Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora

Autor Wiadomość
krzysio16 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 21 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 137.00
Post: #21
RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora
Sprawdź:
[b]Wiek:18
[b]Zainteresowania:komputery , motocykle , samochody , praca Wink
[b]Coś o sobie: Mam na imie Krzysiek , Mieszkam w Poznaniu , miły , pomocniczy Wink
[b]Twoje życiowe motto:ścigaczę , zarabianie , praca , komputery Wink
[b]Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz:youtube , adsense , firesub , ad.fly
[b]Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika):chodzę do zawodówki -kierunek - grafika Smile
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: cały dzień Smile
[b]Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? : Narazie nic ale napewno coś zrobię Smile
[b]Jakie są twoje ambicje na przyszłość, co zamierzasz zmienić, poprawić, wprowadzić lub czym się zająć na zarabiam.com :
na Zarabiam.com chciałbym zająć sie porządkiem i pomocą osobą Smile
[b]Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko :postaram się utrzymywać porządek na zc.com Wink i też pomagać innym osobą w jakiś sprawach ^ ^
Glosy: lucy (+1), leggi25 (+1)
14-10-2014 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
DeoRIP Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,188
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 372 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 510.00
Post: #22
RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora
Wiek: 19 lat
Zainteresowania:
Wypisałem te które na ten moment przyszły mi do głowy choć jest ich o wiele więcej.
Są one ułożone według największego zainteresowania do najmniejszego (teoretycznie bo do każdego mam duże zainteresowanie .)
-Moja Kobieta
-Praca/zarabianie przez internet.
-Psychologia.
-Samorealizacja.
-Pomaganie innym.
-Muzyka (różne gatunki).
-Marketing i zarządzanie.
-Nauka.
-prawo,
-Zawsze być na bieżąco i dowiadywać się najnowszych niusów/informacji.
-Zrozumienie świata i prawa nim panującego
-Zbieranie dziwnych komiksów.
-Biznes i świat.
-Filmy (różne gatunki).
-Seriale (różne gatunki).
-Zawsze być na bieżąco i dowiadywać się najnowszych niusów/informacji.
-Prowadzenie FanPage,
-Wiedza jak coś jest zrobione czyli rozbieranie czegoś na części i składanie na nowo,
-Czytanie książek,
-Wkurzanie ludzi.( Nie wiem czy powinienem to pisać Lol )

Coś o sobie: Zacznę od tego, że Nazywam się Bartosz lub dla znajomych Edmund. Mam 19 lat i Pochodzę z Krakowa. Jestem uczniem (4 tech. informatyk - tak wyszło nie chciałem być na takim kierunku). Mieszkam sam ( wynajmuję mieszkanie). Moje hobby to wkurzanie ludzi Jak i im pomaganie ( psychologia). Zajmuje się zarabianiem w internecie od 2009r staram się mieć łeb na karku i wiedzieć co się dzieje w świecie. Jestem człowiekiem ambitnym, realistą i optymistą.
Potrafię pomagać ludziom w szelaki sposób i różnie podchodząc do danej sytuacji.
Jestem spokojny opanowany lecz lubię być impulsywny i chaotyczny mam w sobie zawszę trochę tego i tego tak jakby były we mnie 2 osobne przeciwstawne dusze. I muszę jeszcze dodać, że jestem nie ugięty w swoich przekonaniach do puki ktoś mi nie udowodni racjonalnie swoich racji - co raczej jest minusem ale umiem często ugryźć się w język jak trzeba. Potrafię rozmawiać z ludźmi. Lubię dyskutować bo to mnie najwięcej uczy i uprzyjemnia mi życie. Robię wszystko bardzo dokładnie wręcz precyzyjnie o ile mam do tego możliwości i nie jestem ograniczony między innymi przez pracodawców bo uważam że lepiej zrobić coś raz a dobrze niż zrobić coś źle i potem poprawiać 10 razy. I jeszcze mnie cechuje to, że lubię brać dużo rzeczy na swoje barki tak żebym podołał i nie marnował czasu - choć często i w sumie przez całe życie słyszę o tym negatywne opinie bo nikt nie wierzy w to że taki człowiek jak ja umie temu wszystkiemu podołać a ja w tedy pokazuje na co mnie stać i brnę dalej.
Jestem typem Lidera lecz nie lubię nim być pokazuje ten talent tylko kiedy jest potrzebny.
I jeszcze zapomniałem dodać że byłem jednym z głównych działaczy nie dla ACTA w Krakowie avek Coristo mi zawsze przypomina Tongue Stare dobre czasySmile

Twoje życiowe motto: Nie ważne kim jesteś, kim byłeś, jakim się urodziłeś ważne kim będziesz i jak zostaniesz zapamiętany.

Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: PPA,PPD,Opcje binarne, Subskrypcje SMS, youtube, Skracacze, marketing, Handel ( kupić taniej sprzedać drożej), Sprzedaż poradników, Strony partnerskie, inwestycje, reklama w sieci, tworzenie FanPage, Aplikacje na tel,
Ogólnie się interesuje wszystkim co może przynieść dochód, ma jakiś potencjał lub daje mi możliwość rozwoju.

Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika):
Podstawy html i css oraz powoli uczę się podstaw javy

Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum:
Mogę spędzić 8-15 godzin dziennie. W cięższe dni około 4-8

Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? Wyuczyłem około 500-1000 osób z forum jak zarabiać na subskrypcjach sms. Przez co osiągali oni duże dochody i nowi użytkownicy dochodzili do forum by mógł ich nauczać jak mają się za to zabrać. Notorycznie polecam forum wśród znajomych i zapraszam ich do dołączenia do forum. Zawsze starałem się pomagać innym użytkownikom i rozwiązywać ich problemy. Wrzuciłem też na forum poradniki za darmo własnego autorstwa.

Jakie są twoje ambicje na przyszłość, co zamierzasz zmienić, poprawić, wprowadzić lub czym się zająć na zarabiam.com ?[/b
Moje ambicje na przyszłość są proste chciałbym pomóc rozwoju forum, jak i dalej przyswajać wiedzę na temat możliwości i rodzaju zarabiania w internecie .
Parę rzeczy by się przydało zmienić lecz sam tego nie dam rady zrobić. Do tego jest potrzebna pomoc też innych moderatorów forum.
Np:
-Chciałbym by była wprowadzana punktacja za aktywność którą można by było wymienić na nagrody (nie muszą być rzeczowe) bądź by były jakieś plusy z tego np "prestiż" na forum dla osób wykazujących się dużą aktywnością i pomocą dla forumowiczów.
-Spróbować rozwiązać problem z długim czasem czekania na recenzje poradników. Są różne na to sposoby i różnie się można za to zabrać.
-Stworzenie działu dla zielonych - czyli wszystkie podstawy i najłatwiejsze formy zarabiania wraz z poradnikami napisanymi w prostym i przejrzystym języku, dodatkowe informacje które się mogą przydać podczas pierwszych prób zarabiania , itp rzeczy oczywiście wszystko dla nisko zaawansowanych w jednym dziale bo nie każda świeża osoba będzie chciała odkopywać miliony rzeczy i dowiadywać się że już połowa z informacji to Scam i chciałbym by był zrobiony w dziale dla zielonych dział mentorów którzy by ich poprowadzili przez pierwsze próby ich zarabiania. Zalety ? Dodatkowy dochód poprzez zbieranie refów dla starszych i bardziej doświadczonych użytkowników,szybki rozwój nowych niedoświadczonych użytkowników którzy nie wiedzą jak się zabrać za swoje pierwsze zarobki. A plus jest taki że ten dział będzie napędzany tym że starzy użytkownicy będą sobie robić dochód pasywny a nowi będą szybciej wchodzili w tajniki zarabiania. A wiemy, że ciągle się pojawiają nowi użytkownicy a ta forma pomocy będzie ich zatrzymywała na dłużej.
-Posortowanie poradników według ich zastosowań i pousuwanie poradników które są tylko nabijaczem refów i nic nie wnoszą wiedzy.
-Wprowadzić nowe sposoby odpracowania banów, ostrzeżeń.
-Poruszenie tematu pisania, rozmawiania poprzez forum. Gdyż ograniczniki czasowe są dość irytujące, przeszkadzające i czasochłonne. Np. jeżeli do ciebie pisze 7 osób naraz i musisz odpowiadać, zamiast wszystkim odpowiedzieć w 3 minuty odpisujesz 10 minut na to. Choć wiem że zostało to wprowadzone by uniknąć spamerów to można spróbować coś z tym zrobić by ułatwić użytkownikom życie.


[b]Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko :

Powyżej jest wszystko co może was przekonać czyli prawda o mnie, moje pomysły, koncepcje.
Zawszę mogę dopisać jaki to ja będę idealnym członkiem ekipy czego ja nie zrobię. Ale nie wiadomo czy to będzie prawdą wszystko się dopiero okaże dopiero w tedy gdy będzie mi dane sprawowanie tego stanowisko po tym jak nim zostanę będziecie mogli ocenić mnie mój wkład i moje możliwości jak i umiejętności. . Wszystko co teraz mogłem to wam przedstawiłem jak będą jakieś pytania itd można zawsze się mnie zapytać jak i zapytać się użytkowników forum co o mnie uważają bo niektórzy na pewno dalej mnie pamiętają.

Autorski artykuł dotyczący czegokolwiek (np. Poradnik lub recenzja jakiegoś serwisu czy programu partnerskiego):
Poradnik do wglądu:
http://zarabiam.com/Temat-do-Subskrypcji...OWCA-99705

Mam nadzieje że się dostanę na stanowisko tutora lecz jakby inaczej potoczył się los proszę o przeanalizowanie moich pomysłów i w miarę możliwości wcielenia ich choć trochę w życie by poprawić funkcjonalność forum.

Pozdrawiam: DeoRIP

PS: Jest błąd we wzorze podania Big Grin
Autorski artykuł dotyczący czegokolwiek (np. Poradnik lub renenzja jakiegoś serwisu czy programu partnerskiego)
renenzja - powinno być recenzja.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2014 00:17 przez DeoRIP.)
Glosy: Slight (+1), prymul1 (+1), AnnaKa (+1)
16-10-2014 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #23
RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora
Pierwszą osobą którą wybraliśmy na stanowisko tutora jest @[poczmail], witamy w ekipie Smile jesteśmy przekonani że to dobry wybór, nad kolejny jeszcze się zastanawiamy i dyskutujemy. Wciąż można składać podania, poinformujemy o wyborze kolejnego kandydata prawdopodobnie przed końcem miesiąca.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
Glosy: AnnaKa (+1), leggi25 (+1), poczmail (+2), Babcia_Irenka (+1), Klin (+1)
16-10-2014 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #24
RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora
poczmail, gratuluje! impreza

[Obrazek: giphy.gif]
Glosy: gruczar (+1), AnnaKa (+1)
16-10-2014 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Klin Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,237
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4074 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.24
Post: #25
RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora
Gratulacje Cool

[KUPIE] Reklama facebook/instagram/snapchat/inne - dowolna kategoria KLIK
Glosy: AnnaKa (+1)
16-10-2014 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #26
RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora
Gratulacje poczmail! Ze swojej strony chciałbym polecić użytkownika AnnaKa.. Robi kawał dobrej roboty, poradników nie można się doliczyć - codziennie wstawia coś nowego! Rolleyes

Co oczywiście cieszy całe grono Strefy Wtajemniczonych Wink
Glosy: rekki (+1), AnnaKa (+1)
16-10-2014 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #27
RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora
Wiek: 23
Zainteresowania: Praca przez Internet, Elektronika, Muzyka, Motoryzacja
Coś o sobie: Mam na imię Józef. Skończyłem ZSZ Ogrodnik. Kawaler.
Twoje życiowe motto: Pracować wytrwale i zbierać żniwa.
Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Subskrypcje SMS, SMS Premium, Shorte.st, AdF.ly
Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): Podstawy HTML, JavaScript, tworzenie stron WWW i blogów.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: Od rana do nocy.
Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum?
http://zarabiam.com/Temat-Paczka-32-Pols...otow-81991
http://zarabiam.com/Temat-ManyCam-Pro-Ma...erki-93589
http://zarabiam.com/Temat-Swift-Viewer-A...ling-70094

Jakie są twoje ambicje na przyszłość, co zamierzasz zmienić, poprawić, wprowadzić lub czym się zająć na zarabiam.com ?
Chciałbym, aby większość ofert pracy przez internet gwarantowała zarobek dzienny.

Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : Dam z siebie wszystko, tylko to forum jest dla mnie ważne.
Autorski artykuł dotyczący czegokolwiek (np. Poradnik lub recenzja jakiegoś serwisu czy programu partnerskiego):
http://zarabiam.com/Temat-VPS-na-5-dni-L...dows-81221
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2014 08:26 przez aero2.)
Glosy: Slight (+1), AnnaKa (+1), bios (+2), Danysuw (+1), prymul1 (+1)
16-10-2014 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

poczmail Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,974
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1066 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 887.00
Post: #28
RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora
Dzięki za obdarzenie mnie kredytem zaufania i przyjęciem do ekipy zespołu. Z pewnością postaram się w najbliższym czasie udowodnić, że był to jak najbardziej słuszny wybór. Smile
Glosy: Roxi5017 (+1), piotrekprorok (+1), Demon210 (+1), AnnaKa (+1), nitram (+2), Zarobiony_Koles (+1), daniel42na (+5), mikiniki (+1), leggi25 (+1), aero2 (+1), Majka (+2)
16-10-2014 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
milosz998 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,250
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 391 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.98
Post: #29
RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora
Gratulacje poczmail, czytałem, trochę te podania i co jak co, ale nie mogło być inaczej.

@Klin, ja na Twoim miejscu bym się zgłosił, bo jakieś tam argumenty masz, kilka niezłych materiałów wrzucone


Wiek: 21

Zainteresowania: Zarabianie w sieci, Sport (piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy itd itp), gry komputerowe

Coś o sobie: Jak nie trudno się domyślić, mam na imię Miłosz. Pochodzę z małej wsi, która znajduje się w okolicach Żywca. Mieszkam obecnie w Katowicach, gdzie studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Logistyka (inż.). Nie są to moje pierwsze studia, wcześniej studiowałem na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Zarabianiem w sieci zajmuję się w sumie od ładnych paru lat (czasy remote uploadu na rapidshare a potem hotfile). Moją główna cechą charakteru jest uczciwość. Hmm, albo inaczej, NIENAWIDZĘ (czasami do przesady) wszelakiej niesprawiedliwości. Tyle.

Twoje życiowe motto: "Pracuj tak, aby na zarabiam.com wszystkim żyło się lepiej" ~`milosz998 Tak serio to nie kieruję się żadnym mottem, poza tym większość widzę wyszukała jakiś tam cytat w sieci i uznało go na potrzeby rekrutacji za swoje życiowe motto.

Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Wszystko prócz inwestycji. Kiedyś głównie upload (filesonic itd itp), potem PPA (które przez pewien czas traktowałem nawet jak hobby), a teraz wszystko po trochę (PPA, Suby, upload, skracacze, bukmacherka itd itp)

Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): Brawurowa jazda samochodem Cinquecento

Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: Wystarczająco bo wypełniać swoje obowiązki. Lubię tutaj spędzać czas, toteż okno zarabiam.com czasami otwiera mi się po prostu odruchowo.

Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum?
Zarejestrowałem się Smile Nie wiem, nie pamiętam, kiedyś tam jak jeszcze PPA było mało popularne, starałem się pomagać ludziom stąd jak i z innych for. Nie chcę na siłę szukać jakichś plusów tutaj.

Jakie są twoje ambicje na przyszłość, co zamierzasz zmienić, poprawić, wprowadzić lub czym się zająć na zarabiam.com ?
No więc, oczywiście pierwsze co zrobię, to będzie ban dla qwika Big Grin Tak serio, to logiczne, zajmę się tym czym zajmują się tutaj tutorzy, a jeśli trzeba będzie w czymś pomóc i będę w stanie to oczywiście chętnie.


Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko :
Siedzę w temacie zarabiania od dawna i mimo że dużo nie zarabiam to śledzę wszystko na bieżąco. Robię to tak trochę z pasji, hobby. Umiem ocenić, co jest naprawdę przydatne, co mniej, co może przynieść jakiś dochód, a co nie. Userem zc jestem od 2010 roku i udało mi się zgarnąć bana u samego Banana.(Rym tutaj nie celowo). Mam też pewne doświadczenie w prowadzeniu forum. Swego czasu, byłem adminem jednego z największych for turniejowych fifa w Polsce. Niestety w liceum, przez problemy z nauką, forum musiałem oddać w inne ręce i się posypało. No i myślę że potrafię klecić zdania w miarę poprawnie, tak by moje posty były po polsku, a nie po polskiemu. Zapewne was nie przekonałem, szkoda.

Autorski artykuł dotyczący czegokolwiek (np. Poradnik lub recenzja jakiegoś serwisu czy programu partnerskiego):
Ohoho, kiedyś tam pisałem coś na blogu, ale nie ma go już. Napiszę coś swojego na jakiś temat i podrzucę tutaj, edytując post.

998 to numer na straż pożarną. Nie rocznik urodzenia.
FORZA JUVE
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2014 01:44 przez milosz998.)
17-10-2014 01:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AnnaKa Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,420
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 3101 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.01
Post: #30
RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora
@poczmail Gratuluję ! Liczę że będziesz dobrze się czuł w gronie osób które sprawują administrację nad forum.
Powodzenia w dalszej pracy i wielu sukcesów!
Glosy: luutek321 (+1)
17-10-2014 02:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Vii Zlot Zarabiam.com Admin 43 19,731 09-09-2021 08:00
Ostatni post: Admin
  VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] Admin 31 44,466 09-05-2021 19:31
Ostatni post: lapribbi
  VI Zlot Zarabiam.com - Miejscówka Admin 34 17,818 02-07-2020 22:15
Ostatni post: Ropsont
  Film z 5 Zlotu Zarabiam.com - Praca w Internecie! Admin 13 10,465 28-06-2020 14:28
Ostatni post: Ropsont
  [ZAPISY] Piąty ZLOT użytkowników Zarabiam.com 2019 Admin 49 38,588 15-11-2019 09:14
Ostatni post: Admin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości