Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
kolmra Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1061
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
Ja obecnie nie mam za wiele adpacków ale chce doinwestować mam tylko 4 i dzisiaj kupiłem czwartą sztukę ale jeszcze w tym tygodniu chcę doinwestować na kolejne 5 adpack-ów Smile to powoli się rozkręcę Smile

Od 1 paczki też można zacząć jak nie jesteś jeszcze w programie a chcesz się zapisać to na PW mogę podesłać reflinka Smile
Glosy: dariuszxdd (+1)
11-11-2015 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1062
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Jeśli nie masz zamiaru polecac programu lub dopłacać w niedalekiej przyszlosci , wchodzenie na jedną paczke mija się raczej z celem. Wiecej zarobisz na samych cash linkach niż po 55 dniach na jednej paczce uwzgledniając prowizje przy wpłacie i wypłacie. Smile
12-11-2015 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Armin Van Buuren Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 100 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1063
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Nie no dobry jesteś kolego że ,,hejtujesz " mnie że zarabiam na poleconych a sam nie inwestuje... Cos ci wytlumacze, z programami hyip mam do czynienia od 3 lat i doświadczenie mnie tego nauczylo Smile że polecenie jest najlepszą forma zarabiania w tych programach. Jest to jedna z metod jaką można obrać...jedni zarabiają na cash linkach, drudzy na adpackach a ja na polecaniu. Nie rozumiem co się czepiasz i w czym masz problem, mam stronę w której przedstawiam m.in trafficmonsoon ludzie się rejestrują i inwestują z własnej woli ale to że promuje program to znaczy że ją TEZ muszę inwestować ? Bardzo płytkie masz myślenie.

Chciałbym też dodać że poleceni otrzymują odemnie pomoc w postaci udzielania informacji na temat programu, jego działania, oraz efektu reklamowania się w TM. Takze poleceni nie otrzymują kota w worku, dostają rzetelne informacje jak program dziala i zdziwie cię, ani razu nie padło pytanie ,,ile masz adpackow, ile zainwestowałes. Tylko ile zarabiam, moja opinia jest taka że polecenie programu o zarabianie tylko i wyłącznie na tej formie działania, nie jest niczym złym Smile poleceni kupują paczki, reklamuja inne swoje biznesy i są zadowoleni.

Pozdro Smile

https://cyfrowybloger.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2015 02:16 przez Armin Van Buuren.)
Glosy: dariuszxdd (+1)
12-11-2015 02:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1064
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Ja tylko na Cashlinkach zarabiam bo nie mam na tyle kasy by kupić 10 paczek ale nie narzekam, cały czas wypłacalni i przed chwilą zleciłem wypłatę 6$ na konto, przyszła błyskawicznie Smile
12-11-2015 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #1065
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Armin Van Buuren w durzej mierzę się z tobą zgadzam .

Ja np, Zajmuje się Marketingiem sieciowym i tak jak kolega promuje biznes, ale sam korzystam z usług i kupuje adpacki i inne usługi reklamowe, a także od czasu do czasu klikam w Cash Links .
Korzystając z tych wszystkich opcji źródło dochodu staje się dużo dużo większe.
Jeżeli chodzi o zdobywanie ludzi do danego biznesu trzeba mieć doświadczenie i zdobywać wiedzę. ( wiedzę z dziedziny marketingu sieciowego)
Dzięki takiej wiedzy skuteczność poprawia kilkukrotnie, ponieważ człowiek zmienia rozumowanie . i nie myśli o poleconych jak o $$$ tylko jak o partnerze biznesowym.
Promuje dany biznes ponieważ wiem że pozwala zarobić ja sam zarabiam to dlaczego ma nie robić tego ktoś inny,( promowanie, i kontakt, pomaganie innym powinno sprawiać przyjemność, to efekty przyjdą same) a wystarczy przygotować prezentacje ( lub kupić ) A osoba która sama się zgłasza dostaje ode mnie przygotowane wszystkie materiały jakie są potrzebne na początku i w dalszym czasie rozwoju.
Zawszę proponuje swoim poleconym takie rozwiązania jakie ja stosuje.
Pamiętajmy o tym że biznes może wyparować w każdej chwili i nikt nie zna dnia ani godziny, człowiek jednak zostaje dalej i ciągnie grupę za sobą .
Połączenie marketingu sieciowego z wkładem własnym ( inwestycją).
Może pozwolić naprawdę na wolność finansową.
Może to być za 6 miesięcy lub za rok, 2 itp.
Czas jest naszym najwierniejszym Aktywem, od nas zależy czy go wykorzystujemy .
Pozdrawiam wszystkich TrafficMoonsunowiczów
Glosy: Leos2011 (+1)
12-11-2015 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rcielak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 10.00
Post: #1066
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(11-11-2015 19:39)belesiu napisał(a):  
(11-11-2015 15:33)rcielak napisał(a):  @belesiu, Czyli 90% promotoeow szkodzi programowi.
W ogole idac twoim tokiem myslenia kazdy kto wyplaca szkodzi programowi.

Pamietaj, ze dzieki promotora zarabiasz. Kolega wyzej wprowadzil do programu grupe 90 osob, ktora dziennie kupuje ok. 10paczek czyli wydaja w programie 15k/miesiac. Ile ty przyniosles do programu?Wink
Nie idziesz moim tokiem rozumowania. Idziesz tokiem rozumowania kleszcza, który uważa, że ludzie hodują psy po to, żeby on miał co jeść
Pewnie się zdziwisz jak Ci powiem, ale TM nie funkcjonuje po to, żeby dawać zarabiać na paczkach. TM pozwala zarabiać na paczkach, aby ściągnąć do programu możliwie dużo ludzi i dzięki temu stanowić silny podmiot na rynku reklamy, stanowiący realną alternatywę a może nawet konkurencję dla tuzów pokroju Twittera, Linkedina a w dalszej perspektywie może nawet facebooka czy googla. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć jak działa program i jakie są realia w jakich funkcjonuje. Wszelkie pisanie o piramidach i innych scamach ma z piramidami tyle wspólnego, że jest piramidalną bzdurą.
Jeśli promotor nie wierzy (choć wiedza jest swoistą antytezą wiary) w program, do którego wchodzi, to po kiego grzyba wchodzi. Jakie wsparcie mają w nim jego poleceni, czego się od niego dowiedzą.
Murzyni się cieszyli, że znaleźli się frajerzy, którzy przypłynęli do nich zza końca świata i jeszcze im za darmo dają niebywałe skarby.
Gość, którego nawet nie chce mi się ksywki pamiętać, cieszy się że zarabia na paczkach, a nawet nie tyka prawdziwej istoty zysku z TM jakim jest reklama o niesamowitej sile i niebywale niskiej cenie. I tyle.
Moi poleceni wiedzą ode mnie, co dostają do ręki. Każdy z nich jeśli nie prowadził swojego biznesu to już myśli o tym, żeby go prowadzić, bo ode mnie dowiedział się co może zrobić mając do dyspozycji takie narzędzie.
Moi poleceni nie zaglądają ze strachem każdego dnia czy TM istnieje, bo wiedzą, że istnieje. A nawet jeśli kiedyś przestanie istnieć, bo każde przedsiębiorstwo może z miliona przyczyn przestać istnieć, to tylko wzruszą ramionami, bo po prostu zniknie im jedno z narzędzi a nie rzecz od której w jakimkolwiek stopniu zależą.

Łoo Panie... To tu o reklamę chodzi...
Nie wiedziałem. Wszędzie tylko słyszę "zarabiaj w TM" o reklamowaniu nic.
Kurde wpisuję w googlach "jak reklamować się w trafficmonsoon" w różnych językach i nic wszędzie tylko "zostań milionerem z TM" "zarabiaj z TM" o analizie reklamy znajduję tylko jeden marny wpis. Tak, wiem google wycina z wyników wszystko co wiąże się z reklamowanie z TM ponieważ boją się konkurencji! Dziękuję, że mnie oświeciłeś!

Masz jednak racje biznes może paść z milionów przyczyn. Hyip/ponzi pada zawsze z powodu braku kasy na wypłaty i tak będzie tutaj. Tak jak we wszystkich poprzednich programach naszego kochanego admina.
Kiedy? Może dzisiaj, może jutro, a może za rok. Sam admin pewnie tego nie wiem więc na pozostaje w zasadzie tylko korzystać póki możemy.

Tak, kasa zarobiona w programie i reinwestowana zdecydowanie mniej boli więc łatwiej jest kupić 100 paczek z kasy zarobionej na refkach niż wrzucić prawie 20k złotych z portfela. Mówię Ci to z doświadczenia. Tak, kasa która znajduję się w programie to nie kasa która jest zarobiona.
Zarobiona = wypłacona!

Zgadzam się i podpisuję dwoma czy trzema rękoma pod słowami @Armin Van buuren. Każdy kto tu wchodzi wchodzi po to żeby zarabiać, a nie hobbistycznie oglądać reklamy. Sam na początku zainwestowałem 500, które już zresztą dawno wypłaciłem. Swoim poleconym zawsze powtarzam, że w TM najlepiej zarabia się na refkach i zachęcam ich do skupienia się na tym aspekcie. Z takimi osobami zdecydowanie lepiej się współpracuje w kolejnych projektach. W tej chwili mam może kilka paczek w TM z refków wyciągam ok. 200$/tydzień żeby zarobić tyle na paczkach musiałbym ich mieć prawie 300 dziękuję, ale to nie dla mnie.
(5$ w 50dni czyli 0,1$ zysku na paczke/dzień).


Jeszcze raz powtarzam:
1.To najlepszy program 2015 roku.
2.Dał zarobić już wielu. Najwięcej zarabiają w nim promotorzy.
3.To nie SCAM
4.Jest to program oparty o schemat ponziego(jak Amber Gold), a nie realna firma świadcząca usługi reklamowe.

Tyle w temacie, pozdrawiam i życze wysokich zarobków Wink

rcielak, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
Glosy: Armin Van Buuren (+1)
12-11-2015 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1067
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
mieliście kiedyś tyle cash linków : Smile

[Obrazek: fn8ppt.jpg]

dzisiaj niezły wysyp.
12-11-2015 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarnykarol Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 177
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1068
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
zdarzało sie i więcej Wink
12-11-2015 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krechaman Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 467
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 53 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1069
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(12-11-2015 13:00)rafi213 napisał(a):  mieliście kiedyś tyle cash linków : Smile

[Obrazek: fn8ppt.jpg]

dzisiaj niezły wysyp.

Ta, miałem xd
[Obrazek: twcefaiposwwmxteommbpkevguixpvzmpcrrvcxdcgcmxmry.jpg]
12-11-2015 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maximos Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1070
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Witam jestem na forum nowy jaki i od nie dawna na trafficmonsoon. Na jednej ze stron tego wątku przeczytałem cyt. "najlepiej wystartować z 10-15 paczkami bo już po paru dniach można następną kupic" ? Czegoś tu nie rozumiem chyba że moja matematyka szwankuje z 1 adpaka mamy 5$ po 55dniach (czyli 10% zarobku) za 10 adpaków mamy 50$ to w jaki sposób można zarobić w parę dni na następnego nawet mając aktywne 10 lub nawet 15 adpaków ? Prosze o info bo dopiero raczkuje w tym temacie Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2015 11:56 przez maximos.)
13-11-2015 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 313,072 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: