Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
scinekm Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 80
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2861
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
(19-02-2016 17:36)rcielak napisał(a):  A jak sie ten WIELKI prawnik nazywa?
W zapewnienia karola to bym raczej nie wierzyl, w koncu tak samo obwieszczal, ze PayPal potwierdzil, ze TM nie jest Ponzi. Wczesniej, ze reklamuje sie u niego tesco i bmw.
Co pokazal czas wiadomo.

Mam nadzieje, ze ten adwokat nie jest ekspertem pokroju eksperta od "pseudo banku".

A wlasnie co tak temat sie urwal?

Temat banku jest wciąż wałkowany, nie jesteś na bieżąco. Godność prawnika nie została nam jeszcze ujawniona(prawdopodobnie przez podobnych Tobie zniesławiaczy, gość po prostu chce utrzymać autorytet). Już dawno wiadomo z każdej strony było potwierdzane, że TM nie jest klasycznym Ponzi(mi się wydaje, że niektórzy nie wiedzą po prostu co to jest, wszak masa ludzi nawet MLMy uważa za schematy Ponzi), więc temat zamknięto już miesiące temu. MIESIĄCE. Panowie, do lektury, wszystkie info są jak na dłoni, Wasze obawy i obiekcje zostały rozbite już w okolicach jesieni.
Reklamy widzieli wszyscy, bez wygłupów, serio.
Ale tam, nieważne, TM i tak upada, bo piramida, prawda?
19-02-2016 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #2862
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(19-02-2016 18:41)scinekm napisał(a):  
(19-02-2016 17:36)rcielak napisał(a):  A jak sie ten WIELKI prawnik nazywa?
W zapewnienia karola to bym raczej nie wierzyl, w koncu tak samo obwieszczal, ze PayPal potwierdzil, ze TM nie jest Ponzi. Wczesniej, ze reklamuje sie u niego tesco i bmw.
Co pokazal czas wiadomo.

Mam nadzieje, ze ten adwokat nie jest ekspertem pokroju eksperta od "pseudo banku".

A wlasnie co tak temat sie urwal?

Reklamy widzieli wszyscy, bez wygłupów, serio.

Tak ja widziałem te miliony wydane na reklamę w piramidzie u oszusta karolka przez bmw, tesco i inne by z emiratow arabskich się na popołudniową wycieczkę wybrały samolotem do Usa na zakupy w tesco beka
Głupich nie sieją, ciężko Ci będzie w życiu z Twoją naiwnością i brakiem samodzielnego myślenia. Jedyne pocieszenie w tym, że Tm nie za długo zniknie a wraz z nim ludzie Twojego pokroju aż do następnego byznesu bez ryzyka na lata gdzie wszyscy rzucać prace, brać kredyty inwestować wszystko u oszusta
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2016 18:47 przez mikuss.)
19-02-2016 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

xyourneyx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 263
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 53 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2863
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
mikuss, nie wiem czy trollujesz czy jesteś po prostu głupi...

Nie widziałem reklam bmw czy tesco, ale za to widziałem rekkamy polskiego sejmu. I co teraz? Dalej mówisz, że to ponzi?

Big Grin

xyourneyx, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2006 Jerk2.
19-02-2016 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #2864
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(19-02-2016 18:54)xyourneyx napisał(a):  Nie widziałem reklam bmw czy tesco

Big Grin

Nie widziałeś ?? nie ładnie tak brzydko kłamać.... Twój Bóg oszust karolek mówi że bmw i tesco miliony na reklamę u niego wydają a Ty bezczelnie kłamiesz, że nie widziałeś tych reklam ?
Chyba do Chajkowskiego cię zgłosze bo 50 dolców na ulicy nie leży Tongue

Tm było i jest piramidą ponzi i żaden lider kłamca naganiacz żadną pelerynką tej prawdy nie schowa
Glosy: trio (+1)
19-02-2016 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rcielak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2865
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Aha, Czyli jest anonimowy tak samo jak menadzer konta PayPal, ktorego nikt nie widzial. Czyli narazie mamy tylko slowo Karola.
Nie mam wiecej pytan.

W przeciwienstwie do Ciebie nikogo nie znieslawiam. Jezeli tak to prosze o cytat.
Przeprosze.

------
Co do Reklam:
Jak wrzuce reklame ISIS do TM to tez bedziesz mowic, ze TM wspiera terroryzm. Jerk

Ktos kto z biura reklamy tesco puscilby reklame do 100% randomowej grupy jak w TM kolejnego dnia wylecialby z roboty, ale co ja tam wiem...

Zreszta myslisz, ze takie bmw ma swojego paypal`a czy payze? Wink

----------

Owszem nie jestem w temacie banku. Program sie zamrozil wiec sledze pi razy oko. Na grupe warzywna nie wchodze, a zadnej informacji od admina nie bylo.

Wiec w moim odczuciu sie urwal.

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2016 19:11 przez rcielak.)
19-02-2016 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Darqus Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 149
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 7.00
Post: #2866
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Pytanie utonęło w bezcelowej spekulacji na temat piramid i innych bzdetów, także zadaję po raz drugi.

Czy ktoś przegrał już spór w paypalu czy wszystkie wygrywają? Jakieś dowody?
19-02-2016 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rcielak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2867
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
@Darqus, jeden z moich poleconych ma termin na poniedzialek wiec dam znac.

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
Glosy: Darqus (+1)
19-02-2016 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek0515 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 350.00
Post: #2868
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(19-02-2016 17:36)rcielak napisał(a):  A jak sie ten WIELKI prawnik nazywa?
W zapewnienia karola to bym raczej nie wierzyl, w koncu tak samo obwieszczal, ze PayPal potwierdzil, ze TM nie jest Ponzi. Wczesniej, ze reklamuje sie u niego tesco i bmw.
Co pokazal czas wiadomo.

Mam nadzieje, ze ten adwokat nie jest ekspertem pokroju eksperta od "pseudo banku".

A wlasnie co tak temat sie urwal?


Jak się prawnik nazywa?Pewnie z czasem powie, lub nie bo sobie tego prawnik np. nie bedzie życzył tak jak Ty jesteś tutaj pod Nickiem, bo np. nie chcesz żeby ludzie wiedzieli jak nawet wyglądasz. 3/4 hejterów pisze z profilowego bez zdj. bo boją się odpowiedzialności za słowa? Nie powiem ta 1/4nie wykrzykuje tylko KONIEC TM tylko mają swoje argumenty. Wierzyć nie wierzyć w to co napisał, moim zdaniem wierzyć Charles nie ucieka nigdzie tylko walczy o ten biznes jak może tym bardziej że wypłaty wróciły instant, i wszytsko jest OK. Oho oczywiście na tym screenie wyżej jest info na zagranicznych forach mówią o AlliedWallet. NIGDZIE ale to nigdzie nie jest napisane że wlaśnie ten procesor będzie dodany. Jak zwykle informacje wyssane z palca tak jak to że paypal podał jaka jest kwota czy tam że nie zwróci pieniędzy. Mikuss

(19-02-2016 17:45)mikuss napisał(a):  [quote='rcielak' pid='1438705' dateline='1455899803']


Jeśli po przeczytaniu tych słów będą nadal osoby ślepo ufające oszustowi karolkowi i myślące, że za 180 dni zobaczą paypal i wypłaty to są po prostu .....pip.....
Karolek nazbiera ile się da dla Siebie na payza i pozbiera zabawki a Wy zostaniecie w większości z jednym wielkim ZEREM, dlatego powtarzane jest to wielokrotnie : Ten kto może niech składa spór na pp bo to jedyna szansa na zobaczenie Swoich $$$$

Rozumiem że dajesz sobie rękę uciąć że Charles wszystkie pieniądze własnie zbiera i będą to tylko dla niego? Hmm jestem Ciekawy na jakiej podstawie PP zakładane są spory. Przecież kupuje się pakiet usług reklamowych(mnie one bardzo pomogły-rozkręciłem biuro podroży znajomego)a w regulaminie TM jest napisane że nie gwarantuje zysków są zależne od sprzedaży w firmie. Jedynie do kogo możecie mieć pretensje to do sponsorów którzy wam naopowiadali ze ryzyka nie ma, nie przedstawili regulaminu. Może biznes trać 10 lat a może 2. Tak jak w życiu. Więc TM może teraz spokojnie się podnieść bo jest na to bardzo duza szansa i wierze w to ogromnie. Czas pokarze
Glosy: scinekm (+1)
19-02-2016 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karolo Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 136
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2869
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Spór załozony 09.02.2016 termin 19.02.2016 czyli dziś, jak narazie dalej oczekuje na odpowiedz
19-02-2016 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,624
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2870
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(19-02-2016 18:41)scinekm napisał(a):  (...) Już dawno wiadomo z każdej strony było potwierdzane, że TM nie jest klasycznym Ponzi(...)
Hmm, naprawdę są osoby które uważają Tm za prawdziwy biznes, generujący zyskiRolleyes? Pytam poważnie.

(19-02-2016 19:02)rcielak napisał(a):  tesco puscilby reklame do 100% randomowej grupy jak w TM

Siedzę w reklamie online aktywnie od 6 lat, target, retargeting spersonalizowany, śledzenie zachowania online użytkownika, optymalizacja źródła ruchu, to są dzisiejsze tematy. Gdzie by, taki przykładowy sklepik z butami online a tym bardziej korporacyjne kolosy, marnowały pieniądze na śmieciowy ruchSmile.
Glosy: devilll (+1), flown (+1)
19-02-2016 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 312,160 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: