Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elita intelektualna forum zarabiam.com

Autor Wiadomość
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #21
RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com
Sprawdź:
(21-05-2018 17:32)jarunioo7 napisał(a):  Dalej wolę udzielać się na czacie raz na jakiś czas niż brać czynny udział w dyskusjach o kupie, pedalstwie, trollowaniu i innych rzeczach, które tylko niekorzystnie wpływają na nastrój i poziom intelektualny - wszakże z kim się zadajesz takim się stajesz.. Smile

Szkoda strzępić ryja, jak to Stonoga powiedział. No, ale to kolejny przykład na to, że jest wiele osób na forum, które chcą jakiś zmian na czacie, ale trole nie dają nadal o sobie jednak zapomnieć.

(21-05-2018 17:34)radek0389 napisał(a):  @[MaLiN] autorowi tematu bardziej chyba chodziło o nieobiektywną ocenę działań moderacji względem użytkowników, zależną od forumowych znajomości Big Grin a nie o sam poziom czatu.
Ale trudno się z tobą nie zgodzić, że poziom SB jest denny, temat poruszany x razy. Ale jak widać trochę to walka z wiatrakamiSmile.

Niski poziom czatu jest przyczyną powstania tego tematu. Gdyby było inaczej, to dyskusja by się tak nie rozrosła Wink

[Obrazek: giphy.gif]
21-05-2018 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #22
RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com
"Dbamy o poziom sb i chcemy zmian, dlatego uwazamy, ze wyzywanie uzytkownikow od podludzi bylo bardziej niz sluszne, mamy nadzieje, ze Ropsont zlozy podanie do elity forum jak najszybciej"

Nieoficjalne stanowisko moderacji forum zc xD

Tez bym chcial sie dowiedziec dlaczego nieszkodliwe smieszkowanie o kupie jest gorsze od obrazania uzytkownikow. Ktorys zielony odpowie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2018 18:28 przez twardy.)
Glosy: maniek250 (+1), Assasinoo (+1), Mikey (+1)
21-05-2018 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Assasinoo Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,545
Dołączył: May 2014
Reputacja: 589 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.60
Post: #23
RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com
MaLiN odnieś się do konkretnych zarzutów, a nie rób offtopu na inne tematy, jeśli ktoś zaniża poziom to go wybanuj, i miej w końcu upragniony wysoki poziom na czacie (ale wtedy aktywność będzie bliska 0).. Mogę zwracać się do Ciebie per podludziu? ew. per gównie mógłbym, używałbym tych dwóch określeń naprzemiennie, jest to akceptowalne?

Skoro ropsont może obrażać, to każdy może, bo przecież znajomość z moderatorem nie wpływa na wymiar kary xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2018 18:31 przez Assasinoo.)
Glosy: maniek250 (+1), twardy (+1), Mikey (+1)
21-05-2018 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #24
RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com
(21-05-2018 18:09)Assasinoo napisał(a):  Tak ogólnie długi post, fajnie, ale nadal ani Ty, ani yazir, nie odnieśliście się do tego, dlaczego ropsont nie dostał bana za nazywanie innych podludziami?

W sumie, żeby do "Was" dotrzeć trzeba pisać bezpośrednio o "Was", jeśli nie da się inaczej. W mojej ocenie, nie jest to obrazą użytkownika, tylko opisem pewnej grupy osób z forum. Oczywiście yazir, może to inaczej zinterpretować i jeśli stwierdzi, że ropsont złamał regulamin, wyciągnie w stosunku do Niego odpowiednie konsekwencje.

(21-05-2018 18:09)Assasinoo napisał(a):  Banik dla wszystkich, chociaż zawsze ktoś bardziej zawinił, a ktoś mniej. Tutaj była sprzeczka pierw klina z ropsontem (m.in. wyzwiska od gimbusów), a potem ropsonta z twardym (ropsonta szczególnie interesowało życie prywatne twardego), a koniec końców bana dostał tylko szary użytkownik, i mam wierzyć, że to nie dlatego, że mordka ze zlotu? Big Grin

Przecież yazir go nie zna osobiście Lol Twardy słusznie dostał bana, za dużo sobie pozwalał w ostatnich czasach. To mnie zawsze dziwiło, z jednej strony pomocny na forum, jeśli chodzi o jakieś nieregulaminowe posty, ale na czacie już nie potrafił się ogarnąć. Pisanie o jakiś annusach, czy innych pierdollogłupotach, rzeczywiście może zastanawiać, czy przypadkiem ta osoba, nie ma co robić w swoim życiu, bo wchodzi na forum aby się zaspokoić, czy jak?

[Obrazek: giphy.gif]
21-05-2018 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
piotrekprorok Niedostępny
Banned
*

Liczba postów: 4,401
Dołączył: Dec 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #25
RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com
(21-05-2018 18:25)twardy napisał(a):  Nieoficjalne stanowisko moderacji forum zc xD

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka Cool

Moim zdaniem jeśli twardy dostał bana to Ropsont również go powinien otrzymać za te teksty i prowokacje w stronę twardego ale ja tam się nie wtrącam w pracę innych moderatorów a jak Mati zbanował twardego a Ropsonta nie to już nie do mnie... Big Grin
Glosy: Itachi198 (+1), danoneksss (+1), twardy (+1), Mikey (+1), Assasinoo (+1)
21-05-2018 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #26
RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com
(21-05-2018 18:32)MaLiN napisał(a):  rzeczywiście może zastanawiać, czy przypadkiem ta osoba, nie ma co robić w swoim życiu, bo wchodzi na forum aby się zaspokoić, czy jak?

Ten sam poziom co Twoj kolega. Zdarza sie gadac o przyslowiowej kupie, ale przynajmniej nie wyzywam ludzi i nie interesuje sie mnie Twoim, Twojego kolegi czy innego usera zyciem. Jak mozecie mowic o dennym poziomie jak sami zadnego nie prezentujecie? Masz kolor, bys chociaz udawal.
21-05-2018 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #27
RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com
(21-05-2018 16:17)twardy napisał(a):  Co do screenow, to jeden jest sarkastyczna odpowiedzia na teksty Kiljana o robieniu dobrze pod biurkiem (czesto i gesto pisanych przez Kiljana swego czasu). Drugi raczej o kulturze styka. Trzeci odpowiedzia na "podludzi" i chore zainteresowanie moja osoba "naduzytkownika" Ropsonta.

Rozumiem, że jeśli Ropsont miał na celu ironiczne porównanie ludzi, z którymi można popisać na poziomie do ludzi, których 99% wypowiedzi na SB to shit nazywając ich tym samym "podużytkownikami" to nie było tematu? Cool

Pisanie, o siedzeniu pod czyimś biurkiem w wiadomym celu jest okey ale nazwanie kogoś podużytkownikiem bardzo godzi w Wasze mniemania beka

Pogrążacie sie.
Myślę, że na tym można temat zakończyć bo do niczego już nie prowadzi.

(21-05-2018 18:40)twardy napisał(a):  
(21-05-2018 18:32)MaLiN napisał(a):  rzeczywiście może zastanawiać, czy przypadkiem ta osoba, nie ma co robić w swoim życiu, bo wchodzi na forum aby się zaspokoić, czy jak?

Ten sam poziom co Twoj kolega. Zdarza sie gadac o przyslowiowej kupie, ale przynajmniej nie wyzywam ludzi i nie interesuje sie mnie Twoim, Twojego kolegi czy innego usera zyciem. Jak mozecie mowic o dennym poziomie jak sami zadnego nie prezentujecie? Masz kolor, bys chociaz udawal.

Odpowiednie słowa od odpowiedniej osoby (UWAGA, IRONIA) Smile
Pozdro
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2018 18:46 przez jarunioo7.)
21-05-2018 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Assasinoo Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,545
Dołączył: May 2014
Reputacja: 589 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.60
Post: #28
RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com
Ropsont był ewentualnie pijany, a jak yazir go nie zbanował, to znaczy, że uznał za niewinnego.

Na tym można zakończyć temat, Pozdro.

ZAMYKAM


Jarunio z całą sympatią, ale tu nie tyle chodzi o podużytkownicy, tylko o "podludzie" oraz domysły na temat czyjegoś życia prywatnego ;| dla mnie to dziwna sprawa, kto w takiej sytuacji ma nadmiar czasu i nie ma co robić? Logika podpowiada, że ktoś, kto interesuje się cudzym życiem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2018 19:37 przez Assasinoo.)
21-05-2018 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #29
RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com
No kurde proste pytanie, a zadna z osob, ktora nie siedzi na sb (tacy madrzy i wygadani, tematem o kupie nieskalani) nie potrafi na nie odpowiedziec. Dlaczego gadanie o pierdolach jest gorsze od obrazania userow i wycieczek osobistych?

Podludzmi (Zydami, Polakami etc) to Niemcy w obozach palili. Ale ok, byl pijany xD
21-05-2018 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #30
RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com
Naprawdę człowiek wchodzi raz na forum powiedzieć co myśli i od razu musi powstać temat gównoburzy? Ile Wy macie lat? :|

Mniejsza z tym, jako że temat dotyczy poniekąd mojej osoby, wypowiem się na niektóre z zawartych tutaj spraw:

1) Określenie "Podczłowiek" było metaforyczne, oczywiście przyznaję, że trochę mnie poniosło (Tak to jest jak się dyskutuje z trollami). Nie dotyczyło to żadnego palenia w piecach itd tylko porównaniu poziomu userów do innych userów. To tak samo jakbym powiedział, że osoby będące w elicie forum z [$] przed nickiem to nadludzie. Ale wiadomo, że troll wykorzysta każdą sytuację żeby zrobić z niej aferę. Przypomina to zachowanie posłów Nowoczesnej w stosunku do opozycji. Bo od początku tematu słowo "Podczłowiek" lata tutaj w każdym poście.

Jeśli ktoś się tak bardzo poczuł dotknięty tym określeniem to Przepraszam. Ja się potrafię do błędu przyznać Wink
Konsekwencje warna również mogę przyjąć. - yazir decyzja należy do Ciebie.

2) Jakoś nikt nie zwrócił uwagi na moją wcześniejszą dyskusję z Klinem na pewien temat. Parę linijek czatu wyżej. Ale Klin się tym różni od trolli, że jest ogarnięty. Więc się dogadaliśmy normalnie jak ludzie dojrzali. Piszę to by wytłumaczyć tu pewnym osobom, że ja po prostu mówię co myślę i nie ważne do kogo i jak. Nie "szukam" zaczepki jak to adwokat twardego określił, jedynie wyrażam swoją opinię co mi się podoba a co nie. Kto wie ten wie - prowadziłem kiedyś forum, obecnie prowadzę jeszcze grupę na Discordzie i po wielu tekstach po prostu byście z forum wylecieli gdyby to zależało ode mnie. Zasady jakieś muszą panować.

3) Twardy moim zdaniem i tak już bardzo dużo nagiął i sam się zastanawiałem czemu tak długo nie jest warnowany ani nic. Ludzie wchodzący na zarabiam.com są zmotywowani, chcą poczytać coś o zarabianiu, porozmawiać na jakieś ludzkie tematy ale zazwyczaj na czacie siedzi "Kółko wzajemnej adoracji" czyli twardy i spółka, nieustannie trollując i śmieszkując. Normalny użytkownik od razu zrezygnuje z jakiejkolwiek formy integracji z innymi użytkownikami (a czat jest najbardziej przystępną do tego formą).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2018 19:39 przez Ropsont.)
Glosy: Mikey (0)
21-05-2018 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Ropsont - Najbardziej Niebezpieczny Dziennik na Forum! Ropsont 346 170,240 24-11-2023 13:37
Ostatni post: Admin
  Czy kupie na forum konto bankuwe ? GameFun 1 298 06-07-2023 22:21
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarabiam więcej, niż mogę wydać. Na co wydawać pieniądze? SelenkaM 3 763 18-07-2022 20:06
Ostatni post: Hybrid1990
  Czas forum dawid327 2 2,704 24-02-2022 16:53
Ostatni post: Hybrid1990
Exclamation Strony typu zarabiam soldair 2 1,678 12-10-2021 21:48
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: