Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 41 Głosów - 2.71 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ » Zarabiam nieprzerwanie od lipca 2014 roku!

Autor Wiadomość
Pmxq Online
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 733
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 302 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 27.24
Post: #311
RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING
Sprawdź:
Powodzenia, ja jak na razie wstrzymałem działania w portmmo i czekam na wypłatę, jeżeli będę zadowolony to będę promował gierki dalej a jak będzie tak jak kolega wyżej mówił że odrzucą sporą część leadów, przerzucam się na gameflow Big Grin
09-05-2015 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #312
RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING
Taki sobie wpis w dzienniku, pod wpływem chwili Smile

Zanim nie miałem własnego serwisu, nie zdawałem sobie sprawy z pewnego zjawiska które ma miejsce na tym forum. Otóż jako upCPM otrzymujemy maile, których autorzy próbują nam sprzedać "pozytywną opinię" na forum. Oczywiście żadnych komentarzy kupować nie planujemy, to też śmiało mogę powiedzieć - że nawet nie warto w takich sprawach pisać. Jesteśmy wypłacalni i koniec kropka Smile


Pmxq, czekasz na wypłatę za kwiecień ? Czyli otrzymasz ją na początku czerwca ? Jeśli tak to daj mi wtedy znać jak przebiegła walidacja Wink

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
10-05-2015 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #313
RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING
Kupię FP ero (min. 2k lików), zapraszam na PW z ofertami Wink

Interesują mnie statystyki ostatniego posta (do 24h), nazwa, ilość lików Smile

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2015 20:48 przez mysc.)
12-05-2015 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
saq714 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 121 +

Forum Gold: 22.00
Post: #314
RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING
Pięknie myscu się rozwijasz. Trzymam kciuki jak zwykle Smile
Glosy: mysc (+1)
13-05-2015 01:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #315
RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING
Wszystko co robię, to żeby Cię spłacić Cool

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
13-05-2015 10:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #316
RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING
Od dzisiaj rozpocząłem również sprzedaż reklam na FP, szczegóły : http://zarabiam.com/Temat-Reklama-na-FP-...now-114064

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
15-05-2015 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #317
RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING
Dzisiaj udało mi się skontaktować z przedstawicielem LinkToGame - dogadaliśmy się co do promocji, stawek oraz limitów. Około 13.00 zacząłem promocję (zmieniałem linki chyba 4x, więc zabrało mi to około 2h), a o 15.00 niestety moje konto zostało zablokowane. Nie wiem dlaczego, nie wiem czy przez tego samego przedstawiciela z którym wcześniej wymieniałem maile. Wiem tyle, że linki wisiały cały dzień na CPMie, stronie XXX, kanałach YT, fanpage'ach i niewątpliwie nabijały naturalne rejestracje - ale niestety pieniędzy za to nie zobaczę. Mam nadzieję, że jutro się ta sprawa wyjaśni - jeśli nie to zostaje TYLKO przy gameflow i portmmo.

Co do wspomnianej "strony XXX" to pojawił się dzisiaj na forum ciekawy temat do którego chciałbym się odnieść. Otóż autor tematu oferował swój mentoring w skracaniu, a w opisie "usługi" zawarł taki oto punkt :

Cytat:-Fajna baza zdjęć bez wklejania reklam które przynoszą dodatkowe pieniądze mentorowi(część osób tak oszukuje swoich refferali)

W tym momencie zarzucono mi oszukiwanie poleconych. Oczywiście się z tym nie zgadzam. Autor omawianego tematu ma, moim zdaniem, mentalność nie idącą w parze z zarabianiem w żadnym stopniu. Uważam, że moi poleceni otrzymują na start całkowity gotowiec do zarabiania : zdjęcia, bazy linków, wzory postów, godziny postowania, kilkanaście wartościowych poradników - ogólnie rzecz biorąc WSZYTKO TO do czego w skracaniu doszedłem. Chciałbym zacząć z takim zestawem, gdybym rozpoczynał zarabianie dzisiaj. Niestety mentalność owego autora nie widzi oczywistych plusów dla niego, widzi tylko to, że przy zdjęciach z bazy linków są moje bannery reklamowe. Pominę tutaj fakt, że prawie nic na nich nie zarabiam (a to co zarobię wydaję na polepszanie skryptów, domeny do maskowania, hosting) - załóżmy, że zarabiam BARDZO DUŻO. I co z tego ? Dlaczego autorowi tematu przeszkadza fakt, że ktoś zarabia więcej od niego ? Otóż dlatego, że taka osoba po prostu się do zarabiania nie nadaje. Życzę autorowi tematu by jak najszybciej pozbył się przekonania "dlaczego on ma mieć więcej ode mnie" i skupił się na sobie samym - inaczej będzie stał w miejscu i z zazdrością patrzył jak inni idą do przodu.

Koniec -.-

EDIT : Zapomniałem dodać, że używanie moich baz linków NIE JEST OBOWIĄZKOWE.


.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2015 23:06 przez mysc.)
Glosy: trybulski (+1), saq714 (+1), Flejva (+1), jarunioo7 (+1), brozek123 (+1), BabyBuns (+1)
20-05-2015 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #318
RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING
LinkToGame odblokowało mi konto dzień po zablokowaniu. W odpowiedzi na e-mail otrzymałem tylko "konto aktywne" i nie zadawałem więcej pytań. Nie wiem dlaczego zostało zablokowane, ale cieszę się że w tej chwili wszystko działa tak jak powinno.

Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity - głównie jeśli chodzi o CPM'a. Zmieniłem niemalże całkowicie system przydzielania reklam - mam nadzieję, że w końcu serwis zacznie przynosić chociażby niewielki zysk.
Oprócz tego, 13 stron zostało zablokowanych - 3/4 ruchu na tych stronach pochodziło z hitleapa, co jest oczywistym złamaniem regulaminu.


.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2015 23:50 przez mysc.)
22-05-2015 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #319
RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING
Nie jestem zwolennikiem podsumowań liczbowych, toteż dokładnych rachunków niestety nie przedstawię. Powiem tylko, że maj zakończyl się bardzo pozytywnie. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia pewności otrzymania wypłat, które są realizowane nawet po miesiącu -.-

W czerwcu minimalnie zmieniam sposób dotychczasowych metod, czas pokaże czy było warto Smile

Wszystkich zainteresowanych skracaniem, ze względu na brak czasu, będę odsyłał do Brozka. Edytowałem "kontakt" w pierwszym poście.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
01-06-2015 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #320
RE: Dziennik pracy - mysc - P.P. - skracanie - MENTORING
W dniu wczorajszym pierwszy raz otrzymałem weryfikację dowodem na swoim głównym koncie na facebooku -.- Zważywszy na fakt, że zarabiam na nim już prawie rok - i tak długo się trzymało bez tego Smile Oczywiście całe zpalecze mam zabezpieczone innymi kontami, w tym realnych osób - więc nic złego się nie stało, z wyjątkiem tego że chwilowo nie mam kontaktu ze światem Sad

Ostatnimi czasy na forum zauważyłem gwałtowny wysyp "mentorów skracania" Smile Nie mogę powiedzieć czy warto, czy nie warto korzystać z ich usług. Mogę natomiast powiedzieć, że NIKT dniówek >10$ z dnia na dzień robić nie zacznie Smile Budowanie zaplecza wymaga czasu, obojetnie gdzie się promuje swoje linki. Moje "osiągnięcia" na pierwszej stronie dziennika, w porównaniu z nowymi osobami w branży, wydają się nieporównywalnie słabe Smile Zawsze powtarzałem, że dniówka zależy od zaplecza - im lepsze, większe zaplecze - tym większa dniówka. NIE MIAŁEM DUŻEGO ZAPLECZA GDY CELE Z PIERWSZEJ STRONY BYŁY OSIĄGANE.
W obliczu nowych faktów, poprosiłem kilku poleconych o wysłanie mi screenów z ich "większymi zarobkami". Zaznaczam, że większość tych dniówek była robiona przy niższych stawkach niż obecnie.

[Obrazek: mysc.jpg]

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: 4Colors (+1)
04-06-2015 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,533 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,345 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,780 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,924 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,564 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości