Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
kevin4 - brak kontaktu po transakcji » problem z zakupionym kontem

Autor Wiadomość
Post: #1
kevin4 - brak kontaktu po transakcji
Sprawdź:
Witam
Dlugo zwlekalem z zalozeniem tematu ale uzytkownik kevin4 jakos nie ma ochoty na wyjasnienie sprawy, a widze, ze ejst aktywny na forum i sobie dalej wystawia ogloszenia o sprzedazy kont.

Dla jasnosci, probowalem sie kontaktowac z tym userem poprzez trzy rozne kanaly (PW, GG, SMS), niestety kopletny brak odzewu. Czekalem sporo bo prawie miesiac, wiec chyba wystarczajaco.

Sytuacja jest taka, ze zakupilem od niego konto PP, konto wg oglszenia mialo byc w pelni zweryfikowane (dowodem i adresem tez) o co jeszcze dla pewnosci dopytalem przed zakupem - uzytkownik potwierdzil. Kase przelalem, konto dostalem i niby bylo wszystko ok, ale okazalo sie, ze konto jednak nie jest w pelni zweryfikowane i PayPal chce dokumenty (dowod os. i adres), na koncie jest zamrozona pewna suma pieniedzy a kevin4 kompletnie olal temat.
Post: #2
RE: kevin4 - brak kontaktu po transakcji
kevin4

ALLEGRO PAY - KUPON 50 ZŁ
Post: #3
RE: kevin4 - brak kontaktu po transakcji
Wiec Jak chcesz to rozwiazac? Wg mnie bylo Zweryfikowane calkowicie. Nie wiem czym tam handlowales I wole nie wiedziec skoro Paypal znowu zada dokumentow
Post: #4
RE: kevin4 - brak kontaktu po transakcji
Zada dokumentow bo konto nie bylo zweryfikowane tymi dokumentami, a druga rzecz jest taka ze sprzedales drugie takie konto (na te same dane) co sam przyznales komus innemu i byc moze PayPal wynalazl to w systemie, nie handlowalem niczym nielegalnym i blokada nie wynika z tego faktu, chodzi im o potwierdzenie tozsamosci. Nie wiem ile jeszcze takich kont zalozyles i komu je sprzedales.

Proponuje abys wykonal weryfikacje zgodnie z tym co bylo w ogloszeniu albo zwrocil 50% kwoty ktora zaplacilem, bo konto z samym bankiem i karta bez dokumentow nie jest wiecej warte. Nie lubie robic afery o nic, ale kompletnie mnie olales, wiec mam nadzieje, ze pozytywnie to zalatwimy.

//Edit
Dowody ze konto nigdy nie bylo w pelni zweryfikowane:
[Obrazek: 8e0239ccf8e93ffe.png]
[Obrazek: 50c24e6f7df01b96gen.png]
[Obrazek: b3c0c98895ee97b3.png]
Post: #5
RE: kevin4 - brak kontaktu po transakcji
Prosta sprawa - jeśli powstało kilka kont na te same dane (imię nazwisko adres) i nawet jeśli zostały zweryfikowane dokumentem tożsamości to PayPal je zablokował.

@EDIT

kotek34 pisałem Ci PW - jeśli nie uda się załatwić sprawy ze sprzedającym konto PayPal to zapraszam do mnie (możliwe że uda mi się pomóc w odblokowaniu konta, aczkolwiek niczego nie mogę obiecać)
Post: #6
RE: kevin4 - brak kontaktu po transakcji
U mnie kevin4 nawysyłał smsy premium, które nie były ściągalne. Efektem jest 200 zł straty. Chłop jest krętaczem, raz pisze jego "dziewczyna/żona" a raz on.

dom3l3k, członek http://zarabiam.com od Oct 2010.
Post: #7
RE: kevin4 - brak kontaktu po transakcji
Dobra mysle ze czas na jakis update w temacie. Wiec sprawa wyglada tak, ze @kevin4 oprocz swojego jednego posta w tym watku nie raczyl sie ze mna skontaktowac ani odpowiedziec na moja propozycje. Ja jestem naprawde cierpliwy i wyrozumialy czlowiek, ale ilez mozna. Wnioskuje zatem, ze kevin4 nie jest zainteresowany rozwiazaniem problemu, dlatego jedyne co moge powiedziec to zalecam ostroznosc przy transakcjach z tym uzytkownikiem, poniewaz jak cos bedzie nie do konca tak jak powinno to prawdpodbnie calkowicie Was zleje, tak jak to wyglada w moim przypadku. Mam nadzieje, ze modzi wezma to pod uwage i odpowiednio "nagrodza" uzytkownika. Jesli zajdzie taka koniecznosc moge oczywiscie udostepnic któremuś z modow korespondencje z tym userem, zeby nie bylo watpliwosci co bylo przedmiotem transakcji.


Jesli jednak @kevin4 zmienilby zdanie i chcialby sprawe wyjasnic to oczywiscie caly czas jestem dostepny i czekam na kontakt.
Post: #8
RE: kevin4 - brak kontaktu po transakcji
kevin4 czekam na pozytywne zakończenie transakcji z kotek34 oraz wyjaśnienie tego, co napisał dom3lek.
Brak odpowiedzi / brak logowania na forum = ban.

@Edit 20:15
kevin4 - ostatnia wizyta: dzisiaj 16:37
Brak odpowiedzi, ban.
Glosy: fusek (+1)
Post: #9
RE: kevin4 - brak kontaktu po transakcji
Multikonto oszusta zbanowane:
https://zarabiam.com/User-Thiago123-131228
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prawny - brak wyplaty refbacku frozen50 17 2,865 06-07-2025 21:17
Ostatni post: Shimeon
  przemo1969 - brak refbacku za revolut Itachi198 2 2,609 13-06-2023 10:50
Ostatni post: Hybrid1990
  Meblo1234 - brak kontaktu po zapłacie andrzej1406 18 7,042 19-11-2020 22:46
Ostatni post: Hybrid1990
  greex brak wypłacanego refbacku theblackdevil 3 3,506 01-11-2020 15:52
Ostatni post: theblackdevil
  freedoge - brak wpłaty przez ponad 3 miesiące Radek4921 5 4,002 07-09-2020 17:33
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: