Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmień myślenie i wzbogać się! » Zostań przedsiębiorcą, stań się WOLNY i BOGATY

Autor Wiadomość
fato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 376
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #51
RE: Zmień myślenie i wzbogać się!
Sprawdź:
(07-09-2014 21:53)Fineks napisał(a):  Zarabianie- jak i ile?

Najprawdopodobniej najbardziej kontrowersyjny wpis do tej pory. Miałem się powstrzymać od komentarza na pewne tematy, jednak uznałem że niektórym przyda się kop w dupę bo smutno się robi jak widzę osoby zarabiające średnio 50 groszy na godzinę w internecie Tongue Nie ukrywam też, że moim celem jest pokazanie że największe pieniądze można zarobić dając! Dowodem na to jest mój ekstra przychód w tym miesiącu (13,430 zł) który był naprawdę miłą niespodzianką Smile Jest dopiero 7 wrzesień a wszystko zapowiada się tak wspaniale! Co więcej hormony szczęscia mi buzują, bo wszystko osiągnąłem w mniej niż rok. Praca na etacie powoli przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie i siedzę w niej tylko dlatego, że mam w niej czas na samorozwój- po co mam to robić w domu, skoro tam mam tak samo dobrze a i jeszcze płacą mi za to 9 zł/h? Big Grin

Z góry przepraszam jeśli ktoś poczuje się urażony- jeśli wyrażam moją opinię na dany temat, staram się zrobić to kulturalnie, ale również szczerze- nie lubię kłamstwa i obłudy. Chcę, abyście czytając mnie wiedzieli jaki jestem naprawdę. Znam wiele osób zarabiających na PPA i nie potępiam ich, choć możecie odnieść takie wrażenie. Ja po prostu nazywam rzeczy po imieniu Wink Nie mogłem też wyjść z podziwu po tym co ostatnio tu zobaczyłem, ale o tym możecie przeczytać we wpisie.

Zamierzam poświęcić czas na porównanie ofert banków- lokaty, konta i programy lojalnościowe, czy bylibyście zainteresowani?

Pozdrawiam!

Świetny wpis jednak nie zgodzę się z Tobą do końca. Osoby zaczynające od buxów, skracania linków ect mające trochę ambicji powinny zauwazyć że z tego nie ma jak piszesz prawdziwej kasy. Trzeba pamiętać , że zanim dojdzie się do pewnego poziomu zarobków każdy zaczyna od 0 (chyba że ma jakieś zaplecze finansowe), tak jak w życiu żeby pójść do przodu musisz zaliczyć podstawówkę, gimnazjum , liceum i i dopiero idziesz na studia... Z zarabianiem w internecie jest podobnie jedni zostają w podstawówce całe życie, inni szukają, dokształcają się , próbują nowych sposobów -metod , korzystają z gotowych rozwiązań(jestem zdania skoro komuś się udało i przetestował daną metodę to nie ma sensu po raz drugi "wymyślać koła").

Dla chcącego nic trudnego można iść pracować do McDonalds(nie wiem czy przyjmują 15-16 latków). Ale nie sądze, że po kilkunastu godzinach na nogach, ktoś ma mieć siłe pisać bloga a następnego dnia iść do szkoły czy pracyRolleyes.

Nie bronie nikogo bo sama studiowałam dziennie i pracowałam i nie było lekko, ale to co dzieje się obecnie na rynku pracy woła o pomstę do nieba, więc nie dziwie się że młode osoby skuszonę perspektywą "łatwych pieniędzy" szukają pomysłu na siebie w internecie.

fato, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2014 22:47 przez fato.)
07-09-2014 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Fineks Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 156
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 68 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #52
RE: Zmień myślenie i wzbogać się!
(07-09-2014 22:28)fato napisał(a):  
(07-09-2014 21:53)Fineks napisał(a):  Zarabianie- jak i ile?

Najprawdopodobniej najbardziej kontrowersyjny wpis do tej pory. Miałem się powstrzymać od komentarza na pewne tematy, jednak uznałem że niektórym przyda się kop w dupę bo smutno się robi jak widzę osoby zarabiające średnio 50 groszy na godzinę w internecie Tongue Nie ukrywam też, że moim celem jest pokazanie że największe pieniądze można zarobić dając! Dowodem na to jest mój ekstra przychód w tym miesiącu (13,430 zł) który był naprawdę miłą niespodzianką Smile Jest dopiero 7 wrzesień a wszystko zapowiada się tak wspaniale! Co więcej hormony szczęscia mi buzują, bo wszystko osiągnąłem w mniej niż rok. Praca na etacie powoli przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie i siedzę w niej tylko dlatego, że mam w niej czas na samorozwój- po co mam to robić w domu, skoro tam mam tak samo dobrze a i jeszcze płacą mi za to 9 zł/h? Big Grin

Z góry przepraszam jeśli ktoś poczuje się urażony- jeśli wyrażam moją opinię na dany temat, staram się zrobić to kulturalnie, ale również szczerze- nie lubię kłamstwa i obłudy. Chcę, abyście czytając mnie wiedzieli jaki jestem naprawdę. Znam wiele osób zarabiających na PPA i nie potępiam ich, choć możecie odnieść takie wrażenie. Ja po prostu nazywam rzeczy po imieniu Wink Nie mogłem też wyjść z podziwu po tym co ostatnio tu zobaczyłem, ale o tym możecie przeczytać we wpisie.

Zamierzam poświęcić czas na porównanie ofert banków- lokaty, konta i programy lojalnościowe, czy bylibyście zainteresowani?

Pozdrawiam!

Świetny wpis jednak nie zgodzę się z Tobą do końca. Osoby zaczynające od buxów, skracania linków ect mające trochę ambicji powinny zauwazyć że z tego nie ma jak piszesz prawdziwej kasy. Trzeba pamiętać , że zanim dojdzie się do pewnego poziomu zarobków każdy zaczyna od 0 (chyba że ma jakieś zaplecze finansowe), tak jak w życiu żeby pójść do przodu musisz zaliczyć podstawówkę, gimnazjum , liceum i i dopiero idziesz na studia... Z zarabianiem w internecie jest podobnie jedni zostają w podstawówce całe życie, inni szukają, dokształcają się , próbują nowych sposobów -metod , korzystają z gotowych rozwiązań(jestem zdania skoro komuś się udało i przetestował daną metodę to nie ma sensu po raz drugi "wymyślać koła").

Dla chcącego nic trudnego można iść pracować do McDonalds(nie wiem czy przyjmują 15-16 latków). Ale nie sądze, że po kilkunastu godzinach na nogach, ktoś ma mieć siłe pisać bloga a następnego dnia iść do szkoły czy pracyRolleyes.

Nie bronie nikogo bo sama studiowałam dziennie i pracowałam i nie było lekko, ale to co dzieje się obecnie na rynku pracy woła o pomstę do nieba, więc nie dziwie się że młode osoby skuszonę perspektywą "łatwych pieniędzy" szukają pomysłu na siebie w internecie.

Jasne że trzeba od czegoś zaczynać, jednak po co marnować czas? Chciałem tym wpisem dać kopa w tyłek i ogarnąc niektóre osoby, które tracą więcej niż zyskują (bo prądu więcej to kosztuje niż zarobimy na czytaniu maili). Od czegoś trzeba zacząć- ale po co marnować ten czas skoro można poświęcić go na bardziej wartościowe rzeczy?

Sam w McD nigdy nie pracowałem jednak wiem że 16 latków przyjmują Wink
Glosy: sheko12 (+1)
07-09-2014 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jarek231 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: Zmień myślenie i wzbogać się!
zaczynaj z grubej rury, szkoda czasu
08-09-2014 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #54
RE: Zmień myślenie i wzbogać się!
Fineks ma rację. Można zarabiać, ale jaki jest sens klikania w buxy za grosze, gdzie trzeba zapłacić za internet, prąd etc. Z reguły bawią się w to osoby niepełnoletnie, czyli jeszcze na utrzymaniu rodziców, ale tak czy siak zapewne większa połowa zrezygnuje z tego, bo taka forma zarobku im się znudzi albo po prostu stracą wenę na dalsze zarabianie.

[Obrazek: giphy.gif]
08-09-2014 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Fineks Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 156
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 68 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #55
RE: Zmień myślenie i wzbogać się!
Ile można zarobić na pisaniu tekstów w internecie?

Witajcie Smile Wybaczcie że kazałem wam czekać trzy dni- nawał pracy a nie chcę dodawać byle czego Tongue Dzisiaj bardziej konkretnie- poruszam temat tego ile można zarobić na giełdzie tekstów w internecie (a konkretniej textmarket). Opisałem mechanizm działania i dodałem parę rad od siebie ponieważ trochę już tam zarobiłem Smile Fajna praca zwłaszcza, że można się w niej wiele nauczyć.
10-09-2014 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
broofie Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,546
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1177 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 14.01
Post: #56
Odp: RE: Zmień myślenie i wzbogać się!
(10-09-2014 23:31)Fineks napisał(a):  Ile można zarobić na pisaniu tekstów w internecie?

Witajcie Smile Wybaczcie że kazałem wam czekać trzy dni- nawał pracy a nie chcę dodawać byle czego Tongue Dzisiaj bardziej konkretnie- poruszam temat tego ile można zarobić na giełdzie tekstów w internecie (a konkretniej textmarket). Opisałem mechanizm działania i dodałem parę rad od siebie ponieważ trochę już tam zarobiłem Smile Fajna praca zwłaszcza, że można się w niej wiele nauczyć.

Sam bardzo chetnie sprobuje cos podzialac na tym serwisie. Oby na probach sie nie skonczylo Smile

Tapniete z telefonu
11-09-2014 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fineks Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 156
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 68 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #57
RE: Zmień myślenie i wzbogać się!

Cześć! Dzisiaj wpis dedykuję znanemu wam zapewne filmowi "Wilk z Wall Street". Wiem, że trochę późno na dyskusję o filmach, jednak jego osoba wciąż jest inspiracją dla wielu na forach biznesowych. Postanowiłem dokładniej go przeanalizować i dodać parę słów od siebie, odpowiadając jednocześnie na pytanie zawarte w tytule wpisu Smile

Pozdrawiam, życze miłej lektury i gorąco zachęcam do komentowania wpisów na blogu! Smile

UWAGA!

Jak wcześniej wspominałem, chciałem utworzyć forum do strony. Chcę zebrać osoby, które chcą się uniezależnić finansowo Smile Nie będzie to kopia zarabiam.com ale bardziej forum nastawione na zakładanie firm, inwestowanie online i dyskusja na tematy wszelakie ze świata finansów Tongue Nie chcę tego robić za wcześnie, a i nie chcę aby forum świeciło pustkami.

Pytanie do was: czy będzie ktos chętny do pomocy? Chodzi mi jedynie o rozruszanie forum, udzielanie się, pisanie i odpowiadanie, oraz jeśli to nie za wiele- zapraszanie użytkowników.

Chcę zebrać społeczność osób, które kolokwialnie i brzydką mówiąc "pieprzą" pracę na etacie i zamierzają zarabiać same na siebie. Nie chcę zdradzać nazw działów, bo wszystko sobie zaplanowałem- nie będzie jednak działów poświęconych zarobkowi PPA Tongue

Fajnie się składa, ponieważ mam znajomego prawnika który chętnie się będzie wypowiadał i odpowie na pytania odnośnie zakładania firmy. Mam również kontakt z człowiekiem, który jest nie tylko bogaty ale również było w nim głośno 2 lata temu (przykra sprawa) a na pomorzu na potężną firmę. Miałem też przyjemność rozmawiać z jednym z najbogatszych 20 osób w Polsce- jeśli tylko strona się rozwinie, na pewno zamieszczę wywiad! Smile

Chcę jednak wiedzieć czy chcecie Tongue Bardzo mi zależy na tym, bo chcę sie otaczać takimi ludźmi. Nie chodzi o mentorowanie, bo może mam dużo pieniędzy, ale nie jestem jeszcze tak bogaty jak bym chciał. Chcę aby wszyscy ludzie mogli wymieniać się poglądami oraz zawierać nowe znajomości. Z kim się zadajesz, takim się stajesz- zadawaj się z podobnymi sobie ludźmi Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2014 14:10 przez Fineks.)
12-09-2014 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kikuss23 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 218
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: Zmień myślenie i wzbogać się!
Witam,

Mam pytanko odnośnie zarabiania na stronie Textmarket. Czy jako nowy użytkownik mogę dodać swój pierwszy tekst, w którym mogę tylko zamieścić 6 tyś słów?.

kikuss23, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2014 15:46 przez kikuss23.)
12-09-2014 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fineks Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 156
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 68 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #59
RE: Zmień myślenie i wzbogać się!
(12-09-2014 15:44)kikuss23 napisał(a):  Witam,

Mam pytanko odnośnie zarabiania na stronie Textmarket. Czy jako nowy użytkownik mogę dodać swój pierwszy tekst, w którym mogę tylko zamieścić 6 tyś słów?.

Oczywiście że tak, jednak 6 tys. słów to nie takie "tylko" Big Grin Jeśli chodzi o znaki, odpowiedź brzmi również "tak", minimum wynosi 1000 znaków.
12-09-2014 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kikuss23 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 218
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #60
RE: Zmień myślenie i wzbogać się!
To szkoda bo mam tekst na 10 tyś. a nie mogę dodać.

kikuss23, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2013.
12-09-2014 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ruletka - uda się czy się nie uda siwrus1231 2 2,689 05-04-2022 10:02
Ostatni post: Hybrid1990
  Konto millenium 360 dla młodych zbliż się do 200 zł- zarejestruje się kristoken 4 2,952 29-10-2019 23:23
Ostatni post: Roben
  FlashInspector - zmień wartości w flashu adkam12 6 1,887 23-02-2018 21:00
Ostatni post: Vasaki
  Kawałek mojego poradnika rozdział 2 czyli "Błędne Myślenie" Vasaki 41 9,979 03-08-2016 19:16
Ostatni post: surfer0700
  Zmień swoje życie na lepsze pracując w domu ! tomekpp 1 799 27-08-2014 20:23
Ostatni post: yazir

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości