Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! » Dziennik prowadzony regularnie od lipca 2016 roku!

Autor Wiadomość
Ja Łukasz Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #251
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Sprawdź:
Mimo twojego wyjaśnienia dlaczego 6 projektów, wydaje mi się, że lepiej byłoby wziąć się za na przykład 3 projekty. Czas na te odrzucone 3 możesz poświęcić na rozrywkę czy opierdalanie się, a nie zajedziesz się monotonnym myśleniem o pieniążkach i rozkminianiem każdego projektu. Na dłuższą metę wygrywa powtarzalność działań. Lepiej codziennie mniej, ale robić, niż wybuchać wielkimi działaniami raz na tydzień.

Kołcz kołczowi kołczem XDD
18-05-2018 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]Czaq Online
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,904
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #252
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Zależy od twoich i jego priorytetów. Jeden potrzebuje szybciej pieniądze i musi siedzieć cały dzień a inny będzie sie opierniczał czekając na cud Smile

[Obrazek: image.png]
Glosy: danoneksss (+1), patttson (+1)
18-05-2018 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #253
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
(18-05-2018 08:57)Ja Łukasz napisał(a):  Mimo twojego wyjaśnienia dlaczego 6 projektów, wydaje mi się, że lepiej byłoby wziąć się za na przykład 3 projekty. Czas na te odrzucone 3 możesz poświęcić na rozrywkę czy opierdalanie się, a nie zajedziesz się monotonnym myśleniem o pieniążkach i rozkminianiem każdego projektu. Na dłuższą metę wygrywa powtarzalność działań. Lepiej codziennie mniej, ale robić, niż wybuchać wielkimi działaniami raz na tydzień.

Kołcz kołczowi kołczem XDD

Zgodzę się z Tobą, że czas na rozrywkę czy odpoczynek musi się znaleźć, ale bez problemu jestem w stanie go zagospodarować nawet pomimo 6 projektów. To nie jest tak, że wszystkie to są jakieś mega duże projekty. Np. na jeden poświęcam dziennie ok. 50 minut i więcej nie mam co robić Big Grin

(18-05-2018 09:43)Czaq napisał(a):  Zależy od twoich i jego priorytetów. Jeden potrzebuje szybciej pieniądze i musi siedzieć cały dzień a inny będzie sie opierniczał czekając na cud Smile

Ja właśnie potrzebuję szybciej pieniądze Big Grin
Tak jak pisałem w poście. Albo zaczynam zarabiać spoko hajs przez neta albo biorę się za szukanie jakiejś pracy.
Tak więc nie ma miejsca na jakieś opieprzanie tylko trzeba działać Smile
18-05-2018 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #254
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Witam Was!

Post dopiero na koniec tygodnia, bo wcześniej jakoś nie chciało mi się pisać Tongue
Miał być "czelendż" przez 3 miesiące, a ja popracowałem tak naprawdę 3 dni i już mi się nie chce.
Nie wiem, nie mogę się do niczego zmotywować. Jakbym się wypalił albo sam nie wiem co Undecided

Ale tak jak wspomniałem przez 3 dni działałem na prawie pełnych obrotach i trochę udało się zrobić.
Jeden projekt, który ma mega potencjał ogarnąłem, że nic zbytnio z niego nie będzie z uwagi na konkurencje i notoryczne zgłoszenia.
A niestety innego pomysłu na niego nie mam.
Jednak, żeby nie było tak smutno są też pozytywy przy innych projektach, ale tutaj zysk pojawi się dopiero za jakiś czas Smile
Co dalej? Sam nie wiem...
Szczerze mówiąc nie wiem jak chciałbym żeby moje życie wyglądało, a bez jasnej wizji wszystko idzie jak po grudzie.
W przyszłym tygodniu nie wiem czy coś napiszę, ale na pewno spotkamy się na zlocie Lol



Glosy: Roluś (+1)
25-05-2018 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #255
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Cześć Wink

Od ostatniego wpisu minął już prawie miesiąc, więc czas coś dodać.
Na początek pragnę podziękować wszystkim zlotowiczom za świetną atmosferę i miło spędzony czas podczas Naszego zjazdu Smile
Jeżeli w kolejnym roku termin i lokacja będą dla mnie dogodne to na pewno również postaram się zawitać w tak elitarnym gronie Cool

A jak wyglądają u mnie zarobki? Całkiem przyzwoicie.
Nie raz zdarzają się dniówki powyżej 100 zł chociaż jeszcze nie jest bardzo dobrze, bo są też wpadki typu 20/30 zł na dzień, ale wszystko powoli (odpukać) układa się po mojej myśli.
Na ten moment można powiedzieć, że osiągnąłem to co w głównej mierze chciałem, czyli zarobki, które pozwolą mi się utrzymywać wyłącznie z internetu.
Mimo to, nie czuje się bynajmniej "pewny".
Nie siedzę jeszcze w tylu projektach/na tyle stabilnych, aby nie martwić się o przyszłość.
Jednak tak jak już wspominałem - jest całkiem spoko Smile

Czym się obecnie zajmuje? Głównie suby i inne takie Big Grin
Właśnie te "inne takie" w tej chwili dają mi największy profit.
Oprócz tego pomału zaczynam budowę imperium finansowego na Instagramie.
Na ten moment nie mogę się jeszcze pochwalić żadnym leadem, ale mniej więcej ogarnąłem już podstawy.
Teraz droga do pierwszego leada, a potem skalujemy Wink

Oprócz tego zrobię chyba też kolejne podejście do SEO.
Tym razem zmienię jednak trochę taktykę i zamiast strony wieloniszowej (co robiłem zawsze) stworzę jednoniszówkę i postaram się wbić ją jak najwyżej.
Trochę mam przed tym obawy, bo kilka razy się już sparzyłem na SEO.
Jednak po zasięgnięciu języka u bardziej doświadczonych osób mam podstawę sądzić, że teraz będzie lepiej Wink
Jeżeli faktycznie tak będzie to później skalowanie, skalowanie i jeszcze raz skalowanie , bo tutaj tak naprawdę nisz jest nieograniczona ilość.

Z takich bardziej bliskich planów, to może również spróbuję podziałać na FB.
Jeszcze nie wiem czy metodą bardziej spamową czy na swoich FP, ale to już raczej za jakiś czas.
Najpierw czeka do podbicia IG i SEO, a obecnie staram się nie "skakać z kwiatka na kwiatek" jak to kiedyś miałem w zwyczaju Lol

Oprócz tego są jeszcze inne luźniejsze pomysły, ale ciężko jest zrobić wszystko w 24 godziny, gdy chce się mieć jeszcze czas na inne zajęcia, odpoczynek i sen Big Grin
Następny wpis w sumie nie wiem kiedy się ukażę...
Teraz posty będę wrzucał co jakiś czas, gdy uznam dany moment za stosowny.
Jeśli macie jakieś pytania, cokolwiek - śmiało piszcie! Smile
Do następnego!



Glosy: Roluś (+1), twardy (+1)
23-06-2018 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlosek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 99
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #256
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
SEO bardzo dochodowy sposób, o ile wiesz co i jak Wink

Powodzenia życzę Smile
20-09-2018 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Powrót króla, czyli dziennik gościa spod jubilatu MaLiN 21 11,384 21-04-2023 11:59
Ostatni post: Marcelo31
Tongue Rap Baron - czyli jak przejac rynek Adiq 3 5,060 25-11-2020 11:35
Ostatni post: sylwestrowanoc24
  Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera. azzaz 158 46,305 14-08-2020 20:47
Ostatni post: azzaz
  Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego ScroX 72 21,361 23-05-2020 10:29
Ostatni post: Eduardo213
  Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower amadeuslord 16 7,954 13-11-2019 16:10
Ostatni post: Damkofr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: