Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #2241
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
Widocznie jest bardziej popularny, a za tym zawsze będą hejterzy i wielbiciele.. Zawsze jest lider jakiegoś biznesu czy to jakiś internetowy czy to MLM. Zawsze są zwolennicy, ale zawsze też są hejterzy których dupsko boli że komuś się udało wybić. Założe się ze nie jeden z was będąc w takiej sytuacji ciągnął by tą złotą kure za ogon aż by się nie zesrała zeby tylko kase wycisnać.

Gdybyś był na jego miejscu to nawet by Cie nie było na tym forum tylko byś tłumaczył jaki to nadal świetny biznes. Dlatego napisałem że ludzie bywają prymitywni bo taka jest prawda !

Skąd wiesz że jest kłamstwem bo nie kupują reklam? Masz wejścia do systemu i widzisz jakie są statystyki?
Nie.

Tak samo ja nie mam takich informacji ani nikt tutaj z nas. Prawda jest taka że wie to tylko sam Admin i jego elita która tworzy ten program. Rok temu dokładnie ludzie spamowali i hejtowali tak jak teraz opierając swoje hejty na zwykłych przypuszczeniach, teraz jest tak samo... to są zwyczajne przypuszczenia. Dajcie ludziom samodzielne zdecydować co zrobia ze swoimi pieniędzmi. Ja pieniędzy nie wypłacam tylko reinwestuje, mam osoby chętne które chcą w to wejśc z kasą a mimo to ostrzegam ich przed tą decyzją do czasu aż wszystko będzie czarno na białym.
Ja również obawiam się utraty pieniędzy, mimo to wiem że nie zbankrutuje nawet gdy tak się stanie i każdemu poleconemu daje możliwość wyboru tłumacząc jak jest.
26-01-2016 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2242
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
[Obrazek: XAOQk47.png]

Moj najulubienszy screen na temat tego lidera Big Grin Ten profesjonalizm Big Grin
Glosy: overlord25 (+1), DeI (+1), kubn2 (+1)
26-01-2016 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #2243
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(26-01-2016 16:31)adik7276 napisał(a):  Gdybyś był na jego miejscu to nawet by Cie nie było na tym forum tylko byś tłumaczył jaki to nadal świetny biznes. Dlatego napisałem że ludzie bywają prymitywni bo taka jest prawda !

Skąd wiesz że jest kłamstwem bo nie kupują reklam? Masz wejścia do systemu i widzisz jakie są statystyki?
Nie.

Tak samo ja nie mam takich informacji ani nikt tutaj z nas. Prawda jest taka że wie to tylko sam Admin i jego elita która tworzy ten program. Rok temu dokładnie ludzie spamowali i hejtowali tak jak teraz opierając swoje hejty na zwykłych przypuszczeniach, teraz jest tak samo... to są zwyczajne przypuszczenia.

Jak bym był promotorem to bym napisał by się wstrzymać bo program nie wypłaca i na pewno bym pisał że to nie jest pewny biznes. Więc nie każdy jest szują więc nie wmawiaj mi że bym tak robił Smile

Mam mózg i logikę to wystarczy. Znasz kogoś kto kupił tam reklamy? Ja nie. Widziałeś by ktokolwiek duży się tam promował? Jakaś firma coś? Nie. Same gówno strony pokroju zarób milion w 15 minut.
26-01-2016 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2244
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Ktos tam kiedys wklejal screena z reklama kotlow grzewczych czy cos.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2016 16:47 przez twardy.)
26-01-2016 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #2245
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(26-01-2016 16:47)twardy napisał(a):  Ktos tam kiedys wklejal screena z reklama kotlow grzewczych czy cos.

To ten 1% januszów biznesu ew. osób jak ja które nie miały jakiej strony promować bo przy kupnie paczki trzeba było podać podajże albo potem można za te kredyty z paczki reklamować tą stronę o ile dobrze pamiętam.
26-01-2016 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #2246
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Ja w ostatnim czasie widziałem mnóstwo polskich reklam sal weselnych, kapeli weselnych lub innych firm polskich oferujących jakieś usługi więc w tej kwestii się mylisz.

Co do namawiania.. Nie bronie go ale dobrze znam schemat działania i gdyby on na luznych gatkach powiedział że jest coś niepewne to program leży od zaraz. To jest oczywiste że ludzie go oglądaja i nie może okazać słabości i że coś jest nie tak.

Dlatego tutaj trzeba mieć swój rozum i działać po swojemu. Tak było i będzie zawsze że jedni stracą a inni zyskają bardzo dużo. I to nie tylko w RevSharach tylko w każdym biznesie. Do MLM też ludzie wchodzą i odpadają jak muchy bo im nie idzie i później mówią jaki MLM to syf bo nie chciało im się robić. I jest ten sam przykład - lidera nazywają oszustem i krętaczem bo pracował na swój sukces a im się nie chciało. Absurd.


Jak byś był takim promotorem jak pietruszka to byś nie napisał że jest problem z wypłatami i żeby się wstrzymać bo lider to jest autorytet i takimi słowami byś zamknąl program, ludzie idą za Tobą a nie za firmą kiedy wy to pojmiecie ludzie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2016 16:56 przez adik7276.)
Glosy: scinekm (+1)
26-01-2016 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #2247
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(26-01-2016 16:56)adik7276 napisał(a):  Ja w ostatnim czasie widziałem mnóstwo polskich reklam sal weselnych, kapeli weselnych lub innych firm polskich oferujących jakieś usługi więc w tej kwestii się mylisz.
Duże poważne firmy.

(26-01-2016 16:56)adik7276 napisał(a):  gdyby on na luznych gatkach powiedział że jest coś niepewne to program leży od zaraz. To jest oczywiste że ludzie go oglądaja i nie może okazać słabości i że coś jest nie tak.
To ile ludzi ogląda luźne gadki? 100 000? Myślisz że jak 100 ludzi wypłaci bo pietruszka powiedział coś złego na temat programu to program padnie? Bo 100 poleconych pietruszki wyniesie pieniądze? beka

(26-01-2016 16:56)adik7276 napisał(a):  Do MLM też ludzie wchodzą i odpadają jak muchy bo im nie idzie i później mówią jaki MLM to syf bo nie chciało im się robić. I jest ten sam przykład - lidera nazywają oszustem i krętaczem bo pracował na swój sukces a im się nie chciało.
Link/screen to tych postów
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2016 17:06 przez kubn2.)
Glosy: DeI (+1)
26-01-2016 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #2248
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
I znowu piszesz bez konkretów i bezsensu więc dalsza dyskusja zbędna widocznie. w każdym kraju jest lider a Ty mówisz o pietruszce bez przerwy, jeżeli każdy lider by się zachował tak jak mówisz to program leży.... Poza tym mówisz że to Scam, a teraz piszesz że 100 osób wypłaci to z programem nic sie nie stanie. Sam sobie przeczysz.

Poza tym na luznych gatkach masz przynajmniej zawsze po kilkaset osób i w następnych dniach ogląda je wiele wiele innych osób więc te Twoje 100 osób znowu wyciągnięte z nieba, argument po raz kolejny kuleje jak reszta Twoich wypowiedzi.

Po co się przegadywać jak Twoje przypuszczenia, argumenty i wszelakie wypowiedzi nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości, ani większego sensu.


Teraz ja Ci powiem wejdź sobie wpisz w google MLM i lidera jakiejś firmy. Zobacz ile osób go ciśnie że wali w ch*ja, a inne osoby go chwalą. Znam takie osoby w tym biznesie które doszły na szczyt ciągnąc za sobą innych. Ten który nie zarobił bo nic mu sie nie chciało robić wyzywa wszystkich od oszustów bo to piramida finansowa, a Ci którzy cieżko pracowali leżą do góry jajami. - Idealne odzwierciedlenie tego co pisałeś.

Dalej chcesz dyskutować?

Poza tym widzę że nawet nie odniesiesz się do całości mojej poprzedniej wiadomości bo wiesz że mam racje i brak ci argumentów. Cytujesz jedynie te fragmenty na które potrafisz znaleźć wytłumaczenie. Zachowanie typowego hejtera.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2016 17:27 przez adik7276.)
Glosy: scinekm (+1)
26-01-2016 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #2249
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Luźne Gatki #24 - Poruszane są ciekawe tematy zapraszam



Glosy: dariuszxdd (+1)
26-01-2016 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dziubla Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2013
Reputacja: 90 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2250
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Jak rozmowa o Wielkim Guru zwanym Piotrem, to pozwole sobie przytoczyc jego wczorajsza wypowiedz z fejsbukowej grupy (chodzilo o jakiegos specjaliste, ktory na portalu z ofertami pracy, proponowal ~500groszy za rejestarcje do TM)

Piotr Agassi Chajkowski BAN w TM i w grupie za takie poczynania. Samo pisanie o TM jako o inwestycji jest BANem w firmie.

Rozumiem wypowiadanie sie o firmie w samych superlatywach, bo z tego ma kase, ale druga czesc powyzszej wypowiedzi...Ze ludzie po takich kwiatkach go wciaz traktuja powaznie, to az mnie dziwi. Ze dwa dni wczesniej wklejal rowniez wymiane mailowa miedzy PP a TM, gdzie Paypal wyraznie czarno na bialym tlumaczy ze konczy wspolprace z TM ze wzgledu na zbyt duzy rozrost TM w zbyt krotkim czasie, co dla PP stanowi "ryzyko" (straszne ryzyko, zwlaszcza jak wezmiemy pod uwage fakt, ze ewentualne spory i tak nigdy nie sa rozliczane na nasza korzysc), i tlumaczac tego maila, w tym samym poscie gdzie jest jego wlasny screen, twierdzi ze to TM zrezygnowalo z PP beka

Az ze smiechu nie wytrzymalem, i napisalem tam pare slow, oczywiscie 15min nie minelo, z grupy usuniety, post podobno tez zniknal jak znajomy sprawdzal Lol
26-01-2016 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 311,566 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości