Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
Tomcato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 58 +

Forum Gold: 5.00
Post: #2231
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
(26-01-2016 14:28)twardy napisał(a):  
(26-01-2016 14:12)scinekm napisał(a):  Dziś o 20:00 spotkanie LG. Jak ktoś chce posłuchać ARGUMENTÓW POPARTYCH FAKTAMI to szczerze zachęcam:

http://www.trafficmonsoon.pl/blog/luzne-...ktualnosci

Faktami... czy gosciem bedzie sam Charles Scoville, wczesniej napojony serum prawdy + podlaczony do wariografu? Big Grin

Haha. No nie moge. Uslyszec fakty od kolesia, ktory zarabia na zycie wciagajac ludzi w piramidy Big Grin


Fakty od kolesia który wprowadził Traffica do polski i jest w bliskim kontakcie z Charlesem Smile
26-01-2016 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]twardy Online
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2232
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(26-01-2016 15:15)Tomcato napisał(a):  
(26-01-2016 14:28)twardy napisał(a):  
(26-01-2016 14:12)scinekm napisał(a):  Dziś o 20:00 spotkanie LG. Jak ktoś chce posłuchać ARGUMENTÓW POPARTYCH FAKTAMI to szczerze zachęcam:

http://www.trafficmonsoon.pl/blog/luzne-...ktualnosci

Faktami... czy gosciem bedzie sam Charles Scoville, wczesniej napojony serum prawdy + podlaczony do wariografu? Big Grin

Haha. No nie moge. Uslyszec fakty od kolesia, ktory zarabia na zycie wciagajac ludzi w piramidy Big Grin


Fakty od kolesia który wprowadził Traffica do polski i jest w bliskim kontakcie z Charlesem Smile

Przez bliski kontakt to chyba masz na mysli, ze sypiaja ze soba? Jerk
Przeciez ten caly pan pietruszka byl w 'liderem' w kazdym wiekszym scamie kilku ostatni lat, bannersbroker, adbrook czy czy chociazby w ostatnim scamie Charlesa adhitsprofits. Bez watpienia te superbiznesy tez wprowadzal do Polski. Mam jakies wrazenie, ze on jest ostatnim czlowiekiem od, ktorego mozna uslyszec fakty...a o jego grupie na facebooku to juz kraza legendy.
Glosy: kubn2 (+1)
26-01-2016 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Tomcato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 58 +

Forum Gold: 5.00
Post: #2233
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Nikogo do inwestycji nie zmusza, a wielu osobom w tym mi dał zarobić. Każdy program wcześniej czy później będzie scamem i każdy kto zarabia w ten sposób powinien o tym wiedzieć. Nie będę go tutaj zanadto wychwalał bo zaraz mnie zwyzywacie ale dzięki niemu zdobyłem merytoryczną wiedzę na temat programu a dzięki jego grupie na fejsie mam dostęp do faktów a nie gdybania. Luźne Gatki obejrzę i poznam fakty, ale wiem że za kilka godzin będzie tu na forum wielka gównoburza tych co wierzą w TM i wielkich przeciwników którzy jeszcze miesiąc temu promowali program w najlepsze Smile
26-01-2016 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xyourneyx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 263
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 53 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2234
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Jak to, czyli TrafficMonsoon to nie jest PewnyBiznesBezRyzyka?

xyourneyx, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2006 Jerk2.
26-01-2016 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #2235
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(26-01-2016 15:45)Tomcato napisał(a):  Nikogo do inwestycji nie zmusza, a wielu osobom w tym mi dał zarobić. Każdy program wcześniej czy później będzie scamem i każdy kto zarabia w ten sposób powinien o tym wiedzieć. Nie będę go tutaj zanadto wychwalał bo zaraz mnie zwyzywacie ale dzięki niemu zdobyłem merytoryczną wiedzę na temat programu a dzięki jego grupie na fejsie mam dostęp do faktów a nie gdybania. Luźne Gatki obejrzę i poznam fakty, ale wiem że za kilka godzin

Poczytaj o swoim mentorze pietruszce w google a się zdziwisz ilu ma "wielbicieli". impreza
Oczywiście na grupie nie znajdziesz głosów negatywnych na temat promowanych programów bo te są usuwane z prędkością światła Smile

(26-01-2016 15:45)Tomcato napisał(a):  i wielkich przeciwników którzy jeszcze miesiąc temu promowali program w najlepsze Smile
Bo miesiąc temu działał? Jak działa to się promuje, a jak nie działa to się nie promuje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2016 15:55 przez kubn2.)
26-01-2016 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomcato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 58 +

Forum Gold: 5.00
Post: #2236
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Nie obchodzą mnie opinie innych ludzi o moim "mentorze". Wiadomo że każdy zazdrości sukcesów które same nie przychodzą Smile
Glosy: dariuszxdd (+1), scinekm (+1)
26-01-2016 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #2237
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(26-01-2016 15:54)Tomcato napisał(a):  Nie obchodzą mnie opinie innych ludzi o moim "mentorze". Wiadomo że każdy zazdrości sukcesów które same nie przychodzą Smile

Nie dziwne że pietruszka Ci się podoba bo logike masz tak samo zrytą jak on beka

(26-01-2016 15:47)xyourneyx napisał(a):  Jak to, czyli TrafficMonsoon to nie jest PewnyBiznesBezRyzyka?

Oczywiście że jest a Ty swojej firmy którą prowadziłeś 20 lat nie zamknąłeś? By inwestować w TM?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2016 15:58 przez kubn2.)
26-01-2016 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomcato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 58 +

Forum Gold: 5.00
Post: #2238
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
To że mam inne zdanie niż Ty nie świadczy o tym że mam zrytą psychikę... no ale nie potrzebnie się tu udzielałem wiedziałem że to się tak skończy. A wszyscy co go hejtują i tak pewnie uczyli się działania programu na jego filmikach Smile
26-01-2016 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #2239
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
"poczytaj w google o pietruszce"

To tak samo jak byś mi powiedział włącz TVN tam Ci prawde powiedzą na jakiś konkrety temat.

Mówisz sprawdz ilu ma "wielbicieli" tak samo tutaj są osoby które popierają to co piszesz, a drudzy mówią że gadasz głupoty więc Twoje argumenty kuleją tutaj na każdym etapie.

Na pewno ten admin promował inne biznesy które teraz sa Scamami, tak samo robiłeś to Ty i inni ludzie z tego forum (przyszłości nie przewidzisz). Większość z was hejterów jeszcze miesiąc temu nazywało TM biznesem czasów, złotym biznesem a wcześniej siedziało w innych piramidach powielając ciągle ten sam schemat. Ludzie bywają prymitywni.
26-01-2016 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubn2 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 20.00
Post: #2240
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(26-01-2016 16:01)adik7276 napisał(a):  "poczytaj w google o pietruszce"

To tak samo jak byś mi powiedział włącz TVN tam Ci prawde powiedzą na jakiś konkrety temat.

Mówisz sprawdz ilu ma "wielbicieli" tak samo tutaj są osoby które popierają to co piszesz, a drudzy mówią że gadasz głupoty więc Twoje argumenty kuleją tutaj na każdym etapie.

Na pewno ten admin promował inne biznesy które teraz sa Scamami, tak samo robiłeś to Ty i inni ludzie z tego forum (przyszłości nie przewidzisz). Większość z was hejterów jeszcze miesiąc temu nazywało TM biznesem czasów, złotym biznesem a wcześniej siedziało w innych piramidach powielając ciągle ten sam schemat. Ludzie bywają prymitywni.

No tak bo ludzie siedzą i kłamią o pietruszce a screeny są spreparowane. beka Poza tym jest tylu promotorów tu czy na innych forach którzy zarabiają grubo na poleceniach to czemu nie mają złej opini a pietruszka ma?

Jest różnica między promowaniem działającego programu, a promowanie nie działającego programu/scamu. Pietruszka ma to do siebie że promuje działające jak i nie działające programy nie informuje o ryzyku i nie mówi to piramida to scam etc. to wszystko to biznesy na lata. O TM mówi że to "biznes na lata" ma takie rezerwy że to nie upadnie bo reklamodawcy kupują reklamy. Co jest kłamstwem.
26-01-2016 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 312,260 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: