Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #3801
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
(29-07-2016 09:09)wydra87 napisał(a):  @[mikuss] jeśli możesz, wyczyść ;] treść mi nie przeszkadza...
co do Twojego wątku przetrwania czy też nie... trochę inne zdanie mam na te temat po przeczytaniu pozwu, który już jest dostępny na stronie SEC (od około 10 godzin)
Co ciekawe można wyczytać tam, m.in to, iż jest to normalna procedura weryfikująca, w przeciwieństwie do tego co pisało tutaj mnóstwo osób.
Co będzie to będzie, tak jak mówiłem - ja się nie obawiam. Poleconych w TM mam zaledwie kilku i każdemu przed rejestracją wspominałem o tym, iż istnieje ryzyko straty wkładu.
Loginu mogłeś nie widzieć, bo głównie udzielam się w dziale Leadmore Wink

Tak ale na podstawie dokomentów od samego scemr scovile wiedzą, że to ponzi zwykła piramida finansowa więc działają dalej tak jak mają działać.
Gdyby charles udowodnił, że to nie piramida a nie da się tego udowodnić to byloby po temacie a tak będzie ciąg dalszy i na pewno również nie zbyt miły dla góry promotorów. Akcja dopiero nabiera rozpęduSmile

wydra tak masz rację, ja tych tematów w tych działach nie czytam więc stąd twój login był mi nieznany Smile

(29-07-2016 08:46)Polakko napisał(a):  Wiadomość od Karola:

"
podziałem przychodów."

Scamer scovile w tym właśnie miejscu, 2 wyrazach obalił kłamstwa wszelkich byznesmenów naganiaczy Bo sam ich guru wyrażnie powiedział, że że od początku dzielił PRZYCHODY nie ZYSKI.
Bo każdy byznesmen flagowym tekstem reklamował SCAMTM JAKO PLATFORMĘ REKLAMOWĄ DZIELĄCĄ SIĘ ZE SWOIMI KLIENTAMI ZYSKAMI Z REKLAM. Co było jednym wielkim kłamstwem


Hellllloł ludziska czas sie obudzić i wyrwać z matni czarnogrodu i zrzucić klapki z oczu i przestać łykać papkę kłamstw.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2016 09:39 przez mikuss.)
Glosy: trio (+1)
29-07-2016 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Roben Offline
Football is my life
*

Liczba postów: 12,760
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 11367 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 637.69
Post: #3802
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Trzymajcie sie tematu.Temat nie ma sluzyc takim dyskusja.
29-07-2016 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #3803
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(29-07-2016 09:09)wydra87 napisał(a):  @[mikuss] jeśli możesz, wyczyść ;] treść mi nie przeszkadza...
co do Twojego wątku przetrwania czy też nie... trochę inne zdanie mam na te temat po przeczytaniu pozwu, który już jest dostępny na stronie SEC (od około 10 godzin)
Co ciekawe można wyczytać tam, m.in to, iż jest to normalna procedura weryfikująca, w przeciwieństwie do tego co pisało tutaj mnóstwo osób.

https://www.sec.gov/litigation/complaint...p23604.pdf

O tym mowisz? Przeciez masz tu napisane czarno na bialym, TM nie posiada zadnych innych wplywow niz kasa z adpackow. Co tu weryfikowac?

@edit

a, chyba o to chodzi
https://www.sec.gov/litigation/litreleas...r23604.htm

No tak tu jest zupelnie co innego Lol
Najlepsze jest to, ze te lemingi beda klikac reklamy aktywacyjne przez te minimum 2 miesiace xD "Bo to przyniesie pieniadze do programu". HAHA xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2016 10:25 przez twardy.)
29-07-2016 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wydra87 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 277 +

Forum Gold: 2.00
Post: #3804
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(29-07-2016 10:08)twardy napisał(a):  [quote='wydra87' pid='1527752' dateline='1469779769']
...
...
Najlepsze jest to, ze te lemingi beda klikac reklamy aktywacyjne przez te minimum 2 miesiace xD "Bo to przyniesie pieniadze do programu". HAHA xD

Ale co Cię tutaj boli? Bo przeżywasz to gorzej oni sami... naprawdę to aż tak boli, że ktoś robi coś, co nie ma żadnego związku z Tobą? facepalm
Glosy: Dziubla (+1)
29-07-2016 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #3805
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(29-07-2016 10:36)wydra87 napisał(a):  
(29-07-2016 10:08)twardy napisał(a):  [quote='wydra87' pid='1527752' dateline='1469779769']
...
...
Najlepsze jest to, ze te lemingi beda klikac reklamy aktywacyjne przez te minimum 2 miesiace xD "Bo to przyniesie pieniadze do programu". HAHA xD

Ale co Cię tutaj boli? Bo przeżywasz to gorzej oni sami... naprawdę to aż tak boli, że ktoś robi coś, co nie ma żadnego związku z Tobą? facepalm

Co ma mnie bolec... to raczej manifestacja radosci, ze na tym swiecie istnieje troche sprawiedliwosci... chociaz przyznam, ze troche malo Smile Jakby sie tak kazdemu do siedzenia dobrali co na programie wyszedl na plus Smile

Ma mnie bolec, ze za oszustow sie wzieli? xD

https://www.youtube.com/watch?v=ijaOYuIT300

Co jeden to glupszy... Trafficmonsoon jest niewygodny dla facebooka, google i youtube bo te firmy nie dziela sie zyskami z uzytkownikami.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2016 10:53 przez twardy.)
29-07-2016 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wydra87 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 277 +

Forum Gold: 2.00
Post: #3806
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Pisanie na tym forum o sprawiedliwości, gdzie ponad połowa użytkowników zarabiam.com działa na programach, które z uczciwością mają nie wiele wspólnego jest trochę nie na miejscu...
Glosy: Verb22 (+1), kaczor89 (+1)
29-07-2016 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #3807
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(29-07-2016 11:14)wydra87 napisał(a):  Pisanie na tym forum o sprawiedliwości, gdzie ponad połowa użytkowników zarabiam.com działa na programach, które z uczciwością mają nie wiele wspólnego jest trochę nie na miejscu...

Jak to policzyles?
To co prezentujesz to mentalnosc oczusta - 'oszukuje bo inni sa oszustami', jeszcze jestes zniesmaczony jak ktos to punktuje xD
29-07-2016 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

jutub3d Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 38
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3808
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
klikanie w reklamy w tej chwili nikomu nie zaszkodzi, ale i nie pomoże

(być może ahmed będzie się bronił później na zasadzie: kupiłeś usługę reklamową - a ja ™ jak widać ją dostarczyłem)

Reklamodawcom - czyli tym co wykupili adpacki - właściwie nic nie da, bo sami wiecie, że klikacie "żeby odbębnić obowiązek" a nie z rzeczywistego zainteresowania tym co inni użytkownicy tm mają do zaoferowania.

Tak czy owak poprzednikom sugeruję zachowanie poziomu dyskusji; personalne ataki są zawsze żenujące, a zarówno wyznawcy TM, jak i zwykli hejterzy nimi pozostaną.
Dopiero teraz niektórym (ale nie wszystkim) otworzyły się oczy i dostrzegli możliwość UTRATY PIENIĘDZY, stąd pytania o spory możliwość "odzyskania tego co się wpłaciło" itp

@wydra cała zabawa polega (ła) na tym żeby rzetelnie informować co się reklamuje (reklamowało), a nie mydlić oczy "PewnymBiznesemBezRyzyka"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2016 11:26 przez jutub3d.)
Glosy: wydra87 (+1)
29-07-2016 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wydra87 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 277 +

Forum Gold: 2.00
Post: #3809
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
jutub3d tak jak wspominałem, ja moim poleconym mówiłem, uprzedzałem, że jest to program z dużym stopniem ryzyka utraty wkładu.

twardy proszę Cię nie mierz wszystkich swoją miarą. Pytasz jak to policzyłem? Wystarczy być tutaj na forum i czytać ze zrozumieniem to co piszą inni. Ale jak Twoje posunięcia sprowadzają się tylko do hejtu nad innymi, a sam jesteś guru i władca to super - gratuluję. Proponuję jednak zalecać się do tego co napisał Roben a nie prawić swoje mądrości "bo jestem najmądrzejszy i wszystko wiem".
29-07-2016 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #3810
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
29-07-2016 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 313,093 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: