Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam VIRAL na FB » Viral na FB :)

Autor Wiadomość
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #11
RE: Sprzedam VIRAL na FB
Sprawdź:
Niieeeee moge.. Ale skopiowł konkretnie temat Smile Zdecydowanie wolałbym kupić u kciuka, jak sobie zarobie przez ten tydzień to się zastanowie nad owym skryptem Smile
28-07-2014 07:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
displayname Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: Sprzedam VIRAL na FB
No to tak Panowie przygotujcie się na krótką lekturę i weźcie pigułki uspokajające w międzyczasie. Jedynym, który tutaj kopiuje to jest właśnie użytkownik Kciuk sprawę zgłaszam do administracji. Wykorzystuje Waszą niewiedzę i wciska Wam kita za 100 zł. Mam nadzieję, że nikt się na to nie nabrał. Nie wiem od czego zacząć żeby to miało spójny sens.

Ale zacznijmy od krótkiego początku.

Strona/skrypt który sprzedaje od dawna już "lata" po necie. Ostatnia głośna sprawa była za sprawą tej strony:

[Obrazek: 09593918774465388649.jpg]

Pewnie co niektórzy z Was ją widzieli.

Adres strony: wiadomoscipl.pl/po ukośniku jeszcze parę folderów dla niepoznaki

Adres strony już zaindeksowany przez większość antywirusów.

Jego adres strony do tego magicznego skryptu za 100 zł: http://eokazje24.pl/lool/

Porównałem oba skrypty wnikliwie z czego wynika, że użytkownik Kciuk poza tym, że nie jest autorem tego skryptu, nie dopisał nic do niego tylko po podmieniał linki do swoich programów i wrzucił wszystkie pliki na swój serwer.

Największy kopier tego forum jak on to nazywa "kseroboy" to właśnie on sam zwykły cwaniak. Niby z niego taki "haker" a nie potrafi usunąć linijki komentarza dodanej do strony przez program kopiujący, którego użył do skopiowania danej witryny aby Wam moi drodzy wcisnąć kit za 100 zł.

Bezpodstawne zarzuty myślicie ? Jeszcze jesteście tym użytkownikiem zauroczeni ? Wasz mentor boss ?

Wejdźmy w źródło strony, standardowo jest zabezpieczone przez prawo klikiem ale dociekliwi i tak sobie poradzą i wejdą Smile

view-source:eokazje24.pl/lool/

Krótka analiza: co widzimy w źródle strony ? A to, że została przez niego skopiowana.

Pierwsza linijka:

<!-- saved from url=(0023)http://wiadomoscipl.pl/ -->

kopia ze wspomnianej prze zemnie wcześniej strony, świadczy o tym ten oto wyżej zostawiony komentarz przez program automatycznie kopiujący witryny. Taki haker a zapomniał go usunąć ale wtopa.....

Dodaje zrzut ekranowy dla administracji na dowód gdyby nagle po moim wpisie strona przestała istnieć. Obecnie każdy może to zobaczyć w źródle na jego stronie, którą podałem wcześniej.

[Obrazek: 38633702152804960219.jpg]

Wejdźmy teraz w źródło jego strony przy wpisie z komentarzami z facebooka.

[Obrazek: 97439366330241398978.jpg]

co tutaj widzimy ? hmmm zobaczcie sami Smile

<!-- saved from url=(0023)http://wiadomoscipl.pl/ -->

Wejdźmy dalej w cały html z komentarzami.

[Obrazek: 52501077985042135474.jpg]

Co tutaj widzimy ?

[Obrazek: 66111461315073037432.jpg]

Kliknijmy więc "wyświetl źródło"
Jak myślicie jaki tutaj będzie widniał wpis na początku ? Smile
Tak tak nie myliliście się Smile

[Obrazek: 44813330292425652462.jpg]

<!-- saved from url=(0044)http://wiadomoscipl.pl/files/komentarze.html -->

link do sprawdzenia póki jeszcze dostępny jeśli ktoś jeszcze nie "dowierza" poniżej

view-source:eokazje24.pl/lool/data/komentarze.htm

Przypominam, że cały czas widzimy przy tym adres jego stronki eokazje24.pl/lool za magiczne 100 !

I tak dalej i tak dalej w każdej części tej strony widnieją takie wpisy.
Stąd wniosek, że strona została brutalnie skopiowana od kogoś a teraz Wam sprzedawana.

Do tego dochodzi jeszcze inna historia, jak użytkownik Kciuk kopiował moje strony (również zostawiał tak jak tutaj wpisy skąd witryna została skopiowana) i sprzedawał je na Allegro, do tej pory na co niektórych można zobaczyć te wpisy otagowane programem kopiującym ale linków nie będę pokazywał bo to już nie jest istotne. Smile

Oto cała magia zarabiania "mega" kokosów przez Kciuka, którymi chwali się w swoim dzienniku zarabiania na forum. Pewnie druga pensja to sprzedaż takich skopiowanych skryptów i zarabianie na Was.

Myślę, że nikt nie dał się na to nabrać i nie zapłacił temu partaczowi tych 100 złotych.

W ramach podzięki za wyjaśnienie sprawy proszę Was moi drodzy o zgłoszenie tego tematu i użytkownika do administracji za to co robi. W przyszłości pewnie podobne rzeczy by/lub będzie Wam wciskał, więc radzę uważać mniej doświadczonym użytkownikom albo w razie niepewności napisać do mnie PW.

A ja w ramach podzięki za zrealizowanie powyższego punktu udostępniam Wam ten skrypt za darmo. Oczywiście skopiowany ze strony Kciuka tak jak On to zrobił komuś Smile Więc mamy zadośćuczynienie, niech się teraz bulwersuje największy kseroboy tego forum a co Smile Ja myślę, że on na tym forum jest już skończony a Wy jak myślicie ? Smile Link do pobrania skryptu niżej:

http://host1gb.net.pl/download.php?file=...88884e4f77

Jeszcze jeden link do pobrania bo piszecie, że ten wyżej się nie da rozpakować, chyba za dużo podfolderów ten powinien się wypakować ok Smile

http://sendfile.pl/254830/lool.rar

Poza tym poniżej macie wszystkie pliki jak na dłoni jak ktoś nie chce pobierać Smile

A jeszcze w ramach uśmiechu na koniec, taki z niego haker a nie wie jak zabronić dostęp do plików na serwerzepokerface
Macie wszystkie pliki skryptu jak na dłoni Smile Przypominam za stówe ! beka
http://eokazje24.pl/lool/data/

Pozdrawiam !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2014 12:40 przez displayname.)
Glosy: MostWanted (+1), golleador (+1), szykiryki (+1), Yeahh (+1), piotrekprorok (+1), unforgivable (+1), chladek317 (+1), Admine (+1), UmCyK (+1)
28-07-2014 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
chladek317 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 366
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: Sprzedam VIRAL na FB
Dzięki za skypt. Ciągle nie rozumiem czemu ludzie je sprzedają skoro są za darmo ;D
28-07-2014 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
piotrekprorok Niedostępny
Banned
*

Liczba postów: 4,401
Dołączył: Dec 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #14
RE: Sprzedam VIRAL na FB
Tego sie nie spodziewałem... Smile
28-07-2014 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Yeahh Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 247
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 0.00
Post: #15
RE: Sprzedam VIRAL na FB
Wow, pisałem,ostrzegałem tydz temu . w jego dzienniku że skrypty z wielkiego poradnika kciuka można znaleźć w necie. Pozdrawiam tych co kupili jego metode. Napisałem chyba z 6 postów z czego adm postanowiła usunac Sad a naiwni kupili jego metode.

Na takiej samej zasadzie działa strona szokujaca.pl

BTW:
Osobie, która bez uprawnienia (bez zawartej umowy licencji, zapłaty odpowiedniej sumy na rzecz twórcy lub niezgodnie z warunkami licencji) utrwala lub zwielokrotnia cudzy utwór w wersji oryginalnej grozi w tym wypadku:
- karze pozbawienia wolności od 3 lat - gdy sprawca czynu zabronionego uczynił sobie z naruszania cudzych praw stałe źródło dochodu lub narusza prawa autorskie dla działalności przestępczej (np. oszustwa przez sprzedaż podrobionych płyt itp.)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2014 12:59 przez Yeahh.)
Glosy: MostWanted (+1), piotrekprorok (+1)
28-07-2014 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
displayname Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: Sprzedam VIRAL na FB
Proszę o zgłaszanie tematu do administracji Smile

A on się pulta w innym temacie, że ktoś kopiuje jego temat. Trzeba mieć tupet i dystans do siebie nie ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2014 12:49 przez displayname.)
28-07-2014 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Yeahh Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 247
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Sprzedam VIRAL na FB
(28-07-2014 12:48)displayname napisał(a):  Proszę o zgłaszanie tematu do administracji Smile

A on się pulta w innym temacie, że ktoś kopiuje jego temat. Trzeba mieć tupet i dystans do siebie nie ?
Haha dokładnie już nie wiem co lepsze. Big Grin
28-07-2014 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kciuk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 335
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 58 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 170.00
Post: #18
RE: Sprzedam VIRAL na FB
Heh. Powodzenia Displayname, ja to miałem już jakiś czas temu od kumpla, nawet nie wiedziałem że to mial skopiowane. Smile

Cytat:Do tego dochodzi jeszcze inna historia, jak użytkownik Kciuk kopiował moje strony (również zostawiał tak jak tutaj wpisy skąd witryna została skopiowana) i sprzedawał je na Allegro, do tej pory na co niektórych można zobaczyć te wpisy otagowane programem kopiującym ale linków nie będę pokazywał bo to już nie jest istotne. Smile

Chyba coś Ci się pomieszało, bo ja zadnych stron nie kopiuje, także tego... Udowodnij to cwaniaczku jak możesz. Wink

I co do twojego szlachetnego czynu... Gratuluje, właśnie sprawiłeś, że teraz cały fb będzie tym za*ebany Smile Fakt, że skrypt był już dawno dostępny w necie za free, ale nie był aż tak rozpowszechniony.

Mój dziennik pracy, zapraszam Smile
http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-pracy-Kciuk-D-93193
28-07-2014 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #19
RE: Sprzedam VIRAL na FB
@[kciuk] oczekujemy na pilne wyjaśnienia.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
28-07-2014 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kciuk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 335
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 58 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 170.00
Post: #20
RE: Sprzedam VIRAL na FB
@[Admin] poszło do Ciebie na pw. W razie pytań, wal.

yazir dodał notatkę do tego postu 28-07-2014 13:09 ponieważ:

Poprawiłem wezwanie, u nas działa to @ [nick] bez spacji


Mój dziennik pracy, zapraszam Smile
http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-pracy-Kciuk-D-93193
28-07-2014 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kupie Viral Fb Bartek16611 2 811 28-01-2016 06:58
Ostatni post: surfer0700
  Viral kacperek1212 1 906 21-11-2015 12:32
Ostatni post: surfer0700
  Kupię Viral Wiadomości Eliteman 1 732 21-08-2015 12:50
Ostatni post: surfer0700
Thumbs Up Sprzedam szablon hacka + VIRAL + Programy DanteR 12 2,029 21-08-2015 12:49
Ostatni post: surfer0700
  Sprzedam Facebook Viral Script + 10 layoutów! Nie potrzeba Apki! tribler 168 19,429 16-08-2015 15:12
Ostatni post: surfer0700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości