Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2461
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
Nawet na tym forum był gdzieś wrzucany screen wiadomości od PP z informacją, ze PP zakończyło współpracę z PP i należy u nich dowiadywać się szczegółów. Na tym screenie opieram swoją informację. Nie widziałem co pisał Chajkowski, więc tego nie komentuje Smile
A usuwania z grupy za byle g... też nie komentuje bo w niej nie jestem od dawna i nie jestem na pewno zwolennikiem Pana Chajkowskiego i jego metod działania. Wiem, ze ma doświadczenie, sprawdza programy zanim je promuje, ale ja również mam swój rozum i nie wierzę aż tak w to co on i inni piszą, tylko sam szukam innych źródeł informacji, również tych krytycznych, żeby podejmując decyzję wiedzieć jak najwięcej faktów za i przeciw. I pretensje w razie straty mam tylko i wyłącznie do siebie, a nie szukam winnych, bo ktoś coś napisał... W końcu jestem dorosłą osobą i zachowuję się jak dorosły, a nie jak dziecko, któremu rozwaliła się wieża z klocków i szuka winnego dookoła, jak najdalej od siebie...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2016 17:25 przez todek78.)
07-02-2016 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
radek0389 Online
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,624
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2462
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(06-02-2016 23:27)trio napisał(a):  Ja trzymam kciuki by hyip dzialal nastepne 15 lat(...)

Tak z ciekawości, ile pieniędzy jest potrzebne aby działalność w schemacie ponzi działała 15 lat w takim tempie? Bo moim zdaniem to światowe zasoby są zbyt małe.
07-02-2016 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rcielak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2463
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
@todek,
Skoro admin pisze, ze wyplaca 100k/dzien, a wyplaty z jednego dnia ida drugi tydzien, a sa dopiero na ok. 20. To liczac prosto jestem wstanie powiedziec ile tych wyplat bylo zleconych.

Czytaj uwaznie, napisalem, ze nikt o zdrowych zmyslach w to nie wejdzie. Chyba, ze zostanie zmanipulowany przez pietruszke czy innego naciagacza na evencie.
Tak, uwazam, ze te 10 melonow na PP pochodzi od nieswiadomych jeleni, ktorzy nie wiedza co robia lub od debili, ktorzy licza na cud.

To, ze gorka urosla w styczniu nie oznacza niczego. W koncu w styczniu bylo wyplat jak na lekarstwo...
Rosnaca gorka przy wyplatach instant w grudniu robila wrazenie... Sam caly grudzien robilem 100% reinwest.
Prawda jest taka, ze jak bylo dobrze to mowilem, ze jest dobrze. Jak jest zle to mowie, ze jest do dupy mimo, ze przez to zarobki z poleconych spadly mi z grubo ponad 200$/tydzien do 20$.

Roznimy sie w pogladach na temat TM, roznimy sie rowniez w sposobie prowadzenia grupy ref. Ty tylko przedstawiasz "fakty" i masz w dupie co zrobia twoi poleceni... "bo niechce zeby mial do mnie pretensje jak wyjdzie z programu, a on bedzie jeszcze dlugo dzialal" - twoje slowa.
ja mowie "sluchaj fajnie sie zarabialo, ale sytuacja staje sie ch..., bo (uzasadnienie poparte faktami)... Ja zaczynam wszystko wyplacac, tobie tez polecam"...
Czy mnie poslucha to juz zalezy od niego, ale skoro okreslam sie mianem "lidera" to wypadaloby nim byc ...

Dobrej Nocy Wszystkim

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
07-02-2016 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
znikad Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 287
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2464
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
To w co wchodzić ?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
07-02-2016 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2465
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(07-02-2016 21:14)znikad napisał(a):  To w co wchodzić ?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

W Trafficmonsoon oczywiscie! Wez kredyt i sprzedaj nerke!
Glosy: Zaperr44 (+1)
07-02-2016 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2466
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(07-02-2016 21:01)rcielak napisał(a):  @todek,
Skoro admin pisze, ze wyplaca 100k/dzien, a wyplaty z jednego dnia ida drugi tydzien, a sa dopiero na ok. 20. To liczac prosto jestem wstanie powiedziec ile tych wyplat bylo zleconych.

Czytaj uwaznie, napisalem, ze nikt o zdrowych zmyslach w to nie wejdzie. Chyba, ze zostanie zmanipulowany przez pietruszke czy innego naciagacza na evencie.
Tak, uwazam, ze te 10 melonow na PP pochodzi od nieswiadomych jeleni, ktorzy nie wiedza co robia lub od debili, ktorzy licza na cud.

To, ze gorka urosla w styczniu nie oznacza niczego. W koncu w styczniu bylo wyplat jak na lekarstwo...
Rosnaca gorka przy wyplatach instant w grudniu robila wrazenie... Sam caly grudzien robilem 100% reinwest.
Prawda jest taka, ze jak bylo dobrze to mowilem, ze jest dobrze. Jak jest zle to mowie, ze jest do dupy mimo, ze przez to zarobki z poleconych spadly mi z grubo ponad 200$/tydzien do 20$.

Roznimy sie w pogladach na temat TM, roznimy sie rowniez w sposobie prowadzenia grupy ref. Ty tylko przedstawiasz "fakty" i masz w dupie co zrobia twoi poleceni... "bo niechce zeby mial do mnie pretensje jak wyjdzie z programu, a on bedzie jeszcze dlugo dzialal" - twoje slowa.
ja mowie "sluchaj fajnie sie zarabialo, ale sytuacja staje sie ch..., bo (uzasadnienie poparte faktami)... Ja zaczynam wszystko wyplacac, tobie tez polecam"...
Czy mnie poslucha to juz zalezy od niego, ale skoro okreslam sie mianem "lidera" to wypadaloby nim byc ...

Dobrej Nocy Wszystkim

Nie wiesz ile osób dziennie zleca wypłaty, więc to tylko domysły, tak smo jak domysłami jest określanie ile ludzi wpłaca, bo wiem, że wpłacają, przynajmniej takie wpisy widzę na FB
Zgadza się - mamy odmienne poglądy co do przyszłości TM Smile
Jednak nie oceniaj jak ja prowadzę swoją grupę skoro w niej nie jesteś.
Nie mam ich w d... Tak, nie mówię im, że wypłacajcie bo ja wypłacam, bo bym ich okłamał, a tego nie chcę robić. Ja im mówię prawdę, czyli to ze tak samo jak może ruszyć bank i będzie pięknie, może równie dobrze już się nie podnieść i grosza nie wypłacić, bo już w przeszłości tak programy padały, ale ja nie zmieniam strategii i reinwestuję część i część wypłacam. Nikomu nie sugeruję niczego, a na pewno tego, żeby reinwestowali.
Ty im mówisz : "Ja zaczynam wszystko wypłacać, Tobie też polecam"
Ja im nie mówię: "Ja reinwestuję 90%, Tobie też to polecam", ale mimo tego że ja mam taką strategię mówię im wszystko jak przed chwilą napisałem, a jaką decyzję podejmą zależy już od nich. Nie określam się mianem lidera, ale jestem w porządku wobec nich i niczego im nie narzucam i jeśli ja podejmuję dalsze ryzyko, to nie wciągam ich za mną na siłę jak to robi wielu 'liderów', bo przecież mają z każdej osoby prowizje...
07-02-2016 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Darqus Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 149
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 7.00
Post: #2467
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
07-02-2016 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devilll Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 499
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 164 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2468
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(07-02-2016 21:54)Darqus napisał(a):  Taka ciekawostka

http://clubmagicians.com/m/profile?scree...b1fd2j3y7c

No i wszystko jasne. TM Bank to jego kolejna magiczna sztuczka Lol
Bank miał być 6, no ale wiadomo skoro to magia to i element zaskoczenia również musi być Lol

devilll, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2011.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2016 23:00 przez devilll.)
07-02-2016 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyweg Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 476 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 81.00
Post: #2469
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Hokus pokus, czary mary
Karol kradnie wam dolary
Hokus pokus, ence pence
W której torbie ma już więcej?
Hokus pokus, czary mary
Przyjmie funty, franki i talary
Jesteś bardzo dziś pyskaty
W fejsbukowej grupie dostajesz baty
Jeden, drugi, trzeci ban
Otworze tm bank dzisiaj wam
Tam wpłacicie swe dolary
Karol zrobi czary mary
Nim się ockniesz z tego rauszu
Twoje konto dozna fałszu
Ence pence i czary mary
Karol zniknie a wraz z nim twe dolary... facepalm

Takie pytanie, serio zainwestowaliście tak duże pieniądze w biznes gościa który na ważnych spotkaniach biznesowych pojawia się w rozciągniętej koszulce, za dużych spodniach i adidaskach?
[Obrazek: xbmhhs.jpg]

Polecam zapoznać się również z tym linkiem http://www.wykop.pl/link/3001651/jak-dzi...finansowa/ może wyciągniecie jakieś wnioski.

Nie żebym coś specjalnie chciał trolować ale czytając ten temat robi się coraz to śmieszniej. A niektórzy zwolennicy TM to naprawdę mają wyprane mózgi niczym Piotr Parafiniuk albo ten od "Jesteś zwycięzcą"

szyweg, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2016 00:28 przez szyweg.)
Glosy: Zaperr44 (+1), kubn2 (+1), overlord25 (+1), matek697 (+1), devilll (+1)
07-02-2016 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devilll Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 499
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 164 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2470
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
szyweq nic dodać nic ująć. To jak ten gość się prezentuje to po prostu żart beka Biznesmen pełną gębą nie ma co.

devilll, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2011.
Glosy: szyweg (+1)
07-02-2016 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 312,830 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości