Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! (/Temat-Od-samochodziorza-do-zawodowego-earnera-czyli-Danonek-s-destroying-the-fcking-bank-135134)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! - danoneksss - 29-06-2016 17:46

Witam!
Jestem nowy na forum, ale przeglądam je już od jakiegoś czasu.
Postanowiłem, że zacznę zarabiać w internecie Smile.
Plan dosyć ambitny, ale nie niewykonalny.
Żeby nie było zbyt trudno, ustaliłem ile chcę zarabiać. Ma to być tytułowe 10 zł na dzień.
Może nie jest to dużo, ale w sumie kto nie chciałby mieć dodatkowych 250 zł w portfelu? 250 zł, bo w niedzielę pracować nie zamierzam Smile.
Oczywiście nie mam zamiaru zarabiać 10 zł poświęcając na to 3 godziny, bo to mijało by się z celem.
Załóżmy, że będę na to poświęcał godzinę dziennie i w tym czasie chciałbym zarobić ok. 10 zł (9 zł też nie będzie złą kwotą).
A teraz jaki jest mój plan.
A więc: na razie zarabiam głównie na reklamach i ankietach. Jak łatwo się domyśleć, nie daje mi to dużych zarobków, ale może się to zmieni na lepsze.
Oprócz tego mam zamiar zarabiać też na pisaniu tekstów, ale jest to dopiero mój pierwszy kontakt z tym kawałkiem chleba, więc rezultaty początkowo nie będą pewnie powalające.
No i co jeszcze? Byłbym wdzięczny za nawet drobne wskazówki czy rady.

Jak na razie jest dobrze. 10 zł dziennie mam zamiar zacząć zarabiać od pierwszego dnia lipca, więc jest pewne zaplecze Smile.
Jeżeli macie jakie pomysły na czym można zarobić, to śmiało piszcie. Będę wdzięczny.
Jednak od razu mówię, że subsms i uploading ze względu na wątpliwą legalność odpadają.




RE: Cel - 10 zł dziennie - iPlusOfficial - 29-06-2016 18:27

Zarejestruj sie w MXRevshare, 0.50$ dziennie Smile

+ ayuwage (0.60$ dziennie)


RE: Cel - 10 zł dziennie - poduszka12 - 29-06-2016 18:32

Jeśli chcesz i masz zmienne IP to możesz też spróbować płatnych aniekt, wiem że kiedyś dobre było kubigo, ale to jakieś 3 lata temu, teraz nie wiem jak jest Smile


RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 30-06-2016 13:43

ROZDZIAŁ I - WALKA O 10 ZŁ DZIENNIE


Witajcie!
To już drugi dzień tego dziennika i mojej pracy Smile.
Dzisiaj poświęciłem na to całą 1 godzinę i 20 minut.
Przekroczyłem więc limit o 20 minut, a zarobki... zresztą sami zobaczcie:
MYIYO -2,21 zł
IWADI - 0,0 zł
MYPANELBASE - 5,60 zł
QASSA -9,45 zł
KUBIGO - 0,07 zł
SW PANEL - 2,50 zł
AYUWAGE - 0,0 $
THW GLOBAL - 0,0 $
PAID VERTS - 0,004 $
TEXT BROOKER - 0,0 zł
GIEŁDA TEKSTÓW - 0,0 zł
NEOBUX -0,009 $
SHORTE.ST - 0,0 $
RAZEM - OK. 19,83 zł i 0,01 $

Zarobiłem więc dzisiaj ponad 5 zł. Głównie za 3 ankiety i kilka płatnych e-maili.
Oprócz tego założyłem konta na paru serwisach poświęconych reklamom lub ankietom i na shorte.st.
Czyli mam zamiar zacząć zarabiać na skracaniu linków.
W tym celu założyłem darmowy hosting, ale muszę się do tego jakoś zabrać i jeżeli ktoś wiedziałby jak maskować linki i chciał pomóc to proszę o kontakt Smile

Plan na jutro, czyli pierwszy dzień, w którym mam zamiar zacząć zarabiać 10 zł/dzień:
Zgodnie z poradami zarejestruje się na mxrevshare oraz clixsense. Dzisiaj niestety nie wystarczyło już na to czasu. Spróbuje ogarnąć też te maskowanie linków i na więcej pewnie nie wystarczy czasu Sad.
Oprócz tego oczywiście przejrzę serwisy z e-mailami i ankietami oraz trochę wyklikam... Więc do jutra...
Aha, jeżeli macie jakieś pomysły to śmiało piszcie Smile


RE: Cel - 10 zł dziennie - qwertybsk - 30-06-2016 14:47

suby są w 100% legalne jeśli promujesz zgodnie z prawem/regulaminemWink
powodzenia życzę tak poza tym Wink


RE: Cel - 10 zł dziennie - danoneksss - 01-07-2016 18:02

Siemka!
Dzisiaj nastał pierwszy dzień, od którego mam zamiar zacząć zarabiać 10 zł dziennie w internecie.
Przepracowałem dzisiaj CAŁE 40 minut, z racji tego, że wczoraj była 1 godzina i 20 minut.
Co zrobiłem? Niewiele.
Obczaiłem wszystkie serwisy, zarejestrowałem się w jednym nowym, na drugi nie wystarczyło już czasu.
Stan kont:
MYIYO -2,21 zł
IWADI - 0,0 zł
MYPANELBASE - 5,60 zł
QASSA -9,48 zł
KUBIGO - 0,14 zł
SW PANEL - 5 zł
AYUWAGE - 0,0 $
THW GLOBAL - 0,0 $
PAID VERTS - 0,004 $
MXREVSHARE - 0, 06 $ Zarabiaj ze mną: https://mxrevshare.com/pl/?r=danoneksss
TEXT BROOKER - 0,0 zł
GIEŁDA TEKSTÓW - 0,0 zł
NEOBUX -0,009 $
RAZEM - 22,43 zł i 0,07 $
Wychodzi na to, że dzisiaj zarobiłem 2,60 zł i 0,06 $.

Dzień 1
22,70 zł/10 zł Huh
Po pierwszym dniu jestem zadowolony. Oczywiście mam te 22, 70, ale większość zarobiłem już wcześniej, nie psujmy jednak sobie dobrego humoru... Smile

Doszedłem też do kilku wniosków dotyczących uczestnictwa w niektórych programach. Jak na razie uważam, że uczestnictwo w NEOBUX jest nieopłacalne.
Albo nie umiem tam zarabiać albo po prostu nie da się tam zarabiać bez poleconych. Nie widzę sensu klikania w reklamy za 0,001 $...
Zarejestrowałem się w Mxrevshare. Na razie nie miałem wiele czasu na podziałanie tam, ale to kwestia czasu.
Jeśli ktoś chce zarabiać razem ze mną to zachęcam: https://mxrevshare.com/?r=danoneksss
W razie wątpliwości służę pomocą oraz mogą wyjaśnić podstawy dzaiłania w tym programie.
Poza tym rejestrując się z reflinka zachęcasz mnie do dalszej pracy oraz prowadzenia tego dziennika Smile.
No i to chyba wszystko, więc do jutra Smile


RE: Cel - 10 zł dziennie - mateusz68 - 01-07-2016 19:05

Powodzenia. Smile Jak chcesz zarabiać trochę więcej zapraszam na pw.


RE: Cel - 10 zł dziennie - mahuzz - 01-07-2016 19:07

(01-07-2016 19:05)mateusz68 napisał(a):  Powodzenia. Smile Jak chcesz zarabiać trochę więcej zapraszam na pw.

Big Grin Big Grin Big Grin Już widzę to żebranie o refa w piramidzie bekabeka

Powodzenia Wink


RE: Cel - 10 zł dziennie - mikuss - 01-07-2016 20:12

(01-07-2016 19:07)mahuzz napisał(a):  
(01-07-2016 19:05)mateusz68 napisał(a):  Powodzenia. Smile Jak chcesz zarabiać trochę więcej zapraszam na pw.

Big Grin Big Grin Big Grin Już widzę to żebranie o refa w piramidzie bekabeka

Powodzenia Wink

@[mahuzz] Jakiej piramidzie Tongue ? Przecież wszystkie to pewniebyznesybezryzykareklamowe a nie piramidy Tongue


W temacie to powodzenia dla autora dziennika Smile


RE: Cel - 10 zł dziennie - mateusz68 - 01-07-2016 20:24

(01-07-2016 20:12)mikuss napisał(a):  
(01-07-2016 19:07)mahuzz napisał(a):  
(01-07-2016 19:05)mateusz68 napisał(a):  Powodzenia. Smile Jak chcesz zarabiać trochę więcej zapraszam na pw.

Big Grin Big Grin Big Grin Już widzę to żebranie o refa w piramidzie bekabeka

Powodzenia Wink

@[mahuzz] Jakiej piramidzie Tongue ? Przecież wszystkie to pewniebyznesybezryzykareklamowe a nie piramidy Tongue


W temacie to powodzenia dla autora dziennika Smile
Chodziło mi o suby, ale....
Nie baiwę się w piramidy itp.