Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Del

Autor Wiadomość
Tiger04 Offline
Tajger
*

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 786 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.99
Post: #171
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Sprawdź:
(24-11-2013 22:13)DigiBraga napisał(a):  Kto ci każe jeść ten brązowy? Ja też go nie cierpie i nie znam nikogo kto go je, każdy je basmati, jasminiowy albo zwykły. Ten kto robił ci tą diete postąpił źle. Jak można jeść codziennie to samo? Mam nadzieje, że nie płaciłeś za tę diete?

Ja jem brązowy i lubię go bardziej niż zwykły.
24-11-2013 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

VIP Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,849
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1276 +

Forum Gold: 0.00
Post: #172
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Dzień: 20
Pozostało do realizacji celu: 101 dni


Cel - PPA
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

• Dodanie 3 postów na bloga niezwiązanego z hackami
• Spingowanie tych postów
• Znalazłem fajny motyw na mój drugi blog z hackami ( długo szukałem jakiegoś fajnego motywu )

Tak jak wczoraj pisałem, miałem dobre przeczucie ... dzisiaj pękło 1000 UU wejść ! Coś pięknego, 20 dni bloga a wchodzi na niego bez żadnej promocji i reklamowania 1000 osób ! :O
Ale jeszcze jakby tego było mało ... mamy kolejny rekordzik. Otóż dzisiejsza dniówka co prawda na farcie, ale wyniosła prawie 24 $ !
Takiego farta chce mieć co drugi dzień hehe Big Grin Wszystko to zasługa mojego kolegi który zaproponował mi bym przeszedł do innego serwisu. Posłuchałem go i przeniosłem tam moich 5 najpopularniejszych do południa plików. Po kilku godzinach wpadła Francja - bezcenne. To był strzał w dziesiątkę. Jak jutro pod koniec dnia będzie podobnie, jakieś fajne pobranka, przeniosę do tego serwisu moje wszystkie 100 plików Smile

Kod:
Wejść na bloga: 1028
Kod:
Dzisiejszy zarobek: 23.95 $
Kod:
Ogólny zarobek: 60.03 $
Kod:
Do celu brakuje: 4787.9 $

[Obrazek: yfq9vMs.jpg]

[Obrazek: CuJxn7X.jpg]

[Obrazek: gqhNlre.jpg]


Cel - WYGLĄD
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

• Godzina 10.40 - płatki owsiane z mlekiem + jajecznica z 4 jajek ( 2 całe i 2 bez żółtek ) + 2 plastry ananasa
• Godzina 13.00 - ryż brązowy + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane ( brokuły + kalafior )
• Godzina 15.30 - ryż brązowy + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane ( brokuły + kalafior )
• Godzina 17.00 - tortilla z tuńczykiem i warzywami
• Godzina 19.00 - ryż biały + pierś z kurczaka gotowana + 2 plastry ananasa
• Godzina 23.00 - szprotki w sosie pomidorowym + garść orzechów

Powiem Wam tak ... nawet sobie nie wyobrażacie ile czasu schodzi z przygotowywaniem tych posiłków, a potem jeszcze te zmywanie - masakra ! Adam podsunął mi pomysł żebym sobie robił posiłki raz np z rana i na cały dzień. Spróbuje tego bo czuje że można zaoszczędzić trochę czasu i dzięki temu będę mógł bardziej pilnować godzin posiłkowych. Jutro odbiegne trochę od diety i mogę zjeść coś innego, ponieważ dzisiaj wyszedłem zbyt późno do sklepu ( chciałem kupić sobie pojemniczki na jedzenie ) i był zamknięty. Także jutro po szkole ide po pojemniki i będę robił sobie jedzenie na cały dzień i zabierał do szkoły Big Grin
Zakwasy nadal nie przeszły ... jutro mam w planach siłownie. Czy to dobrze iść na takich mega zakwasach na nią ? Czy lepiej przeczekać jeszcze ? Doradźcie ... bo ja jestem tak zmotywowany, że mogę iść nawet taki obolały i tam ćwiczyć jeśli to wskazane. Ale nie chce też przedobrzyć i sobie coś zrobić, także czekam na info Smile

Kod:
Waga poranna: 75.5 kg
Kod:
Waga wieczorna: 76.2 kg

• Ćwiczenia które dzisiaj wykonałem:

W poniedziałek mam następny trening, będę miał rozpisany, więc spróbuje zrobić jakąś tabelke czy coś w tym stylu. Pomyśle jak to zrobić, żeby fajnie w dzienniku Wam się na to patrzyło Smile

• Dzisiejszy wygląd sylwetki:

[Obrazek: UqdkLcC.jpg]


Śpijcie dobrze, udanego jutrzejszego dnia - hej ! Smile

.
.
.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=RbtPXFlZlHg[/my-youtube]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2013 14:39 przez VIP.)
Glosy: asiorek (+1), Sh4ker (+1), diabloo07 (+2)
25-11-2013 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
diabloo07 Offline
Lewak
*

Liczba postów: 1,297
Dołączył: Sep 2010
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #173
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Masz plusa za nutę, od kilku tygodni ją męczę Big Grin
Glosy: VIP (+1)
25-11-2013 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elbowndg Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 786
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 210 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.02
Post: #174
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Zakwasy <3 ;D
Jak boli to rośnie ;D
Przyznam się nie czytałem wszytskiego także nie wiem więc zapytam.
Suplementacje jakąś stosujesz czy jedziesz na sucho?
Jak na sucho to może jednak warto poprawić suplami regenerację? (chociaż czy to będzie miało sens przy twoim stażu? nie wiem już sam...)
W każdym razie dieta + zdrowy sen = znacznie mniejsze zakwasy i szybsza regeneracja.
Ja korzystam z suplementów głownie ze względu na niedobory w diecie i szybszą regenerację oraz dla zmniejszenia katabolizmu.
A co do brązowego ryżu, ja osobiście uwielbiam ;D
Dziś jadłem ziemniaki bo nie zauważyłem że mi się ryż i kasza NA RAZ -.- skończyły i dawno nie byłem tak bliski zwymiotowania Big Grin przez ostatni rok nie jadlem chyba ani raz ziemniaków i teraz mają one dla mnie okropnie dziwny smak ;D
A posiłki też bardzo często przygotowuję rano na cały dzień. Przyzwyczaiłem się już do jedzenia zimnych posiłków i nie przeszkadza mi to zupełnie Wink
Glosy: VIP (+1)
25-11-2013 02:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
asiorek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,062
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 26.01
Post: #175
Odp: VIP Dziennik progresywnego postępu.
Widze jes progres w zarobkach :-)

C do programu 100 pompek, biore sie za niego do poprawy kondycji. Mam zamiar spr sie w bodajze 3 programach:
Brzuszki
Pompki
Przysiady

I chyba jeszcze rozciagniecia. Na poczatek mysle ze ok. U mnie z dieta jest kijowo , po mimo mojego wieku jeszcze mam odruchy z dziecinstwa - tego nie lubie , to be a to smierdzi. Ziemniki czy kasza z sosem tylko jednym pieczeniowy ciemny. Kanapki jak wedlina to tylko jeden rodzaj parowki kielbasy fuj ewentualnia jakas jalowcowa albo kabanosy.. pasztet czy paprykarz to juz calkiem. Ciezko jest u mnie dobrac diete, a wole zjesc po swojemu niz dzien za dniem jesc i konczyc na wyiocinach Big Grin

Wyciapane z mojego kalkulatora L9
Glosy: VIP (+1)
25-11-2013 03:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
VIP Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,849
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1276 +

Forum Gold: 0.00
Post: #176
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
(25-11-2013 01:06)diabloo07 napisał(a):  Masz plusa za nutę, od kilku tygodni ją męczę Big Grin

A dzięki, mi też się ta nutka podoba właśnie Big Grin

(25-11-2013 02:53)elbowndg napisał(a):  Zakwasy <3 ;D
Jak boli to rośnie ;D
Przyznam się nie czytałem wszytskiego także nie wiem więc zapytam.
Suplementacje jakąś stosujesz czy jedziesz na sucho?
Jak na sucho to może jednak warto poprawić suplami regenerację? (chociaż czy to będzie miało sens przy twoim stażu? nie wiem już sam...)
W każdym razie dieta + zdrowy sen = znacznie mniejsze zakwasy i szybsza regeneracja.
Ja korzystam z suplementów głownie ze względu na niedobory w diecie i szybszą regenerację oraz dla zmniejszenia katabolizmu.
A co do brązowego ryżu, ja osobiście uwielbiam ;D
Dziś jadłem ziemniaki bo nie zauważyłem że mi się ryż i kasza NA RAZ -.- skończyły i dawno nie byłem tak bliski zwymiotowania Big Grin przez ostatni rok nie jadlem chyba ani raz ziemniaków i teraz mają one dla mnie okropnie dziwny smak ;D
A posiłki też bardzo często przygotowuję rano na cały dzień. Przyzwyczaiłem się już do jedzenia zimnych posiłków i nie przeszkadza mi to zupełnie Wink

Sumplementacji jeszcze nie stosuje, ale mam zamiar kupić sobie jakieś białko, żeby mieć co wypić po treningu czy jeśli się zdarzy że nie zjem jakiegoś posiłku bo coś tam Smile
Nie no, ziemniaczki to ja mógłbym jeść jeść i jeść ... i mam nadzieje że tak samo będzie z ryżem Smile

(25-11-2013 03:21)asiorek napisał(a):  Widze jes progres w zarobkach :-)

C do programu 100 pompek, biore sie za niego do poprawy kondycji. Mam zamiar spr sie w bodajze 3 programach:
Brzuszki
Pompki
Przysiady

I chyba jeszcze rozciagniecia. Na poczatek mysle ze ok. U mnie z dieta jest kijowo , po mimo mojego wieku jeszcze mam odruchy z dziecinstwa - tego nie lubie , to be a to smierdzi. Ziemniki czy kasza z sosem tylko jednym pieczeniowy ciemny. Kanapki jak wedlina to tylko jeden rodzaj parowki kielbasy fuj ewentualnia jakas jalowcowa albo kabanosy.. pasztet czy paprykarz to juz calkiem. Ciezko jest u mnie dobrac diete, a wole zjesc po swojemu niz dzien za dniem jesc i konczyc na wyiocinach Big Grin

Wyciapane z mojego kalkulatora L9

Jest systematyczność, jest i progress.
Ja też mam takie odruchy ... spojrze na jakaś np szynkę i źle wygląda to nawet bez spróbowania mówie że jest niedobra Big Grin
Bierz się za te ćwiczenia, na początek są okej, potem pewnie sam wywnioskujesz że pora coś zmienić Big Grin
Glosy: asiorek (+1), Sh4ker (+1)
25-11-2013 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maros Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #177
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
VIP, a myślałeś nad kalenistyką?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2013 15:57 przez Maros.)
Glosy: Camaxtle (+1), VIP (+1)
25-11-2013 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sh4ker Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 611
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 216 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #178
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Uuu gratuluję dzisiejszej dniówki, czy theme do bloga użyłeś tego ode mnie Cool. Czy masz jeszcze lepszy, od tamtego. Oby ci zarobki nie spadały, zapraszam też do mojego dziennika. Do którego mnie oczywiście zmotywowałeś Tongue.
Glosy: VIP (+1)
25-11-2013 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
VIP Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,849
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1276 +

Forum Gold: 0.00
Post: #179
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
(25-11-2013 15:18)Maros napisał(a):  VIP, a myślałeś nad kalenistyką?

Ojej, nawet nie wiedziałem co to jest :O
Nie no, już nie kombinuje, zostaje przy siłowni, ale dzięki za sugestie Smile

(25-11-2013 15:26)Sh4ker napisał(a):  Uuu gratuluję dzisiejszej dniówki, czy theme do bloga użyłeś tego ode mnie Cool. Czy masz jeszcze lepszy, od tamtego. Oby ci zarobki nie spadały, zapraszam też do mojego dziennika. Do którego mnie oczywiście zmotywowałeś Tongue.

Do bloga nie związanego z hackami mam ciągle ten mój motyw i to na nim wpadła Francja. Twój motyw chciałem zobaczyć jak będzie wyglądał na drugim blogu o tematyce hack, no ale nie działa i już znalazłem inny, również ciekawy Big Grin
Glosy: asiorek (+1), Sh4ker (+1)
25-11-2013 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Okazzi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 284
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 20.00
Post: #180
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Co do diety dorzuć sobie jeszcze kubek zielonej herbaty, z własnego doświadczenia polecam, świetnie działa Wink
Glosy: VIP (+1)
25-11-2013 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Del proszę K4_86 1 304 08-04-2023 12:42
Ostatni post: Majka
  del Shimeon 2 820 29-06-2022 11:22
Ostatni post: Hybrid1990
  del PremAccHack 1 608 14-06-2021 12:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Del Twister92 13 2,685 04-06-2021 14:28
Ostatni post: Hybrid1990
  Del xmaniek6 8 4,946 08-01-2021 18:25
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: