Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet » Smutna prawda

Autor Wiadomość
kariolmax Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,100
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17.18
Post: #11
RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet
Sprawdź:
@Kuba nie wiem co ten post ma znaczyć Undecided
Ma jakiś związek z zarabianiem prócz niszczeniu konkurencji ??
Brzmi to jak te strony reklamowane na buxach "You can earn 1000$ a day", w których wszystko opiera się na naciąganiu innych w inwestowanie w kasyna.
Ludzie i bez Twojego posta umieją dobrze zarobić Tongue
Glosy: milly93 (+1)
06-05-2014 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Duxone00 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 687
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 172 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 191.00
Post: #12
RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet
(06-05-2014 17:54)PokerStars1910 napisał(a):  
(06-05-2014 17:51)Duxone00 napisał(a):  Ohh rada od człowieka sukcesu który pewno zarabia miliony Big Grin

Daj dowody swoich zarobków Wink


99% forumowiczów mówisz ? ciekawe ciekawe, większość nie wrzuca swoich dowodów z zarobkami bo nie widzą w tym sensu.

większa część tych %% jest nieletnia i te 1k im w zupełności wystarcza

Kolejni z tych %% ciężko harują w realu by mieć w 100% zapewnione pieniądze zaś przez neta sobie dorabiają co im pewno wystarcza...

Czyzby cos kogos zabolalo? Tyle nienawisci w jednym poscie :s Nawet posta autora tego tematu na ktory odpowiadasz w calosci nie przeczytales i sie osmieszyles. AngelAngelAngel

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

hehe nic mnie nie zabolało Big Grin w swoim poście nie pisałem ani jednego słowa ze smakiem nienawiści.
Gdybym miał zamiar pisać z nienawiścią odpisał bym na każde zdanie autora cytując je Wink

Przeczytałem cały post autora Huh

czy się ośmieszyłem ? dla niektórych może i tak ale mnie to lotto bo z kogoś trza się trochę pośmiać by żyło się lepiej...
______________________

Sorry ale nie przemawiają do mnie bajki pisane (mówione)
od ludzi z pierwszym postem nie wiadomego pochodzenia, nie wiadomego co dany user w życiu internetowych zarobków osiągnął, zarazem co miał na myśli pisząc swój post.
06-05-2014 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PokerStars1910 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 454
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 118 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #13
Odp: RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet
(06-05-2014 15:57)kuba240 napisał(a):  Co ze mną? Interesuj się sobą Smile Tymczasem czekam na hejterów ("pracuj tyle czasu aby nie mieć go na krytykę innych"):
"A Ty ile zarobiłeś?", "Pokaż swoje zarobki", "Zejdź na ziemię".




(06-05-2014 17:51)Duxone00 napisał(a):  Ohh rada od człowieka sukcesu który pewno zarabia miliony Big Grin

Daj dowody swoich zarobków Wink



99% forumowiczów mówisz ? ciekawe ciekawe, większość nie wrzuca swoich dowodów z zarobkami bo nie widzą w tym sensu.

większa część tych %% jest nieletnia i te 1k im w zupełności.

Cytat:Przeczytałem cały post autora Huh

czy się ośmieszyłem

Tak
06-05-2014 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vankosiara Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,489
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 585 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 200.00
Post: #14
RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet
@Duxone00

Też przeczytałem całego posta smutny
06-05-2014 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nyn Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 166
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 1.00
Post: #15
RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet
Mam dziwne wrażenie, że to kopiuj wklej (tylko, że po polsku) z blackhatworld ;/
06-05-2014 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kede Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 932
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 316 +

Forum Gold: 31.00
Post: #16
RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet
(06-05-2014 18:15)Duxone00 napisał(a):  Sorry ale nie przemawiają do mnie bajki pisane (mówione)
od ludzi z pierwszym postem nie wiadomego pochodzenia, nie wiadomego co dany user w życiu internetowych zarobków osiągnął, zarazem co miał na myśli pisząc swój post.
To co user miał na myśli należy do Twojej interpretacji. Czasem trzeba ruszyć głową..

(06-05-2014 19:05)nyn napisał(a):  Mam dziwne wrażenie, że to kopiuj wklej (tylko, że po polsku) z blackhatworld ;/
Być może. Ale nawet jeżeli? Po za tym, że nie ma źródła to według mnie świetna wstawka.

Już się bałem, że to wstęp do jakiegoś "cudownego" MLM. Byłem na kilku szkoleniach motywacyjnych, co prawa nie związanych z zarabianiem ale na prawdę poszerzają "kąt widzenia". Można spojrzeć na niektóre sprawy w całkiem inny sposób. Według mnie tekst jest bardzo dobry i obrazuje poprawny sposób myślenia. Każdy kto próbuje, w końcu zacznie zarabiać mniej lub bardziej poważne pieniądze w internecie. Patrząc z perspektywy czasu, tyle co swoich pomysłów przemieliłem i wprowadziłem w życie. Ile z nich było totalną klęską ale było też kilka perełek, które przynosiły nie mały zysk. Z perspektywy czasu wiem, że warto próbować, robić to dalej. A im człowiek bardziej ćwiczy swoją kreatywność tym rośnie jego produktywność. A nawiązanie w tekście do Will Smith jest jak najbardziej trafne. Przywołuje świetne wspomnienia z produkcji z jego udziałem "W pogoni za szczęściem (2006)" (film opisuje życie Chrisa Gardnera, jego determinacji i ogromnych przeciwności losu). Chodź już większość z was pewnie widziała Smile

(06-05-2014 18:09)kariolmax napisał(a):  @Kuba nie wiem co ten post ma znaczyć Undecided
Ma jakiś związek z zarabianiem prócz niszczeniu konkurencji ??
Brzmi to jak te strony reklamowane na buxach "You can earn 1000$ a day", w których wszystko opiera się na naciąganiu innych w inwestowanie w kasyna.
Ludzie i bez Twojego posta umieją dobrze zarobić Tongue
Chłopie, każdy z nas w wieku 11 lat latał po podwórku, zamiast kisić się w domu przed komputerem. Poczekaj aż szare komórki zaczną się formować w Twojej głowie i wtedy wróć do tematu zarabiania. Bo Twoje spekulacje są trochę za daleko idące. I wypowiadasz się we wszystkich tematach o których nie masz pojęcia. Już pomijając Twoje tematy o szukaniu mentora, mentorowaniu, proszeniu o pomoc i żaleniu się. Żeby brać, najpierw trzeba coś dać od siebie a nie tylko myśleć jak nabić sobie kieszeń.

Reasumując dobry tekst jeżeli twój to szacun jeżeli nie wstaw źródło.
Glosy: TheKkok2 (+1), KKamil897 (+1), 4funsecond (+1)
06-05-2014 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nocnica Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet
Ale dlaczego właściwie trzeba wyłączyć komputer? Skoro mowa o zarabianiu w internecie to czemu nie włączyć notatnika? Chociaż do samego marzenia chyba raczej nie jest potrzebne pisanie ಠ_ಠ

nocnica, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2014.
Glosy: Mafesto (+1)
06-05-2014 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kede Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 932
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 316 +

Forum Gold: 31.00
Post: #18
RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet
@nocnica
Odpowiedź jest prosta i znajdziesz ją np. w tym artykule: http://natemat.pl/56655,wielkie-pomysly-...dlugopisem
06-05-2014 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #19
RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet
Według mnie autor tematu źle trafil w sedno użytkowników zarabiam.com, to od początku było założone, że będą hejterzy.

Ja dodam coś od siebie w związku z tym tematem, prosze mnie nie hejtować, brać sobie moich słów do serca aż do serca, bo nie o to chodzi Wink

Autor bardzo dokładnie podkreślił cytat Will Smith-a, z jednej strony w internecie zarobi się konkretną kase, czego są dowodem ludzi których znam doskonale i mogę być pewny ich zarobku, aczkolwiek nie biore do serca sobie screenów z galerii czy w tematach, czemu? wszyscy uważacie pewnie, że kwoty podawaje na zdjęciach są niemal prawdziwe, jest to sposób na zarobek i życie, także czas szukać mentora Smile i widać to wielkie podjaranie się kasą, w gruńcie sprawy, bez waszej świadomości za pewnie (zostaliście) oszukani, bo ktoś pracuje na etacie nie wyciągajac nic z internetua ani grosza tym samym śmiejąc się z was że uwierzyliście w bajke.

kariolmax bez urazy, ale co Ty możesz wiedzieć o sukcesach zawodowych, pracy i pieniądzach mając 12 lat? post ten powinien Ci dużo dać pomyślenia, post autora.

Zarabianie na metodach tutaj na forum zawartych nie jest możliwe jeśli chodzi o ciągłąść życia i stosunku do dochodu pasywnego, co z tego, że dziś wypłaciłeś 100000zl, jak jutro nie wypłacisz nic bo nic nie zarobisz....... przez rok a nawet 2 lata możesz zarabiać na ppa i dorabiać sie fajnej kasy, możesz rozwinać stronę WWW i generować z niej pieniążki naprawdę konkretne, ale pomyśl czytając ten mój post...nie lepiej rozwijać firme/inwestować w siebie a potem przełożyć to na praktyke? wykorzystujac wielką wiedze z góry jesteś skazany na sukces, bo możesz generować nie 1.500zł z internetu a 80 tyś miesięcznie z twojego biznesu.

Idąc na ławke do parku mówisz sobie ''mam firme'' dorobilem się na swój sukces Smile PPA, PPD i inne to nie jest legalne zarabianie, całośc jest pokrywana prawem, tzn, krycie prawa Polskiego i Zagranicznego przez ludzi, w ten sposób od początku każdy uczy się kraśc i oszukiwać ponieważ zarabia na metodach które go w ten sposób uczą.

Jestem niemal pewny, że ''nikt z was nie posiada wiedzy o finansach, jest on ważna by stać się finansowym celebrytą''

Robert Kiyosaki-"Amerykański inwestor, biznesmen, autor poczytnych książek motywacyjnych i zarazem Milioner a nawet już Miliarder'' kiedyś powiedział:

''Z perspektywy czasu edukacja ma większą wartość niż pieniądze''

MLM, ok, fajnie, hejtować, mówić że to ''gówno i shit'' oczywiście, oceniać Marketing będąc zwykłym, szarym użytkownikiem który nigdy w tym nie działał a sam nie osiągnąć sukcesu w biznesie.

w MLM wiele ludzi z grupy do której należe po latach dorobili się dochodu pasywnego, pieniążki w wysokości 50 tyś miesięcznie, praca na etacie tego wam nie daje.

Po za tym do wszystkich ''normalnych'' a nie zakomplesionych dzieci kieruje te o to słówka Smile

Idźcie swoją drogą, nie patrzcie na innych, nie sugerujcie się opiniami innych ludzi, to nie oni są odpowiedzialni za wasze życie, tylko wy sami podejmujecie decyzje, to od was jedynych zależy, czy staniecie się ludźmi sucesu, którzy poprzez prace w swoim biznesie dorobią się pieniędzy 6 cyfrowych generowanych miesięcznie Smile czy staniecie się przysżłościowymi robalomi bez marzeń.

Przykład FireCash.org, Szanowny Pan i Szanowany przez wszystkich Kiljan zarabia krocie dzieki wam, dzieki temu, że zarabiacie w FC pozyskując samemu pieniądze, powoliscie Kiljanowi spełnić jego życzenie, to dzięki wam siedzi na wakacjach Smile

To jest praca dla jego marzeń a nie praca dla własnych we własnym biznesie.

P.S sam planuje startować z firmą, nie, nie chce zarabiać krocie w internecie na metodach typu ''Suby SMS czy PPA'' chce zrobić swój biznes o osiągnąc szczyty poprzez prace na własne marzenia.Tego samego wam życze.

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2014 20:07 przez sheko12.)
06-05-2014 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PokerStars1910 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 454
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 118 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #20
Odp: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet
Czytajac niektore posty w tym teacie wydaje mi sie ze poziom forum diametralnie spadl, podobnie jak i srednia wieku.

@UP

Przeczytales w ogole ten post? Co Cie w nim tak smieszy? Tekst jest bardzo dobry jak juz wyzej napisali niektorzy, ale niestety wiekszosc go nie pojmuje. Niektorzy sa po prostu stworzeni do przecietnosci. Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
Glosy: Bandaid (+1), 4funsecond (+1), Kede (+1)
06-05-2014 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka aplikacja do pobierania pieniędzy (e-whoring) Narutek 0 714 20-01-2024 18:54
Ostatni post: Narutek
  Pytanie o oferty pracy przez internet michalborek69 3 2,312 08-10-2021 06:05
Ostatni post: bestek112
  Panele a ankietowe - inny internet/modem/urządzenie ARE$ 2 2,424 16-03-2021 10:29
Ostatni post: kubek87
  Wolisz sam zarabiać przez internet, czy mieć kogoś nad sobą? WuJeKuBa 2 3,832 20-01-2019 21:09
Ostatni post: MrocznyKILL
  Notariusz przez internet. azzaz 6 4,625 22-12-2018 19:07
Ostatni post: azzaz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości