Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Del

Autor Wiadomość
VIP Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,849
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1276 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Music Del
Sprawdź:
Witam Cię !

Zauważyłem że dzienniki stały się bardzo popularne na tym forum więc postanawiam stworzyć również swój dziennik pracy. Jedną z kluczowych rzeczy która mnie skłoniła do założenia tego dziennika, jest naoczna poprawa w zarobkach kilku osób, które niemal od zera dochodzą do całkiem przyzwoitych pułapów. Udowodnię sobie, że systematyczną ( bo w wielu przypadkach zauważyłem że nie chodzi o ciężką, lecz jak wspomniałem o systematyczną pracę ) pracą osiągne swoje cele. Narazie skupię się na dwóch celach a z biegiem czasu będę je odpowiednio modyfikował lub dodawał kolejne. Cele chce osiągnąć do dnia moich urodzin, jest to 10 marzec, czyli wyznaczam na te cele 120 dni.


► Cel numer 1 ◄

Uzbierać na czysto minimum 15.000 tyś, tylko i wyłącznie metodą PPA.

/Komentarz :

( Nie mam teraz takiej rzeczy, której mi brakuje, którą teraz bardzo potrzebuje, ale z biegiem czasu coś takiego się zapewne pojawi, a jeśli nie, zafunduje sobie nagrodę za zrealizowany cel w postaci jakiejś wycieczki, bo bardzo lubię nowe miejsca Smile Mam pewien pomysł na bloga który mam nadzieje okaże się skuteczną wizją to będzie raz, a dwa ... powszechne hacki, na których wiem że da się i będzie się dało jeszcze wyciągać dużo dolarów, gdyż gry różnej maści są tworzone niemal codziennie )


► Cel numer 2 ◄

Przytyć minimum 5 kg i poprawić swoją sylwetkę.

/Komentarz :

( Jestem wysokim chłopakiem, wyglądam a raczej wyglądałem do tej pory dla siebie całkiem okej, ale od pewnego czasu zauważyłem i wydaje mi się że jestem ciut za szczupły ...
Na początku, przez pierwszy miesiąc przygotuje się do siłowni tzn. Będę w domu robił pompki, brzuszki, podciągania, przysiady, rozciągania, poza domem basen oraz bieganie. Wszystkie te czynności mam profesjonalnie rozpisane, profesjonalnie w sensie że stopniowo do góry z rezultatem, w kolejnym poście będziecie już to widzieli. Rozmawiałem ze znajomym który siedzi w " siłowni " bardzo długi czas, powiedział że taki miesiąc przygotowawczy w domu dobrze mi zrobi pod wieloma względami. Co do jedzenia ... nie lubię jeść domowych posiłków. Mówię Wam, że od jakiegoś czasu, codziennie, ale to codziennie, zjadam na mieście 2x kebab i to mi w zupełności wystarczało, ale tak nie może być ... odstawiam wszystkie " trutki pokarmowe " oraz " trucizny pitne " i spróbuje przez ten pierwszy miesiąc czasu jeść oraz pić same zdrowe rzeczy ).


Dziennik będę aktualizował codziennie po godzinie 23:00. Może to być pięć po, a może to być godzina trzecia nad ranem, będzie to zależało od minionego dnia. Liczę na dużą aktywność w temacie, będę odpowiadał na każdego pytanie oraz zachęcał Was do komunikacji słownej ze mną.


Do jutra, dobrej nocy Smile


( Kto nie słyszał, nie zna - polecam, do biegania coś pięknego dla ucha Big Grin ! )

[my-youtube width=325 height=244]http://www.youtube.com/watch?v=_o-XIryB2gg[/my-youtube]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2013 22:25 przez VIP.)
Glosy: kuba48 (+1), asiorek (+1), surfer0700 (+5), Admin (+10), ari901 (+1), marionetkaa2 (+1), Sh4ker (+1), B_Y_K_U (+1)
04-11-2013 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Ramako Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 346
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 37 +

Forum Gold: 15.01
Post: #2
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Powodzenia, gdy już zaczniesz chodzić na siłke to najpierw zrób jakis trening FBW ogólnorozwojowy, żeby przyzwyczaić się do cieżarów Tongue
Glosy: VIP (+1)
05-11-2013 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
VIP Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,849
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1276 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Romako, a Ty robiłeś ten trening Full Body Workout ?
Jakie opinie masz na jego temat ?
Ale tak wiem ... do ciężarów będę musiał się przyzwyczaić, przez kilka dni robi się tzw ogólno rozwojówkę no nie? Smile
05-11-2013 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcingot Offline
Banned
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Apr 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Bez diety nic nie zrobisz Smile Jedz chociaż codziennie makaron,ryż,płatki
Glosy: VIP (+1)
05-11-2013 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
VIP Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,849
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1276 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Rzecz jasna.
Wczoraj sobie kupiłem kilka makaronów, kilka pudełek ryżu. Ogólnie będę powoli wdrażał tą dietę bo ciężko mi się będzie przyzwyczaić czuje do nowego żywienia Smile
05-11-2013 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
B_Y_K_U Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 404
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 83 +

Forum Gold: 1.00
Post: #6
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Będę kibicował zrealizowaniu Twoich obu celówBig Grin Jednak z większym naciskiem na cel nr 1Smile
Powodzenia!
Glosy: VIP (+1), VIP (+1)
05-11-2013 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Driver Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,145
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 777 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.16
Post: #7
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
po bieganiu uzupełniasz kalorie? bo jak tego nie będziesz robił to będziesz tracił na wadze Wink
Glosy: VIP (+1)
05-11-2013 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
VIP Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,849
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1276 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
(05-11-2013 14:15)B_Y_K_U napisał(a):  Będę kibicował zrealizowaniu Twoich obu celówBig Grin Jednak z większym naciskiem na cel nr 1Smile
Powodzenia!

Dziękuje Byczku Big Grin

(05-11-2013 14:19)Driver napisał(a):  po bieganiu uzupełniasz kalorie? bo jak tego nie będziesz robił to będziesz tracił na wadze Wink

Będę uzupełniał, nigdy po bieganiu nie chciało mi się jeść ...
Dzisiaj mam pierwszy dzień biegania według schematu. Co proponujesz po biegu ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2013 15:11 przez VIP.)
05-11-2013 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Driver Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,145
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 777 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.16
Post: #9
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
nie wiem co tam się je po bieganiu, natomiast wiem, że jak nie bedziesz uzupełniał tych kalorii co straciłeś to będziesz chudł Smile
Glosy: VIP (+1)
05-11-2013 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

VIP Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,849
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 1276 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu.
Będę jadł, dzisiaj już mam przygotowane jedzonko.
Wagę mam w domu, wszytsko zapisuje na kartce, więc będę na bierząco z wagą.
Dzięki Smile
05-11-2013 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Del proszę K4_86 1 306 08-04-2023 12:42
Ostatni post: Majka
  del Shimeon 2 829 29-06-2022 11:22
Ostatni post: Hybrid1990
  del PremAccHack 1 613 14-06-2021 12:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Del Twister92 13 2,702 04-06-2021 14:28
Ostatni post: Hybrid1990
  Del xmaniek6 8 4,959 08-01-2021 18:25
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości