Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Odpowiedz 
Szkoła dla odrzutów z programem ponadgimnazjalnym ? » szkoła problem

Autor Wiadomość
Post: #1
Szkoła dla odrzutów z programem ponadgimnazjalnym ?
Sprawdź:
Cześć Big Grin
Znacie jakieś szkoły lub ośrodki wychowawcze o dobrym poziomie dla młodzieży, która przykładowo boryka się z problemami o podłożu psychologicznym jak depresja, schizofrenia, trauma, dla osób które z różnych powodów nie udało się ukończyć normalnie szkoły zostały wyrzucone, powtarzały klasę. Mam na myśli szkoły, które dają szanse jednostką które chciałyby ukończyć normalną dzienną szkołę i zdać maturę.
Idę teraz do 3 klasy technikum, gdzie uczęszcza najgorszy element w mieście, jestem na kierunku który mnie nie interesuje facepalm mimo to, że nic nie robię mam dość dobre stopnie, wygrywam konkursy językowe i jestem najlepsza z matematyki.
Wyrzucili mnie z "dobrego liceum" przez nie chodzenie do szkoły było to spowodowanie depresją Sad. Problem polega na tym, że cała klasa chcę mnie zniszczyć, mocne wyzwiska są na porządku dziennym 4 , wszystko prawdopodobnie przez to że postawiłam się dziewczynie która wyśmiewała się ze mnie na lekcji. Karyny nabuntowały całą klase przeciwko mnie i jeszcze szantażują osoby które się do mnie odezwą Angry (ulubienice nauczycieli) a chłopaki tzn.seby im przyklaskują, pewnie dlatego że są urodziwe, piją, palą i chodzą na imprezy. Myślałam żeby przepisać się do innego technikum, ale jest to dość małe miasto i obawiam się że mam nikłe szanse przez zapełnione klasy i zaległości które musiałabym nadrobić pomijając liceum gdzie na pewno mnie nie zechcą smutny myślałam o szkole w innym mieście i mieszkaniu w internacie lub o liceum zaocznym (ale podobno nie da się w tej szkole niczego nauczyć). Nie wiem czy wytrzymam jeszcze dwa late w tej szkole Undecided Jak myślicie są takie gdzieś takie szkoły i byłaby możliwość sie przepisać czy takie szkoły tylko w stanach Big Grin ? Idea
Post: #2
RE: Szkoła dla odrzutów z programem ponadgimnazjalnym ?
Zawsze przyjmie Cie szkola prywatna tzw. Spoleczna. Wiaze sie to z kosztem paru stowek miesiecznie i pewnie zmiana pkt. Zamieszkania ale pozbawi Cie problemu i da mozliwosc chodzenia do normalnej szkoly. Poziom nauki jest zazwyczaj wysoki.

Dodatkowo w zaleznosci od wieku mozesz ruszyc do szkoly wieczorowej, czyli takiej ktora wyrowna Twoj poziom nauki, da zdac mature.

W wiekszych miastach jak np. Warszawa nie powinno byc z tym zadnego problemu
Post: #3
RE: Szkoła dla odrzutów z programem ponadgimnazjalnym ?
Ja na swoim przykladzie (czyt. Warszawa) moge polecic CKU (Centrum Ksztalcenia Ustawicznego). W Warszawie jest 7-8 takich placowek (A przynajmniej bylo jakies 3lata temu jak sie interesowałem tym). Nie wiem jak ma się sytuacja w innych miastach z CKU.. Ale jesli masz mozliwosc to idz tam Smile Dodatkowo jak bedziesz zainteresowana to organizuja kursy na wybrany zawod. Masz wtedy skonczone LO z szansa podejscia do matury oraz kurs zawodowy z egzaminem na koniec tak jak w technikum Wink Ok, zbyt madrzy ludzie tam nie chodza (a przynajmniej ja tak trafilem) ale na pewno tez nie sa to takie karyny i sebixy jak wspomnialas powyzej Wink

PS. Dodatkowo mozesz wybrac sesje dzienna lub weekendowa. W dziennej bodajze sa 3 dni szkolne 8-16 a weekendy chyba 10-20 co drugi weekend. Ale tego juz nie pamietam wiec musialabys sobie sprawdzic.

Samsonov, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2017.
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szkoła ponadgimnazjalna ArTmol 8 6,423 15-04-2016 15:39
Ostatni post: sojusznik
  Szkoła po gimnazjum xQuait 10 7,756 18-02-2016 09:05
Ostatni post: Bananek Wielki
  praca w policji.. Jaka szkoła jak szybko się dostać? star95 15 10,858 13-03-2015 19:42
Ostatni post: Marc.
Thumbs Up Problem ze szkołą średnią Mksiak 11 9,374 03-03-2014 16:32
Ostatni post: Merlasik
  Jaka szkoła średnia ? mikolaj90 80 22,240 06-06-2013 21:04
Ostatni post: maciuus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości