59%
Kukiz`15 17.06% 29 17.06%
Nowoczesna 5.88% 10 5.88%
KWW Stonogi 10.00% 17 10.00%
KWW Brauna 1.18% 2 1.18%
Razem 170 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]

Autor Wiadomość
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #91
RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]
Sprawdź:
Tak czytałem i Najgorsze jest to że każdy przeciw PO jedni Kukiz inni Korwin .
Ale tak naprawdę to Fanatyczny PIS Wygra i ani głos Korwina, ani Kukiza ( który i tak nie wie co będzie robił) ani PO nie będzie miał znaczenia i to jest straszne że przez 4 lata... będziemy cierpieć
Glosy: FireMedia (+1)
22-10-2015 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Resick Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 497
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 49 +

Forum Gold: 10.05
Post: #92
RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]
(22-10-2015 12:17)dariuszxdd napisał(a):  Tak czytałem i Najgorsze jest to że każdy przeciw PO jedni Kukiz inni Korwin .
Ale tak naprawdę to Fanatyczny PIS Wygra i ani głos Korwina, ani Kukiza ( który i tak nie wie co będzie robił) ani PO nie będzie miał znaczenia i to jest straszne że przez 4 lata... będziemy cierpieć

Nie będą mieli większości,więc nie wszystko stracone :>
22-10-2015 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #93
RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]
Oby, ale kukiz wejdzie w koalicję z PISem i po ptokach. Kukiz będzie się tam błąkał. Kaczyński mu da coś do roboty a on będzie Prezydentem, Premierem Liderem I Będzie miał cały kraj i taka jest prawda...
I większość głosujących na nich to ludzie 65+ słuchający radia Rydzyka... Wiem bo w moich okolicach tak jest ale i nie tylko...
A powiedz im coś to kur.. cały dzień będą truć du*ę ...
Ale mam nadzieję że Naród się opanuję .
Chociaż ja mam to w du**e .. Jakoś przetrwam ten okres za czasu Pisu, być może nawet 4 lat nie będą rządzić ...
Ale wierzę że połowa która teraz zagłosuje na PIS już po roku sobie powie " Co ja najlepszego zrobiłem/am "
22-10-2015 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
thomasward Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,047
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 187 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 164.66
Post: #94
RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]
Nie jestem pełnoletni, nie mogę głosować. Jakbym mógł zagłosowałbym na KORWiN, a najchętniej widziałbym koalicję Braun-Korwin-Kowalski; uważam także, że Kukiz jest dobrym kandydatem, ale jego ruch niestety może się rozpaść, zawiera osoby o skrajnych poglądach. Najbliżej by było mi do Partii Libertariańskiej, ale nie startuje, ma paru kandydatów na listach Kukiza. Możecie się ze mnie śmiać lub nie, że jestem młodym korwinistą, który wyrośnie z tego, ale tak nie jest. Jestem po prostu libertarianinem, odpowiadam się za jak najszerszą wolnością, a w Polsce najbliżej do tego panu JKM. Jak będę pełnoletni zapisuję się do KORWiNa albo PL i działam w nich aktywnie.

[Obrazek: 36.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2015 16:58 przez thomasward.)
22-10-2015 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #95
RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]
Czemu miał by ktoś się śmiać ? Żyjemy jeszcze w demokratycznym państwie.
22-10-2015 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FireMedia Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 2,292
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1492 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.11
Post: #96
RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]
(21-10-2015 09:21)daniel42na napisał(a):  Wrażenia po debacie:
Korwin wypadł nienajgorzej, nie uruchomił protokołu 1%, ale niepotrzebnie o genderach. Za to celnie o rozdawaniu 500 zł które będzie kosztowało 700 zł. Może to troche otworzy umysły januszy i grażyn.
Kukiz niepotrzebnie atakował prowadzących, wyszedł na takiego krzykacza...
O klepaniu wierszyków przez POPiS nie ma nawet co wspominać.
Za to lewackich wyborców przyciągnął pan z partii Razem. Co paradoksalnie może wpłynąć na wzrost poparcia jego partii, spadek poparcia ZL i brak skrajnej lewicy w sejmie Idea

Korwin wypadł bardzo dobrze na początku (najlepiej ze wszystkich) ale później się po prostu pogubił. Zamiast oklaskiwać Kukiza czy Szydło, powinien skupiać się na konkretach.
Kukiz wyraźnie najgorzej ze wszystkich - wypadł ostro prostacko (gibał się jak jakaś małpa). Chłop bez programu i wyraźnie bez pomysłu na politykę - o wszystko chciałby robić referendum, na które nikt nie chodzi...
Petru gadał mądrze i z sensem ale ten jego rekwizyt był nieczytelny i trochę się tym ośmieszył.
Szydło i Kopacz po staremu recytowały wierszyki partyjne.
Piechociński bardzo dobrze, spokojnie i rzeczowo.
Nowacka - szaro bez wyrazu.
Rudy z Razem - 75% podatku - przecież wszyscy uciekną albo w szarą strefę albo założą firmy w rajach podatkowych.

(21-10-2015 16:54)mikolaj90 napisał(a):  daniel42na, zgadzam się także z tym co napisałeś. Od siebie tylko dodam, że dla mnie właśnie Korwin wypadł najlepiej, potem Kukiz a reszta to ta sama gadka jak zawsze czyli same kłamstwa i obłuda. Pytania niektóre były zupełnie bezsensu, ta babka i Gugala to tacy nieobiektywni ludzie, że dziennikarzami nazwać ich nie można. Oby ludzie po tej debacie zdjeli wreszcie klapki z oczu i zagłosowali na Korwina bo debate oglądało około 6-7 mln ludzi.

Kukiz wypadł najgorzej. Nie podobały mu się pytania... To było żalosne i prostackie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015 09:32 przez FireMedia.)
23-10-2015 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
NowyWymiarSMS Offline
Banned
*

Liczba postów: 108
Dołączył: Sep 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #97
RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]
A ja zagłosuję na KORWINa, jako JEDYNY od ponad 20 lat nie zmienia swoich poglądów, i co najważniejsze dla mnie, mówi wprost co go boli(czasem za bardzo ale to u niego mi się podoba) i nie recytuje tych śmiesznych wierszyków partyjnych.Niestety dużo ludzi odbiera Korwina jako pajaca właśnie dlatego, że po prostu mówi jak jest.Ludzie sa przyzwyczajeni do 2 zakłamanych partii jakimi są PO i PIS, to co im tvn pokaże w to uwierzą, jak powiedzą, ze pis to zło to ludzie nie zagłosują na Korwina bo "dzięki sondażom" już wiedzą że i tak do sejmu nie wejdzie wiec to głos "stracony" tak więc dopóki ludzie nie sięgną po rozum w Polsce lepiej nie będzie.

brak logicznego myślenia to choroba XXI wieku w Polsce..niestety.

Ja wierze że wejdzie i będzie miał te minimum 7%, w końcu nie było Hitlera Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015 12:06 przez NowyWymiarSMS.)
23-10-2015 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
FireMedia Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 2,292
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1492 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.11
Post: #98
RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]
(23-10-2015 12:03)NowyWymiarSMS napisał(a):  A ja zagłosuję na KORWINa, jako JEDYNY od ponad 20 lat nie zmienia swoich poglądów, i co najważniejsze dla mnie, mówi wprost co go boli(czasem za bardzo ale to u niego mi się podoba) i nie recytuje tych śmiesznych wierszyków partyjnych.Niestety dużo ludzi odbiera Korwina jako pajaca właśnie dlatego, że po prostu mówi jak jest.Ludzie sa przyzwyczajeni do 2 zakłamanych partii jakimi są PO i PIS, to co im tvn pokaże w to uwierzą, jak powiedzą, ze pis to zło to ludzie nie zagłosują na Korwina bo "dzięki sondażom" już wiedzą że i tak do sejmu nie wejdzie wiec to głos "stracony" tak więc dopóki ludzie nie sięgną po rozum w Polsce lepiej nie będzie.

brak logicznego myślenia to choroba XXI wieku w Polsce..niestety.

Ja wierze że wejdzie i będzie miał te minimum 7%, w końcu nie było Hitlera Jerk

Na Korwina nie powinno się głosować z kilku powodów:
1) to potencjalny koalicjant pisu
2) on jest przeciwko Unii Europejskiej, czyli nie chce aby Polacy:
- dostawali dopłaty dla rolników
- dostawali dofinansowania, czyt brak dróg, stadionów i 90% innych inwestycji w infrastrukturę, brak kasy na założenie firmy
- jeździli po Europie bez wiz, paszportów, kontroli granicznej
- mieli zasłonę przed agresywną Rosją
Trzeba być po prostu albo ślepym albo głupim, żeby widząc skok cywilizacyjny jaki jest od 10 lat i być przeciwko Unii.
Korwin zastałby Polskę murowaną a zostawiłby drewnianą...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015 12:45 przez FireMedia.)
23-10-2015 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mateusz2045 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,175
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 200 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #99
RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]
(23-10-2015 12:43)FireMedia napisał(a):  Na Korwina nie powinno się głosować z kilku powodów:
1) to potencjalny koalicjant pisu
2) on jest przeciwko Unii Europejskiej, czyli nie chce aby Polacy:
- dostawali dopłaty dla rolników
- dostawali dofinansowania, czyt brak dróg, stadionów i 90% innych inwestycji w infrastrukturę, brak kasy na założenie firmy
- jeździli po Europie bez wiz, paszportów, kontroli granicznej
- mieli zasłonę przed agresywną Rosją
Trzeba być po prostu albo ślepym albo głupim, żeby widząc skok cywilizacyjny jaki jest od 10 lat i być przeciwko Unii.
Korwin zastałby Polskę murowaną a zostawiłby drewnianą...

Trzeba być zwyczajnie lewakiem żeby tego nie wiedzieć... Masz wyprany mózg no i widać, że lubisz mieć Pana nad sobą i być jak ten piesek Unia powie tak to musi tak być i Polska nie ma nic do gadania. Dotację ? proszę cie...


Załączone pliki Obrazki
   

mateusz2045, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015 13:43 przez mateusz2045.)
Glosy: NowyWymiarSMS (+1)
23-10-2015 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

thomasward Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,047
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 187 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 164.66
Post: #100
RE: Wybory 2015 - Na kogo zagłosujesz? [ankieta]
(23-10-2015 12:43)FireMedia napisał(a):  Na Korwina nie powinno się głosować z kilku powodów:
1) to potencjalny koalicjant pisu
2) on jest przeciwko Unii Europejskiej, czyli nie chce aby Polacy:
- dostawali dopłaty dla rolników
- dostawali dofinansowania, czyt brak dróg, stadionów i 90% innych inwestycji w infrastrukturę, brak kasy na założenie firmy
- jeździli po Europie bez wiz, paszportów, kontroli granicznej
- mieli zasłonę przed agresywną Rosją

1. KORWiN jest potencjalnym koalicjantem każdej partii.
2.
- dopłaty dla rolników - no tak, najlepszy sposób by pobudzić rolnika do pracy i dobrego gospodarowania majątkiem - dawać mu dopłaty i ponosić koszty jego błędów.
- dofinansowania - nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale pieniądze, które dostajemy z Unii nie pochodzą z Księżyca albo innego ciała niebieskiego. TO MY JE PŁACIMY W PODATKACH - Unia od nas zabiera horrendalne kwoty, a potem nam oddaje. Fakt, w ostatnich latach oddała nam więcej niż zapłaciliśmy, ale spowodowało to olbrzymie koszty związane z urzędnikami, a dużo pieniędzy wydano na bezsensowne projekty, jak chcesz, wymienię ich masę. PS. bez dopłat stadiony też by powstawały. Smile A kasa na założenie firmy - i tak państwo bierze ci to w podatku, jakby nie brało mógłbyś sam oszczędzić dwa razy więcej.
- Strefa Schengen nie ma absolutnie nic wspólnego z UE, są kraje niebędące w UE a będące w Schengen (Norwegia), są też kraje będące w UE a niebędące w Schengen (UK). Wystąpienie z UE =/= wystąpienie z Schengem. KORWiN jest za swobodnym przepływem towarów, ludzi i kapitału i zamierza pozostać w Schengen.
- Nie rozumiem o co ci chodzi - KORWiN jest za znacznym zwiększeniem wydatków na bezpieczeństwo, a także na wyraźniejszą, mniej "służalczą" politykę zagraniczną. Będziemy bezpieczniejsi niż teraz.

(23-10-2015 12:43)FireMedia napisał(a):  Trzeba być po prostu albo ślepym albo głupim, żeby widząc skok cywilizacyjny jaki jest od 10 lat i być przeciwko Unii.
Korwin zastałby Polskę murowaną a zostawiłby drewnianą...

Skok cywilizacyjny? A widziałeś ten wielki skok cywilizacyjny z lat 70'-75'? Skończyliśmy go spłacać rok temu. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że postęp mógłby być po prostu dwa razy szybszy przy zdecydowanie bardziej kapitalistycznej gospodarce. A lata 2005-2015 będziemy prawdopodobnie spłacać do 2050. O ile oczywiście TERAZ przerwiemy zadłużanie.

Do żałosnego ad personam się nie odniosę, bo nie chcę się zniżać do poziomu adwersarza. Smile

[Obrazek: 36.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2015 14:12 przez thomasward.)
23-10-2015 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szybka ankieta dla studentki - 30 PLN Mauryc_y 9 791 26-01-2022 20:48
Ostatni post: Hybrid1990
  [Ankieta] Na jakim rynku zarabiasz i jakie są Twoje efekty Cromiell 1 1,719 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Krótka ankieta dla wydawców marlena90 4 1,465 14-06-2021 11:51
Ostatni post: Hybrid1990
  Ankieta na żywo!! Pomoc!! RychuCz 2 880 26-04-2021 11:37
Ostatni post: Hybrid1990
  Ankieta - jaka jest twoja stawka w bux? robluk3822 3 923 12-02-2021 22:38
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości