Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1791
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
@trio z choinki sie urwałeś od rana jest informacja od admina że kończą współpracę z paypal a wypłaty teraz tylko na payza facepalm

cofnij się też kilka stron tam masz screena mojej dzisiejszej wypłaty instant Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2016 00:20 przez rafi213.)
13-01-2016 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Dziubla Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2013
Reputacja: 90 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1792
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(13-01-2016 00:11)trio napisał(a):  
(12-01-2016 23:09)mati1740 napisał(a):  Ja tam nic wyplacam reinwestuje dalej ;p

nie wyplacisz raczej bo sie nie da juz z tego hyipa wyplacic

[Obrazek: e503ef6c7adc49d134bfdd1b93180f83.png]

a co na to optymisci/ super liderzy powiedza? ze super wieczny biznes ma tylko przejsciowe klopoty ?

beka

Super liderem nie jestem, ba, nawet zwyklym liderem nie jestem, do optymisty mi dalej niz jakiejkolwiek innej osobie w tym temacie, ale pozwole sobie odpowiedziec -

Powiem, ze wypadaloby nauczyc sie czytac. Zapewne Cie to zdziwi, ale jednak ta umiejetnosc bywa w zyciu przydatna.

Gdy juz literki nauczysz sie skladac w slowa, a potem w zdania, i przeczytasz kilka poprzednich postow w tym temacie, to dowiesz sie, ze wyplaty wciaz dzialaja, tyle ze na Payze. No tak, ale nie posiadajac Super Mocy o nazwie "Czytanie ze zroumieniem", to pewnie zalozenie konta na Payzie okaze sie byc dla niektorych zbyt trudne, a wtedy faktycznie...Moze to byc dla nich koniec TM.
Glosy: dariuszxdd (+1), rafi213 (+1)
13-01-2016 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
trio Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,349
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 234 +

Forum Gold: 9.00
Post: #1793
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(13-01-2016 00:18)rafi213 napisał(a):  @trio z choinki sie urwałeś od rana jest informacja od admina że kończą współpracę z paypal a wypłaty teraz tylko na payza facepalm

cofnij się też kilka stron tam masz screena mojej dzisiejszej wypłaty instant Big Grin

A, przepraszam, to teraz tylko na payza placa? a dlaczego na stp sie nie da wyplacic?
13-01-2016 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Waldes93 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 753
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 155 +

Forum Gold: 80.00
Post: #1794
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Ludzie zacznijcie czytać ze zrozumieniem. Sam powiązałem i zleciłem co nie co. Wypłata doszła odrazuSmile

btw: prowizje też nie jakieś straszne
[Obrazek: payment.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2016 00:33 przez Waldes93.)
Glosy: dariuszxdd (+1)
13-01-2016 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
trio Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,349
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 234 +

Forum Gold: 9.00
Post: #1795
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
A dlaczego na STP nie wyplaca ?
13-01-2016 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krechaman Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 467
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 53 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1796
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Bo nie. Payza teraz zajmuje miejsce PP. Trochę śmieszny jest ten limit 2000$ bez weryfikacji.
13-01-2016 01:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Darqus Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 149
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 7.00
Post: #1797
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Było już mówione, ale powtórzę dla nieczytających.

Od teraz z TM wypłacamy tylko za pomocą payzy.

Aby podpiąć payze pod Traffic Monsoon musisz założyć konto i zweryfikować je. Następnie zaloguj się do swojego konta TM, kliknij withdrawal i na dole powinien pojawić się niebieski przycisk umożliwiający podpięcie nowego procesora płatniczego (jak nic nie masz, to poczekaj do rana).
Dodajemy Payzę, następnie zakupujemy cokolwiek w Tm i od teraz możemy co godzinę wypłacać maksymalnie tę kwotę którą wpłaciliśmy.

Jak nie masz żeby całego adpacka kupić przez payze, to kup cash linki za 5$ i wypłacaj po te 5$ aż będziesz mógł kupić całą paczkę, wtedy już normalnie po 50$ na godzinę wypłacasz.

