Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Elita intelektualna forum zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Elita intelektualna forum zarabiam.com (/Temat-Elita-intelektualna-forum-zarabiam-com-156370)

Strony: 1 2 3 4 5


Elita intelektualna forum zarabiam.com - Assasinoo - 20-05-2018 22:40

[Obrazek: 7507f1596baabab7d0cab2f6ca1b707d.png]
[Obrazek: 6f759105efc9edc8f0f27eb18431e9e4.png]

twardy i większość osób piszących na sb = podużytkownicy
ropsont i słynny malin = elita forum

Warto dodać, że użytkownik ropsont zna malina, powtarzam, zna słynnego moderatora malina. Jakby jakiś moderator miał do otworzenia zamknięty temat, to dajcie znać ropsontowi, on powie malinowi, ten otworzy, luz xD

[Obrazek: eb3173fd1eff10ea7b1daabf4d487c6e.png]
[Obrazek: c73cd4be9ce0cfe9a45f8fce91b7831f.png]
[Obrazek: be646ac1cd420b78b8ef090824cf8917.png]

Pozwoliłem sobie edytować temat, dodając nowy screen, głównie z uwagi na to, że "90% nie czyta sb", a tak wgl to jak ropsont powie o tym wszystkim malinowi, to pewnie wszyscy dostaniemy bana i sobie we dwóch będą na forum siedzieć XD


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - twardy - 20-05-2018 23:17

Kto moze to niech korzysta z forum poki moze, bo na zlocie Ropsont powiadomi o wszystkim administracje xD I sie skonczy smieszkowanie!


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - Assasinoo - 20-05-2018 23:23

(20-05-2018 23:17)twardy napisał(a):  Kto moze to niech korzysta z forum poki moze, bo na zlocie Ropsont powiadomi o wszystkim administracje xD I sie skonczy smieszkowanie!

Cała dokumentacja zostanie szeroko przedstawiona na zlocie, ale warto dodać, że już teraz na bieżąco będą przekazywane materiały do moderatora MaLiNa, podczas codziennych spotkań pod jublilatem.


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - twardy - 20-05-2018 23:30

yazir to tez chyba jakis kolega Ropsonta. Bo ja dostaje bana na sb a tutaj kolega moze bezkarnie innych userow obrazac

[Obrazek: Lt7anwR.png]


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - Assasinoo - 20-05-2018 23:34

twardego zbanować tak, ale ropsonta to niee, bo powie malinowi jeszcze i przyps, a tak wgl to piwerko na zlocie wypijemy hehe, trzeba się napić wspólnie

XD


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - yazir - 20-05-2018 23:42

Jutro tutaj ustosunkuje się do tych zarzutów, o ile ktoś mi przypomni albo nie będę zajety.
Bo faktycznie pewnie z ropsontem wale wino pod sklepem, a twardego zbanowalem tylko że względu na to że ropsont tak chciał


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - twardy - 20-05-2018 23:46

Tylko sie yazir z Ropsontem najpierw skonsultuj zanim cos w ogole napiszesz xD A w ogole najlepiej zeby przy tej rozmowie Malin byl xD


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - Assasinoo - 20-05-2018 23:47

(20-05-2018 23:42)yazir napisał(a):  Jutro tutaj ustosunkuje się do tych zarzutów, o ile ktoś mi przypomni albo nie będę zajety.
Bo faktycznie pewnie z ropsontem wale wino pod sklepem, a twardego zbanowalem tylko że względu na to że ropsont tak chciał

Wino to inny moderator, ale chyba nazywanie kogoś podludziem nie jest mile widziane w społeczności zarabiam.com? Tacy toksyczni użytkownicy powinni być banowani, ale nie są, potem się dziwić, że coraz mniej osób na zc.


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - Artinesse - 20-05-2018 23:52

Poruszając ten temat to i ja się dopiszę...
Od długiego już czasu na forum denerwują mnie te dyskusję "ynteligentne" na sb. Co jeden stara się być mądrzejszy od drugiego. A tak na prawdę jak się czyta wywody, to czasami zastanawiam się czy nie sięgnąć po słownik języków obcych. Takie filozofie płyną, że czasami ciężko je zrozumieć (ironia). Napiszę to językiem filozoficznym, bo ostatnio taki panuję tutaj zwyczaj... Ot co, fajne forum zamienia się w śmietnik intelektualny. Mamona intelektualizmu wysoko rozwiniętego.


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - PremAccHack - 21-05-2018 07:04

Czego każdy na @[twardy]ego wszystko zwala zawsze. Jak jakaś afera to każdy na sb twardy, forum twardy. Masz chłopie przeje**ne Jerk2