Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet (/Temat-Dlaczego-99-z-was-nie-zarobi-prawdziwych-pieniedzy-przez-internet-90600)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - kuba240 - 06-05-2014 15:57

Witam,

Czytając tematy na tym forum doszedłem do jednego smutnego wniosku:
"99% z was nie zarobi więcej niż 1000 złotych miesięcznie". Większości, którym się udało zarobić to 1000 zł miesięcznie zazwyczaj po prostu cudem znalazło metodę, która działa i oczywiście nie jest za bardzo męcząca bo można sobie nadwyrężyć nadgarstki albo cokolwiek innego.

Oto lista rzeczy, które każdy myślący o zarabianiu poważnych pieniędzy przez internet powinien zrobić:

1. Wyłączasz komputer (tak, dziś nie zarobisz 10 tysięcy w 5 minut jeśli tego nie zrobisz, przykro mi) i inne rozpraszające urządzenia.
2. Bierzesz kartkę i piszesz na niej:
-Ile pieniędzy chciałbym zarabiać
-Dlaczego akurat tyle
-Jak będzie wyglądało moje życie gdy będę zarabiał x pieniędzy?
-Co będę miał za 5 lat jeśli od jutra zacznę poważnie myśleć na temat zarabiania pieniędzy i pracować z głową
-Co się stanie, jeśli nie zacznę myśleć o zarabianiu poważnie i w pewnym momencie dam sobie z tym spokój?


Nie śpiesz się, znajdź wolną godzinę czasu i zacznij pisać. Pomoże Ci to jeszcze bardziej jeżeli jesteś osobą chodzącą jeszcze do szkoły i nie rozpocząłeś pracy. Wyobraź sobie, żyjemy w Polsce (Nie mówię że to źle, kocham ten kraj) po szkole pójdziesz do pracy, zaczniesz pracować ciężko i zarabiać marne grosze. Czy nie lepiej teraz zacząć myśleć o tym poważnie i za 5 lat zarabiać 5-10 tysięcy miesięcznie lub nawet więcej? Myślisz że to niemożliwe? Myślisz że problemem będzie dla Ciebie stworzenie takiego dochodu pasywnego, że będziesz mógł wstawać o której chcesz i robić co chcesz przez cały dzień? Wyobraź sobie to tylko! Możesz przeżyć młodość w niesamowity sposób, tak jak nikt nie ma odwagi. Co z późniejszymi latami? Dalej będziesz pracował za marne grosze i utrzymywał za to rodzinę żyjąc cały czas na kredytach?

Najgorsze dla mnie w życiu co może być to pracowanie za marne grosze dla kogoś, kto realizuje dzięki temu swoje marzenia. Tak! Jeśli nie zaczniesz myśleć o swoim życiu poważnie to będziesz pracował na czyjeś marzenia. Czy to nie przytłaczające? CAŁE ŻYCIE - zrozum znaczenie tego słowa. 20, 30, 40 lat ciągle w kółko powtarzał będziesz codziennie to samo. (Może uda Ci się 2-5 razy zmienić pracę w ciągu całego życia).

Chcesz żyć na kolanach, czy jak człowiek sukcesu?

Często zapominamy o tym, że życie mamy tylko jedno. Nie dostaniesz więcej. Jeśli nie zaczniesz myśleć o swojej przyszłości to za 10-15 lat będziesz jeździł samochodem za 20 tysięcy i wmawiał sobie że to najlepszy samochód jaki mogłeś mieć. Będziesz jeździł na wycieczki all inclusive i uważał to za raj (O ile oczywiście dostaniesz urlop).

Nie potępiam pracy na etacie całkowicie o ile nie myślisz o tym jako sposobie na życie. Jeśli już pracujesz to zaoszczędź coś i zostaw na życie.


Czytaj, czytaj, czytaj!

Will Smith w wywiadzie kiedyś powiedział piękne słowa: "Kluczem do sukcesu jest bieganie i czytanie". Bieganie w sensie metaforycznym znaczy to abyśmy zlikwidowali w sobie jak on to powiedział "małego człowieczka" który ciągle w głowie mówi: Nie dasz rady, jesteś zmęczony, nie jesteś na tyle inteligentny aby tego dokonać. Jeśli nie przełamiesz swoich barier, jeśli nie będziesz miał silnej woli to przepadniesz na starcie.

A czytanie?

Żyjemy w czasach, gdzie mamy dostęp do tylu źródeł informacji że nie sposób nie znaleźć odpowiedzi na nasze pytania i problemy.

Jeśli chodzi o zarabianie w internecie to zadawaj pytania, okej. Ale nie tylko innym.
Zmień w sobie słowa: Jak zarobić więcej pieniędzy? W:
Co muszę zrobić, jak zainteresować ludzi aby wchodzili oni na moją stronę?
Niech to zmieni się wręcz w obsesję. Czytaj, ale też myśl samodzielnie. Wielu z nas szkoła nauczyła jedynie powtarzać to co nauczyciele karzą, nie nauczono nas kreatywności i korzystania z wyobraźni. Możesz to pozostawić tak jak jest, lub zmienić i dojść do niesamowitych wniosków.


Po przeczytaniu tego artykułu znów weź kartkę i zapisz na niej:
- W czym jestem dobry?
- Co lubię robić?
- Czego muszę się jeszcze nauczyć?


Koniec

Tak, to koniec. Może jeszcze kiedyś coś na ten temat napiszę. Proszę tylko o jedno. Marząc jak wielki człowiek stajesz się wielkim. Ale też mając tak duże cele bądź świadom jak wiele pracy trzeba w to włożyć.

Co ze mną? Interesuj się sobą Smile Tymczasem czekam na hejterów ("pracuj tyle czasu aby nie mieć go na krytykę innych"):
"A Ty ile zarobiłeś?", "Pokaż swoje zarobki", "Zejdź na ziemię".


Pozdrawiam!


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - milly93 - 06-05-2014 16:00

Pseudomotywacyjne brednie. Również pozdrawiam.


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - Qwik - 06-05-2014 16:09

Przeczytałem to i zarobiłem pieniądze.


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - badom - 06-05-2014 16:27

(06-05-2014 15:57)kuba240 napisał(a):  Oto lista rzeczy, które każdy myślący o zarabianiu poważnych pieniędzy przez internet powinien zrobić:

1. Wyłączasz komputer (tak, dziś nie zarobisz 10 tysięcy w 5 minut jeśli tego nie zrobisz, przykro mi) i inne rozpraszające urządzenia.

Tak się likwiduje konkurencję Jerk.

Zapomniałeś dodać link do MLM Undecided.
Musisz nam wybaczyć sceptycyzm, zwykle ludzie z taką ilością postów nie są zbyt wiarygodni, szczególnie jeśli od razu na wstępie serwują taki tekst.


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - surfer0700 - 06-05-2014 16:30

Nie wiem czy to przypadek, ale podczas czytania tego artykułu usłyszałem brzdęk monet na astro. Rolleyes Rolleyes Rolleyes

ps: fajny i chwytliwy tytuł tego artykułu Wink Z ciekawości wszedłem.


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - Inwestor25 - 06-05-2014 16:55

A ja z autentyczną ciekawością zapytam - jaki miałeś cel pisząc ten artykuł?


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - venzer - 06-05-2014 17:17

w MLM-mie często widziałem takie motywacyjne "bzdury" Prawda jest taka że jeżeli ktoś naprawdę lubi pracę w internecie to prędzej czy później znajdzie sposób na zarobienie pieniędzy bo będzie ciągle próbował. Będzie poświęcał każdą wolną chwilę. I to jest jedyna drogą do sukcesu nie tylko w tej branży jak ebiznes.


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - witokrk - 06-05-2014 17:18

Jedno jest pewne, ty nie zarobisz ani w sieci, ani w normalnym życiu.


RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - Duxone00 - 06-05-2014 17:51

Ohh rada od człowieka sukcesu który pewno zarabia miliony Big Grin

Daj dowody swoich zarobków Wink


99% forumowiczów mówisz ? ciekawe ciekawe, większość nie wrzuca swoich dowodów z zarobkami bo nie widzą w tym sensu.

większa część tych %% jest nieletnia i te 1k im w zupełności wystarcza

Kolejni z tych %% ciężko harują w realu by mieć w 100% zapewnione pieniądze zaś przez neta sobie dorabiają co im pewno wystarcza...


Odp: RE: Dlaczego 99% z was nie zarobi prawdziwych pieniędzy przez internet - PokerStars1910 - 06-05-2014 17:54

(06-05-2014 17:51)Duxone00 napisał(a):  Ohh rada od człowieka sukcesu który pewno zarabia miliony Big Grin

Daj dowody swoich zarobków Wink


99% forumowiczów mówisz ? ciekawe ciekawe, większość nie wrzuca swoich dowodów z zarobkami bo nie widzą w tym sensu.

większa część tych %% jest nieletnia i te 1k im w zupełności wystarcza

Kolejni z tych %% ciężko harują w realu by mieć w 100% zapewnione pieniądze zaś przez neta sobie dorabiają co im pewno wystarcza...

Czyzby cos kogos zabolalo? Tyle nienawisci w jednym poscie :s Nawet posta autora tego tematu na ktory odpowiadasz w calosci nie przeczytales i sie osmieszyles. AngelAngelAngel

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2