Niestety payza bierze trochę więcej prowizji niż paypal, także trzeba przeboleć aż do startu TM banku, gdzie opłaty za przelewy powinny być niższe niż w paypalu Smile
13-01-2016 02:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #1798
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Dostałem od swojego sponsora informacje "świetne newsy"suuuper.

Szczerze mówiąc bardziej mnie zaniepokoiły delikatnie te zmiany niż ucieszyły ale każdy i tak zrobi jak będzie chciał. Najabardziej panikujący to Ci którzy mają 5 dolców z cashlinków i to ich zarobki ! - Majestat kur** bo TM upadnie i straci 5 dolarów.

Siejecie panike niepotrzebnie, ja kasy nie wypłacam dalej reinwestuje. Najwyżej bede żałował że straciłem.

Charles wygląda na osobe uczciwą. I tutaj pojawia się jedno pytanie... Po co coś zmieniać, po co coś robić skoro kasa rośnie, program się napędza (ostatnie miesiące wstecz) ?? Po co eventy, jakieś konferencje w Las Vegas jeżeli rzeczywiście Charles chciałby coś kombinować albo program miał się ku upadkowi. Liderzy na górze zawsze będą mówili żeby nie panikować bo wiadomo kasa musi się zgadzać. Moim zdaniem każdy sam powinien odpowiedzieć sobie na pytanie co robić dalej.

Jak czytałem wcześniejsze wiadomości to nie wiem czy mam się smiać czy płakać " jestem zwykłym klikaczem ale i tak bede próbował wypłacać z tego scamu"

Brak słów, ostatnie kilka stron i niektóre wypowiedzi wygląda mi na jakiś atak gimbazy próbującej wypłacić swoje 5 dolców siejąc panike w calym necie.

Nie słuchajcie innych, sami użyjcie mózgu. Ja już sie nauczyłem żeby sam decydować nawet przy fali hejtów bo nigdy nie wiesz co za debil siedzi po drugiej stronie kompa, a zazwyczaj jest tak że jakiś bezmózg nie ma o czymś pojęcia i mówi Ci że to dobre a to złe.

Ja już posłuchałem takich kretynów rok temu jak zarejestrowałem się do TM po starcie. Gdybym wtedy zainwestował a nie odpuścił to teraz pewnie miałbym kilkakrotnie większe zyski z TM.
13-01-2016 03:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1799
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Niestety chore podejście wielu osób niszczy takie programy. Rozumiem jeśli program coraz wolniej wypłaca, wprowadza limity, wypłaty przestają dochodzić, to można się niepokoić. Ale jak jest tylko zmiana procesora płatności na inny a wypłaty jak były tak są, nic się innego nie zmienia, to jaki to problem?
Ciekawe co tacy ludzie zrobili by w pracy na etacie jak by szef powiedział: Słuchajcie, od dziś nie wypłacam wam na konto w PKO tylko w ING, musicie sobie założyć tam konta i teraz tam będziecie mieli wypłaty...
Pewnie powiedzieli by, zeby im oddał zaległe pieniądze za przepracowane dni i szukali nowej pracy, bo trzeba ruszyć d... i założyć nowe konto w banku...
Przecież nic się nie zmieniło poza tym, ze PP znika. W innych revshare jak PP znika to program przestaje płacić, a tu nic się nie zmieniło z wypłatami.
I myślę, ze do 6 lutego, do eventu w Las Vegas będą znane szczegóły nowego procesora płatniczego, być moze już będzie działał. To nie było raczej z dnia na dzień podjęte, bo w grudniu było zapowiadanych kilka zmian i niespodzianek. Moi ludzie świadomie reinwestują jak dotąd, wypłacając te 9% dziennie jak założyli na początku, mimo ze im mówiłem, ze jak się obawiacie czegoś to wypłacajcie i uciekajcie. Jednak on z zimną głową podchodzą do tego, nie podejmują pochpnych decyzji
13-01-2016 07:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rcielak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 10.00
Post: #1800
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Chore podejscie osob niszcze programy ?!
To, ze ludzie mysla i chca zarabiac, a nie byc dawcami kasy jest chore?
Na dzien dzisiejszy jestem ladne kilkanascie kola do przodu, chce zarobic DUZO wiecej.
Jak zaczynaja sie problemy z wyplatami to "liderzy" krzycza, ze "to tylko chwilowe problemy, tylko cieniasy panikuja" jak wchodza jakies ograniczenia to zawsze jest krzyk "to dla waszego dobra".

Po pierwsze twoje porownanie z ING i PKO jest SZCZYTEM manipulacji i klamstwa!

Szczytem perfidii jest mowienie, ze Panikowac nalezy jak sa problemy z wyplatami - jak sa problemy z wyplatami to jest za pozno!
Wyjscie z programu to minimum 55dni wiec trzeba patrzec co bedzie za dwa miesiace, nie co jest teraz!

Ja nie panikuje, po prostu grzecznie radze zacznijcie myslec!
Przedstawiam logiczne i spojne argumentu:

1. Usuniecie PP z WPLAT i nie danie niczego w zamian. spowoduje spadek nowych depozytow.
Spadek depozytow = upadek piramidy.
Jezeli 90% wplat bylo robionych przez PP to nikt mi nie wmowi, ze usuniecie PP do WPLAT nie bedzie mialo konsekwencji.
2. Payza ma szereg zarzutow od SEC w zasadzie w kazdej chwili moze zostac zablokowany przez w/w urzad tak jak juz wczesniej zostal zablokowany np. LR ustawianie go jako glowny procesor jest delikatnie mowiac malo rozsadne.
Wysoce prawdopodobne jest, ze blokada Payzy bedzie usprawiedliwieniem upadku TM lub zostanie tylko TM bank z ktorego nie bedzie mozna wyplacic ani kartami ani na konta, ale to tylko spekulacje wiec nie bede ciagnal tego watku
3. "Mloda konkurencja" tez zrobi swoje. Troche jej ostatnio powstalo. np. LX
4. Admin jest Mistrzem w odwracaniu kota ogonem i manipulacji co udowodnil juz w AHP. Tam tez na drodze do wiecznego bogactwa stanely zle procesory platnicze. To jest wlasnie jedna z cech dzieki ktorym ten program przetrwal tyle czasu. Wink


W odpowiedzi otrzymuje stek papki marketingowej:
1. PayPal rezygnuje z RSow od 1 stycznia.
Nie zauwazylem zadnej zmiany w regulaminie PP pomijam juz fakt, ze skoro rezygnuje to czemu zostal on jako procesor do WPLAT.
2. Wplaciles 50$ i niszczysz ten program, bo siejesz "ferment".
W HQ czy AB jak ostrzegalem miesiac przed upadkiem slyszalem dokladnie to samo. Jeden z kolegow nawet chcial mi kija w oko wsadzac, a pozniej najglosniej plakal. Pomijam fakt, ze nie wiecie ile kto wplacil, a dla niektorych 50$ to wiecej niz dla innych 5000.
3. Jest pelno programow bez PP, ktore dzialaja latami.
Owszem, brak PP jest zaleta w tych programach. Tylko, ze one od startu nie maja PP. W programie tak zadluzonym jak TM wycofanie procesora na ktory jest 90% wplywow jest zabojcze.
4. Charles jest uczciwym adminem !
Jak na rynek hyipow to faktycznie jest uczciwy. Mial oczywiscie wczesniej tylko z 5 jak nie wiecej glosnych programow, ktore sa w SCAMach Wink

Jak bylo dobrze to polecalem, a refka mowilem zeby reinwestowac. Jak robi sie bagno to radze zmniejszac wklad.

Ps. Z ciekawosci kto najglosniej krzyczal w listopadzie/grudniu, ze
"TM PRZESZLO PELNA WERYFIKACJE BIZNESOWA W PP I JEST TO GWARANCJA STABILNOSCI" ?
Nie te same osoby, ktore dzisiaj krzycza
"PP TO GOWNO, DOBRZE, ZE TM Z NIEGO REZYGNUJE" ? Wink

Tak jak juz pisalem. Wrocimy do tematu za pol roku, albo i szybciej.

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2016 10:35 przez rcielak.)
Glosy: devilll (+1), trio (+1)
13-01-2016 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 313,214 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: